|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Co się dzieje znowu z ich stronką? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Nowy serwer Dodano: 10 marca 2006r. Informujemy, że jesteśmy w trakcie zmiany serwera www. Nowa strona www powróci najpóźniej w poniedziałek. Za ziastniałą sytuację najmocniej przepraszamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
A ma ktoś link do oferty na jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
A ma ktoś link do oferty na jutro? tu jest http://www.profesjonal.com.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
mam pytanie: można na pojedynczy zakład zagrać stawką 1 zł jeżeli gramy systemem np. 2/3 ?
np. AB - 1 zł AC - 1 zł BC - 1 zł
mozna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 55 |
Takie nietypowe pytanie mam: Wie ktos moze czy sa jakies ograniczenia dotyczace stawiania na strzeli/nie strzeli?? chodzi mi o to ze np nie wiem mozna na 1 kuponie postawic tylko w takie typy czy cos takiego? bo np na lige polska mozna postawic 3 mecze o kursie wyzszym od tam nie wiem 1.1 czy jakos tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
dzis prof tylko do 18 ??? gdzie te czasy gdzie byl do 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
prof jest otwarty w niedziele albo poniedzialek wielkanocny jak tak to od kiedy do kiedy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
poniedzialek do 14stej od 10stej niedziela nieczynne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 24 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
co oznacza w profku fa+2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 24 |
Profesjonał uruchomił nowe działy Livescore i Statystyki. Na ile aktualne nie wiem, ale moze komus sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> " Tuesday, 25 April 2006 Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy dwie nowe pozycje na naszej stronie www. Mianowicie LIVESCORE i STATYSTYKI, obie opcje dostępne są z menu głównego naszego serwisu. Juz od dzisiaj nie muszą Państwo błądzić po Internecie w poszukiwaniu wyniku spotkania czy tez aktualnej tabeli interesującej nas ligi. Od dzisiaj wszystko to jest dostępne na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do testowania tych niezbędnych dla kazdego gracza dodatków."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97 |
hmm przypomina troche statystyki z onet, fakt to staty z onetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmm przypomina troche statystyki z onet, fakt to staty z onetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://profesjonal.home.pl/iprofesjonal/live/stat.htmlte nowe dodane staty to z onetu nie sa, te z onetu sa tam juz od dawna
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97 |
A to zwracam honor, myślałem że news dotyczy tych starych, dlatego tak z lekka cynicznie napisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396 |
Według mnie to UNIBET-statistics ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Wie ktos czy dzis profczynny ? A jesli czynny to od ktorej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Dobra we Wrocku do 13:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Musze to napisać. Nareszcie otworzyli mi punkt profesjonala w drodze do pracy !!!Nie bede juz musiał nadkładac drogi zeby od czasu do czasu cos zagrac!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
chyba zwolnili maszynistkę bo nie było wczorajszej oferty w necie /mówię o aktualizacji /. naciskając "dzisiejsza oferta " cały czas były typy z 23 05 . miejmy nadzieję,że dziś będzie można obejrzeć ofertę na dzisiaj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka