Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 28 1 2 26 27 28
akagi #4521308 11/03/2011 19:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by akagi
Dzięki Linz


Grunt to zdrowie,

a nie tylko maczety i noże. wink

w Krakowie jak w każdym innym mieście może cie ktoś nożem potraktować, a to że pewna grupa ludzi lata z zabawkami to nie znaczy że wszyscy w ten sposób załatwiają swoje sprawy( i nie znaczy że tamci bie potrafią inaczej, oj potrafią smile ale taka specyfika rywalizacji pewnych grup

Bonus: Unibet
Piostar #4521312 11/03/2011 20:01
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Czekam na grupe rewolwerowców, też pewnie w Krk.

bącki05 #4521320 11/03/2011 20:03
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by bącki05
Czekam na grupe rewolwerowców, też pewnie w Krk.

no i najwięcej na temat Krakowa do powiedzenia mają ci co może przejazdem precelka pod Mariackim kosztowali laugh

jesteście lepsi niż ci z wyborczej

Piostar #4521354 11/03/2011 20:11
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
taką samą patologią jest walka na noże jak i strzelanie do siebie, jakoś 75 % klubów potrafi sie dostosować do paktu poznańskiego, ale krk jakoś nie może, więc moge sobie mowić że to patologia laugh

bącki05 #4521399 11/03/2011 20:25
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by bącki05
taką samą patologią jest walka na noże jak i strzelanie do siebie, jakoś 75 % klubów potrafi sie dostosować do paktu poznańskiego, ale krk jakoś nie może, więc moge sobie mowić że to patologia laugh
o czym ty piszesz, obecnie nie istnieje nic takiego jak pakt poznański
ogólnie dla zwykłego człowieka bicie się w lesie po mordach to już nie jest patologia laugh

Piostar #4521435 11/03/2011 20:34
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Jedna ekipa z Krk nie poszła na układ druga to samo z prostego powodu.Ile ekip złamało słowo i chwyciło za zabawki bez konsekwencji? Dlatego nie istnieje nic takiego jak Pakt Poznański

Piostar #4522349 12/03/2011 01:47
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Co to za akcja w Ostrowcu była pokazywali w faktach?

Strona 28 z 28 1 2 26 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, aker, burbon), 651 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,599
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1