|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
wplaiclem sobie pare złotych na konto expektu (dokladnie 30zly) i dostalem e-maila ze minimum wplaty to 50zl i musze doplacic reszte zeby mi tą kasę zapisali na koncie o czym wogole zapomnialem i problem w tym że nie chce wplacac im wiecej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> napisalem juz do nich dwa e-maile w tej sprawie czy mogą mi oddać wplacone pieniadze czy juz muszę doplacic reszte i niedostalem od nich zadnej odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze ktos z was mial juz taka podobna sytuacje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
zapewne ci zwroca ta kase.
chociaz expekt sie 'psuje' ostatnio, juz po raz kolejny zajebali mi limit na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
jakie znacie dobre buki gdzie nie ma limitow?? Musze byc z polska nakladka na strone i polski suportem jest cos dobrego oprocz expekta i unibeta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Expekt jakie cudaki. bstawilem mecz przed wczoraj na live i zniknal mi z historii. Do dzis go nie ma. Przyslali mi nawet potwierdzenie zawartego zakladu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
ale kasa tez zniknela, czy jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
jest ale chodzi mo o obrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ja odpisuje na mój problem który miałem z expekt-em. Przypomne może na wstępie: Expekt miał mi wypłacić na konto pieniązki ale te oczywiście nie doszły więc napisałem do supportu że nie otrzymałem pieniędzy. Kazali przesłać skan konta bankowego łacznie z historią i tak też uczyniłem. Napisałem wsumie z 3 maile do nich i napisali że tamtą "zgubę" będą szukać a mi zrobią nowy prezlew na poprzednią kwotę i otrzynałem ją w tym samym dnu na konto bankowe. Jak dlamnie expekt jest jednym z najlepszych buków w necie a taka mała wpadka może każdemu się przydażyć. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mi kiedys omylkowo przelali jakas kase 120PLN chyba, potem napsiali mejla zebym oddal to dostane bonusa. oddalem i mi dali 50 zeta bonusa. ale wszystko wtopilem od razu bo postawilem na porto jak gralo z petrzalka:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
A to dobre napisali ze jest ten zaklad live w historii podczas gdy ja go nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Ja odpisuje na mój problem który miałem z expekt-em. Przypomne może na wstępie: Expekt miał mi wypłacić na konto pieniązki ale te oczywiście nie doszły więc napisałem do supportu że nie otrzymałem pieniędzy. Kazali przesłać skan konta bankowego łacznie z historią i tak też uczyniłem. Napisałem wsumie z 3 maile do nich i napisali że tamtą "zgubę" będą szukać a mi zrobią nowy prezlew na poprzednią kwotę i otrzynałem ją w tym samym dnu na konto bankowe. Jak dlamnie expekt jest jednym z najlepszych buków w necie a taka mała wpadka może każdemu się przydażyć. Pozdro wszystko w porzadku w Expekcie kumpel wczoraj robil przelew na konto i dzis juz ma kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Nie wiem czy pisaliscie juz, ale
Expekt akceptuje Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Czy wpłacanie kasy karta jest całkowicie bezpieczne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
rownie dobrze mozesz wyptac czy wyplacanie przelewem jest calkowicie bezpieczne - kwestia sporna :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37 |
i jak pieknie wyplacja na MB ,zlecasz wyplate i po sekundzie juz sa pieniazki na koncie ,brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
mam pytanko do zorientowanych-jakie koszty ponosze przy ewentualnych wyplatach wygranych z expekta na moje konto-prosze o wyczerpujaca odpowiedz-pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
mam pytanko do zorientowanych-jakie koszty ponosze przy ewentualnych wyplatach wygranych z expekta na moje konto-prosze o wyczerpujaca odpowiedz-pozdrawiam nie ma opłat ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
mam pytanko do zorientowanych-jakie koszty ponosze przy ewentualnych wyplatach wygranych z expekta na moje konto-prosze o wyczerpujaca odpowiedz-pozdrawiam nie ma opłat ... odpowiedz malo wyczerpujaca ale mnie bardzo ucieszyla-dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ta odpowiedz byla w 100% wyczerpujaca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Zrobiłem zakład na 100zł. Napisała do supportu o przyznanie mi bousu. Kiedy go otrzymam? W mailu napisąłme tylko ze zawarłme zakład na kwote 100zł i prosze o bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
po gora 24 godzinach, ja dostalem po poltorej godzinki, a podales swoja nazwe uzytkownika w mailu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka