Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Kieras 181 1052 183 1223
Piil 172 1175 177 1149
Fanatyk 175 928 180 857
Brator 176 806 182 506
Marian 174 703 178 489

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Piil 177 1149 180 1218
Kieras 183 1223 186 1106
Fanatyk 180 857 183 850
Brator 182 506 185 506
Marian 178 489 181 289

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
no to ja już całkowicie odpadłem z rywalizacji smile powalczę o 4 lokatę z Bratorem, ale będzie ciężko frown a walka o zwycięstwo będzie bardzo interesująca, trzech graczy ma szanse, powodzenia Panowie boks

ps. zadano mi pytanie czy będzie można typować z 31 marca na 1 kwietnia, tak więc...
w regulaminie jest napisane że typujemy do końca marca, więc odpowiedź brzmi TAK. Z tym, że jest mały warunek typ musi zostać podany do godziny 23:59, każdy typ podany po tej godzinie będzie traktowany jako nieprawidłowy, ponieważ będziemy mieli już kwiecień wink

oficjalny ranking zrobię dzisiaj, na 100% piil wink

ps. dzięki piil za tabele w ostatnim czasie piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Dziesiejssza Noc była patologiiczna w moim wykonaniu laugh
PILL coraz wieksze szanse na zwyciestwo ostatniio passa znakomita ;)Czuje ze Brator jesszcze ostatniego słowa nie powiedział.Powodzenia

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Kieras
Dziesiejssza Noc była patologiiczna w moim wykonaniu laugh
PILL coraz wieksze szanse na zwyciestwo ostatniio passa znakomita ;)Czuje ze Brator jesszcze ostatniego słowa nie powiedział.Powodzenia

piil sorry

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
dzis ja sie nie popisalem... 0/3, bedzie ciekawie!

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
to juz finisz i 3 kolarzy walczy o zwyciestwo tongue ...przydalaby sie tabela Panie Marianie smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
z tego co slyszalem dzis ma byc tabela wink

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Przekombinowałem dzis. Zamiast grac 3 undery w meczu (wszystkie weszly), to zamienilem je na 2x under w kwarcie i raz under druzyny. Nie weszlo nic, choc bylo blisko

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by piil
Przekombinowałem dzis. Zamiast grac 3 undery w meczu (wszystkie weszly), to zamienilem je na 2x under w kwarcie i raz under druzyny. Nie weszlo nic, choc bylo blisko

pill nie panikuj i tak jestes na pozycji lidera smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
cholera ciezkie pary dzis...obawiam sie tego typowania smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
wyczulem ze to bedzie ciezka noc,ostatnio faworyci za dobrze wchodzili w NBA crazy

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
tabelkę zrobię po południu wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
juz jest popoludniu laugh

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Ale się wszyscy pałują! NBA zwariowało.
U mnie seria kolejnych pudeł przedlużyla się do 7. Nie czujac koniunktury wyslalem jednego tylko beta i po 3 zostały mi na ostatnie dni (a w czw tylko 2 mecze...). Nadrobilem do tych, ktorzy wyslali po 2-3 bety, bo chyba nikt nic nie trafil! Niebywale rzeczy sie wyprawiaja.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
pill ja wczoraj 2 w ogon ,obawialem sie poniedzialku ale w poniedzialem jakos sie obronilem ale to co sie wczoraj w NBA stalo to szok takie wyniki...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
cholerny Nu Jork crazy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
patologia w ogole te typy ostatnie dziesiejsze

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Obawialem sie ze zagrasz ten sam bet co ja (nie ma zakazu), co matematycznie dalo by Ci wygraną. Chyba ze wszystkie 3 typy z kursem ~3 wysłałbym. Wiec musialem czekac do ostatnuich sekund wink

Jesli dobrze policzylem to:

- Kieras wygrywa jesli trafi
- ja zeby wygrac muszę liczyc na jego potkniecie, a samemu zanotowac 3/3 (wygrywam wtedy o 0.05 :))
- wyprzedzam Fanatyka trafiajac 3/3 oraz, jesli on nie trafi, to rowniez dowolnym 2/3.

Beda emocje!!!
San Antonio wygra 3 punkatmi :D, a potem juz z górki

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
dobrze ze ten konkurs sie skonczyl ,od marca bylem nim juz strasznie zmeczony ,wogole nie chcialo mi sie analizowac tych meczy w marcu,tylko odpalalem beta kto gra i na szybko jakies typki...wczesniej to z pol godziny przegladalem betssona na staty zawodnikow a teraz w 5 minut to zalatwialem

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, bukma, betowiec, 11kera11, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, rymoholik, $-man), 3,240 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1