Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ktoś z Was kupował dzisiaj akcje ? smile
troche myslalem o gancie , cena jego moim zdaniem juz mocno zanizona
reszta bez zmian , końcówka sesji dowiodła ,że moje przypuszczenie o fałszywym wybiciu w górę z konsoli , jest nadal aktualna

POZDXRO

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
z tego co czytałem to gant obnizył prognozy zysku o 85% dlatego ostatnio takie spadki na nim

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
troche myslalem o gancie , cena jego moim zdaniem juz mocno zanizona

no to czytamy sobie w myslach chyba tongue

tylko ze ja nie myslalem tyle o zakupach tylko wspominalem jak w 2009 roku Gant byl u mnie i u Ciebie wiodaca spolka w portfelu i z tego co pamietam mielismy ponad 50% portfela w Gancie smile
Pamietasz te czasy jak codzien sie dobieralo pakiety piwo

a dzis ... padlina ostra ... wydaje mi sie ze nie ma co lapac spadajacyh nozy ...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Kupujecie coś ? smile
Dorzuciłem dzisiaj Taurona i rozważam PBG
Gant faktycznie mocno niedowartościowany, ale chyba będzie jeszcze taniej smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Przyglądam`y się bardziej niż kupujemy. ;-) BBZ (cierpliwie), zakupiony z "8" na początku, Lubawa (zbyt długo się przyglądałem), grat. dla Inzagh`iego78, Tauron zamieniłem na pieniądze już jakiś czas temu (po czym wszedłem i ponownie wyszedłem) ;-), mniej więcej w podobnym czasie co Eldo. (o ile dobrze pamiętam). Być może Kernel, który wyrzuciłem "za wcześnie" jak się okazało - za wcześnie - gdybanie, (o ile odpoczywa przed wspinaczką na setkę, a może przed wystrzałem - a kto ich tam wie). ;-)

Jest jeszcze wśród kilkuset nazw kilka/-naście, na które się zapatruję, ale jak to pisał mura, z zapachu uchodzącego z kuchni, gdzie "gruby" coś tam gotuje, jak na razie nic pewnego nie jestem w stanie wynaleźć (ekonomiczny rzut monetą, a nuż wypadnie krawędź). ;-)


Powodzenia

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[Linked Image]

wielu czeka do rozliczenia kontraktów wielu sie przeliczy, bo marcowe słoneczko mocno już przygrzewa , a miś jest już bardzo głodny laugh

kupujcie franki i dolarki smile
i otwierajcie S-ki
S/L na Kernlerze juz ustawiony
bbz trzymam

POZDRO
ELDO

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
nic z tego tongue

widzisz jaki los bywa przewrotny ... jeszcze niedawno żałowalismy ze za wczesnie sprzedalismy Astarte ?! Lepiej za wczesnie niz za pozno grin

mam nadzieje ze nie wziales Ganta ... tak jak mowilem spadajacy noz mocno poucina lapki !!

zamiast otwierac S-ki proponuje odbierac akcje na korekcie bo po niej nie bedzie czasu juz zeby zlapac pociag piwo


Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Inzaghi78
widzisz jaki los bywa przewrotny ... jeszcze niedawno żałowalismy ze za wczesnie sprzedalismy Astarte ?! Lepiej za wczesnie niz za pozno grin


okazało się że buraki rosną także'' zimą '' laugh laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
wczoraj padło ważne wsparcie na SAP500 , normalnie bylibyśmy teraz w głębokiej korekcie , ale sytuacja nie jest normalna Bernake ma dolary , które dodrukowuje , jak w kasynie zabraknie żetonów , zasadnicze pytanie na teraz, czy bedzie Q3 , jesli nie bedzie ,to moze jeb*nac ponizej lutowych dołków z 2009 , z drugiej strony jak długo jeszcze można leczyć pacjenta chorego na raka , narkotykami smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Powoli się będą z tego wycofywać, bo jak będzie Q3, to będą kolejne rewolucje, a za za masakry w Libii pośrednio odpowiada właśnie FED

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
dolarek , franek i dolarek smile
ale ja jestem na walutach długodystansowcem smile

co kupujesz Konrad? grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pytanie czy na świecie znów wszystko rąbnie, spekulanci już wywindowali ropę i inne surowce (żywność także), giełdy na świecie rozgrzane, itd. Jeśli znów tupnie to dobrze byłoby siedzieć na Franku i zielonym, pozbyć się zaś PLN i AUD.

Jeśli natomiast globalny krach nam nie grozi to PLN i AUD dają dobry zwrot, pytanie tylko czy długodystansowo powinno się kupować walutę, która dzisiaj jest bardzo mocna. Raczej nie...

Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
Cena ropy już idzie w dół.
http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,9234798,Cena_ropy_spada__Spekulanci_przestraszyli_sie_konsekwencji_.html
i oby było jeszcze taniej smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by marti
Cena ropy już idzie w dół.
http://wyborcza.biz/gieldy/1,101260,9234798,Cena_ropy_spada__Spekulanci_przestraszyli_sie_konsekwencji_.html
i oby było jeszcze taniej smile

usraki nie dopuszczą do zbyt wysokiej ceny ropy , tam tania ropa jest wrecz bożkiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Wlasnie obejrzalem fragment debaty u Gajowego, na ktorej to dyskutuja nad reforma emerytalna. W wypowiedziedziach "expertow" mozna wyczuc watpliwosc,czymy my mamy jeszcze wogole system emerytalny.Uwzgledniajac demografie w perspektywie najblizszych dektad,mozna stwierdzic,ze bedzie GAME OVER.

Juz nawet optymisci nie ukrywaja,ze poziom swiadczen bedzie na poziomie 20-30% ostatnich zarobkow. Czy aby nie jest tak,ze Ci ktorzy wyjechali i placa skladki we "wzglednie przewidywalnych krajach" wygrali starosc? smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
dolarek , franek i dolarek smile
ale ja jestem na walutach długodystansowcem smile

co kupujesz Konrad? grin

franek tak dolarek moze tez ale ja nie ufam juz zielonej makulaturze grin
a franek jest jak zloto bezpieczna przystan przy kruszacym ojro piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
znowu jestem na naszej słodkiej PANI smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Panowie jak po dzisiejszym Nikkei crazy
dalej macie nastoje probycze? grin

troche sie wyrwałem z Tą Astrą , a teraz wychodzi na to ,że bedziemy mieli tsunami i na giełdach

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
kto nie ryzykuje ten nie ma grin
dokupiłem Astre , tam sternik pilnuje kursy zeby nie zszedł ponizej 75 smile
i bbz predzej, czy pozniej porysujemy tu niebo , a japonska katastrofa jeszcze to przyspieszy smile

POZDRO
ELDO

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

rynek od dawna wysyłał sygnały ostrzegawcze. japonia to pretekst.
ja się cieszę, bo tego się spodziewałem.
po co kupować coś, co "kiedyś" urośnie, skoro z dużym prawdopodobieństwem szacuję głębszą korektę "wcześniej niż kiedyś" - a przy takich leci zdecydowana większość papierów.
po której stronie rynku jesteście?:)

Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, betowiec, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,029 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1