Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Moja dziewczyna chciala sie zglosic, zalozyla konto, ale jest nieaktywne bo email potwierdzajacy rejestracje nie przychodzi, wiec chyba nici z tego

Mail aktywujacy potrafi przyjsc nawet po kilku godzinach, wiec cierpliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
zalozyla wczoraj

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
wrocław równiez dołączy, jeszcze nie zapoznałem się z regulaminemale to chyba nie problem, prosze o przesłanie danych do wpałty na maila

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Co do regulaminu to myśle

1) b

2) a nie wyobrazam sobie gry jakis dziwnych lig i hoka na olimpiadzie

3) b wiecej osób skorzysta a skutecznosć na bank wzrosnie

Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
Witam,kobiety głosu nie mają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,ale że moze wystąpię w kolejnej edycji i pozwolę sobie zaglosowac

1-C-typowy fuksik z 7 podstawowych podac jednego najlepszego a wiadomo ze kusiło +1
2-A troszke smutno bedzie bez konkursu ale przezyję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
3-B skutecznosc miałam cienką wiec 0,1 mniej moze mi tylko pomóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
1b) likwidujemy superpewniaka ale dodatkowo za trafienie 7-0 typow podstawowych dajemy +1 pkt
2d)zwiekszone typowanie w ramach uzupelnienia typow po Olimpiadzie ( okres 2 tygodniowy)
3a) zostawiamy jak jest teraz ( +1pkt za trafione 2 underdogi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS.
zwroty u buka - u nas typ nietrafiony (chyba ze mecz sie nie odbedzie to podajemy inny)

pozdrawiam lodomaniakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
i jeszcze drobna propozycja do rozważenia - dodajmy do listy buków OLYMPIC - z powodó które można znaleźć w moim ostatnim poscie w temacie poświęconym NHL.
Wiem że to prywata ale oferta OLYMPIC na NHL moim zdaniem rewelacyjna

Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
1- C ,ewentualnie B
2-C
3-B

Wazne abysmy w koncu zaczeli konkurs ,bo jak tak dalej pojdzie to w lutym sie zbierzemy

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
1 -czytaj vodzior
2- lockout
3- czytaj vodzior

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Pozwoliłem sobie zliczyć uczestników i obecny stan głosowania. Jeśli gdzieś sie pomyliłem proszę o korektę.
? - oznacza brak ustosunkowania się do propozycji vonseba zawartej w ankiecie ( podciagnalem ? pod odpowiednie odpowiedzi bo z kontekstu mniej wiecej wychodza opcje)

01. Zebras Fan BAB
02. Vonseb BAB
03. winiacz
04. Gadzina
05. vodzior BCA ( ad 2 podchodzi pod C )
06. Domingos CCB ( ad 2 podchodzi pod C )
07. Yzerman BAA
08. Gregov AAA
09. g00niek AAA
10. santiago
11. kuba81
12. mongrita CAB
13. komisarz CCB
14. cr7
15. marzano BAA
16. KsUBA BAA ( lockout to A zdecydowanie )
17. dominix
18. simon-n
19. AniiJa AAA

musimy się wreszcie "spiąć" bo 9 nie uda się wystartować.
[color:"red"] i krotkie wyniki stan na 3.01 godz 22.30
1) A:3 B:6 C:3
2) A:9 B:0 C:3
3) A:7 B:5 C:0 [color:"red"]

Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:46.
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Witam, uważałem że moje milczenie w temacie będzie wyrazało zgodę na zasady jakie zaproponujecie, ale kolega Yzerman przynaglił mnie do wypowiedzi. Więc zaczynajmy jak najszybciej, co do reszty zasad, regulaminu, przyjmuje decyzję wiekszości.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Halo, halo... jak tam sytuacja z wplatami na konkurs..? Przydaloby sie juz powoli zbierac...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Dominik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
rozesłałem do kilku osób na priv ponaglennie z odpowiedzą na ankietę - dobrze by było do czwartku-piątku zamknąć regulamin
ja już wpisowe do vonseba posłałem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Czy mozna jeszcze wziasc udzial? Jestem nowy i gdzie jest regulamin? Prosze takze przyslac mi info o koncie !

[color:"blue"] Tak mozna zglosic chec uczestnictwa !!
NA 1 stronie tego tematu jest link do regulaminu - teraz jeszcze dysktujemy nad paroma szczegolami o czym mozna przeczytac w temacie [color:"blue"]

Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:35.
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
I ja sie zglaszam
A-A-A

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dzis w godzinach wieczorno-nocnych do wszystkich uczestnikow pojda namiary - oprocz tego jutro zrobie podusmowanko na czym stoimy. Dzieki Yzerman za wsparcie w dzialaniach ale chwilowo mam malo czasu.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
wrocław równiez dołączy, jeszcze nie zapoznałem się z regulaminemale to chyba nie problem, prosze o przesłanie danych do wpałty na maila
SORRy [color:"blue"] DOMINIX [color:"blue"] ale nie moge wyslac do ciebie private message - masz albo przepelniona skrzynke albo zablokowana jakas OPCJE.

Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:13.
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Wbrew pozorow wpisowe maja juz wplacone:
1. g00niek
2. Yzerman
3. AniiJa ( to zapewne dziewczyna terrorista jak mniemam)
4. komisarz
5. mongrita
6. vonseb
7. Domingos

Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:29.
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Wbrew pozorow wpisowe maja juz wplacone:
1. g00niek
2. Yzerman
3. Yzerman
4. AniiJa ( to zapewne dziewczyna terrorista jak mniemam)
5. komisarz
6. mongrita
7. vonseb
8. Domingos

dementuję pogłoski jakobym startował w konkursie w dwóch osobach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co sugeruje powyższa tabela

[color:"blue"] Hehe dobrze ze moge edytowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - ja rowniez dementuje plotki prasy brukowej - Yzerman jest jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"blue"]

Last edited by vonseb; 03/01/2006 21:31.
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
Bardzo prosze o zmiane w regulaminie odnosnie mozliwosci podawania 4 typow dziennie. Raczej na pewno codziennie nie bede miala dostepu do Internetu i czesto pewnie niewyrabialabym sie z wymagana iloscia typow
Chyba ze sa jakies glosy przeciwko?

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1