Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 42 1 2 28 29 30 31 32 41 42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by _Korver_
E tam marudzisz. Trzeba robić swoje. tongue

A bo jakies zniwa sobie buki ostatnio zapodaly na siatce.
Nawet madrzejsi ode mnie nie daja rady wink

Originally Posted by Finanz
uwierz mi, w innych dyscyplinach tez nie jest ciekawie wink

Po slabym poczatku miesiaca w innych sportach juz jest w miare niezle tongue

Oki dosc marudzenia, ale przerwa z siata jeszcze potrwa.
Wam zycze powodzenia przyda wam sie przy tym co sie obecnie wyprawia toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
jutro bardzo ciekawe spotkanie w naszej lidze,a kursy wystawione przez bukmacherów smieszne.Dojdzie do spotkania dąbrowy z bydgoszczą,dąbrowianki ostatnio maja maraton meczowy,11marca wygrały 3-0 w łodzi,15 marca 3-0 z krasnodarem,jutro graja u siebie z bydgoszczą,a w niedziele rewanzowe spotkanie w rosji.O 3 nad ranem w nocy z piatku na sobote jada autobusem do wiednia skad polecą do krasnodaru.Jak widzicie troche napiety plan,a więc trzeba coś odpuścić,długo niemysląc najlepiej spasowac jedno spotkanie w lidze bo w rosji otwiera sie szansa na najwiekszy sukces w historii klubu,dlatego proponuje na jutro centrostal po kursie 3,a mozna równiez grac dokładny wynik np.1-3 lub 0-3,dabrowianki beda chciały szybko zakończyć mecz bo niemaja czasu na ponad 2godzinne mecze na kilka godzin przed wyjazdem,a że zespół z bydgoszczy sie przeciez niepołozy przed nimi,a więc szybciej to MKs odpuści mecz niz bydgoszcz.Dodam że ostatni wyjazd bydgoszczy to wygrana w bielsku 3-0.W fortunie na 3-0 jest kurs 11,5 a na 3-1 8

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Kolega dobrze kombinuje.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Wracajac jeszcze do meczu Titans - Gotha, wygraną zabral nam... Polak - Sebastian Pecherz... frown

Eine sehr gute Leistung zeigte auch letzter Neuzugang aufseiten der A!B!C Titans, Sebastian Pecherz. Mit drei Blockpunkten und 22 direkten Punkten war er einer der maßgeblich für den Sieg verantwortlichen Spieler. Pecherz wurde zur Verstärkung der Annahme/Außen Position erst im Januar ins Team geholt.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Pecherz nie ogorek grac umi ;P

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Do tej pory nic nadzwyczajnego nie grał. Akurat ten mecz mu wyszedł. Jak na złość. laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
wogole sie dziwie ze on gra szczerze mowiac wink

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
dzieki korver za pochwałe,od gościa z twoja pozycją na forach internetowych to jest coś,ale dodam że oczywiście to dabrowa może je roznieść bo sa w niezłej formie,ale jeśli bydgoszcz sie niepołozy w co wątpie bo maja wielką szanse zająć 3 miejsce po sezonie przed playofami,gdyz im zostanie do gry łódż i rumia a dąbrowiankom wizyta w sopocie i u siebie białystok.Po takich kursach warto zagrać

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bardzo ciekawa dedukcja - alex123 - i przyznam szczerze,
że w obliczu takiego kursu,
naprawdę trafia do wyobraźni.

Logika jest po Twojej stronie.

Jedyną rzeczą, która mnie powstrzymuje ( jeszcze ),
przed zagraniem tego,
jest rzut oka na tabelę.

Istnieje bowiem możliwość ( całkiem realna ),
że w przypadku takiego " kombinowania ",
w 1 rundzie PO,
Dąbrowa trafi na Bielsko Biała,
a nie wiem, czy tego chce.

W każdym bądź razie,
ciekawa ta Twoja propozycja,
ale zobaczę co "świat",
na to jeszcze powie.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
wiadomo że aluprof zajmie pewnie miejsca 4-5 a więc zajęcie tylko 3 miejsca pozwala uniknąć ich w play off,ale po pierwsze aluprof w obecnej formie niema czym straszyć,co pokazałą tydzień temu bydgoszcz bo je rozniosła w bielsku 3-0,po drugie dąbrowianki doszły aż tak daleko w pucharze ze niewarto tego zmarnować bo dla klubu jak i dla tych zawodniczek może sie taka historia długo niepowtórzyc,ja na miejscu trenera bym dzisiaj odpuścił mecz,choć dziwie się szefom ligi że nieposzli na reke dąbrowiankom i nie wykombinowali im jakiegos przełozenia meczu z bydgoszczą,zostały z polskich drużyn same na europejskim rynku i liga ma je w dupie

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Warto dodać, że w pierwszym meczu tych drużyn wygrał Centrostal po kontrowersyjnej decyzji sędziego, który odgwizdał błąd i dał żółtą kartę zawodniczkę z Dąbrowy. Co do samego Bielska to filozofia jest taka, aby Werblińska i Bamber wykurowały się na play-off, nie ważne z kim zagrają na pewno będą grone. Nie trzeba chyba przypominać, że kilka lat temu Muszyna zdobyła Mistrz wychodząc z 6 miejsca do fazy play-off.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak, tak, tak, wszystko racja.

Ale Ci przecież nie będę wyjaśniał ( bo zapewne wiesz),
że w pucharach praktycznie,
to chce grać, jedynie Bełchatów.

Wszystkie pozostałe kluby, obydwu lig,
dopłacają do tych pucharów grube pieniądze.

Poważnie rozważają, ewentualny przyszłoroczny bojkot,
jeżeli coś się nie zmieni, w systemie finansowania.

Ale jeszcze raz powtarzam,

Twoja propozycja, warta rozważenia.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Twoją propozycję - alex123 - "świat",
zdaje się już zauważać. wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
prawie wszedzie kursu już under @3 od 2.90 do 2.75.
W x sobie wisi 3.20 . Wzialem leciutko 3/10 i czekam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Nie wiem jak to patrzysz, ale pelno kursow ponad 3.00
Kilka 'normalnych' bookow ma 3,20.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
Są dwie rzeczy, które sprawiają że nie grałbym na Bydgoszcz. Po pierwsze Dąbrowie powinno bardzo zależeć na trzecim miejscu, by nie trafić na Bielsko, a patrząc na terminarz to wygrywając ten mecz zapewnią sobie 3 lokatę. Po drugie Dąbrowa gra ligę i puchar na dwa składy, zupełnie inna szóstka grała z Łodzią i Krasnodarem, podobnie było w poprzedniej rundzie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
E tam świat, w siatce nie ma co się sugerować. Jeden buk zrzuci, reszta też panikuje. Naprawdę nie potrzeba wiele, by zbić kurs. wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
LIG po seta!! boks

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
22-18 chyba juz nie oddadza

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by JuN
LIG po seta!! boks


SET 25-22

@2,30 i @2,50 hura

Strona 30 z 42 1 2 28 29 30 31 32 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1