|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Valerenga - Storhamar 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - nie wiem co z tym dalej zrobię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />.
St. Louis - Colorado Znowu spotykam się z nieszczęsnym St. Louis. Jednak tym razem to nie na nich będzie się opierać progresja, tylko na Lawinach. Chłopcy z Denver ponieśli 3 porażki z rzędu i po najbliższych dwóch meczach (St. Louis i Chicago) powinno się to skończyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Typ: 2
Detroit - Phoenix Najprościej byłoby napisać, że jak poradzili sobie z nimi na wyjeździe, to u siebie tym bardziej powinni wygrać. Ale że jest to NHL, które rządzi się swoimi prawami tak nie napiszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Typ: 1
LA Clippers - San Antonio Ten mecz także wygląda dość ciekawie, ale jego grę uzależniam od wyników w NHL. Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Detroit - Phoenix 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - Ich habe keine idea what happened.
Philadelphia - Carolina - stage 3 Muszę przyznać, że liczyłem na zwycięstwo PHI z MTL i niewiele brakło, abym dobrze to policzył. Niestety zabrakło około 2 minut do szczęścia. Dzisiaj znowu będzie ciężko, ale trzeba wierzyć. Typ: 1
Florida - Ottawa Florida zaczyna home session i gra kolejno z OTT, CAR, CAR, PHI, NYI. Porażka wisi w powietzru i to tuż tuż nad ziemią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Ehh... coś to nie najlepiej idzie.
Chicago - Colorado - stage 2 ... Typ: 2
Vsetin - Liberec Wszystko o tym meczu w dziale: Lodowisko do Hokeja, temat: Extraliga czeska. Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
Ehh... coś to nie najlepiej idzie.
[/b] No nie najlepiej bo Joe zagral za gruba bańke wiec oczywiscie musiało nie wejśc:/ mam nadzieje ze nastepnym razem wszytsko bedzie OK i sie kasa zwróci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
No widze ze skutecznosc rośnie chłopaki z Denver nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przyjście nowego bramkarza pomogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jose Theodore sie dobzre spisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Colorado - mission complete
Vsetin - Liberec 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nareszcie coś ruszyło.
Florida - Carolina - stage 2 ... Typ: 2
Podhale - Cracovia Myślę, że mimo tak imponujących wyników Cracovia nie będzie ryzykować i zakończy tą serię już na wyjeździe... a potem przyjdzie odwilż i PLH odwoła finał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Podhale - Cracovia 1-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> - ładny kurs jak za taki wynik.
Philadelphia - Buffalo - stage 4 Miejmy nadzieję, że to dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Mecz o 20:00 naszego czasu. Typ: 1
Detroit - Chicago Detroit jest dość dziwną drużyną. Im słabszy rywal tym gorsze wyniki, im lepszy tym lepsze. Mimo tego, że Chicago zaliczam do tych pierwszych to spróbuję. Typ: 1
Florida - Carolina - stage 3 Florida trochę zawodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Najpierw pokonała Ottawę, a teraz wygrała pierwszy mecz z Caroliną. Dzisiejszej nocy wszystko wóci do normy i Huragan zatrząśnie Floridą. Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Detroit - Chicago 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pittsburgh - Philadelphia - the final stage ... Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Jak widać ostatnio nie najlepiej idzie. Trochę nie ma czasu, trochę wyniki nie są takie jak winny być... ale cóż nikt nie mówił, że będzie lekko. Na szczęście część funduszy została zrzeczowana na rzecz moich... 14 marzec: Einstein, Trewor i inni wielcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
A jutro...
Florida - Philadelphia the really last stage ... Typ: 2
Jeżeli nie wejdzie to mała przerwa na załadowanie akumulatorów i potem wracamy z podwójną siłą.
PS Jest już późno, a więc niektóre rzeczy proszę brać z przymrużeniem oka (ale na pewno nie tą o tych wielkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Philadelphia, Florida - mission complete - to był najmilszy prezent, jaki mogłem dostać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
Wyrazy podziękowania dla: NIITTYMAKI, ESCHE, HATCHER, RATHJE, GAGNE, DIMITRAKOS, CARTER, RICHARDS, RADIVOJEVIC, UMBERGER, FORSBERG, KNUBLE, GAUTHIER, KAPANEN, MAYER IV, DESJARDINS, PITKANEN, SAVAGE, BRASHEAR, NEDVED i HITCHCOCK'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Nashville - Phoenix Beztresowy typ jednorazowy. Nawet nie czuję jak rymuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. NSH: ostatnio dobrze dysponowani, mocni u siebie, walczący o jak najlepszą pozycję przed PO; PHX: słabi na wyjazdach, a PO będą oglądać co najwyżej w TV. Typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Nashville - Phoenix 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Blake - Andreev Powoli wchodzę w świat tenisa. Typ: 1
PS Rekolekcje - najlepszy czas dla praktykanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Blake - Andreev 6-1 6-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dubelek:
Charlotte - Detroit Wczorajsza porażka Detroit w Nowym Jorku tylko utwierdza ten typ. Typ: 2
Sharapova - Dementieva Zamiast Dementieva powinno tu widnieć nazwisko Henin. Nie pytajcie czemu nie widnieje, bo nie wiem... Henin wygrywała w 2. secie już 5-1, aby przegrać go 7-5 i w 3. ulec w identycznym stosunku. Dementieva bardzo słaby serwis, mnóstwo podwójnych błędów... myślę, że dobrze dysponowana w tym turnieju serwisowo i wogóle Maria pokona rodaczkę. Jedyną obawę budzi fakt, że są to kobitki... Typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Charlotte - Detroit 103-108 Sharapova - Dementieva 6-1 6-2
Romoren Wprawdzie nie widziałem wczorajszego konkursu, ale po jego wynikach oraz po wcześniejszych treningach i kwalifikacjach widać, że Romi czuję się świetnie w Planicy i odlatuje innym na mamucie, tak jak robił to za najlepszych lat Małysz na zwykłych skoczniach. Można spróbować zagrać na jego zwycięstwo, ale ja wolę trochę asekuracyjnie, ale też po niezłym kursie... Typ: Top 3
A teraz czas na F1 w TV.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Tym oto "optymistycznym" akcentem zakończylismy sezon narciarski.
Dallas - Anaheim Wracamy do swojego ulubionego grania i opisu: na razie tak, a jak nie wejdzie to się pomyśli czy na win DAL, którzy mają serię meczy u siebie czy na loss ANA, którzy mają już 2 win z rzędu i przed sobą mecze z NSH i COL bodajże. Typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
St. Louis - San Jose Gospodarze mają przed sobą 4 ciężkie mecze z walczącymi cały czas o coś drużynami: SJS, CGY, COL, DET. Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
St. Louis - mission complete
Dallas - Minnesota - stage 2 ... Typ: 1
PS Ja ci się tam powydurniam jeden z drugim!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Dallas - mission complete
Dubelek
Karpat - Blues ... Typ: 1
Vliegen - Pashanski ... Typ: 1
Czemu bez opisów? Idźcie uczyć na 4h do szkoły podstawowej, a się dowiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Szkoda, że Vliegen nie wiedział wcześniej, że Karpaty będą razić nieskutecznością, to by już nie musiał walczyć w 3. secie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Detroit - San Jose Szczerze mówiąc to szukałem tego typu trochę na siłę, bo chciałem (nie mylić z "musiałem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )zagrać coś na nockę. Wykombinowałem DET, ponieważ SJS już 8 meczy bez porażki, a kolejne nazwy kolejnych rywali wskazują na to, że seria mogłaby trwać jeszcze długo. A więc kiedy jak nie dziś? Gdzie jak nie w Detroit? A jeżeli okaże się jednak, że nie dziś i nie w Detroit to pociągniemy próg na win Skrzydeł, bo przed nimi potem Kurtki i myślę, że staweczka się zwróci. Aczkolwiek przypominam, że NHL to NHL. Typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Detroit - San Jose 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Columbus - Calgary Wprawdzie CBJ już 6 mecze bez win (w tym 3 porażki z rzędu u siebie), ale CGY mają cały czas o co walczyć. Za ich plecami czai się Lawina, która chce ugasić żar Płomieni. Jakby coś poszło nie tak, to myślę (czasami mi się zdarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), że CBJ oddadzą kaskę już jutro w Detroit. Typ: 2
New Jesrey - Boston Nie życzę źle SuperMario, ale Diabełki mają przed oczami niechciane widmo zakończenia sezonu już po RS. Od 3 meczy bez zwycięstwa, przed sobą BOS i TOR u siebie. Jak nie teraz to kiedy? Jak nie z nimi to z kim (następne mecze to OTT i BUF)? Typ: 1
Indiana - Detroit Kurs w granicach 1.6 na Detroit to rzadkość. Grają ze swoim odwiecznym rywalem ze wschodu Indianą. Lekkie obawy budzi fakt powrotu do gry J. O'Neal, ale miejmy nadzieję, że po kontuzji nie będzie za bardzo szalał. Ciekawą opcję jest także under 180.5 Typ: 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|