|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Oryginalnie wysłał _gerg: [qb]walentii chyba ich bardzo nie lubisz....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a swoja droga co to za buk co otwiera swoje wrota np w sklepie obuwniczym, dobrze ze w miesnym jeszcze nie otwarli, chyba ze gdzies w polsce......[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ostatnio wymieklem jak zobaczylem szyld Profesjonala na pewnym bloku w miejscowosci Gryfino(Zachodniopomorskie).Wchodze, szukam, szukam, znalezc nie moge.No to wszedlem do sklepu zoologicznego, a tam tuz obok lady klitka 1,5 na 1 metr i Profesjonal. Wali tam tymi ptasimi i kroliczymi odchodami strasznie.Nie ma to jak usiasc tam i spokojnie porozkminiac meczyki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23 |
Kiedys poszedlem do TotoMixa (to byl drugi sezon sukcesow Malysza) i byl kurs 1,1 na to ze bedzie w pierwszej trojce najblizszych zawodow, ale kursu na zwyciestwo nigdzie nie widze. Pytam goscia jaki jest kurs na zwyciestwo, a on mi na to: ze nie przyjmuja zakladow bo to prawie pewne ze wygra i kursu na to nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Myslalem ze sie przeslyszalem i mowie idiocie, ze skoro 1,1 placa za miejsce w pierwszej trojce to kurs na zwyciestwo musi byc wyzszy. Gosc popatrzyl na mnie jak na kosmite i powiedzial, ze nie nedzie dyskutowal ze mna bo chyba sie nie znam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb] Specjalnie nie cofalem go bo chce zobaczyc jak sie zachowaja. Czy jak Toront,chicago,Bjoerkman wejdzie to wyplaca [/qb] Jonas dostał od Rochusa 6:4, 6:4 szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
z ulotki profa: "Tenis" Tokyo-M 29.09.2003 22.00 273 Mamiit-Iwabuchi 1.36 2.61
mecz rozpoczal sie o 11:30, wygral iwabuchi, prof przyjmowal zaklady do zamkniecia punktow.poszlo 8 stowek na japonca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jutro okaze sie czy wyplaca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
no i zgodnie z oczekiwaniami niestety zwroty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
W niedzielę chciałem postawić w Profie dwa singielki;jeden za 600 drugi za 700 (dotychczas tak stawiałem i nie było problemu, najwyżej rozbijano mi to na 3-6 kuponów)i usłyszałem, że nic z tego, że w ubiegłym tygodniu zaszły poważne zmiany i teraz na singla to mogę sobie maxs 50 zł postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A jak znajdę jakiegoś składaczka, to nie więcej niż 150 i nie ma możliwości rozbijania ani przychodzenia kilka razy - fajnie nie ???? Muszą dzwonić za każdym razem do centrali, jeżeli ktoś chce postawić wiecej niż 50 zł na singla. Babeczki sympatyczne więc ciężko mieć do nich pretensje - poprosiłem, żeby zadzwoniły, tak z ciekawości i byłem bardzo zdziwiony, bo w centrali powiedzieli, ze nie ma problemu, mogę to zagrać. Ktoś z Was kuma o co tu chodzi ? Ale generalnie to nie uśmiecha mi sie dzwonienie non stop do centrali.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
S****iele z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: profa wprowadzili od niedawna kurewskie limity - ****ni amatorzy. Bydlaki maja podobno ogromne problemy finansowe i sraja w portki gdy ktos chce zagrac za glupi tysiac zlotych !! Totalna amatorszczyzna. Radze omijac wszystkie punkty ****nego profesjonala z daleka, i zakladac konta w internecie, tu nie ma przynajmniej tak kurewskich limitow jak w profie i nie kradna 10%... ****C PROFESJONALA !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
sts sam siebie przechodzi zablokowal mecz uefa oslo-wisla lacznie z liczba goli ,dokladnym wynikiem po prostu wszystkie opcje na ten mecz. teraz nic tylko zadzwonic do dzialu sts-u i zapytac sie jaki ma byc konkretny wynik i zagrac na to w necie grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oryginalnie wysłał crevv: [qb]zgadza sie[/qb] Po co wpisujesz się w tematy, których nikt dawno nie otwierał??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
wiadomo lm we wtorek i srode i uefa w czwartek wchodzilo prawie jak w maslo , duzo osob troche powygrywalo sobie troche kasiorki i co
wchodze dzis u mnie do profa a tam dupna kartka na szybie mniej wiecej takiej tresci:
bardzo przepraszamy ale w zwiazku z duza iloscia wygranych w tutejszym punkcie mamy pogotowie kasowe :rolleyes: i nie mozemy wyplacac wygranych kuponow,czekamy na pieniadze z centrali co moze potwac do poniedzailku :eek:
jakos tak szlo
hhmmmm w koncu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> profesjonalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> firma
|
|
|
Link skopiowany do schowka