Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tylko że za rok każdy z nas dzięki obecnemu konkurswowi będzie wiedział kto w jest w te kulki mocny i czyjej wiedzy warto zaufać...

Z mojej strony to KONIEC, gdyż dalsze nasze potyczki niczemu nie służą i do niczego nie prowadza...

Obejrzyjmy lepiej Biathlon.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
nie zauważyłem, że popełniłęm błąd w typie nr 2 - zagrany z oferty profa, czy wyraża szanowna komisja zgodę abym podał typ zastępczy z ostatniej konkurencji - pościgu kobiet mimo że 2 typy zostały już podane.. ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
P.S. zaznaczam że typ nr 2 który podałem był trafny więc myślę że nie powinno być problemu z typem zastępczym, podać typów na wcześniejsze konkurencje nie mogłem ponieważ miałem dwudniowe szkolenie poza miejscem zamieszkania i brak dostępu do internetu. Jako kjarę możemy określić zasady że typ musi miećkurs powyżej 1,7 np

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Heh, komisję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dawaj ryf, ale żeby mi to było po raz ostatni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

pozd

ps. są sprzeciwy ??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oczywiście w takiej sytuacji możesz podać 3-ci typ na bieg pościgowy pań bez żadnych kar. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ok, dzięki wielkie szanownej komisji. W końcu chodzi tu o pokazanie umiejętności typowania tego piękn ego sportu i znajomości tej dyscypliny a nie na udupieniu kogoś żeby miał niższy ranking <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I LOVE BIATLON

P.S.
tomo zabrałeś mi typ hehe, więc muszępodać typ zastępczy typu zastępczego hahaha

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
P.S.
tomo zabrałeś mi typ hehe, więc muszępodać typ zastępczy typu zastępczego hahaha

Nie przejmuj się, ja przerabiałem to w Hochvilzen.

Najpierw miałem zwrot za DNS, potem podałem typ zastępczy i ...też miałem zwrot za DNS. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Myslę że trzeba zmienić regulamin tak aby nie można było powtarzać typów,zmusi to co niektórych do uważnej lektury listy startowej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To, że ktoś nie wystartował nie zawsze oznacza, że nie było go na liście startowej.

Przykładami z dnia dzisiejszego mogą być Sikora i Rostovtsev.
W Hochvilzen takich przypadków też było przynajmniej kilka.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Tyle tylko że tych przypadków kiedy ludzie podają typ choć jest juz info o nieobecności jest znacznie więcej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Człowieku co Ty się tak od wczoraj wszystkiego czepiasz?

Jak się nie podoba to zawsze możesz zrezygnować z zabawy, nikt Cię tu na siłę nie trzyma i nikt na kolanach nie będzie błagał żebyś został.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
[color:"red"] Proszę założyć sobie temat "Osobiste wycieczki" w dziale "To i owo". Ten topic służy dyskusji na zupelnie inny temat. Pozd [/color]

Last edited by pixies; 19/12/2005 19:27.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to raczej teraz Ty się pokazałeś z jak najgorszej strony, ja przynajmniej tutaj nikogo nie orażam ani nie wyzywam.

A zatem wystawiłeś sobie właśnie doskonałe świadectwo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Mam pytanie co decyduje w przypadku rownego bilansu typow trafionych do nietrafionych???
Myslalem ze typy z biezacego tygodnia ale widze ze chyba z poprzedniego

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Witam

Odpowiem "hurtem".

arktos - jeśli widzisz jakieś rozsądne rozwiązanie w sprawie, którą poruszyłeś - czekam na propozycje. Jednak moim zdaniem nikt nie jest w stanie przewidzieć czy któryś zawodnik nie wystartuje. Zwróć uwagę, że podczas dochodzenia mężczyzn w Osrblie nawet po rozpoczęciu biegu komentator nic nie wiedział o DNS Sikory (oczywiście jeśli posiadasz "polską" wersję EuSp.).

Inzaghi78 - pkt 12. Regulaminu "W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (12-0 ,9-0 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu."

Zrobimy to na koniec konkursu, jeśli wspomniana sytuacja będzie miała miejsce. W tej chwili takie osoby klasyfikuję na tym samym miejscu - przyznam, że z wygody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jeśli jednak jest to istotne, to nie ma problemu, można to liczyc na bieżąco.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
witam... moze wielu uzna ze glupio strasznie robie, ale przeciez to jest tylko zabawa i doceniam robote ktora robia prowadzacy i rozumiem ze sie moga czasem pomylic... otoz w klasyfikacji mam za ten tydzien 5-1 natomiast wydaje mi sie ze powinienem miec 4-2... popelnilem bledy w typach - Sikora - Gross 1 oraz Olofsson czy bedzie w pierwszej trojce - NIE ... jak dla mnie fair play przede wszystkim...:) pozdrawiam serdecznie

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
witam... moze wielu uzna ze glupio strasznie robie, ale przeciez to jest tylko zabawa i doceniam robote ktora robia prowadzacy i rozumiem ze sie moga czasem pomylic... otoz w klasyfikacji mam za ten tydzien 5-1 natomiast wydaje mi sie ze powinienem miec 4-2... popelnilem bledy w typach - Sikora - Gross 1 oraz Olofsson czy bedzie w pierwszej trojce - NIE ... jak dla mnie fair play przede wszystkim...:) pozdrawiam serdecznie

Dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To oczywiście mój błąd, ale ... przyjemnie jest robić coś dla takich ludzi...

pozd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Witam



arktos - jeśli widzisz jakieś rozsądne rozwiązanie w sprawie, którą poruszyłeś - czekam na propozycje. Jednak moim zdaniem nikt nie jest w stanie przewidzieć czy któryś zawodnik nie wystartuje. Zwróć uwagę, że podczas dochodzenia mężczyzn w Osrblie nawet po rozpoczęciu biegu komentator nic nie wiedział o DNS Sikory (oczywiście jeśli posiadasz "polską" wersję EuSp.).

Oczywiście że takiej sytuacji kiedy zawodnik wycofuje się w ostatniej chwili nie można przewidzieć,chodzi mi o to aby nie można było podawać zastępczych typów wówczas kiedy zawodnika nie ma na liście startowej a typ na niego znajduje sie w konkursie,taką sytuację mieliśmy w ugiegłym tygodniu przed biegiem indywidualnym bowiem juz od poniedziałku było info że nie wystąpią najlepsi norwegowie czy też Glagow a typy z ich udziałem się pojawiały.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
arktos - przecież bardzo dobrze wiesz, że w poniedziałek nie ma podanej oficjalnej listy startowej. Jeśli chcielibysmy zrealizować ten pomysł, to praktycznie przez cały czas trzebaby było sprawdzać zgodnośc typów z różnymi stronami - bardziej lub mniej oficjalnymi.
Jeśli masz pomys z konkretnym rozwiązaniem - to prosze o przedstawienie go tutaj. Ale nie zapominaj - to tylko zabawa.

pozdr

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Sorry - rezygnacja z konkursu - jest to pierwsza rezygnacja mojego uczestnictwa w jakimkolwiek rankingu na forum - ale nie zawsze czas pozwala na oddawanie typów - a niechcialbym być "wrzodem" dla podliczających - a z tego co widzę formuła konkursu nie jest dla tych którzy nieregularnie podaja typy - żeby było gorzej to nie wiem co robić z konkursem na olimpik.pl - przed chwilą sprawdzałem wyniki - i okazało się że zapomniałem oddać głosów na kobiety - (tu standardowo miała być Kasia + Sylwia w strzelaniu) - i pewnikiem zanotuje duży spadek z niezłej 12-pozycji

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1