|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Z tego co sie orientuje, to nie jest tak ze stawia sie 6 kul i jak sie trafi 2 to wygrana po kursie 10. Stawia sie 2 i trzeba trafic 2. Tak przynajmniej tlumaczyl komus facet z profa. Kurs na 6/6 kul jest albo 300 albo 3000. Wiem ze roznica duza, ale nie pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tego co mi się wydaje to wybierasz np. jeden numer i jak padnie to wygrywasz po danym kursie np. 3,0 ale np. grac 5 numerków nawet po kursie 3000 to chyba sie troche nie opłaca podłóg normalnego grania w totka... oczywiscie ze sie nie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo w "profku" za trafienie 5-tki masz kurs 700 natomiast w normalnym pkt-cie ok 500 uwzgladniajac stawke za kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jeszcze nawet to pochrzanilem tak wiec inwestujac w profku 2-zl przy trafieniu 5-ki wygrywasz 1.260 zl natomiast w normalnym pkt-ci inwestujac 2.5 wygrywasz 660 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Mam pytanie. Czy w innych miastach jest tak samo jak w Krośnie, że średnia wieku w Toto-Mixie jest ok. 15-16lat, w zakładach Profesjonał ok. 18, a w STSie wyraźnie powyżej 18. Piszę to, gdzyż jestem ciekawy czy cała firma Toto-Mix "wyspecjalizowała" się w obsługiwaniu małolatów, czy też zależy to wyłącznie od ekspedientów prowadzących punkty. Czy w waszych miastach jest podobnie? Tak toto-mix = gimnazjum,czasem podstawowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sts = LO profek = studenci i stala klientela U mnie w miescie z tego co zauwazylem to tylko w profku sie trzymaja tych zasad i nikomu nie wysylaja za sluszny wzrost , w sts-ie 1.80 i masz wyslane ,a w toto-mixie wystarczy ze masz 2 zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
U mnie do Profa raczej klientela w okoliach i ponad 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W Bielsku prof zajmuja starsze osoby, over 50, lubia tak po kilka godzin dyskutowac, czasem mozna sie posmiac. Malolatow nei widzialem.
W Bielsku sts znajduje sie kolo dworca PKS i PKP wiec w okresie od wrzesnia do czerwca, sporo malolatow jest, kiedys bylo tak, ze mogli tylko wejsc, ale nie pozwalano im nic obstawic, wiec dawali kupony starszym. Mi tez sie pare razy zdarzalo jakiemus malolatowi postawic kupon. Gdy jednak wymienili obsluge, przyszly jakies mlode kobiety, to nawet malolat bez problemu obstawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Chciał bym sie dowiedziec czy wygrana moge odebrac w punkcie "b" jezeli zakład zawarłem w "a".Prosze o odpowiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie możesz. Przynajmniej niedawno jeszcze tak było...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Ile mam czasu na odebranie wygranej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Miesiac dokladnie
a we wtorek buki towarte bo swieto jakies?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Miesiac dokladnie
a we wtorek buki towarte bo swieto jakies? THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Profesjonal jest dzisiaj otwarty?
|
|
|
Link skopiowany do schowka