a swoja d..."> a swoja d...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Quote
Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]walentii chyba ich bardzo nie lubisz....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga co to za buk co otwiera swoje wrota np w sklepie obuwniczym, dobrze ze w miesnym jeszcze nie otwarli, chyba ze gdzies w polsce......[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ostatnio wymieklem jak zobaczylem szyld Profesjonala na pewnym bloku w miejscowosci Gryfino(Zachodniopomorskie).Wchodze, szukam, szukam, znalezc nie moge.No to wszedlem do sklepu zoologicznego, a tam tuz obok lady klitka 1,5 na 1 metr i Profesjonal. Wali tam tymi ptasimi i kroliczymi odchodami strasznie.Nie ma to jak usiasc tam i spokojnie porozkminiac meczyki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
Kiedys poszedlem do TotoMixa (to byl drugi sezon sukcesow Malysza) i byl kurs 1,1 na to ze bedzie w pierwszej trojce najblizszych zawodow, ale kursu na zwyciestwo nigdzie nie widze. Pytam goscia jaki jest kurs na zwyciestwo, a on mi na to: ze nie przyjmuja zakladow bo to prawie pewne ze wygra i kursu na to nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Myslalem ze sie przeslyszalem i mowie idiocie, ze skoro 1,1 placa za miejsce w pierwszej trojce to kurs na zwyciestwo musi byc wyzszy. Gosc popatrzyl na mnie jak na kosmite i powiedzial, ze nie nedzie dyskutowal ze mna bo chyba sie nie znam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]
Specjalnie nie cofalem go bo chce zobaczyc jak sie zachowaja. Czy jak Toront,chicago,Bjoerkman wejdzie to wyplaca
[/qb]
Jonas dostał od Rochusa 6:4, 6:4

szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
z ulotki profa:
"Tenis" Tokyo-M 29.09.2003 22.00
273 Mamiit-Iwabuchi 1.36 2.61

mecz rozpoczal sie o 11:30, wygral iwabuchi, prof przyjmowal zaklady do zamkniecia punktow.poszlo 8 stowek na japonca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jutro okaze sie czy wyplaca...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
no i zgodnie z oczekiwaniami niestety zwroty...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
W niedzielę chciałem postawić w Profie dwa singielki;jeden za 600 drugi za 700 (dotychczas tak stawiałem i nie było problemu, najwyżej rozbijano mi to na 3-6 kuponów)i usłyszałem, że nic z tego, że w ubiegłym tygodniu zaszły poważne zmiany i teraz na singla to mogę sobie maxs 50 zł postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A jak znajdę jakiegoś składaczka, to nie więcej niż 150 i nie ma możliwości rozbijania ani przychodzenia kilka razy - fajnie nie ????
Muszą dzwonić za każdym razem do centrali, jeżeli ktoś chce postawić wiecej niż 50 zł na singla. Babeczki sympatyczne więc ciężko mieć do nich pretensje - poprosiłem, żeby zadzwoniły, tak z ciekawości i byłem bardzo zdziwiony, bo w centrali powiedzieli, ze nie ma problemu, mogę to zagrać. Ktoś z Was kuma o co tu chodzi ? Ale generalnie to nie uśmiecha mi sie dzwonienie non stop do centrali.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
S****iele z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: profa wprowadzili od niedawna kurewskie limity - ****ni amatorzy. Bydlaki maja podobno ogromne problemy finansowe i sraja w portki gdy ktos chce zagrac za glupi tysiac zlotych !! Totalna amatorszczyzna. Radze omijac wszystkie punkty ****nego profesjonala z daleka, i zakladac konta w internecie, tu nie ma przynajmniej tak kurewskich limitow jak w profie i nie kradna 10%... ****C PROFESJONALA !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
sts sam siebie przechodzi zablokowal mecz uefa oslo-wisla lacznie z liczba goli ,dokladnym wynikiem po prostu wszystkie opcje na ten mecz.
teraz nic tylko zadzwonic do dzialu sts-u i zapytac sie jaki ma byc konkretny wynik i zagrac na to w necie grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zgadza sie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Oryginalnie wysłał crevv:
[qb]zgadza sie[/qb]
Po co wpisujesz się w tematy, których nikt dawno nie otwierał??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
wiadomo lm we wtorek i srode i uefa w czwartek wchodzilo prawie jak w maslo , duzo osob troche powygrywalo sobie troche kasiorki i co

wchodze dzis u mnie do profa a tam dupna kartka na szybie mniej wiecej takiej tresci:

bardzo przepraszamy ale w zwiazku z duza iloscia wygranych w tutejszym punkcie mamy pogotowie kasowe :rolleyes: i nie mozemy wyplacac wygranych kuponow,czekamy na pieniadze z centrali co moze potwac do poniedzailku :eek:

jakos tak szlo

hhmmmm w koncu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> profesjonalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> firma

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,170 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,555
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1