Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 29 1 2 5 6 7 8 9 28 29
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie beda uwierz mi smile Fim sie nie da sie tak lekcewazyc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Niech się nie daje. Tylko co oni bez Polaków w tym sporcie zrobią?
Bo chyba samo destrukcji nie będą chcieli?! Nie stać ich po prostu na to.
Cała ta baśń z nowymi tłumikami wydaję się, że jest o wiele mniej dochodowa dla konkretnych ludzi niż wpływy z choćby 3 GP w jednym sezonie ?!

Taki jest mój pkt widzenia.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Nasze płaczki same są sobie winne. Od 1.5 roku jest mowa o nowych tłumikach, a jakos ciagle Cegla i jego klakierzy tylko marudza i nie robia nic, zeby porzadnie nowy sprzet przetestowac i udowodnic testami/badaniami/eksperymentami o ile dokladnie podnosi sie np. temperatura wydechu przy danej temperaturze otoczenia, o ile spada moc silnika etc. Jakos finaly IMSJ i eliminacje GP w 2010 byly jechane na nowych tlumikach i plagi defektow, czy upadkow nie zanotowano. Gollob, Hampel, Kolodziej w zeszlym sezonie przegonili swiatowa czolowka sprzetowo i teraz boja sie utraty przewagi.
Pamietacie jak bylo przy wprowadzeniu deflektorow? Placz, panika, ile to bedzie kontuzji przez ten pret ciagnacy sie za kolem. Zycie pokazalo, ze redukcja szprycy pomaga uniknac upadkow i zwieksza szanse na ataki "po duzej", zwlaszcza przy mocno przemoczonym torze.
Moze nie bedzie przygotowywania "kopy po jaja", bo nie da sie na niej na nowych silencerach jechac? Czy to zle? Osobiscie uwielbiam jak tor jest semi-grippy, nie total slick (choc najpiekniejsze zawody czesto odbywaly sie na betonie w Bydgoszczy), ale wlasnie lekko przyczepny. Za duzo materialu, to problemy ze skladaniem sie w luki, a co za tym idzie wyprzedzanie czesto tylko na skutek bledu rywala.
Jesli chodzi o poziom halasu, to tez malkontentow nie rozumiem. Bylem na IMSJ i jakos wielce mnie delikatnie inny dzwiek nie irytowal.
Ciekawe co wyjdzie z tej wojenki. Dla mnie stawianie swiata pod sciana i wychodzenie z zalozenia, ze Polacy zadecydowali, to tak byc musi, jest chore. Jesien przespali, zime przespali i sie budza w polowie marca i nagle szantaz. Ciekawe jak nasze ligi poradza sobie w totalnej izolacji?

P.S. Wczoraj Birmingham pojechalo z Wolves. Sluchalem calej relacji radiowej live, nikt z zawodnikow (a wywiadow bylo kilka) nie powiedzial negatywnego slowa o nowych tlumikach. Walka byla na trasie, byly wyprzedzenia. Ani jednego defektu, upadek i kontuzja Vissinga nie z winy sprzetu, a normalny zuzlowy crash.
Opanujmy sie, pojedzmy sparingi, sprawdzmy jak "lataja" na nowych tlumikach w Anglii i zacznijmy w koncu ten sezon. smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Po czescie sie zgadzam ale nie chcialbym aby w Polsce startowali

na nowych tlumikach.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
na tobecie jest mecz do obstawiania
Eastbourne - Poole H(0 - 11.5)???
zobaczymy składy boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
hcp na gosci nie jest troche przesadzony patrzac na sklady? ;>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Tez tak uwazam handi przez gosci do zgarniecia.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
bez dobruckiego i warda

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
to już nie polecamsmile

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
co tam sie dzieje?????????/

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Nie bedzie jazdy tylko skonczy sie tak jak mowilem.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pytanie czy GKSŻ SIE OSRA-czy wygra okrągły stolik

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Dobrą robotę wykonał także mój team, z którym dopiero rozpoczynam solidną pracę po zimie. To dobrze wróży na nadchodzący sezon. Jedna przykra rzecz godna uwagi, to fakt, że mój motocykl stanął w płomieniach. Strzelił gaźnik i filtr powietrza zajął się ogniem. Nie wiem czy miało to związek z nowym tłumikiem, który miałem zamontowany z motocyklu. Szczęście w nieszczęściu, że spłonął tylko filtr powietrza - kończy swoją wypowiedź Ludvig Lindgren, który już czeka na kolejne okazje do startów w zmaganiach ligowych w angielskiej Elite League./pomeczu BIRMINGHAM-WILKI
JEST PROPOZYCJA A MOŻE FIM DORZUCI GAŚNICE laugh laugh

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Wolverhampton - Birmingham H(0 - 11.5) 1
kto przeciw ????????????????????????????????????

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
To tylko sparing wlasciwie ciezko wyczuc ale skoro wygrali na wyjedzie to

u siebie tez powinni. Beda testowac sprzet wiec wynik moze byc

rozny.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Fredka dzisiaj znowu komplet?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Ma troche testowac ale pewnie sie zakreci kolo maxa.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Tobet juz zdjal handi laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Do 20 mieli w ofercie ten mecz
Ferdek -4,5 boks

ostatni zakład przed jutrzejszym sparingiem , na nowych tłumikach smile

Strona 7 z 29 1 2 5 6 7 8 9 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1