4.00 na Palaciosa w unibecie rzeczywiscie duzo.. Narazie wzialem over 9.5 choc bede szukal betu na palen dystans + Krzysztof Wlodarczyk - Decyzją lub techniczą decyzją sędziów @ 2.75 bet365 tak to widze..
1. Włodarczyk stoczy pierwszą walke po operacji kolana 2. Włodar pracował nad masą mieściową, szczegolnie gdy nie mogl chodzic
kombinacja tych dwoch punktow moze negatywnie wplynac na jego boks może wogole nie plynac
Palacios - efektoywny, walczący niekonwencjonalnie, z mocynm ciosem problem z tym z nikim dobrym jeszcze nie walczył i nie wiadomo czy te jego efektowne zwyciestwa to skute dorbej jakosc sportowej czy przecietnych rywali
czyli niewiadomo vs niewiadomo
a to skutkuje tym że trza omijać murowanego faworyta jakim tu jest diablo po 1.2
jest już waga Petera, zgodnie z przewidywaniami utuczony - 118kg, 10 kg wiecej niz w ostatniej walce z Wladem walke wzial na miesiac przed, wiec nie bylo tez czasu na dobre przygotowania (dobre przygotowania byly za to do walki z Wladem gdzie zrobil forme na ... 2 rundy) Peter po tej porazce z Wladem pwoinien juz byc skonczony podobnie jak Brewster ktory rozbity przez Wlada jezdzil potem juz tylko jezdzil po wyplaty
Heleniu ma styl asekruacyjny, nie otwiera, maleje ryzyko ze mu Peter wsadzi jakąś pojedyncza bombe
Nie lubie Diablo.Ale co z tego ze walek ??? a Sauerland co odpierdala ? Palacios jak taki byl kozak to mogl wyslac Diablo na ostry dyzur i by z wala nici byly
Nie lubie Diablo.Ale co z tego ze walek ??? a Sauerland co odpierdala ? Palacios jak taki byl kozak to mogl wyslac Diablo na ostry dyzur i by z wala nici byly
byl pewny ze ma wygrana walke.....bo mial.....zapomnial tylko w jakim kraju walczy :):)
Zastanawia mnie kurs na KO Adamka na McBridzie.Pobralem juz ta cene ale sam nie rozumiem dlaczego kurs wynosi 4,5. Goral przeciez jest bardzo szybki jak sam mowi ostatnio poprawil sile ciosu wiec jak znajdzie luke i dobrze trafi drewniaka to szanse na KO sa spore.
Zastanawia mnie kurs na KO Adamka na McBridzie.Pobralem juz ta cene ale sam nie rozumiem dlaczego kurs wynosi 4,5. Goral przeciez jest bardzo szybki jak sam mowi ostatnio poprawil sile ciosu wiec jak znajdzie luke i dobrze trafi drewniaka to szanse na KO sa spore.
4.5 ? gdzie ty do hują taką prmocje masz? przeciez iralndczyk nie ma szans tego fotrwac do konca
Amir mowi o KO a jest jeszcze opcja TKO wiec troche loteria, tyle ze z dobrym kursem
Adamek przez nokaut techniczny 1.615 Adamek przez nokaut 4.50 Adamek jednogłośnie 4.50 Adamek przez podzieloną decyzję 34.00 Adamek przez decyzję większości 51.00 Adamek przez dyskwalifikację 51.00 Adamek przez rezygnację 41.00
aaaaaaa no bo tu jest rozroznienie nokautu od nokautu technicznego
tradycyjny nokatu jest jak zawodnik przy wyliczaniu nie wstanie na 10 (lub wstanie ale bedzie sie chwial i ringowy konczy walke)
nokaut techniczny jest wtedy gdy bokser na stojąco zbiera grad ciosow, sedzia przerywa walke bo nie ma sensu jej kontynuowac - takich nokautow jest wiecej dodatkowo adamek brak ciosu wiec scenriusz przerwania walki pod gradem ciosow faktycznie duzo bardziej prawdopodbny niz klasyczne znokautowanie