Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
nie zniknie bo po otrzymaniu tego weryfikujacego przelewu masz im podac jakis numer ktory razem z tym przelewm przyjdzie
z tym, ze banki obcinaja te numery i przelew przyjdzie bez tego numeru
z ta karta kredytowa to jakas sciema, u mnie nic sie nie dzialo

musisz wplacic jakas kwote do moneybookers normalnie przelewem (nie przelewewm24 czy czyms podobnym) ktory idzie nie wiem ile (ppewnie kolo 2,3 dni) i zglaszac sie do supportu zeby odblokowali wyplaty


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Masz opcja 1, że natychmiast, czyli bierz karte i weryfikuj.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Kerogh
Masz opcja 1, że natychmiast, czyli bierz karte i weryfikuj.


u mnie nic sie nie dzialo, ale sprobowac nie zaszkodzi

ale mam dobra wiadomosc, mianowicie zapytalem sie znajomego bo niedawno to samo mial - wplacil 25zl normalnym przelewem, po 2 dniach kasa na moneybookers i z automatu konto bankowe zweryfikowne (od razu mogl wyplacic kase)

Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
u jakiego buka nie ma minimalnej wpłaty, ewentualnie od 1-10 PLN oprócz Expekta??? z góry dzięki za info

Dołączył: Mar 2010
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 877
W Centrebet możesz wpłacić nawet 1 grosz, min stawka za zakład 1 zł

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
gdzie mogę liczyć na jakieś fajne promocje z okazji urodzin ? nic na maila nie dostałem, a nie wiem gdzie powinienem się upominać tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Już była promocja urodzinowa na Betfairenko.

Wpłacasz, dajesz urodzinowe Lay Denko i masz bonus 3-krotny od depozytu.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
dzięki za pomoc Piotrek, co ja bym bez Ciebie zrobił, eh...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Poważnie chcesz pisać do buka aby dali Ci 10zł z okazji urodzin?

Wybacz Arturze, ale nie tędy droga. Przy okazji, Najlepszego toast

Last edited by Piostar; 08/02/2011 01:59.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
A żeby w pełni Cię uradować i udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie to z tego co pamiętam to BAH dawał takie prezenty. grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
mam na minusie około 700zł w Sportingbet. Jest jakiś sposób na wyzerowanie konta oprócz depozytu. JAkoś pasuje mi ich soft i nie chciałbym ich opuszczać.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
A niby jaki inny sposob bys chcial?
Zawsze mozesz zalozyc nowe konto na znajomego wink
Byle z innego ip.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by eroll
mam na minusie około 700zł w Sportingbet. Jest jakiś sposób na wyzerowanie konta oprócz depozytu. JAkoś pasuje mi ich soft i nie chciałbym ich opuszczać.

zawsze możesz napisać, ze rezygnujesz z ich konta i prosisz o zamknięcie
oraz usunięcie danych, oni niby to robią... a po tygodniu zakładasz nowe
konto, najlepiej w innej walucie smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
czy u kogos wystepuje sytuacja ,ze na ten sam adres sa zalozone 2 konta ( np. 2 braci)

na swoich kontach bralem bonusy , teraz oczywiscie bonusy nie bylyby brane ,ale mimo to czy nie bedzie problemow ? zwlaszcza u bukow gdzie wraz z otwarciem konta przez brata skoncze grac na swoim koncie a identyczny schemat gry bedzie odbywal moj brat (podobne stawki , sposob gry - np. pod spadki itp.) ?

W regulaminach nie ma chyba zakazu paru kont z tego samego adresu (jest tylko jeden bonus na jeden adres)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zalezy od bukmachera.
Wiem, ze w niektorych na 100% bedzie problem.
Niestety juz nie pamietam w ktorych to bylo.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by agr1
Zalezy od bukmachera.
Wiem, ze w niektorych na 100% bedzie problem.
Niestety juz nie pamietam w ktorych to bylo.

no szkoda ,ze nie pamietasz ...A kojarzysz choc kilka bukow gdzie nie miales zadnych problemow ?

Akurat w tej sytuacji wolalbym nie pisac do supportu z moimi rozterkami

Aha , i jakie to byly problemy ? Skonfiskowali kase czy wyplacili calosc ,ale dali bana na konto ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zlimitowali Ci konto i przerzucasz się teraz na nowe by mieć "świeże limity" czy są jakieś inne powody?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Conrad
Zlimitowali Ci konto i przerzucasz się teraz na nowe by mieć "świeże limity" czy są jakieś inne powody?

Tylko z powodu limitow , na swoich kontach nie mialem zadnych problemow, nic nie uszukiwalem (np. wyplata kasy po niewlasciwym rozliczeniu typu na moja korzysc i teraz mialbym ujemne saldo)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ciężko powiedzieć bo dla buka ta "kosmetyczna" zmiana będzie oczywista. Większość jest uczulona na punkcie limitów i ich obejścia. Nie wiem czy warto ryzykować, a z drugiej strony jak się w tej sprawie skontaktujesz z firmą to jest szansa, że od samego początku przeniosą te limity także na drugie konto. No ale jak nie to później mogą być z tego powodu problemy...

Najlepiej napisać po otwarciu konta, że niby brat ma już konto i że chciałeś potwierdzić, że nie bierzesz udziału w bonusie bo sam przeczytałeś, że przysługuje tylko raz na każde domostwo. Wtedy w przyszłości zawsze możesz się podeprzeć tym, że informowałeś ich że w domu jest jeszcze ktoś inny z kontem u nich.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
czy nr IBAN to mój 26-cyfrowy nr konta poprzedzony dopiskiem PL ?

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,966 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1