- nie wiem co z tym dalej zrobię - nie wiem co z tym dalej zrobię
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 28 1 2 7 8 9 10 11 27 28
#452641 07/03/2006 21:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Valerenga - Storhamar 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - nie wiem co z tym dalej zrobię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.

St. Louis - Colorado
Znowu spotykam się z nieszczęsnym St. Louis. Jednak tym razem to nie na nich będzie się opierać progresja, tylko na Lawinach. Chłopcy z Denver ponieśli 3 porażki z rzędu i po najbliższych dwóch meczach (St. Louis i Chicago) powinno się to skończyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Typ: 2

Detroit - Phoenix
Najprościej byłoby napisać, że jak poradzili sobie z nimi na wyjeździe, to u siebie tym bardziej powinni wygrać. Ale że jest to NHL, które rządzi się swoimi prawami tak nie napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Typ: 1

LA Clippers - San Antonio
Ten mecz także wygląda dość ciekawie, ale jego grę uzależniam od wyników w NHL.
Typ: 2

Bonus: Unibet
#452642 08/03/2006 19:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Detroit - Phoenix 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - Ich habe keine idea what happened.

Philadelphia - Carolina - stage 3
Muszę przyznać, że liczyłem na zwycięstwo PHI z MTL i niewiele brakło, abym dobrze to policzył. Niestety zabrakło około 2 minut do szczęścia. Dzisiaj znowu będzie ciężko, ale trzeba wierzyć.
Typ: 1

Florida - Ottawa
Florida zaczyna home session i gra kolejno z OTT, CAR, CAR, PHI, NYI. Porażka wisi w powietzru i to tuż tuż nad ziemią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Typ: 2

#452643 09/03/2006 05:21
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Ehh... coś to nie najlepiej idzie.

Chicago - Colorado - stage 2
...
Typ: 2

Vsetin - Liberec
Wszystko o tym meczu w dziale: Lodowisko do Hokeja, temat: Extraliga czeska.
Typ: 2

#452644 09/03/2006 19:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
Quote
Ehh... coś to nie najlepiej idzie.


[/b]

No nie najlepiej bo Joe zagral za gruba bańke wiec oczywiscie musiało nie wejśc:/ mam nadzieje ze nastepnym razem wszytsko bedzie OK i sie kasa zwróci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452645 10/03/2006 10:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
No widze ze skutecznosc rośnie chłopaki z Denver nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przyjście nowego bramkarza pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jose Theodore sie dobzre spisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452646 10/03/2006 15:53
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Colorado - mission complete

Vsetin - Liberec 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nareszcie coś ruszyło.

Florida - Carolina - stage 2
...
Typ: 2

Podhale - Cracovia
Myślę, że mimo tak imponujących wyników Cracovia nie będzie ryzykować i zakończy tą serię już na wyjeździe... a potem przyjdzie odwilż i PLH odwoła finał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Typ: 2

#452647 11/03/2006 11:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Podhale - Cracovia 1-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> - ładny kurs jak za taki wynik.

Philadelphia - Buffalo - stage 4
Miejmy nadzieję, że to dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Mecz o 20:00 naszego czasu.
Typ: 1

Detroit - Chicago
Detroit jest dość dziwną drużyną. Im słabszy rywal tym gorsze wyniki, im lepszy tym lepsze. Mimo tego, że Chicago zaliczam do tych pierwszych to spróbuję.
Typ: 1

Florida - Carolina - stage 3
Florida trochę zawodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Najpierw pokonała Ottawę, a teraz wygrała pierwszy mecz z Caroliną. Dzisiejszej nocy wszystko wóci do normy i Huragan zatrząśnie Floridą.
Typ: 2

#452648 12/03/2006 18:16
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Detroit - Chicago 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pittsburgh - Philadelphia - the final stage
...
Typ: 2

#452649 14/03/2006 22:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Jak widać ostatnio nie najlepiej idzie. Trochę nie ma czasu, trochę wyniki nie są takie jak winny być... ale cóż nikt nie mówił, że będzie lekko. Na szczęście część funduszy została zrzeczowana na rzecz moich...
14 marzec: Einstein, Trewor i inni wielcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

A jutro...

Florida - Philadelphia the really last stage
...
Typ: 2

Jeżeli nie wejdzie to mała przerwa na załadowanie akumulatorów i potem wracamy z podwójną siłą.

PS Jest już późno, a więc niektóre rzeczy proszę brać z przymrużeniem oka (ale na pewno nie tą o tych wielkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ).

#452650 16/03/2006 05:14
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Philadelphia, Florida - mission complete - to był najmilszy prezent, jaki mogłem dostać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Wyrazy podziękowania dla: NIITTYMAKI, ESCHE, HATCHER, RATHJE, GAGNE, DIMITRAKOS, CARTER, RICHARDS, RADIVOJEVIC, UMBERGER, FORSBERG, KNUBLE, GAUTHIER, KAPANEN, MAYER IV, DESJARDINS, PITKANEN, SAVAGE, BRASHEAR, NEDVED i HITCHCOCK'a.

#452651 16/03/2006 21:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Nashville - Phoenix
Beztresowy typ jednorazowy.
Nawet nie czuję jak rymuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
NSH: ostatnio dobrze dysponowani, mocni u siebie, walczący o jak najlepszą pozycję przed PO;
PHX: słabi na wyjazdach, a PO będą oglądać co najwyżej w TV.
Typ: 1

#452652 17/03/2006 18:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Nashville - Phoenix 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Blake - Andreev
Powoli wchodzę w świat tenisa.
Typ: 1

PS Rekolekcje - najlepszy czas dla praktykanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

#452653 18/03/2006 17:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Blake - Andreev 6-1 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dubelek:

Charlotte - Detroit
Wczorajsza porażka Detroit w Nowym Jorku tylko utwierdza ten typ.
Typ: 2

Sharapova - Dementieva
Zamiast Dementieva powinno tu widnieć nazwisko Henin. Nie pytajcie czemu nie widnieje, bo nie wiem... Henin wygrywała w 2. secie już 5-1, aby przegrać go 7-5 i w 3. ulec w identycznym stosunku. Dementieva bardzo słaby serwis, mnóstwo podwójnych błędów... myślę, że dobrze dysponowana w tym turnieju serwisowo i wogóle Maria pokona rodaczkę.
Jedyną obawę budzi fakt, że są to kobitki...
Typ: 1

#452654 19/03/2006 06:25
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Charlotte - Detroit 103-108
Sharapova - Dementieva 6-1 6-2

Romoren
Wprawdzie nie widziałem wczorajszego konkursu, ale po jego wynikach oraz po wcześniejszych treningach i kwalifikacjach widać, że Romi czuję się świetnie w Planicy i odlatuje innym na mamucie, tak jak robił to za najlepszych lat Małysz na zwykłych skoczniach.
Można spróbować zagrać na jego zwycięstwo, ale ja wolę trochę asekuracyjnie, ale też po niezłym kursie...
Typ: Top 3

A teraz czas na F1 w TV.

#452655 20/03/2006 19:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Tym oto "optymistycznym" akcentem zakończylismy sezon narciarski.

Dallas - Anaheim
Wracamy do swojego ulubionego grania i opisu: na razie tak, a jak nie wejdzie to się pomyśli czy na win DAL, którzy mają serię meczy u siebie czy na loss ANA, którzy mają już 2 win z rzędu i przed sobą mecze z NSH i COL bodajże.
Typ: 1

#452656 21/03/2006 19:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
St. Louis - San Jose
Gospodarze mają przed sobą 4 ciężkie mecze z walczącymi cały czas o coś drużynami: SJS, CGY, COL, DET.
Typ: 2

#452657 22/03/2006 18:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
St. Louis - mission complete

Dallas - Minnesota - stage 2
...
Typ: 1

PS Ja ci się tam powydurniam jeden z drugim!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#452658 23/03/2006 13:22
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Dallas - mission complete

Dubelek

Karpat - Blues
...
Typ: 1

Vliegen - Pashanski
...
Typ: 1

Czemu bez opisów?
Idźcie uczyć na 4h do szkoły podstawowej, a się dowiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

#452659 23/03/2006 21:36
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Szkoda, że Vliegen nie wiedział wcześniej, że Karpaty będą razić nieskutecznością, to by już nie musiał walczyć w 3. secie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Detroit - San Jose
Szczerze mówiąc to szukałem tego typu trochę na siłę, bo chciałem (nie mylić z "musiałem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )zagrać coś na nockę. Wykombinowałem DET, ponieważ SJS już 8 meczy bez porażki, a kolejne nazwy kolejnych rywali wskazują na to, że seria mogłaby trwać jeszcze długo. A więc kiedy jak nie dziś? Gdzie jak nie w Detroit?
A jeżeli okaże się jednak, że nie dziś i nie w Detroit to pociągniemy próg na win Skrzydeł, bo przed nimi potem Kurtki i myślę, że staweczka się zwróci. Aczkolwiek przypominam, że NHL to NHL.
Typ: 1

#452660 24/03/2006 23:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Detroit - San Jose 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Columbus - Calgary
Wprawdzie CBJ już 6 mecze bez win (w tym 3 porażki z rzędu u siebie), ale CGY mają cały czas o co walczyć. Za ich plecami czai się Lawina, która chce ugasić żar Płomieni.
Jakby coś poszło nie tak, to myślę (czasami mi się zdarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), że CBJ oddadzą kaskę już jutro w Detroit.
Typ: 2

New Jesrey - Boston
Nie życzę źle SuperMario, ale Diabełki mają przed oczami niechciane widmo zakończenia sezonu już po RS. Od 3 meczy bez zwycięstwa, przed sobą BOS i TOR u siebie. Jak nie teraz to kiedy? Jak nie z nimi to z kim (następne mecze to OTT i BUF)?
Typ: 1

Indiana - Detroit
Kurs w granicach 1.6 na Detroit to rzadkość. Grają ze swoim odwiecznym rywalem ze wschodu Indianą. Lekkie obawy budzi fakt powrotu do gry J. O'Neal, ale miejmy nadzieję, że po kontuzji nie będzie za bardzo szalał.
Ciekawą opcję jest także under 180.5
Typ: 2

Strona 9 z 28 1 2 7 8 9 10 11 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, rymoholik, aker), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1