|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241 |
76e na czysto do przodu. PAF [ record.pafpartners.com] niezłe ma te promocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11 |
GRAND80 - kod na 80$ /podobno nawet dla tych co mają już konta/ czyli dla nowych działa bez problemu ? wpiszesz w cashier to sie okaze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
nie dość ze zżarło 20E mi w PAF [ record.pafpartners.com] przy grze za 30E to jeszcze free nie dopisali masakra:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
to samo  support napisal ze podalem inny email w formularzu w co nie chce mi sie wierzyc, a na pytanie jaki niby wpisalem milcza, mimo ze wczesniej odpisywali po 10-15 minutach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11 |
Roznym firma mozna zarzucic wiele ,ale na pewno nie PAF [ record.pafpartners.com] to ,ze chce kogos oszukac o pare free sspinow . To jest zajebiscie bogata firma i jedynym powodem ,ze ktos nie ma spinow jest jakis blad lub to ,ze faktycznie zle cos wpisal . jak sie spiny naleza to zawsze je dopisywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Nic nie zarzucam  po prostu nie moge uwierzyc ze podalem inny email, bo uzywam jednego. Chyba ze literowka, no ale czekam na odpowiedz od nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50 |
ja też nie mam spinów a wszystko było poprawnie na 100% wysłałem maila zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11 |
GRAND80 - kod na 80$ /podobno nawet dla tych co mają już konta/ czyli dla nowych działa bez problemu ? wpiszesz w cashier to sie okaze  Zadzialal ten kod ? Temat robie i nie wiem czy go tam wpisywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
mi nie, poprzedni działał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11 |
OK,ale komus kto dopiero konto zalozyl i wpisal go jako pierwszy kod w tym kasynie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Tylko ten na 50$ dziala. Ten 80$ mi nie poszedl, ale nowe konto tam mam, wiec moze dlatego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
PAF [ record.pafpartners.com] I have checked it and I can see that you played 30€ in the right game. But due to a technical problem you have not gotten the free spins in your account. However, I have deposited bonus money for the value of the free spins in your gaming account. Good luck and have a nice day! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
czyli dostałes 18 euro, bez konieczności jakis obrotów tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
na ktorym slocie to obrocic? bo na gonzo slabo szlo niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
to winpalace jest wypłacalne ? czy trzeba wysyłać skany paszportu polsatu i karty woźnicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,514 Likes: 11 |
Jak najbardziej.Tak jak w wiekszosci RTG trzeba dokumenty i minimalny depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
Jak najbardziej.Tak jak w wiekszosci RTG trzeba dokumenty i minimalny depozyt ale dopozytu juz sie nie obraca? i wygrana z bonusu plus depo mozna od razu wyplacic?
|
|
|
Link skopiowany do schowka