|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Gwizdy i buczenie na stadionie.  ;-) Mimo że mecz ładny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
[quote=despotic]porto konczy kupon na 10 tys i co i tak jak zawsze - gowno w chuj - jebac ta bukmacherke pokaż lepeij no to cudo za 10 koła  Pokaże Ci za rok. Tu co drugi kupon jest za 20.000 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Sevilla! Trzymać zwycięstwo, jeśli już nie da się strzelić drugiego! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 208 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jaki nurek w Valencii.  Na rzut karny, sędzia za symulację daje żółtą, na trybunach już tylko gwizdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ka$a nice - kontruj! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Pokaże Ci za rok. Tu co drugi kupon jest za 20.000 zl Ups, zwracam honor. I trzymam kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
i wszystko powchodzilo? Ale jestescie artysci, ja to ledwo duble jestem w stanie wytypowac, a Wy po 15 meczow  (fakt, ze gram wyzsze kursy, ale zawsze 15 meczow to jest cos, tyle ze pewnie rzadko wchodzi taki jamnik?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
"KOMENTATOR" - "Kibicie nie mogą narzekać, mimo 2 porażki i 2 meczu bez strzelonego gola, ale mecz powinien się podobać, dużo akcji, dużo strzałów".  Pocieszył. ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Sevilla!  Nareszcie gracie na miarę oczekiwań  Moich i innych sympatyków Los Nervionenses.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
A co ma wspolnego prosba o pokazanie kuponu z nienawiscia? Mialem na mysli takiego artyste z watku hokeja, ktory co kilka dni mial ostatni mecz na kuponie, do wygrania po 20.000, a jak szly prosby o pokaznie tych kuponow to sie wylogowywal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Ogladajac "hit" w dzisiejszeym meczu ligi francuskiej juz wiem dlaczego kluby z tego kraju od paru dobrych lat nie moga zwojowac nic znaczacego w europejskich pucharach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac Wojbest odszedł?!  Dokąd? Nic nie wiedziałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac z tej i poprzednich wypowiedzi wyłania się obraz nędzy i rozpaczy:D no chyba że masz sporo kasy do przegrania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 208 |
i wszystko powchodzilo? Ale jestescie artysci, ja to ledwo duble jestem w stanie wytypowac, a Wy po 15 meczow  (fakt, ze gram wyzsze kursy, ale zawsze 15 meczow to jest cos, tyle ze pewnie rzadko wchodzi taki jamnik?) Wszystko siadło  Co prawda statystycznie wchodzi taka taśma raz na pół roku, ale się opłaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
najpierw piszesz ze co 2-gi kupon tu taki jest a teraz ze tylko jeden gosciu i to odnosnie hokeja - dobra koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Graty, ostatni raz rok tasme z ako over 20 trafilem poltora roku temu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka