|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
No wybacz ale takie moje zdanie  Gdy Świst i Staszewski ciągali się po sądach z klubem, Paluch został w Stali i jeździł za miskę ryżu, chociaż spokojnie mógł jeździć w czołowym klubie I ligi. Naprawde wielki gość. Może Ciebie to śmieszyć, ale dla mnie największą legendą Stali jest Piotrek Paluch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Fajnie ze speedway wrocil do Birmingham na najwyzszym poziomie.
Brummies to bedzie ciezki teren do zdobycia dla kazdego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
No wybacz ale takie moje zdanie  Gdy Świst i Staszewski ciągali się po sądach z klubem, Paluch został w Stali i jeździł za miskę ryżu, chociaż spokojnie mógł jeździć w czołowym klubie I ligi. Naprawde wielki gość. Może Ciebie to śmieszyć, ale dla mnie największą legendą Stali jest Piotrek Paluch. To twoje zdanie. Wiec dla CIEBIE moze nia byc. Fakty mowia co innego. Po za tym Paluch to nie Gollob ktory mogl przebierac co sezon w ofertach. W Gorzowie mogl wygrac z kazdym. Hansem, Ricko czy Tomkiem. Ale to byl zawsze lokalny matador. Typowy rzemieslnik. Swist pozegnal sie ze Stala niezbyt ciekawie ale osiagal duze wyniki w swojej karierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Dobra nie bedziemy się spierać, i Eddy i Paluch to dwie wielkie ikony Stali. Zaczynać już ten sezon! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Tylko zwycięstwo -DPŚ Polska 1.44 Dania 3.60 Szwecja 11.00 Australia 11.00 Rosja 101.00 Wielka Brytania 101.00 Inne 501.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jak pojedziemy na nowych tlumikach to Dania 9/10 i Rosja 1/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Jak pojedziemy na nowych tlumikach to Dania 9/10 i Rosja 1/10. /Nawet na kosiarkach nikt nam nie podskoczy 44% myśle że to prezent
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Na pewno nikt nam nie podskoczy zwlaszcza ze FIM nie zezwoli nam
startowac w DPS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Finał w Gorzowie a tam już dobrze wjeżdzeni będą Andersen, Pedersen i Iversen więc nie byłbym taki pewny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Finał w Gorzowie a tam już dobrze wjeżdzeni będą Andersen, Pedersen i Iversen więc nie byłbym taki pewny. na własnych śmieciach ???????/--nie ma mocnych PUK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Na pewno nikt nam nie podskoczy zwlaszcza ze FIM nie zezwoli nam
startowac w DPS. /może w końcu przejżą na oczy że tak grając sami sie wykończą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Na pewno nikt nam nie podskoczy zwlaszcza ze FIM nie zezwoli nam
startowac w DPS. Wierzysz w to ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Bez Polski nie ma zuzla wiec BSI&FIM moze sobie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Eh, Ty też masz coś do Władysława?  Może ma niewyparzoną gębę i cięty język ale jednak tylko dzieki niemu nie idziemy juz o 15 na mecz z KSŻ Krosno, nie oglądamy tego meczu siedząc na zielonej łące, najważniejszą imprezą nie jest Zachodnia Liga Młodzieżowa itd. Więc troche szacunku do Władysława proszę  Proszę mi się tu od KKŻ-u Krosno odstosunkować  Brawo dla Ślaka, Cegły i spółki za walkę i rezultat jaki osiągnęli Panowie Teraz nic nie pozostaje jak czekać na 1 kolejkę i wysokie wygrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Kolezanka Charlie Webster wraca do formy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Nic nie mam do KKŻu, po prostu te mecze nigdy nie były z tych "na szczycie" dlatego podałem akurat tę drużynę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
A co ma byc ? czekaja na decyzje FIM.
W BEL ES I AL pojada na nowych. Tylko u nas na starych. Niestety
ale nie wyjdziemy dobrzej na tej wojnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
A dlaczego nie wyjdziemy ?
Ja uważam, że wyjdziemy, a inni będą nam za to na kolanach dziękować.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|