Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 43 1 2 39 40 41 42 43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Gwizdy i buczenie na stadionie. grin ;-) Mimo że mecz ładny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by cantona7
[quote=despotic]porto konczy kupon na 10 tys i co i tak jak zawsze - gowno w chuj - jebac ta bukmacherke
pokaż lepeij no to cudo za 10 koła wink

Pokaże Ci za rok. Tu co drugi kupon jest za 20.000 zl

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Sevilla! Trzymać zwycięstwo, jeśli już nie da się strzelić drugiego! boks

Dołączył: Mar 2011
Posty: 208
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 208

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jaki nurek w Valencii. grin Na rzut karny, sędzia za symulację daje żółtą, na trybunach już tylko gwizdy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ka$a nice - kontruj! piwo

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Bombej22
Pokaże Ci za rok. Tu co drugi kupon jest za 20.000 zl

Ups, zwracam honor.
I trzymam kciuki smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777

i wszystko powchodzilo? Ale jestescie artysci, ja to ledwo duble jestem w stanie wytypowac, a Wy po 15 meczow smile (fakt, ze gram wyzsze kursy, ale zawsze 15 meczow to jest cos, tyle ze pewnie rzadko wchodzi taki jamnik?)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
"KOMENTATOR" - "Kibicie nie mogą narzekać, mimo 2 porażki i 2 meczu bez strzelonego gola, ale mecz powinien się podobać, dużo akcji, dużo strzałów". grin Pocieszył. ;-)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Sevilla! hura
Nareszcie gracie na miarę oczekiwań aplauz
Moich i innych sympatyków Los Nervionenses.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
A co ma wspolnego prosba o pokazanie kuponu z nienawiscia? Mialem na mysli takiego artyste z watku hokeja, ktory co kilka dni mial ostatni mecz na kuponie, do wygrania po 20.000, a jak szly prosby o pokaznie tych kuponow to sie wylogowywal smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Ogladajac "hit" w dzisiejszeym meczu ligi francuskiej juz wiem dlaczego kluby z tego kraju od paru dobrych lat nie moga zwojowac nic znaczacego w europejskich pucharach...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

Wojbest odszedł?! shocked
Dokąd? Nic nie wiedziałem...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

z tej i poprzednich wypowiedzi wyłania się obraz nędzy i rozpaczy:D
no chyba że masz sporo kasy do przegrania wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam

Dołączył: Mar 2011
Posty: 208
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 208
Originally Posted by Bombej22

i wszystko powchodzilo? Ale jestescie artysci, ja to ledwo duble jestem w stanie wytypowac, a Wy po 15 meczow smile (fakt, ze gram wyzsze kursy, ale zawsze 15 meczow to jest cos, tyle ze pewnie rzadko wchodzi taki jamnik?)
Wszystko siadło ooo
Co prawda statystycznie wchodzi taka taśma raz na pół roku, ale się opłaca smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
najpierw piszesz ze co 2-gi kupon tu taki jest a teraz ze tylko jeden gosciu i to odnosnie hokeja - dobra koniec tematu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam

Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Graty, ostatni raz rok tasme z ako over 20 trafilem poltora roku temu laugh

Strona 41 z 43 1 2 39 40 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1