|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Żydki mi się dzisiaj podobają tak jak mówiłem. Przejada sie po TAU we wlasnej hali  Bez huraoptymizmu, -4,5 w bet365 wygląda bardzo smakowicie  takie handi jest ??????? Opcja dodatkowy handicap.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
Fanatyk i maaajo a nie lepej valencia over 145 pkt ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
ja ja -4,5 @1.47 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Fanatyk i maaajo a nie lepej valencia over 145 pkt ? z miesiac temu w lidze bylo 59-52 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Fanatyk i maaajo a nie lepej valencia over 145 pkt ? z miesiac temu w lidze bylo 59-52  Nie gram hiszpańskich zespołów jeśli chodzi o o/u.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
Maccabi Tel Aviv - Caja Laboral Handicap ( 0 : 9 ) : 1 1.90 Power Electronics Valencia - Real Madrid : 1 1.73 Podwójny to moze takie cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Panie Klyman, spokojnie  wnioskuje ze chcesz zagrac cokolwiek bez wiekszego przekonania  mysle ze nie tedy droga do... ogrywania buków (długofalowo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
Panie Klyman, spokojnie  wnioskuje ze chcesz zagrac cokolwiek bez wiekszego przekonania  mysle ze nie tedy droga do... ogrywania buków (długofalowo) ale ja przeciez spokojny jestesm poprostu mysle Panie Finanz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 643
a.k.a. "blondyn211"
|
|
a.k.a. "blondyn211"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 643 |
a valencia - real over jakies sugestie i maccabi - caja handi (0-7) - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
siemanko, to co na dzisiaj ? ja myślałem o :
Maccabi Valenci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
co myślicie o Panacie? Wygrali na wyjeździe 2 mecz, 1 o mały włos to u siebie sobie nie poradzą?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
a diamanitidis 14.5 over po 1.75 co sadzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie.. Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9... Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ... Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację.. pojedynek val - real wszystko możliwe ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie.. Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9... Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ... Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację.. pojedynek val - real wszystko możliwe .. Maccabi u siebie od zawsze bardzo mocne i miażdzy reywali,tylko Barcelona postawiła tutaj opór..Jak dla mnie czyste 1 na pewno a i mozliwe ęe z hc..Osobiscie gralem 1 juz wczoraj po kursie 1,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
ale w takim meczu może zdażyć się wszystko a jak TY pograsz win Maccabi po nawet 1,3 to zbierasz jedynie ochłapy..jak dla mnie atut własnej hali to jedno ale jeżeli drużyna jest klasowa a taką jest Caja to powinna radzić sobie wszędzię..ja gram Caje plus 7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
ja gram oly i to jest najlepszy bet na dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
ale w takim meczu może zdażyć się wszystko a jak TY pograsz win Maccabi po nawet 1,3 to zbierasz jedynie ochłapy..jak dla mnie atut własnej hali to jedno ale jeżeli drużyna jest klasowa a taką jest Caja to powinna radzić sobie wszędzię..ja gram Caje plus 7 Nie gram za 50 zł czy sto zł by można bylo to nazwać ochłapami...Do kursu 1,3 dogrywam Holandie w piłke i za 1000 już mam 500 na czysto. Co do Maccabi sugerujesz sie 2 meczem gdzie żydki w roli gości.Chyba zaden zespół nie ma aż takiej magi wlasnego parkietu jak właśnie Maccabi... Zresztą nie ma co sie rozpisywac zobaczymy poźnym wieczorem kto miał racje bo jak dla mnie nawet żydki mogą pokryć hc Dla mnie ważna jest 1 wiec niech wejdzie a Tobie te HC na Tau choc zdania nie zmienie ze typ ryzykowny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
..powiem tak , te mecze śa tak wyrównane że naprawę wszystko jest mozliwe co było już widać..1 runda wygrane gospodarzy , 2 runda wygrane gości a mecze Oly siena najpierw plus 40 dla greków a potem w pałe mówi samo za siebie.. Maccabi po takim kursie to niech kapiszony grają , widziałem 2 pierwsze mecze i w drugim Maccabi wygrało niesamowitym szczęściem i nie sądze zeby dziś az tak górowało na Caja..ja gram plus 7 dla gości po kursie 1,9... Barca - zdaje sobie sprawę że musi wygrać choć jeden meczu w Grecji i może to dziś nastapić..kurs 2 w meczu gdzie szanse śa pół na pół biorę ... Siena - oly to dla mnie kolos na glinianych nogach i mam nadzieję zę odpadnie , kadra już nie taka mocna , Siena jest w stanie wygrac to rywalizację.. pojedynek val - real wszystko możliwe .. Maccabi u siebie od zawsze bardzo mocne i miażdzy reywali,tylko Barcelona postawiła tutaj opór..Jak dla mnie czyste 1 na pewno a i mozliwe ęe z hc..Osobiscie gralem 1 juz wczoraj po kursie 1,3 Klasowy zespół to oni mieli rok czy dwa lata temu, teraz jest to zbiorowisko , które pęka przy odrobinie większej presji. Popatrz chociaż na mecze wyjazdowe tej drużyny w swojej lidze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|