|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Witam , prowadze punkt toto-mixa ,a wlasciwie to prowadzilem...,bo dzis dostalem wymówienie...,zgadzam sie ze zdaniem Fedoruka ,ze wzgledu na to ze punkt mam 2 latka ,wiec wiem jak to wszystko funkcjonuje... najwazniejsza rzecza dla toto jest przyjmowanie drobnych zakladów ,z wielka niechecia przyjmuja zaklady do 1000 zl , a powyzej to wlasciwie sie nie da ( chyba ze ustala odpowiedni dla siebie kurs...),po bardzo dlugiej rozmowie. kazde zagranie na jedna pozycje powyzej 1000 trzeba konsultowac , jesli sie tego nie zrobi robia odrazu awanture .tyle ze jak juz sie do nich zadzwoni i nawet jesli sie tego noe zagra powyzej 1000 sciągaja kurs nizej. zagrania miedzy 500-1000zl na dana pozycje oznaczaja na poczatka zmiane kursu a nastepnie blokade pozycji (przyklad mecz broendby w pucharach). dla mnie wspolpraca z toto byla poprostu żenada ,wszystkich traktuja jak smieci, zwlaszcza jest taki frajer dąbrowski (jesli przez przypadek to czyta to podrawiam...)mysli ze mu wszystko wolno i wszystkich traktuje jak dno . zreszta caly toto-mix taki jest!!.niebede wspominal o wyplatach bo tu to wogle wyprawjaja cyrki. do nich wplacac tak ,wyplacac nie. a co do fedoruka to masz calkowicie racje ,znam te przypadki o ktorych piszesz i jesczcze pare innyc ciekawych. pozdro dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Walentii - napisz jeszcze coś o "przygodach" z mixem - w sumie masz okazję podać trochę prawdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
toto-mix ze wszystkim robi problemy. na infolinni sadzaja takich pacanow ,ze łaske robia jak maja cos wyjasnic albo w czyms pomoc. sprzet techniczny (komp i lącze) dziala beznadziejnie , jak przychodzi sobota albo srodowe spotkania i jest nawał ludzi to nie da sie na tym pracowac.klijęci nie raz czekaja po 5 min na kupon !!! paranoja , co raz niby udaja ze cos ulepszaja a zawsze to samo.drukarka wciaga kupony i sie zacina, tak zaluja na dobry papier do kuponow, ze jest takiej grubosci ze połyka po 3-5 kartek na raz.zagranie 1000zl -1500zl na jednen mecz przypuscmy na kurs 2.30 tak ich potrafi wystraszyc ze odrazu zmieniaja kurs na 1.80-1.90. .nie ma dostepnej tygodniowej oferty takiej jak u konkurencji(ulotka kursowa).tutaj 15gr kosztuje strona wydruku ,przy czym co chwile cos dokladaja i zmieniaja ,wiec na dobra sprawe trzeba by przychodzic codziennie po poludniu po aktualna oferte, a wlasciwie dopiero w czartek/piatek jest juz znana pelna oferta na weekend... ps.dzis cloete wygrala skok wzwyz,oj mocno beda mieli do tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) znowu wyplaty beda wstrzymane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
walentii chyba ich bardzo nie lubisz....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a swoja droga co to za buk co otwiera swoje wrota np w sklepie obuwniczym, dobrze ze w miesnym jeszcze nie otwarli, chyba ze gdzies w polsce......
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
tu nie chodzi o lubienie lub nie. to są poprostu fakty , i napewno wiele osob moze to potwierdzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał _gerg: [qb]walentii chyba ich bardzo nie lubisz....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a swoja droga co to za buk co otwiera swoje wrota np w sklepie obuwniczym, dobrze ze w miesnym jeszcze nie otwarli, chyba ze gdzies w polsce......[/qb] He - w moim mieście był totomix w kiosku z prasą, gdzie pół metra na pół metra było miejsca, nawet nie było gdzie kupon napisać, na gazetach trzeba było, a tablica z ofertą była na drzwiach wejściowych - można było po ryju dostać jak ktos wchodził - paranoja, dobrz że go zlikwidowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Fakt, że totomix bije rekordy, a z tym kioskiem ruchu to są po prostu jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale dobrze, że jest konkurencja i inne firmy. Co by nioe powiedzieć, to profesjonal, jeżeli chodzi o ofertę, zrobił w ostatnim czasie spory krok do przodu, czego nie można powiedzieć o STS, który chyba stanął w miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał marasking: [qb]Fakt, że totomix bije rekordy, a z tym kioskiem ruchu to są po prostu jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale dobrze, że jest konkurencja i inne firmy. Co by nioe powiedzieć, to profesjonal, jeżeli chodzi o ofertę, zrobił w ostatnim czasie spory krok do przodu, czego nie można powiedzieć o STS, który chyba stanął w miejscu.[/qb] Jak na nasze polskie realia to tylko marzyć, śnić i czekać chociaż na 1, 2, 3 inne takie jak STS i Prof. bo do TotoSzmixa nigdy nie pójdę i nie byłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zgadzam się z wami jak najbardziej, jest tam taki maly balaganik, poczawszy od gory kaczywszy na drukarce!!!!!ogolnie to idzie o kant dupy rozbic!!!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ostatnio toto-mix mnnie zaskoczyl.Widac ze firmie tej coraz lepiej sie wiedzie.Maja coraz wiecej papieru i ostatnio dostalem kupony w formacie A4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Tak kazdy obgaduje toto-mixa. Dołaczam sie. Ale czasami toto mix zaskoczy i da o wiele zawyzony kurs na dane spotkanie. Wtedy trzeba bardzo szybko zagrac zeby nie zmienili kursu. Tylko te ograniczenia...ale i tak czasem mozna zarobic. Zawsze jest jeszcze jakis problem z wypłata ale zawsze wyplaca. Dosyc często zagladam do toto mixa, ale gram rzadko , czekam tylko na jakis atrakcyjny kurs. Na toto-mixie mozna zarobic tylko trzeba wyszukiwac błedy kursowe a są one dosc czesto.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Fedoruk zapewne mowisz o wczorajszym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))) ogolnie firma ma siana, chyba miales duza wygrana ze dali A4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
o toto-mix nigdy nie miałem dobrego zdania ,ale dzis to juz poszli na maksa..., ostatnio gralem sobie w pewnym punkciku ,ktory jest najblzszy mojemu miejscu zamieszkania ,az do dzisiaj...,w poludnie wybralem sie do tego samego punktu co zwykle ,odebrac wygrana i cos puscic,gdy sie pojawilem jedna z pań poleciała szybciutko na zaplecze , i ku mojemu zaskoczeniu wyszla z pewnym dosyc "duzym" panem ,ktory przedstawil sie jako delegant z bazy z toto i zaprosil mnie na zaplecze, tam pojawil sie jeszcze drugi jego kolega i powiedzieli ze wyplate moge tylko odebrac w siedzibie glownej i zarzad zabrania mi zawierania zakladów w toto-mix(a najlepiej jakbym przeniosl sie do konkurencji)..., to samo uslyszalem w rozmowie z wazniakiem p.dabrowskim w gl. siedzibie mixa. dodal jeszcze ze jakbym chcial zagrac w duzego lotka to no problem ,ale zaklady ode mnie nie beda przyjmowane i jestem bardzo niemile widziany w punktach toto-mixa...no comment...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Buhahaha paranoja - znaczy się będzie wisiało Twoje zdjęcie na ścianie tak jak w filmie - "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
zapytałem sie tych pajaców czy mi foto juz zrobili i rozesławli po punktach , hih , a moze samemu im zawiesc jakies na ktorym dobrze wyszedlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Walenti, ciekawe rzeczy piszesz. Czy możesz zdradzić w którym punkcie tak Cię potraktowano? No i jak możesz, to jaka to była kwota do odbioru, że tak spanikowali? Zawsze przecież możesz grać i odbierać przez umyślnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
interesuje mnie jedna rzecz walenti. czy miales wygrane domyslam sie ze duze z duzych stawek czy niewielkich-do 100 zl. czy zabronili tobie puszczac w tej tylko kolekturze? czy calym mixie ? czy grales na mala liczbe zdarzen i poszczegolne,wybrane ligi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Zik to jest punkt pod wawa (grodzisk mazowiecki) pewnie kojarzysz . to nie chodziło akurat o tą kwote co miałem dzis do odbioru (1300zł) tylko o całoksztalt ( grałem tam okolo 3 tygodni ) Phantom gram tak ,zeby zarobic. powyzej 100 zl. max 4 zarzenia.mysle ,ze to jedyny sposob zeby bylo ok . a gra sie rozne rzeczy (pila,siata,hokej itd...) wydano zakaz puszczania mi we wszystkich punktach toto-mixa , tyle ,ze znaja mnie tylko we 2..., najwyzej do tych beda wpadac znajomi i puszczac moje kupony , do czasu kiedy znowu przyjada 2 duzi panowie i nie dopadna ktoregos ze znajomkow z zaproszeniem do bazy,hihi . to sie w glowce nie miesci co to za firma .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
a jaki podano powod zebys juz wiecej nie gral u nich ? dlatego ze wygrywasz i spolka przez to nie ma pieniedzy aby wynagrodzic pracownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Walenti grozili ci? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|