Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
4.00 na Palaciosa w unibecie rzeczywiscie duzo..
Narazie wzialem over 9.5 choc bede szukal betu na palen dystans +
Krzysztof Wlodarczyk - Decyzją lub techniczą decyzją sędziów @ 2.75 bet365 tak to widze..

bede tam boks jak bedzie zle to wylaczymy swiatlo wink grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
1. Włodarczyk stoczy pierwszą walke po operacji kolana
2. Włodar pracował nad masą mieściową, szczegolnie gdy nie mogl chodzic

kombinacja tych dwoch punktow moze negatywnie wplynac na jego boks
może wogole nie plynac

Palacios - efektoywny, walczący niekonwencjonalnie, z mocynm ciosem
problem z tym z nikim dobrym jeszcze nie walczył i nie wiadomo czy te jego efektowne zwyciestwa to skute dorbej jakosc sportowej czy przecietnych rywali

czyli niewiadomo vs niewiadomo smile

a to skutkuje tym że trza omijać murowanego faworyta jakim tu jest diablo po 1.2

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Helenius - Peter 1 ~1.5

jest już waga Petera, zgodnie z przewidywaniami utuczony - 118kg,
10 kg wiecej niz w ostatniej walce z Wladem
walke wzial na miesiac przed, wiec nie bylo tez czasu na dobre przygotowania (dobre przygotowania byly za to do walki z Wladem gdzie zrobil forme na ... 2 rundy)
Peter po tej porazce z Wladem pwoinien juz byc skonczony
podobnie jak Brewster ktory rozbity przez Wlada jezdzil potem juz tylko jezdzil po wyplaty

Heleniu ma styl asekruacyjny, nie otwiera, maleje ryzyko ze mu Peter wsadzi jakąś pojedyncza bombe

styl Heleniusa jest dobry na Petera


wygląda na bet roku

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
wink

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
na Diablo to warto pograc???

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by The Boss
na Diablo to warto pograc???
wyzej pisalem - po tak nedznym kursie za duzo znakow zapytania

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
O której Diablo mniej więcej boksuje?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
"walek" jak w Niemczech :):)

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by pawcio1
"walek" jak w Niemczech :):)
gonimy Europe

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie lubie Diablo.Ale co z tego ze walek ??? a Sauerland co odpierdala ? Palacios jak taki byl kozak to mogl wyslac Diablo na ostry dyzur i by z wala nici byly

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by Amir_Khan
Nie lubie Diablo.Ale co z tego ze walek ??? a Sauerland co odpierdala ? Palacios jak taki byl kozak to mogl wyslac Diablo na ostry dyzur i by z wala nici byly

byl pewny ze ma wygrana walke.....bo mial.....zapomnial tylko w jakim kraju walczy :):)

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Pawcio bracie on dobrze wiedzial ze musi go znokautowac smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Masz chyba racje....ale wtedy by go chyba zdyskwalifikowali....jak znam zycie....a tak powaznie....jedna wielka kpina z ludzi..

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
można gdzieś w sieci znaleźć statystyki z tej walki? statystyki nie sporządzone oczywiście przez ludzi Wasyla

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Zastanawia mnie kurs na KO Adamka na McBridzie.Pobralem juz ta cene
ale sam nie rozumiem dlaczego kurs wynosi 4,5. Goral przeciez jest
bardzo szybki jak sam mowi ostatnio poprawil sile ciosu wiec jak
znajdzie luke i dobrze trafi drewniaka to szanse na KO sa spore.


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Amir_Khan
Zastanawia mnie kurs na KO Adamka na McBridzie.Pobralem juz ta cene
ale sam nie rozumiem dlaczego kurs wynosi 4,5. Goral przeciez jest
bardzo szybki jak sam mowi ostatnio poprawil sile ciosu wiec jak
znajdzie luke i dobrze trafi drewniaka to szanse na KO sa spore.
4.5 ? gdzie ty do hują taką prmocje masz?
przeciez iralndczyk nie ma szans tego fotrwac do konca

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Amir mowi o KO a jest jeszcze opcja TKO smile wiec troche loteria, tyle ze z dobrym kursem

Adamek przez nokaut techniczny 1.615
Adamek przez nokaut 4.50
Adamek jednogłośnie 4.50
Adamek przez podzieloną decyzję 34.00
Adamek przez decyzję większości 51.00
Adamek przez dyskwalifikację 51.00
Adamek przez rezygnację 41.00

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
aaaaaaa no bo tu jest rozroznienie nokautu od nokautu technicznego

tradycyjny nokatu jest jak zawodnik przy wyliczaniu nie wstanie na 10 (lub wstanie ale bedzie sie chwial i ringowy konczy walke)

nokaut techniczny jest wtedy gdy bokser na stojąco zbiera grad ciosow, sedzia przerywa walke bo nie ma sensu jej kontynuowac
- takich nokautow jest wiecej
dodatkowo adamek brak ciosu wiec scenriusz przerwania walki pod gradem ciosow faktycznie duzo bardziej prawdopodbny niz klasyczne znokautowanie

takie bety to bety loteryjne


Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
01.07 20:00 Piotr Świerczewski - Marcin Najman 1.30 3.20 Zakłady zostaną zwrócone jeśli do walki nie dojdzie w 2011 roku

Lol tobet sobie jaja robi z tym kursem laugh ? Pewnie nie dojdzie do takiej walki, ale przecież Najman by zniszczył piłkarza, a oni 3.20 dają laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Piekny kawaler to wojownik nie bylbym taki pewny kto by kogo zniszczyl

Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1