|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Kieras 181 1052 183 1223 Piil 172 1175 177 1149 Fanatyk 175 928 180 857 Brator 176 806 182 506 Marian 174 703 178 489
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Piil 177 1149 180 1218 Kieras 183 1223 186 1106 Fanatyk 180 857 183 850 Brator 182 506 185 506 Marian 178 489 181 289
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
no to ja już całkowicie odpadłem z rywalizacji  powalczę o 4 lokatę z Bratorem, ale będzie ciężko  a walka o zwycięstwo będzie bardzo interesująca, trzech graczy ma szanse, powodzenia Panowie  ps. zadano mi pytanie czy będzie można typować z 31 marca na 1 kwietnia, tak więc... w regulaminie jest napisane że typujemy do końca marca, więc odpowiedź brzmi TAK. Z tym, że jest mały warunek typ musi zostać podany do godziny 23:59, każdy typ podany po tej godzinie będzie traktowany jako nieprawidłowy, ponieważ będziemy mieli już kwiecień  oficjalny ranking zrobię dzisiaj, na 100% piil  ps. dzięki piil za tabele w ostatnim czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Dziesiejssza Noc była patologiiczna w moim wykonaniu  PILL coraz wieksze szanse na zwyciestwo ostatniio passa znakomita ;)Czuje ze Brator jesszcze ostatniego słowa nie powiedział.Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Dziesiejssza Noc była patologiiczna w moim wykonaniu  PILL coraz wieksze szanse na zwyciestwo ostatniio passa znakomita ;)Czuje ze Brator jesszcze ostatniego słowa nie powiedział.Powodzenia piil sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
dzis ja sie nie popisalem... 0/3, bedzie ciekawie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
to juz finisz i 3 kolarzy walczy o zwyciestwo  ...przydalaby sie tabela Panie Marianie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
z tego co slyszalem dzis ma byc tabela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Przekombinowałem dzis. Zamiast grac 3 undery w meczu (wszystkie weszly), to zamienilem je na 2x under w kwarcie i raz under druzyny. Nie weszlo nic, choc bylo blisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Przekombinowałem dzis. Zamiast grac 3 undery w meczu (wszystkie weszly), to zamienilem je na 2x under w kwarcie i raz under druzyny. Nie weszlo nic, choc bylo blisko pill nie panikuj i tak jestes na pozycji lidera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
cholera ciezkie pary dzis...obawiam sie tego typowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
wyczulem ze to bedzie ciezka noc,ostatnio faworyci za dobrze wchodzili w NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
tabelkę zrobię po południu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
juz jest popoludniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Ale się wszyscy pałują! NBA zwariowało. U mnie seria kolejnych pudeł przedlużyla się do 7. Nie czujac koniunktury wyslalem jednego tylko beta i po 3 zostały mi na ostatnie dni (a w czw tylko 2 mecze...). Nadrobilem do tych, ktorzy wyslali po 2-3 bety, bo chyba nikt nic nie trafil! Niebywale rzeczy sie wyprawiaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
pill ja wczoraj 2 w ogon ,obawialem sie poniedzialku ale w poniedzialem jakos sie obronilem ale to co sie wczoraj w NBA stalo to szok takie wyniki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
cholerny Nu Jork 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
patologia w ogole te typy ostatnie dziesiejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Obawialem sie ze zagrasz ten sam bet co ja (nie ma zakazu), co matematycznie dalo by Ci wygraną. Chyba ze wszystkie 3 typy z kursem ~3 wysłałbym. Wiec musialem czekac do ostatnuich sekund  Jesli dobrze policzylem to: - Kieras wygrywa jesli trafi - ja zeby wygrac muszę liczyc na jego potkniecie, a samemu zanotowac 3/3 (wygrywam wtedy o 0.05 :)) - wyprzedzam Fanatyka trafiajac 3/3 oraz, jesli on nie trafi, to rowniez dowolnym 2/3. Beda emocje!!! San Antonio wygra 3 punkatmi :D, a potem juz z górki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
dobrze ze ten konkurs sie skonczyl ,od marca bylem nim juz strasznie zmeczony ,wogole nie chcialo mi sie analizowac tych meczy w marcu,tylko odpalalem beta kto gra i na szybko jakies typki...wczesniej to z pol godziny przegladalem betssona na staty zawodnikow a teraz w 5 minut to zalatwialem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|