|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
KAJSAAA po win. @5. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
wczoraj poszło dobrze choć wsytęp Ole mnie zadziwił ale reszta jakoś ogarnięta z dobrym występem Ferry na czele..dziś panie to zawsze ciekawie będzie na pewno , warunki na strzeliny wczoraj były b.dobre dlatego sporo zawodników kończyło z 0 lub 1 pudłem ..Boe nie bieg wcale rewelacyjnie i gdyby nie 2 pudła na ost strzelaniu Fourcade to francuz po raz kolejny miałby złoto..dziś panie i patrząc na wyniki sezonu w tej konkurencji jak i na to co prezentują podczas tych mś widzę to tak..
Kajsaa - wszyscy typują ją jak win i są ku temu przesłanki , wiadomo strzela z czołówki chyba najpewniej , forma jest , biegowo też w czubie może dziś powalczyć..
Neuner - biegowo rewelka ale pojawia się problem gdy zacznie pudłować , każda minuta doliczona to nawet przy świetnym biegu może zamknąć szanse medalową ..jeżeli będzie dobre strzelanie to będzie nawet złoto a jeżeli nie to będzie miejsca (5-10)..
inne zawodniczki raczej w cieniu głownie przez słabe strzelanie (Domracheva) choć wierze , że ktoś zrobi psikusa może któraś Semerenko lub Brunet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wiadomo czy Zaitseva biegnie czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nikt nie wie ? gdzie są fachury z biathlonu ?
Nie widzę w rozpisce i nie wiem czy sens brać czy zadowolić się Henkel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Wiadomo czy Zaitseva biegnie czy nie ? raczej nie biegnie nie ma jej na liscie startowej a sa 4 inne Rosjanki a w MS tylko dany kraj moze wystawic 4 zawodniczki lub zawodnikow do konkurencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
na liście startowej była ale nie jest pewne na 100 czy się zdecyduję na start...
dziś Kuzmina jak dla mnie sprawia niespodziankę !! jeżeli dobrze strzeli a stać Ją na to to biegowo może wystarczyć..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
nikt nie wie ? gdzie są fachury z biathlonu ?
Nie widzę w rozpisce i nie wiem czy sens brać czy zadowolić się Henkel. Henkel Cie "zadowoli" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
na liście startowej była ale nie jest pewne na 100 czy się zdecyduję na start...
dziś Kuzmina jak dla mnie sprawia niespodziankę !! jeżeli dobrze strzeli a stać Ją na to to biegowo może wystarczyć.. Yurlova Bogali Romanova Guseva a gdzie Ty widzisz lub widziales Zaitseva? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dzięki wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
wycofali ją jeszcze rano była na ls..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
CYL w top 10 @3 licząc na dobre strzelanie całkiem fajny typ, jak kibicować to naszej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ja sobie zagralem tak... Kuzmina-Ponza 1 i Neuner-Domracheva 1 nie powinno byc problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja bym z tym betem Kuzmina - Ponza polemizował. Sam liczę, że Kuzmina pobiegnie słabo, a Włoszkę mam gdzieś na combo co prawda nie w parze z Słowaczką, ale jednak myślę, że o 10 powalczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja bym z tym betem Kuzmina - Ponza polemizował. Sam liczę, że Kuzmina pobiegnie słabo, a Włoszkę mam gdzieś na combo co prawda nie w parze z Słowaczką, ale jednak myślę, że o 10 powalczy. pobiegnie słabo w sensie, że będzie daleko, a głównie nawali w strzelaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
macie jakieś live tekstowe z pozycjami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
watr wieje bedzie ciekawie na strzelnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Witam, nigdy nie grałem takich sportów jak biathlon a dzisiaj z ciekawości chciałem coś posładać a tu lipa. Bet nie zezwala na łączenie tych zakładów do tasiemki! Gdzie jest inaczej? i czy to normalne czy tylko Bet tak ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to na początek mogłaby Berger z Domrachevą trochę zwalić na strzelnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
gdzie znajde staty strzelania bo dopeiro co wszedlem do domu a itenmresuje mnie cos takiego:
#1 Individual 15 km (Khanty-Mansiysk/RUS) - 13:15 Teja Gregorin - Kaisa Mäkäräinen Shooting Only H2H | Individual Typ: Makarainen Kurs 2.00 Bukmacher: betsafe EW zysk 10j
#2 Individual 15 km (Khanty-Mansiysk/RUS) - 13:15 Tora Berger - Katja Haller Shooting Only H2H | Individual Typ: Berger Kurs 2.55 Bukmacher: betsafe EW zysk 15,5j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
z tej czwórki to na razie ruszyła tylko Berger i na pierwszym strzelaniu 1/5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|