|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
E tam marudzisz. Trzeba robić swoje.  A bo jakies zniwa sobie buki ostatnio zapodaly na siatce. Nawet madrzejsi ode mnie nie daja rady  uwierz mi, w innych dyscyplinach tez nie jest ciekawie  Po slabym poczatku miesiaca w innych sportach juz jest w miare niezle  Oki dosc marudzenia, ale przerwa z siata jeszcze potrwa. Wam zycze powodzenia przyda wam sie przy tym co sie obecnie wyprawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
jutro bardzo ciekawe spotkanie w naszej lidze,a kursy wystawione przez bukmacherów smieszne.Dojdzie do spotkania dąbrowy z bydgoszczą,dąbrowianki ostatnio maja maraton meczowy,11marca wygrały 3-0 w łodzi,15 marca 3-0 z krasnodarem,jutro graja u siebie z bydgoszczą,a w niedziele rewanzowe spotkanie w rosji.O 3 nad ranem w nocy z piatku na sobote jada autobusem do wiednia skad polecą do krasnodaru.Jak widzicie troche napiety plan,a więc trzeba coś odpuścić,długo niemysląc najlepiej spasowac jedno spotkanie w lidze bo w rosji otwiera sie szansa na najwiekszy sukces w historii klubu,dlatego proponuje na jutro centrostal po kursie 3,a mozna równiez grac dokładny wynik np.1-3 lub 0-3,dabrowianki beda chciały szybko zakończyć mecz bo niemaja czasu na ponad 2godzinne mecze na kilka godzin przed wyjazdem,a że zespół z bydgoszczy sie przeciez niepołozy przed nimi,a więc szybciej to MKs odpuści mecz niz bydgoszcz.Dodam że ostatni wyjazd bydgoszczy to wygrana w bielsku 3-0.W fortunie na 3-0 jest kurs 11,5 a na 3-1 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Wracajac jeszcze do meczu Titans - Gotha, wygraną zabral nam... Polak - Sebastian Pecherz... Eine sehr gute Leistung zeigte auch letzter Neuzugang aufseiten der A!B!C Titans, Sebastian Pecherz. Mit drei Blockpunkten und 22 direkten Punkten war er einer der maßgeblich für den Sieg verantwortlichen Spieler. Pecherz wurde zur Verstärkung der Annahme/Außen Position erst im Januar ins Team geholt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Pecherz nie ogorek grac umi ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Do tej pory nic nadzwyczajnego nie grał. Akurat ten mecz mu wyszedł. Jak na złość. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
wogole sie dziwie ze on gra szczerze mowiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
dzieki korver za pochwałe,od gościa z twoja pozycją na forach internetowych to jest coś,ale dodam że oczywiście to dabrowa może je roznieść bo sa w niezłej formie,ale jeśli bydgoszcz sie niepołozy w co wątpie bo maja wielką szanse zająć 3 miejsce po sezonie przed playofami,gdyz im zostanie do gry łódż i rumia a dąbrowiankom wizyta w sopocie i u siebie białystok.Po takich kursach warto zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bardzo ciekawa dedukcja - alex123 - i przyznam szczerze, że w obliczu takiego kursu, naprawdę trafia do wyobraźni.
Logika jest po Twojej stronie.
Jedyną rzeczą, która mnie powstrzymuje ( jeszcze ), przed zagraniem tego, jest rzut oka na tabelę.
Istnieje bowiem możliwość ( całkiem realna ), że w przypadku takiego " kombinowania ", w 1 rundzie PO, Dąbrowa trafi na Bielsko Biała, a nie wiem, czy tego chce.
W każdym bądź razie, ciekawa ta Twoja propozycja, ale zobaczę co "świat", na to jeszcze powie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
wiadomo że aluprof zajmie pewnie miejsca 4-5 a więc zajęcie tylko 3 miejsca pozwala uniknąć ich w play off,ale po pierwsze aluprof w obecnej formie niema czym straszyć,co pokazałą tydzień temu bydgoszcz bo je rozniosła w bielsku 3-0,po drugie dąbrowianki doszły aż tak daleko w pucharze ze niewarto tego zmarnować bo dla klubu jak i dla tych zawodniczek może sie taka historia długo niepowtórzyc,ja na miejscu trenera bym dzisiaj odpuścił mecz,choć dziwie się szefom ligi że nieposzli na reke dąbrowiankom i nie wykombinowali im jakiegos przełozenia meczu z bydgoszczą,zostały z polskich drużyn same na europejskim rynku i liga ma je w dupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Warto dodać, że w pierwszym meczu tych drużyn wygrał Centrostal po kontrowersyjnej decyzji sędziego, który odgwizdał błąd i dał żółtą kartę zawodniczkę z Dąbrowy. Co do samego Bielska to filozofia jest taka, aby Werblińska i Bamber wykurowały się na play-off, nie ważne z kim zagrają na pewno będą grone. Nie trzeba chyba przypominać, że kilka lat temu Muszyna zdobyła Mistrz wychodząc z 6 miejsca do fazy play-off.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak, tak, tak, wszystko racja.
Ale Ci przecież nie będę wyjaśniał ( bo zapewne wiesz), że w pucharach praktycznie, to chce grać, jedynie Bełchatów.
Wszystkie pozostałe kluby, obydwu lig, dopłacają do tych pucharów grube pieniądze.
Poważnie rozważają, ewentualny przyszłoroczny bojkot, jeżeli coś się nie zmieni, w systemie finansowania.
Ale jeszcze raz powtarzam,
Twoja propozycja, warta rozważenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Twoją propozycję - alex123 - "świat", zdaje się już zauważać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
prawie wszedzie kursu już under @3 od 2.90 do 2.75. W x sobie wisi 3.20 . Wzialem leciutko 3/10 i czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Nie wiem jak to patrzysz, ale pelno kursow ponad 3.00 Kilka 'normalnych' bookow ma 3,20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
Są dwie rzeczy, które sprawiają że nie grałbym na Bydgoszcz. Po pierwsze Dąbrowie powinno bardzo zależeć na trzecim miejscu, by nie trafić na Bielsko, a patrząc na terminarz to wygrywając ten mecz zapewnią sobie 3 lokatę. Po drugie Dąbrowa gra ligę i puchar na dwa składy, zupełnie inna szóstka grała z Łodzią i Krasnodarem, podobnie było w poprzedniej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
E tam świat, w siatce nie ma co się sugerować. Jeden buk zrzuci, reszta też panikuje. Naprawdę nie potrzeba wiele, by zbić kurs. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
LIG po seta!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
22-18 chyba juz nie oddadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
LIG po seta!!  SET 25-22 @2,30 i @2,50 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|