Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
#455515 07/12/2005 17:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
siemka...

już wcześniej o tym pisałem....

sprawa trwa dwa tygodnie...

zleciłem wypłatę i wpisałem 25 cyfrowy numer konta...

przez przypadek pominąłem jedną cyfrę...

Od zrealizowania wypłaty minęły dwa tygodnie (na zły numer konta)

Expekt mówi, że nie dostał, żadnej informacji z banku.
I pieniędzy nie ma.


2 tygodnie, zwrot już powinien być...
coś jest nie tak... moja wina, pomyliłem numer konta... ale to może się każdemu zdarzyć...
A odpisują wogóle na maile jak ich o to pytasz co z Twoimi pieniążkami? Bo jak nie to pewnie już ich nie zobaczysz ale zawsze trzeba mieć nadzieje i ich cisnąc np że napiszesz do SBR- SportsBook Review - ranking wiarygodności bukmacherów (ale to w ostateczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Bonus: Unibet
#455516 07/12/2005 22:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
ja raz wpisalem 26 ale nic sie nie odzywalem po tygodniu gdzies tak wrocili kase na konto

#455517 07/12/2005 23:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
26 tyle ma byc właśnie

#455518 08/12/2005 16:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
czy da sie wplacic kase zlecajac przelew przez bankowosc internetowa w banku BPH ??? i ile to trwa???

#455519 09/12/2005 15:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
Quote
czy da sie wplacic kase zlecajac przelew przez bankowosc internetowa w banku BPH ??? i ile to trwa???

Ja robilem z Mbanku i trwalo 3 dni - BPH pewnie podobnie

#455520 11/12/2005 10:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Ta promocja depozyt 100 zł i gratis 100 zł jeszcze aktualna ? I czy jak wpłace w oddziale Kredyt Banku w banku to potem moge wypłacic pieniazki na moneybookers? Licze na szybciutką odpowiedz ! Pozdro

#455521 11/12/2005 10:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
simon-n: nie mozesz wyplacic na MB. Jak twierdzi support pieniadze moga byc wyplacone tylko ta droga ktora byly wplacone.

#455522 11/12/2005 14:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Ja rowniez mam pytanko,podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak Simon - promocja 100+100 aktualna?

Prosze o odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#455523 11/12/2005 15:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
www.expekt.com [expekt.com] - dokladnie 14 znakow trzeba wpisac, zeby sie dowiedziec, ze nie jest aktualna, wydaje mi sie, ze to szybszy sposob niz czekanie az ktos na forum napisze odpowiedz

#455524 11/12/2005 18:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
Ile razy trzeba obrócić kasą z programu partnerskiego przed wypłatą? Są tez może jakies dodatkowe warunki?

#455525 11/12/2005 18:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
kasy z PP obracac nie trzeba

#455526 11/12/2005 19:02
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
a jest ustalone jakies minimum wypłaty ?

#455527 11/12/2005 19:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
a jest ustalone jakies minimum wypłaty ?
Min do wypłaty to 10zł

#455528 12/12/2005 00:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!!
naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP
natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie-
czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz

#455529 12/12/2005 10:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!!
naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP
natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie-
czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz
ponawiam pytanie!!!!!!PILNE

#455530 12/12/2005 12:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
Czy ktoś ma może link do regulaminu promocji 100=200?

Jestem praktycznie pewien, że w tym regulaminie była wzmianka że konto należy założyć do 30 litopada i do tego dnia również dokonać depozytu za 100zl, ale pierwszego zakład można dokonac już w późniejszym terminie...

..a teraz expekt mi pisze że pierwszego zakładu należało dokonać w ciagu 24 godzin....hmmmm....

...jesli ktos pamieta linka to tej promocji prosze o podesłanie

z góry dzięki

#455531 12/12/2005 13:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Sęk w tym że regulaminie promocji nie napisali do kiedy należy postawić pierwszy zakład.
Biorąc jednak pod uwage zapis końcowy mówiący że promocja kończy sie 30 listopada wychodzi że zakład należało również postawić do 30 listopada. Inaczej mógłbyś go postawić i za pół roku co byłoby bez sensu. Coś mi sie wydaje że nawet nie masz co z nimi walczyć ...

#455532 12/12/2005 13:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!!
naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP
natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie-
czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz
ponawiam pytanie!!!!!!PILNE
czy naprawde nikt na tym forum nie zna odpowiedzi na moje pytanie????????

#455533 12/12/2005 14:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
Quote
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!!
naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP
natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie-
czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz
ponawiam pytanie!!!!!!PILNE
czy naprawde nikt na tym forum nie zna odpowiedzi na moje pytanie????????
Ja znam, ale ze wczesniej mnie nie bylo to dopiero teraz odpowiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie ma dodatkowych kosztów w zamianie waluty!!!

#455534 12/12/2005 16:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
Quote
Quote
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!!
naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP
natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie-
czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz
ponawiam pytanie!!!!!!PILNE
czy naprawde nikt na tym forum nie zna odpowiedzi na moje pytanie????????
Ja znam, ale ze wczesniej mnie nie bylo to dopiero teraz odpowiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie ma dodatkowych kosztów w zamianie waluty!!!
wielkie dzieki myszka!!!!!! juz myslalem czy do ciebie nie napiac na privet!!! nie zgadniesz ale od Ciebie akurat oczekiwalem odpowiedzi!!! WIELKIE dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1