Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Witam , prowadze punkt toto-mixa ,a wlasciwie to prowadzilem...,bo dzis dostalem wymówienie...,zgadzam sie ze zdaniem Fedoruka ,ze wzgledu na to ze punkt mam 2 latka ,wiec wiem jak to wszystko funkcjonuje...
najwazniejsza rzecza dla toto jest przyjmowanie drobnych zakladów ,z wielka niechecia przyjmuja zaklady do 1000 zl , a powyzej to wlasciwie sie nie da ( chyba ze ustala odpowiedni dla siebie kurs...),po bardzo dlugiej rozmowie. kazde zagranie na jedna pozycje powyzej 1000 trzeba konsultowac , jesli sie tego nie zrobi robia odrazu awanture .tyle ze jak juz sie do nich zadzwoni i nawet jesli sie tego noe zagra powyzej 1000 sciągaja kurs nizej. zagrania miedzy 500-1000zl na dana pozycje oznaczaja na poczatka zmiane kursu a nastepnie blokade pozycji (przyklad mecz broendby w pucharach). dla mnie wspolpraca z toto byla poprostu żenada ,wszystkich traktuja jak smieci, zwlaszcza jest taki frajer dąbrowski (jesli przez przypadek to czyta to podrawiam...)mysli ze mu wszystko wolno i wszystkich traktuje jak dno . zreszta caly toto-mix taki jest!!.niebede wspominal o wyplatach bo tu to wogle wyprawjaja cyrki. do nich wplacac tak ,wyplacac nie.
a co do fedoruka to masz calkowicie racje ,znam te przypadki o ktorych piszesz i jesczcze pare innyc ciekawych. pozdro dla wszystkich

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Walentii - napisz jeszcze coś o "przygodach" z mixem - w sumie masz okazję podać trochę prawdy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
toto-mix ze wszystkim robi problemy. na infolinni sadzaja takich pacanow ,ze łaske robia jak maja cos wyjasnic albo w czyms pomoc. sprzet techniczny (komp i lącze) dziala beznadziejnie , jak przychodzi sobota albo srodowe spotkania i jest nawał ludzi to nie da sie na tym pracowac.klijęci nie raz czekaja po 5 min na kupon !!! paranoja , co raz niby udaja ze cos ulepszaja a zawsze to samo.drukarka wciaga kupony i sie zacina, tak zaluja na dobry papier do kuponow, ze jest takiej grubosci ze połyka po 3-5 kartek na raz.zagranie 1000zl -1500zl na jednen mecz przypuscmy na kurs 2.30 tak ich potrafi wystraszyc ze odrazu zmieniaja kurs na 1.80-1.90. .nie ma dostepnej tygodniowej oferty takiej jak u konkurencji(ulotka kursowa).tutaj 15gr kosztuje strona wydruku ,przy czym co chwile cos dokladaja i zmieniaja ,wiec na dobra sprawe trzeba by przychodzic codziennie po poludniu po aktualna oferte, a wlasciwie dopiero w czartek/piatek jest juz znana pelna oferta na weekend... ps.dzis cloete wygrala skok wzwyz,oj mocno beda mieli do tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) znowu wyplaty beda wstrzymane.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
walentii chyba ich bardzo nie lubisz....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga co to za buk co otwiera swoje wrota np w sklepie obuwniczym, dobrze ze w miesnym jeszcze nie otwarli, chyba ze gdzies w polsce......

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
tu nie chodzi o lubienie lub nie. to są poprostu fakty , i napewno wiele osob moze to potwierdzic

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]walentii chyba ich bardzo nie lubisz....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga co to za buk co otwiera swoje wrota np w sklepie obuwniczym, dobrze ze w miesnym jeszcze nie otwarli, chyba ze gdzies w polsce......[/qb]
He - w moim mieście był totomix w kiosku z prasą, gdzie pół metra na pół metra było miejsca, nawet nie było gdzie kupon napisać, na gazetach trzeba było, a tablica z ofertą była na drzwiach wejściowych - można było po ryju dostać jak ktos wchodził - paranoja, dobrz że go zlikwidowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Fakt, że totomix bije rekordy, a z tym kioskiem ruchu to są po prostu jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale dobrze, że jest konkurencja i inne firmy. Co by nioe powiedzieć, to profesjonal, jeżeli chodzi o ofertę, zrobił w ostatnim czasie spory krok do przodu, czego nie można powiedzieć o STS, który chyba stanął w miejscu.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]Fakt, że totomix bije rekordy, a z tym kioskiem ruchu to są po prostu jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale dobrze, że jest konkurencja i inne firmy. Co by nioe powiedzieć, to profesjonal, jeżeli chodzi o ofertę, zrobił w ostatnim czasie spory krok do przodu, czego nie można powiedzieć o STS, który chyba stanął w miejscu.[/qb]
Jak na nasze polskie realia to tylko marzyć, śnić i czekać chociaż na 1, 2, 3 inne takie jak STS i Prof. bo do TotoSzmixa nigdy nie pójdę i nie byłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zgadzam się z wami jak najbardziej, jest tam taki maly balaganik, poczawszy od gory kaczywszy na drukarce!!!!!ogolnie to idzie o kant dupy rozbic!!!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ostatnio toto-mix mnnie zaskoczyl.Widac ze firmie tej coraz lepiej sie wiedzie.Maja coraz wiecej papieru i ostatnio dostalem kupony w formacie A4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tak kazdy obgaduje toto-mixa. Dołaczam sie. Ale czasami toto mix zaskoczy i da o wiele zawyzony kurs na dane spotkanie. Wtedy trzeba bardzo szybko zagrac zeby nie zmienili kursu. Tylko te ograniczenia...ale i tak czasem mozna zarobic. Zawsze jest jeszcze jakis problem z wypłata ale zawsze wyplaca. Dosyc często zagladam do toto mixa, ale gram rzadko , czekam tylko na jakis atrakcyjny kurs. Na toto-mixie mozna zarobic tylko trzeba wyszukiwac błedy kursowe a są one dosc czesto.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Fedoruk zapewne mowisz o wczorajszym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))
ogolnie firma ma siana, chyba miales duza wygrana ze dali A4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
o toto-mix nigdy nie miałem dobrego zdania ,ale dzis to juz poszli na maksa..., ostatnio gralem sobie w pewnym punkciku ,ktory jest najblzszy mojemu miejscu zamieszkania ,az do dzisiaj...,w poludnie wybralem sie do tego samego punktu co zwykle ,odebrac wygrana i cos puscic,gdy sie pojawilem jedna z pań poleciała szybciutko na zaplecze , i ku mojemu zaskoczeniu wyszla z pewnym dosyc "duzym" panem ,ktory przedstawil sie jako delegant z bazy z toto i zaprosil mnie na zaplecze, tam pojawil sie jeszcze drugi jego kolega i powiedzieli ze wyplate moge tylko odebrac w siedzibie glownej i zarzad zabrania mi zawierania zakladów w toto-mix(a najlepiej jakbym przeniosl sie do konkurencji)..., to samo uslyszalem w rozmowie z wazniakiem p.dabrowskim w gl. siedzibie mixa. dodal jeszcze ze jakbym chcial zagrac w duzego lotka to no problem ,ale zaklady ode mnie nie beda przyjmowane i jestem bardzo niemile widziany w punktach toto-mixa...no comment...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Buhahaha paranoja - znaczy się będzie wisiało Twoje zdjęcie na ścianie tak jak w filmie - "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
zapytałem sie tych pajaców czy mi foto juz zrobili i rozesławli po punktach , hih , a moze samemu im zawiesc jakies na ktorym dobrze wyszedlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Walenti, ciekawe rzeczy piszesz. Czy możesz zdradzić w którym punkcie tak Cię potraktowano?
No i jak możesz, to jaka to była kwota do odbioru, że tak spanikowali?
Zawsze przecież możesz grać i odbierać przez umyślnego.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
interesuje mnie jedna rzecz walenti.
czy miales wygrane domyslam sie ze duze z duzych stawek czy niewielkich-do 100 zl.
czy zabronili tobie puszczac w tej tylko kolekturze?
czy calym mixie ?
czy grales na mala liczbe zdarzen i poszczegolne,wybrane ligi ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Zik to jest punkt pod wawa (grodzisk mazowiecki) pewnie kojarzysz . to nie chodziło akurat o tą kwote co miałem dzis do odbioru (1300zł) tylko o całoksztalt ( grałem tam okolo 3 tygodni )
Phantom gram tak ,zeby zarobic. powyzej 100 zl. max 4 zarzenia.mysle ,ze to jedyny sposob zeby bylo ok . a gra sie rozne rzeczy (pila,siata,hokej itd...)
wydano zakaz puszczania mi we wszystkich punktach toto-mixa , tyle ,ze znaja mnie tylko we 2..., najwyzej do tych beda wpadac znajomi i puszczac moje kupony , do czasu kiedy znowu przyjada 2 duzi panowie i nie dopadna ktoregos ze znajomkow z zaproszeniem do bazy,hihi . to sie w glowce nie miesci co to za firma .

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
a jaki podano powod zebys juz wiecej nie gral u nich ?
dlatego ze wygrywasz i spolka przez to nie ma pieniedzy aby wynagrodzic pracownika.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Walenti grozili ci? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1