Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#455455 01/12/2005 16:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
#455456 01/12/2005 17:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
wplaiclem sobie pare złotych na konto expektu (dokladnie 30zly) i dostalem e-maila ze minimum wplaty to 50zl i musze doplacic reszte zeby mi tą kasę zapisali na koncie o czym wogole zapomnialem i problem w tym że nie chce wplacac im wiecej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> napisalem juz do nich dwa e-maile w tej sprawie czy mogą mi oddać wplacone pieniadze czy juz muszę doplacic reszte i niedostalem od nich zadnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze ktos z was mial juz taka podobna sytuacje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#455457 01/12/2005 22:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
zapewne ci zwroca ta kase.

chociaz expekt sie 'psuje' ostatnio, juz po raz kolejny zajebali mi limit na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

jakie znacie dobre buki gdzie nie ma limitow?? Musze byc z polska nakladka na strone i polski suportem jest cos dobrego oprocz expekta i unibeta?

#455458 02/12/2005 14:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Expekt jakie cudaki.
bstawilem mecz przed wczoraj na live i zniknal mi z historii. Do dzis go nie ma.
Przyslali mi nawet potwierdzenie zawartego zakladu.

#455459 02/12/2005 14:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
ale kasa tez zniknela, czy jest?

#455460 02/12/2005 15:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
jest ale chodzi mo o obrot

#455461 02/12/2005 16:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Ja odpisuje na mój problem który miałem z expekt-em.
Przypomne może na wstępie: Expekt miał mi wypłacić na konto pieniązki ale te oczywiście nie doszły więc napisałem do supportu że nie otrzymałem pieniędzy. Kazali przesłać skan konta bankowego łacznie z historią i tak też uczyniłem. Napisałem wsumie z 3 maile do nich i napisali że tamtą "zgubę" będą szukać a mi zrobią nowy prezlew na poprzednią kwotę i otrzynałem ją w tym samym dnu na konto bankowe.
Jak dlamnie expekt jest jednym z najlepszych buków w necie a taka mała wpadka może każdemu się przydażyć.
Pozdro

#455462 02/12/2005 17:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi kiedys omylkowo przelali jakas kase 120PLN chyba, potem napsiali mejla zebym oddal to dostane bonusa. oddalem i mi dali 50 zeta bonusa. ale wszystko wtopilem od razu bo postawilem na porto jak gralo z petrzalka:(

#455463 02/12/2005 18:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
A to dobre napisali ze jest ten zaklad live w historii podczas gdy ja go nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#455464 02/12/2005 20:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Ja odpisuje na mój problem który miałem z expekt-em.
Przypomne może na wstępie: Expekt miał mi wypłacić na konto pieniązki ale te oczywiście nie doszły więc napisałem do supportu że nie otrzymałem pieniędzy. Kazali przesłać skan konta bankowego łacznie z historią i tak też uczyniłem. Napisałem wsumie z 3 maile do nich i napisali że tamtą "zgubę" będą szukać a mi zrobią nowy prezlew na poprzednią kwotę i otrzynałem ją w tym samym dnu na konto bankowe.
Jak dlamnie expekt jest jednym z najlepszych buków w necie a taka mała wpadka może każdemu się przydażyć.
Pozdro

wszystko w porzadku w Expekcie kumpel wczoraj robil przelew na konto i dzis juz ma kase

#455465 02/12/2005 22:11
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Nie wiem czy pisaliscie juz, ale

Expekt akceptuje Moneybookers

#455466 03/12/2005 09:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Czy wpłacanie kasy karta jest całkowicie bezpieczne?

#455467 03/12/2005 09:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
rownie dobrze mozesz wyptac czy wyplacanie przelewem jest calkowicie bezpieczne - kwestia sporna :-)

#455468 03/12/2005 10:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
i jak pieknie wyplacja na MB ,zlecasz wyplate i po sekundzie juz sa pieniazki na koncie ,brawo

#455469 03/12/2005 11:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
mam pytanko do zorientowanych-jakie koszty ponosze przy ewentualnych wyplatach wygranych z expekta na moje konto-prosze o wyczerpujaca odpowiedz-pozdrawiam

#455470 03/12/2005 11:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
mam pytanko do zorientowanych-jakie koszty ponosze przy ewentualnych wyplatach wygranych z expekta na moje konto-prosze o wyczerpujaca odpowiedz-pozdrawiam
nie ma opłat ...

#455471 03/12/2005 11:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
mam pytanko do zorientowanych-jakie koszty ponosze przy ewentualnych wyplatach wygranych z expekta na moje konto-prosze o wyczerpujaca odpowiedz-pozdrawiam
nie ma opłat ...
odpowiedz malo wyczerpujaca ale mnie bardzo ucieszyla-dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455472 03/12/2005 12:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ta odpowiedz byla w 100% wyczerpujaca...

#455473 03/12/2005 13:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Zrobiłem zakład na 100zł. Napisała do supportu o przyznanie mi bousu. Kiedy go otrzymam? W mailu napisąłme tylko ze zawarłme zakład na kwote 100zł i prosze o bonus.

#455474 03/12/2005 14:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
po gora 24 godzinach, ja dostalem po poltorej godzinki, a podales swoja nazwe uzytkownika w mailu?

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1