|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ktoś z Was kupował dzisiaj akcje ?  troche myslalem o gancie , cena jego moim zdaniem juz mocno zanizona reszta bez zmian , końcówka sesji dowiodła ,że moje przypuszczenie o fałszywym wybiciu w górę z konsoli , jest nadal aktualna POZDXRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
z tego co czytałem to gant obnizył prognozy zysku o 85% dlatego ostatnio takie spadki na nim
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
troche myslalem o gancie , cena jego moim zdaniem juz mocno zanizona no to czytamy sobie w myslach chyba tylko ze ja nie myslalem tyle o zakupach tylko wspominalem jak w 2009 roku Gant byl u mnie i u Ciebie wiodaca spolka w portfelu i z tego co pamietam mielismy ponad 50% portfela w Gancie Pamietasz te czasy jak codzien sie dobieralo pakiety  a dzis ... padlina ostra ... wydaje mi sie ze nie ma co lapac spadajacyh nozy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Kupujecie coś ?  Dorzuciłem dzisiaj Taurona i rozważam PBG Gant faktycznie mocno niedowartościowany, ale chyba będzie jeszcze taniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Przyglądam`y się bardziej niż kupujemy. ;-) BBZ (cierpliwie), zakupiony z "8" na początku, Lubawa (zbyt długo się przyglądałem), grat. dla Inzagh`iego78, Tauron zamieniłem na pieniądze już jakiś czas temu (po czym wszedłem i ponownie wyszedłem) ;-), mniej więcej w podobnym czasie co Eldo. (o ile dobrze pamiętam). Być może Kernel, który wyrzuciłem "za wcześnie" jak się okazało - za wcześnie - gdybanie, (o ile odpoczywa przed wspinaczką na setkę, a może przed wystrzałem - a kto ich tam wie). ;-)
Jest jeszcze wśród kilkuset nazw kilka/-naście, na które się zapatruję, ale jak to pisał mura, z zapachu uchodzącego z kuchni, gdzie "gruby" coś tam gotuje, jak na razie nic pewnego nie jestem w stanie wynaleźć (ekonomiczny rzut monetą, a nuż wypadnie krawędź). ;-)
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
[ Linked Image] wielu czeka do rozliczenia kontraktów wielu sie przeliczy, bo marcowe słoneczko mocno już przygrzewa , a miś jest już bardzo głodny kupujcie franki i dolarki i otwierajcie S-ki S/L na Kernlerze juz ustawiony bbz trzymam POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
nic z tego  widzisz jaki los bywa przewrotny ... jeszcze niedawno żałowalismy ze za wczesnie sprzedalismy Astarte ?! Lepiej za wczesnie niz za pozno  mam nadzieje ze nie wziales Ganta ... tak jak mowilem spadajacy noz mocno poucina lapki !! zamiast otwierac S-ki proponuje odbierac akcje na korekcie bo po niej nie bedzie czasu juz zeby zlapac pociag 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
widzisz jaki los bywa przewrotny ... jeszcze niedawno żałowalismy ze za wczesnie sprzedalismy Astarte ?! Lepiej za wczesnie niz za pozno  okazało się że buraki rosną także'' zimą '' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
wczoraj padło ważne wsparcie na SAP500 , normalnie bylibyśmy teraz w głębokiej korekcie , ale sytuacja nie jest normalna Bernake ma dolary , które dodrukowuje , jak w kasynie zabraknie żetonów , zasadnicze pytanie na teraz, czy bedzie Q3 , jesli nie bedzie ,to moze jeb*nac ponizej lutowych dołków z 2009 , z drugiej strony jak długo jeszcze można leczyć pacjenta chorego na raka , narkotykami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Powoli się będą z tego wycofywać, bo jak będzie Q3, to będą kolejne rewolucje, a za za masakry w Libii pośrednio odpowiada właśnie FED
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
dolarek , franek i dolarek  ale ja jestem na walutach długodystansowcem  co kupujesz Konrad? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pytanie czy na świecie znów wszystko rąbnie, spekulanci już wywindowali ropę i inne surowce (żywność także), giełdy na świecie rozgrzane, itd. Jeśli znów tupnie to dobrze byłoby siedzieć na Franku i zielonym, pozbyć się zaś PLN i AUD.
Jeśli natomiast globalny krach nam nie grozi to PLN i AUD dają dobry zwrot, pytanie tylko czy długodystansowo powinno się kupować walutę, która dzisiaj jest bardzo mocna. Raczej nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41 |
Cena ropy już idzie w dół. http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,9234798,Cena_ropy_spada__Spekulanci_przestraszyli_sie_konsekwencji_.html i oby było jeszcze taniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Cena ropy już idzie w dół. http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,9234798,Cena_ropy_spada__Spekulanci_przestraszyli_sie_konsekwencji_.html i oby było jeszcze taniej  usraki nie dopuszczą do zbyt wysokiej ceny ropy , tam tania ropa jest wrecz bożkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Wlasnie obejrzalem fragment debaty u Gajowego, na ktorej to dyskutuja nad reforma emerytalna. W wypowiedziedziach "expertow" mozna wyczuc watpliwosc,czymy my mamy jeszcze wogole system emerytalny.Uwzgledniajac demografie w perspektywie najblizszych dektad,mozna stwierdzic,ze bedzie GAME OVER. Juz nawet optymisci nie ukrywaja,ze poziom swiadczen bedzie na poziomie 20-30% ostatnich zarobkow. Czy aby nie jest tak,ze Ci ktorzy wyjechali i placa skladki we "wzglednie przewidywalnych krajach" wygrali starosc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
dolarek , franek i dolarek  ale ja jestem na walutach długodystansowcem  co kupujesz Konrad?  franek tak dolarek moze tez ale ja nie ufam juz zielonej makulaturze  a franek jest jak zloto bezpieczna przystan przy kruszacym ojro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
znowu jestem na naszej słodkiej PANI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Panowie jak po dzisiejszym Nikkei  dalej macie nastoje probycze?  troche sie wyrwałem z Tą Astrą , a teraz wychodzi na to ,że bedziemy mieli tsunami i na giełdach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
kto nie ryzykuje ten nie ma  dokupiłem Astre , tam sternik pilnuje kursy zeby nie zszedł ponizej 75  i bbz predzej, czy pozniej porysujemy tu niebo , a japonska katastrofa jeszcze to przyspieszy  POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
rynek od dawna wysyłał sygnały ostrzegawcze. japonia to pretekst. ja się cieszę, bo tego się spodziewałem. po co kupować coś, co "kiedyś" urośnie, skoro z dużym prawdopodobieństwem szacuję głębszą korektę "wcześniej niż kiedyś" - a przy takich leci zdecydowana większość papierów. po której stronie rynku jesteście?:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|