|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
siemka...
już wcześniej o tym pisałem....
sprawa trwa dwa tygodnie...
zleciłem wypłatę i wpisałem 25 cyfrowy numer konta...
przez przypadek pominąłem jedną cyfrę...
Od zrealizowania wypłaty minęły dwa tygodnie (na zły numer konta)
Expekt mówi, że nie dostał, żadnej informacji z banku. I pieniędzy nie ma.
2 tygodnie, zwrot już powinien być... coś jest nie tak... moja wina, pomyliłem numer konta... ale to może się każdemu zdarzyć... A odpisują wogóle na maile jak ich o to pytasz co z Twoimi pieniążkami? Bo jak nie to pewnie już ich nie zobaczysz ale zawsze trzeba mieć nadzieje i ich cisnąc np że napiszesz do SBR- SportsBook Review - ranking wiarygodności bukmacherów (ale to w ostateczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
ja raz wpisalem 26 ale nic sie nie odzywalem po tygodniu gdzies tak wrocili kase na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218 |
czy da sie wplacic kase zlecajac przelew przez bankowosc internetowa w banku BPH ??? i ile to trwa???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 150 |
czy da sie wplacic kase zlecajac przelew przez bankowosc internetowa w banku BPH ??? i ile to trwa??? Ja robilem z Mbanku i trwalo 3 dni - BPH pewnie podobnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Ta promocja depozyt 100 zł i gratis 100 zł jeszcze aktualna ? I czy jak wpłace w oddziale Kredyt Banku w banku to potem moge wypłacic pieniazki na moneybookers? Licze na szybciutką odpowiedz ! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
simon-n: nie mozesz wyplacic na MB. Jak twierdzi support pieniadze moga byc wyplacone tylko ta droga ktora byly wplacone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Ja rowniez mam pytanko,podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak Simon - promocja 100+100 aktualna?
Prosze o odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
www.expekt.com [ expekt.com] - dokladnie 14 znakow trzeba wpisac, zeby sie dowiedziec, ze nie jest aktualna, wydaje mi sie, ze to szybszy sposob niz czekanie az ktos na forum napisze odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
Ile razy trzeba obrócić kasą z programu partnerskiego przed wypłatą? Są tez może jakies dodatkowe warunki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
kasy z PP obracac nie trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
a jest ustalone jakies minimum wypłaty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
a jest ustalone jakies minimum wypłaty ? Min do wypłaty to 10zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!! naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie- czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!! naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie- czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz ponawiam pytanie!!!!!!PILNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132 |
Czy ktoś ma może link do regulaminu promocji 100=200?
Jestem praktycznie pewien, że w tym regulaminie była wzmianka że konto należy założyć do 30 litopada i do tego dnia również dokonać depozytu za 100zl, ale pierwszego zakład można dokonac już w późniejszym terminie...
..a teraz expekt mi pisze że pierwszego zakładu należało dokonać w ciagu 24 godzin....hmmmm....
...jesli ktos pamieta linka to tej promocji prosze o podesłanie
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Sęk w tym że regulaminie promocji nie napisali do kiedy należy postawić pierwszy zakład. Biorąc jednak pod uwage zapis końcowy mówiący że promocja kończy sie 30 listopada wychodzi że zakład należało również postawić do 30 listopada. Inaczej mógłbyś go postawić i za pół roku co byłoby bez sensu. Coś mi sie wydaje że nawet nie masz co z nimi walczyć ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!! naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie- czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz ponawiam pytanie!!!!!!PILNE czy naprawde nikt na tym forum nie zna odpowiedzi na moje pytanie????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!! naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie- czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz ponawiam pytanie!!!!!!PILNE czy naprawde nikt na tym forum nie zna odpowiedzi na moje pytanie???????? Ja znam, ale ze wczesniej mnie nie bylo to dopiero teraz odpowiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ma dodatkowych kosztów w zamianie waluty!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
male pytanko skierowane do strarych graczy w tej firmie!! naszla mnie ochota do zagrania dzisiaj sobie w supertoto-tylko mam problem : srodki jakie posiadam na koncie sa w ZLP natomiast zaklady sa przyjmowane euro-u dolu wyskakuje mi co prawda przelicznik na zlotowki tylko mam pytanie- czy w zwiazku z tym nie bede ponosil dodatkowych kosztow zwiazanych z wymiana waluty ze zlotego na euro na dzis kurs euro ustalili na 3.96 gr-prosze o odpowiedz ponawiam pytanie!!!!!!PILNE czy naprawde nikt na tym forum nie zna odpowiedzi na moje pytanie???????? Ja znam, ale ze wczesniej mnie nie bylo to dopiero teraz odpowiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ma dodatkowych kosztów w zamianie waluty!!! wielkie dzieki myszka!!!!!! juz myslalem czy do ciebie nie napiac na privet!!! nie zgadniesz ale od Ciebie akurat oczekiwalem odpowiedzi!!! WIELKIE dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka