"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Prof ma nową stronę Internetową: http://www.eprofesjonal.pl/

prosze o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
Prof ma nową stronę Internetową: http://www.eprofesjonal.pl/

prosze o komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
ciekawe po jakim kursie jest zakład, że są prawdziwe... truskawki oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
dla mnie denna jak ten caly buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
A propo Profesjonala,maja w swojej ofercie mecz zatytułowany "na maxa".O co chodzi ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
lipa i tandeta. Ogolny klimat i kolorystyka zywcem wzieta z BAW. Nawigacja zle rozprowadzona do tego ten ludzik-maskotka kojarzy mi sie z bohaterem mojej trzyletniej corki HUGO. Strona nieczytelna, linki sie zlewaja, niektore kontrolki praktycznie niewidoczne szczegolnie pod Firefoxem strona wyglada wyjatkowo slabo. Mimo ze zrobiona w XHTMLu na Mambo to
jakosc kodu jest zenujaca.Jak dla mnie duza WIOCHA, dobrze ze tam nie stawiam :-) Wstydzil bym sie gdyby ktos do mnie wpadl ze znajomych i ta strona byla by na moim kompie

pzdr, oby takich mniej

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
A propo Profesjonala,maja w swojej ofercie mecz zatytułowany "na maxa".O co chodzi ?

według nich mecz w którym ciężko wskazać wynik - są podwyższone kursy ale bez opcji z podpórkami

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
konkurs hahhahaa jakie nagrody... kubek dyplom hahaa smiac sie chce ale badziewie

Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
Po co ten temat? Prof jaki jest każdy wie (czyli beznadziejnie denny), a że sobie stronkę zmienili - kogo to tak naprawdę obchodzi

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
panowie grafika sciagnieto z czeskiego odpowiednika profa czyli fortuny www.fortuna-sazky.cz [fortuna-sazky.cz]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 434
ale kurna narzekacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w porównaju z pierwszą stroną profa gdzie było z 8 menów to tylko ofereta i wyniki były tak naprawdę dostepne bo jak klikneło się na PLAN GRY czy jakoś tak to pisało ...na razie go nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

aha wreszcie jest forum no no rośnie konkurencja mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Co za gówniana strona dosc ze wolno sie laduje to cala oferta sie nie wyswietla juz tamta byla 2 razy lepsza

Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
Faktycznie ta strona troche lipe ciagle awarie i zawieszki

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
ta strona mnie tak wku... poprzednia juz w miare jakos dzialala...klikalo sie jutrzejsza oferta i pieknie. a tu. wolno sie laduje...argh. szalu mozna dostac

Dołączył: Dec 2005
Posty: 44
newbie
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 44
Co wy macie do profa.... fajny jest.... ja tam juz od dawna gram.... moze dla tego ze w porownaniu do innym bukow w mojej okolicy to tam jest najwiecej typa a nie tak jak w innych pustki.... a po za tym to co wy chcecie od tej strony?.... jest oferta, sa wyniki, nowosci... czego wiecej chcecie?.... na innych stronach jest to samo.... a ze sie wolno wgrywa? mi tam smiga.... PROFEK jest OK..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a forum juz nie smiga hahaa

Dołączył: Nov 2005
Posty: 7
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 7
właśnie a gdzie forum znikneło ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
do której dziś profek ??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
15

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
od której profek jutro ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
dzień tygodnia godziny pracy
poniedziałek 11:30 - 17:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00 <= jutro tzn juz dzis:D
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota 9:00 - 15:00
niedziela 10:00 - 15:00

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1