|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
glówny pajac stwierdził ze nie musza sie tłumaczyc i mowic powodów .wytłumaczyl mi co to sa zaklady i ze on niechce sie zakladac ze mna. z 10 razy pytał sie czy bede gdzies puszczal w toto czy nie. jakis narwaniec. hihi ,przeciez teraz tym bardziej bede ich bombardował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał Walentii: [qb]wydano zakaz puszczania mi we wszystkich punktach toto-mixa [/qb] Ja bym im wysłał maila, albo pocztą taki liścik: " upszejmie informóje rze spułka toto mikssa nie jes w stanie zakazać mnie pószczać se u nich kópony i karzdy nastempny nakaz spowodóje rze pószczał bende jeszcze wienksze ilośći kóponuf i z wielkom satysfakcjom doprowadzic chcial bende spułke toto mikssa do bankróctwa i póćić jom z torbami co moge obiecać i tak tesz czynie . niniejszym kończe pisać bo musze zdonzyć puścić se kupon na ulicy kopernika u szewca. z powarzaniem Swirosław Pajac." A tak na powaznie to nie chce mi sie w to wierzyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Walentii kojarzę Grodzisk i chyba nawet ten punkt mixa przy 11 listopada?Kiedyś coś tam puszczałem jak pracowałem w Błoniu. Ale to co opisujesz to się nadaje do prasy (np.Super EXpress). Nie myślałeś, że kogoś tym zainteresować? i obsmarować tą bandę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Walentii następnym razem zabierz magnetofon - może się przydać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Zik niewiem jaka to ulica ,ale tam jest jeden punkt ,wiec pewnie to ten (na glownym deptaku), niestety nie mam dojscia do nikogo z prasy ,ale przyszla mi taka mysl zeby kogos zainteresowac takimi sytuacjami i firma toto-mix
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Sytuacje jaka opisal Valentii to jest nic nowego.Takie zakazy dostalo juz pare lat tamu kilka osob.Oczywscie jest to tylko nie wielkie utrudnienie choc grajac bardzo czesto i za duze stawki robi sie to nie wygodne jak kolejny punkt staje sie spalony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Przecież można przyjść do zakładu z trzema naprawdę groźnie wyglądającymi kolegami a wątpię, żeby wtedy chciało się ochroniarzom cokolwiek sugerować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Ogólnie to walentin jak to wyglada prowadzenie toto-szifta? Chodzi o zarabianie z prowadzzenie tego czzzegoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
dostajesz % od zawartych zakladów .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Oryginalnie wysłał Walentii: [qb]dostajesz % od zawartych zakladów .[/qb] Trudno cię traktować serio jak wlisz takie ogólniki :1gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 607 |
% od stawek to jeszcze nic - oni dostają % od wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wpizdu z ta firma toto-szajs!jak macie jakies uwagi to piscie do opory . moze sie obudza tam ye lesne ludki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
Wojtek78 nie muszisz mnie traktowac serio :1gw: ,Ci co są zorientowani w temacie wiedza o czym pisze , a jesli masz do mnie jakies uwagi albo pytania to zapraszam na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2003
Posty: 70 |
Oryginalnie wysłał _Fedoruk: [qb]Ostatnio toto-mix mnnie zaskoczyl.Widac ze firmie tej coraz lepiej sie wiedzie.Maja coraz wiecej papieru i ostatnio dostalem kupony w formacie A4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] He, he... Przypomniało mi się, jak kiedys zawitałem do toto-mixa, wybrałem spotkania, daje facetowi kartkę, on wklepuje, drukarka drukuje i wychodzi kartka A4 z moim kuponem w rogu. Koleś złapał nożyczki, ciach, ciach i miałem kupon. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 117 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
bo w rogu jest miejsce na kupon a w drugim na zdjecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 61 |
Maćku z Gdyni, zapraszam na priv... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
mam pytanie obstawilem dzis spotkanie po rozpoczeciu meczu,ktore jak sie okazalo bylo w tym czasie rozgrywane. co z tym meczem zrobi sts ? chodzi mi o praktyke a nie teorie. mial ktos podobne przypadki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Oryginalnie wysłał phantom: [qb]mam pytanie obstawilem dzis spotkanie po rozpoczeciu meczu,ktore jak sie okazalo bylo w tym czasie rozgrywane. co z tym meczem zrobi sts ? chodzi mi o praktyke a nie teorie. mial ktos podobne przypadki.[/qb] 99% ZWROT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Mam pytanie : chcialem zagrac dzisiajw totoszjsie (zaraz po otwarciu tego scierwa) takie zdarzenia :
826 Toront-Montreal 1 2.00 1714 chicago-GreenBay 2 1.50 2001 Bjoerkman-o.rochus 1 35. kurs (nie odliczjac podatku) 4.05
natomiast maszynka wydrukowala mi:
826 Vancuwer-edmonton 1 2.20 826 Toront-Montreal 1 2.00 1714 chicago-GreenBay 2 1.50 2001 Bjoerkman-o.rochus 1 35. kurs (nie odliczjac podatku) 4.05 a latwo policzyc ze powinien byc 8.91
Specjalnie nie cofalem go bo chce zobaczyc jak sie zachowaja. Czy jak Toront,chicago,Bjoerkman wejdzie ro wyplaca, czy bede musial czekac na jutrzejszy mecz Vancuver i na ich wygrana. Jesli kktps cos wie, lub mial podobnie prosze o szybka odpowiedz.
PS.Jesli jest ktos taki kto nie dowierza to postaram zrobic skana.
|
|
|
Link skopiowany do schowka