|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Prof ma nową stronę Internetową: http://www.eprofesjonal.pl/prosze o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Prof ma nową stronę Internetową: http://www.eprofesjonal.pl/prosze o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ciekawe po jakim kursie jest zakład, że są prawdziwe... truskawki oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
dla mnie denna jak ten caly buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
A propo Profesjonala,maja w swojej ofercie mecz zatytułowany "na maxa".O co chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
lipa i tandeta. Ogolny klimat i kolorystyka zywcem wzieta z BAW. Nawigacja zle rozprowadzona do tego ten ludzik-maskotka kojarzy mi sie z bohaterem mojej trzyletniej corki HUGO. Strona nieczytelna, linki sie zlewaja, niektore kontrolki praktycznie niewidoczne szczegolnie pod Firefoxem strona wyglada wyjatkowo slabo. Mimo ze zrobiona w XHTMLu na Mambo to jakosc kodu jest zenujaca.Jak dla mnie duza WIOCHA, dobrze ze tam nie stawiam :-) Wstydzil bym sie gdyby ktos do mnie wpadl ze znajomych i ta strona byla by na moim kompie
pzdr, oby takich mniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
A propo Profesjonala,maja w swojej ofercie mecz zatytułowany "na maxa".O co chodzi ? według nich mecz w którym ciężko wskazać wynik - są podwyższone kursy ale bez opcji z podpórkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
konkurs hahhahaa jakie nagrody... kubek dyplom hahaa smiac sie chce ale badziewie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123 |
Po co ten temat? Prof jaki jest każdy wie (czyli beznadziejnie denny), a że sobie stronkę zmienili - kogo to tak naprawdę obchodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
panowie grafika sciagnieto z czeskiego odpowiednika profa czyli fortuny www.fortuna-sazky.cz [ fortuna-sazky.cz]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 434 |
ale kurna narzekacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w porównaju z pierwszą stroną profa gdzie było z 8 menów to tylko ofereta i wyniki były tak naprawdę dostepne bo jak klikneło się na PLAN GRY czy jakoś tak to pisało ...na razie go nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
aha wreszcie jest forum no no rośnie konkurencja mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Co za gówniana strona dosc ze wolno sie laduje to cala oferta sie nie wyswietla juz tamta byla 2 razy lepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299 |
Faktycznie ta strona troche lipe ciagle awarie i zawieszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
ta strona mnie tak wku... poprzednia juz w miare jakos dzialala...klikalo sie jutrzejsza oferta i pieknie. a tu. wolno sie laduje...argh. szalu mozna dostac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 44 |
Co wy macie do profa.... fajny jest.... ja tam juz od dawna gram.... moze dla tego ze w porownaniu do innym bukow w mojej okolicy to tam jest najwiecej typa a nie tak jak w innych pustki.... a po za tym to co wy chcecie od tej strony?.... jest oferta, sa wyniki, nowosci... czego wiecej chcecie?.... na innych stronach jest to samo.... a ze sie wolno wgrywa? mi tam smiga.... PROFEK jest OK..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a forum juz nie smiga hahaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 7 |
właśnie a gdzie forum znikneło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
dzień tygodnia godziny pracy poniedziałek 11:30 - 17:00 wtorek 10:00 - 18:00 środa 10:00 - 18:00 <= jutro tzn juz dzis:D czwartek 10:00 - 18:00 piątek 10:00 - 18:00 sobota 9:00 - 15:00 niedziela 10:00 - 15:00
|
|
|
Link skopiowany do schowka