Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
Z tego co sie orientuje, to nie jest tak ze stawia sie 6 kul i jak sie trafi 2 to wygrana po kursie 10. Stawia sie 2 i trzeba trafic 2. Tak przynajmniej tlumaczyl komus facet z profa. Kurs na 6/6 kul jest albo 300 albo 3000. Wiem ze roznica duza, ale nie pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z tego co mi się wydaje to wybierasz np. jeden numer i jak padnie to wygrywasz po danym kursie np. 3,0 ale np. grac 5 numerków nawet po kursie 3000 to chyba sie troche nie opłaca podłóg normalnego grania w totka...
oczywiscie ze sie nie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo w "profku" za trafienie 5-tki masz kurs 700 natomiast w normalnym pkt-cie ok 500 uwzgladniajac stawke za kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jeszcze nawet to pochrzanilem tak wiec inwestujac w profku 2-zl przy trafieniu 5-ki wygrywasz 1.260 zl natomiast w normalnym pkt-ci inwestujac 2.5 wygrywasz 660 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Mam pytanie. Czy w innych miastach jest tak samo jak w Krośnie, że średnia wieku w Toto-Mixie jest ok. 15-16lat, w zakładach Profesjonał ok. 18, a w STSie wyraźnie powyżej 18. Piszę to, gdzyż jestem ciekawy czy cała firma Toto-Mix "wyspecjalizowała" się w obsługiwaniu małolatów, czy też zależy to wyłącznie od ekspedientów prowadzących punkty.
Czy w waszych miastach jest podobnie?
Tak toto-mix = gimnazjum,czasem podstawowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
sts = LO
profek = studenci i stala klientela

U mnie w miescie z tego co zauwazylem to tylko w profku sie trzymaja tych zasad i nikomu nie wysylaja za sluszny wzrost , w sts-ie 1.80 i masz wyslane ,a w toto-mixie wystarczy ze masz 2 zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U mnie do Profa raczej klientela w okoliach i ponad 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W Bielsku prof zajmuja starsze osoby, over 50, lubia tak po kilka godzin dyskutowac, czasem mozna sie posmiac.
Malolatow nei widzialem.


W Bielsku sts znajduje sie kolo dworca PKS i PKP wiec w okresie od wrzesnia do czerwca, sporo malolatow jest, kiedys bylo tak, ze mogli tylko wejsc, ale nie pozwalano im nic obstawic, wiec dawali kupony starszym.
Mi tez sie pare razy zdarzalo jakiemus malolatowi postawic kupon.
Gdy jednak wymienili obsluge, przyszly jakies mlode kobiety, to nawet malolat bez problemu obstawic

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam
Chciał bym sie dowiedziec czy wygrana moge odebrac w punkcie "b" jezeli zakład zawarłem w "a".Prosze o odpowiec

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie możesz. Przynajmniej niedawno jeszcze tak było...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Ile mam czasu na odebranie wygranej ?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Miesiac dokladnie

a we wtorek buki towarte bo swieto jakies?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Quote
Miesiac dokladnie

a we wtorek buki towarte bo swieto jakies?
THX

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Profesjonal jest dzisiaj otwarty?

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1