|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Moja dziewczyna chciala sie zglosic, zalozyla konto, ale jest nieaktywne bo email potwierdzajacy rejestracje nie przychodzi, wiec chyba nici z tego Mail aktywujacy potrafi przyjsc nawet po kilku godzinach, wiec cierpliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
wrocław równiez dołączy, jeszcze nie zapoznałem się z regulaminemale to chyba nie problem, prosze o przesłanie danych do wpałty na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Co do regulaminu to myśle
1) b
2) a nie wyobrazam sobie gry jakis dziwnych lig i hoka na olimpiadzie
3) b wiecej osób skorzysta a skutecznosć na bank wzrosnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420 |
Witam,kobiety głosu nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,ale że moze wystąpię w kolejnej edycji i pozwolę sobie zaglosowac
1-C-typowy fuksik z 7 podstawowych podac jednego najlepszego a wiadomo ze kusiło +1 2-A troszke smutno bedzie bez konkursu ale przezyję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-B skutecznosc miałam cienką wiec 0,1 mniej moze mi tylko pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
1b) likwidujemy superpewniaka ale dodatkowo za trafienie 7-0 typow podstawowych dajemy +1 pkt 2d)zwiekszone typowanie w ramach uzupelnienia typow po Olimpiadzie ( okres 2 tygodniowy) 3a) zostawiamy jak jest teraz ( +1pkt za trafione 2 underdogi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. zwroty u buka - u nas typ nietrafiony (chyba ze mecz sie nie odbedzie to podajemy inny)
pozdrawiam lodomaniakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
i jeszcze drobna propozycja do rozważenia - dodajmy do listy buków OLYMPIC - z powodó które można znaleźć w moim ostatnim poscie w temacie poświęconym NHL. Wiem że to prywata ale oferta OLYMPIC na NHL moim zdaniem rewelacyjna
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457 |
1- C ,ewentualnie B 2-C 3-B
Wazne abysmy w koncu zaczeli konkurs ,bo jak tak dalej pojdzie to w lutym sie zbierzemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
1 -czytaj vodzior 2- lockout 3- czytaj vodzior
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Pozwoliłem sobie zliczyć uczestników i obecny stan głosowania. Jeśli gdzieś sie pomyliłem proszę o korektę. ? - oznacza brak ustosunkowania się do propozycji vonseba zawartej w ankiecie ( podciagnalem ? pod odpowiednie odpowiedzi bo z kontekstu mniej wiecej wychodza opcje)
01. Zebras Fan BAB 02. Vonseb BAB 03. winiacz 04. Gadzina 05. vodzior BCA ( ad 2 podchodzi pod C ) 06. Domingos CCB ( ad 2 podchodzi pod C ) 07. Yzerman BAA 08. Gregov AAA 09. g00niek AAA 10. santiago 11. kuba81 12. mongrita CAB 13. komisarz CCB 14. cr7 15. marzano BAA 16. KsUBA BAA ( lockout to A zdecydowanie ) 17. dominix 18. simon-n 19. AniiJa AAA
musimy się wreszcie "spiąć" bo 9 nie uda się wystartować. [color:"red"] i krotkie wyniki stan na 3.01 godz 22.30 1) A:3 B:6 C:3 2) A:9 B:0 C:3 3) A:7 B:5 C:0 [color:"red"]
Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Witam, uważałem że moje milczenie w temacie będzie wyrazało zgodę na zasady jakie zaproponujecie, ale kolega Yzerman przynaglił mnie do wypowiedzi. Więc zaczynajmy jak najszybciej, co do reszty zasad, regulaminu, przyjmuje decyzję wiekszości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Halo, halo... jak tam sytuacja z wplatami na konkurs..? Przydaloby sie juz powoli zbierac...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
rozesłałem do kilku osób na priv ponaglennie z odpowiedzą na ankietę - dobrze by było do czwartku-piątku zamknąć regulamin ja już wpisowe do vonseba posłałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Czy mozna jeszcze wziasc udzial? Jestem nowy i gdzie jest regulamin? Prosze takze przyslac mi info o koncie !
[color:"blue"] Tak mozna zglosic chec uczestnictwa !! NA 1 stronie tego tematu jest link do regulaminu - teraz jeszcze dysktujemy nad paroma szczegolami o czym mozna przeczytac w temacie [color:"blue"]
Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzis w godzinach wieczorno-nocnych do wszystkich uczestnikow pojda namiary - oprocz tego jutro zrobie podusmowanko na czym stoimy. Dzieki Yzerman za wsparcie w dzialaniach ale chwilowo mam malo czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
wrocław równiez dołączy, jeszcze nie zapoznałem się z regulaminemale to chyba nie problem, prosze o przesłanie danych do wpałty na maila SORRy [color:"blue"] DOMINIX [color:"blue"] ale nie moge wyslac do ciebie private message - masz albo przepelniona skrzynke albo zablokowana jakas OPCJE.
Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Wbrew pozorow wpisowe maja juz wplacone: 1. g00niek 2. Yzerman 3. AniiJa ( to zapewne dziewczyna terrorista jak mniemam) 4. komisarz 5. mongrita 6. vonseb 7. Domingos
Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Wbrew pozorow wpisowe maja juz wplacone: 1. g00niek 2. Yzerman 3. Yzerman 4. AniiJa ( to zapewne dziewczyna terrorista jak mniemam) 5. komisarz 6. mongrita 7. vonseb 8. Domingos dementuję pogłoski jakobym startował w konkursie w dwóch osobach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co sugeruje powyższa tabela [color:"blue"] Hehe dobrze ze moge edytowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - ja rowniez dementuje plotki prasy brukowej - Yzerman jest jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"blue"]
Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18 |
Bardzo prosze o zmiane w regulaminie odnosnie mozliwosci podawania 4 typow dziennie. Raczej na pewno codziennie nie bede miala dostepu do Internetu i czesto pewnie niewyrabialabym sie z wymagana iloscia typow Chyba ze sa jakies glosy przeciwko?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|