Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
glówny pajac stwierdził ze nie musza sie tłumaczyc i mowic powodów .wytłumaczyl mi co to sa zaklady i ze on niechce sie zakladac ze mna. z 10 razy pytał sie czy bede gdzies puszczal w toto czy nie. jakis narwaniec. hihi ,przeciez teraz tym bardziej bede ich bombardował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał Walentii:
[qb]wydano zakaz puszczania mi we wszystkich punktach toto-mixa [/qb]
Ja bym im wysłał maila, albo pocztą taki liścik:
" upszejmie informóje rze spułka toto mikssa nie jes w stanie zakazać mnie pószczać se u nich kópony i karzdy nastempny nakaz spowodóje rze pószczał bende jeszcze wienksze ilośći kóponuf i z wielkom satysfakcjom doprowadzic chcial bende spułke toto mikssa do bankróctwa i póćić jom z torbami co moge obiecać i tak tesz czynie . niniejszym kończe pisać bo musze zdonzyć puścić se kupon na ulicy kopernika u szewca. z powarzaniem Swirosław Pajac."

A tak na powaznie to nie chce mi sie w to wierzyć...

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Walentii kojarzę Grodzisk i chyba nawet ten punkt mixa przy 11 listopada?Kiedyś coś tam puszczałem jak pracowałem w Błoniu. Ale to co opisujesz to się nadaje do prasy (np.Super EXpress). Nie myślałeś, że kogoś tym zainteresować? i obsmarować tą bandę.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Walentii następnym razem zabierz magnetofon - może się przydać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Zik niewiem jaka to ulica ,ale tam jest jeden punkt ,wiec pewnie to ten (na glownym deptaku), niestety nie mam dojscia do nikogo z prasy ,ale przyszla mi taka mysl zeby kogos zainteresowac takimi sytuacjami i firma toto-mix

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam Sytuacje jaka opisal Valentii to jest nic nowego.Takie zakazy dostalo juz pare lat tamu kilka osob.Oczywscie jest to tylko nie wielkie utrudnienie choc grajac bardzo czesto i za duze stawki robi sie to nie wygodne jak kolejny punkt staje sie spalony.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Przecież można przyjść do zakładu z trzema naprawdę groźnie wyglądającymi kolegami a wątpię, żeby wtedy chciało się ochroniarzom cokolwiek sugerować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Ogólnie to walentin jak to wyglada prowadzenie toto-szifta? Chodzi o zarabianie z prowadzzenie tego czzzegoś?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
dostajesz % od zawartych zakladów .

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał Walentii:
[qb]dostajesz % od zawartych zakladów .[/qb]
Trudno cię traktować serio jak wlisz takie ogólniki :1gw:

Dołączył: May 2003
Posty: 607
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 607
% od stawek to jeszcze nic - oni dostają % od wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wpizdu z ta firma toto-szajs!jak macie jakies uwagi to piscie do opory . moze sie obudza tam ye lesne ludki

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
Wojtek78 nie muszisz mnie traktowac serio :1gw: ,Ci co są zorientowani w temacie wiedza o czym pisze , a jesli masz do mnie jakies uwagi albo pytania to zapraszam na priv

Dołączył: May 2003
Posty: 70
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał _Fedoruk:
[qb]Ostatnio toto-mix mnnie zaskoczyl.Widac ze firmie tej coraz lepiej sie wiedzie.Maja coraz wiecej papieru i ostatnio dostalem kupony w formacie A4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
He, he... Przypomniało mi się, jak kiedys zawitałem do toto-mixa, wybrałem spotkania, daje facetowi kartkę, on wklepuje, drukarka drukuje i wychodzi kartka A4 z moim kuponem w rogu. Koleś złapał nożyczki, ciach, ciach i miałem kupon. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
W
member
member
W Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
bo w rogu jest miejsce na kupon a w drugim na zdjecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))))))

Dołączył: Jan 2001
Posty: 61
Y
journeyman
journeyman
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 61
Maćku z Gdyni, zapraszam na priv... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
mam pytanie obstawilem dzis spotkanie po rozpoczeciu meczu,ktore jak sie okazalo bylo w tym czasie rozgrywane.
co z tym meczem zrobi sts ?
chodzi mi o praktyke a nie teorie.
mial ktos podobne przypadki.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał phantom:
[qb]mam pytanie obstawilem dzis spotkanie po rozpoczeciu meczu,ktore jak sie okazalo bylo w tym czasie rozgrywane.
co z tym meczem zrobi sts ?
chodzi mi o praktyke a nie teorie.
mial ktos podobne przypadki.[/qb]
99% ZWROT.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Mam pytanie :
chcialem zagrac dzisiajw totoszjsie (zaraz po otwarciu tego scierwa) takie zdarzenia :

826 Toront-Montreal 1 2.00
1714 chicago-GreenBay 2 1.50
2001 Bjoerkman-o.rochus 1 35.
kurs (nie odliczjac podatku) 4.05

natomiast maszynka wydrukowala mi:

826 Vancuwer-edmonton 1 2.20
826 Toront-Montreal 1 2.00
1714 chicago-GreenBay 2 1.50
2001 Bjoerkman-o.rochus 1 35.
kurs (nie odliczjac podatku) 4.05 a latwo policzyc ze powinien byc 8.91

Specjalnie nie cofalem go bo chce zobaczyc jak sie zachowaja. Czy jak Toront,chicago,Bjoerkman wejdzie ro wyplaca, czy bede musial czekac na jutrzejszy mecz Vancuver i na ich wygrana.
Jesli kktps cos wie, lub mial podobnie prosze o szybka odpowiedz.

PS.Jesli jest ktos taki kto nie dowierza to postaram zrobic skana.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1