Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dlaczego nie zagrałem Tcherezova? Dobre pytanie...

Rzeczywiście nie było go na liście startowej, ale ja po prostu owej listy nie przeglądałem wychodząc z założenia, ze skoro wystąpił w biegu indywidualnym a ponad to został wystawiony przez bukmachera to po prostu w tym biegu weźmie udział.
Stało się jednak inaczej, co jest tym bardziej dziwne, że Tcherezov pobiegł dzisiaj w rosyjskiej sztafecie.

Mam nadzieję, że nie będzie wielkich sprzeciwów jeśli uznamy typy podane jako 3-cie na ostatnią konkurencję zawodów w Hochvilzen a mające związek ze zwrotami za konkurencje wcześniejsze i niemożliwością wyrobienia się w ten sposób z typami.
Można także pomyśleć nad stosownym zapisem w regulaminie na ten temat.


Kolega Sensej wykazując się niebywałą inteligencją oraz znajomością regulaminu, co przejawiło się podaniem 6 typów na dzisiejszą sztafetę mężczyzn, a w dodatku 3 z nich okraszone były kursem niższym niż 1.5 w nagrodę pożegnał się z konkursem.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam
Niestety zmiana pracy a co za tym idzie mniej czasu wolnego i ciezko bedzie mi dokonczyc konkurs i podawac typy na dobrym poziomie. Wole juz nie podawac niz podawac i zawiezc tych co graja moje typy
Pomysle jeszcze dokladnie, moze znajde dostep do sieci w pracy, to jedyne dobre i sluszne wyjscie z tej sytuacji
O mojej decyzji poinfofrmuje niedlugo
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
pixies mój bilans wynosi 4:2.
Prosze sprawdź to i popraw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
pixies mój bilans wynosi 4:2.
Prosze sprawdź to i popraw. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bilans typów podstawowych : 4-2 (jeden typ nieważny, Białoruś -Szwecja)
Minus jeden punkt za nietrafionego UD.
Czyli 3-2.

pozd

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Oki, juz rozumiem.

Ja nieco inaczej zrozumiałem sposób przeliczania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Kolega Sensej wykazując się niebywałą inteligencją oraz znajomością regulaminu, co przejawiło się podaniem 6 typów na dzisiejszą sztafetę mężczyzn, a w dodatku 3 z nich okraszone były kursem niższym niż 1.5 w nagrodę pożegnał się z konkursem.

A tak gorliwie domagał się znalezienia sponsora. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Czy ktoś z modów mógłby założyć temat na drugi etap konkursu?
Sa juz kursy u niektórych buków,dlatego wolałbym coś podac do konkursu zanim spadną poniżej 1.50.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
defrasne do powtorki? pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tak

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Tomo napisał:
Quote
Nie wiem natomiast kompletnie o co Ci chodzi z tym plagiatem... Przecież dany typ może zostac podany przez 3 osoby.

Wybraź też sobie, ze Twoje typy konkursowe najmniej mnie obchodzą a do konkursu podaję to co sam uznałem za słuszne.

Jako że mój post został usunięty ponawiam pytanie:

Czy jako moderator sprawujący pieczę nad tym konkursem do typów wszystkich uczestników masz tak lekceważący stosunek?
Czy tylko do wybranych?
Bo wegług mnie mało ma to wspólnego z zasadą fair play,szacuneczek Panie Kolego,szacuneczek bo pępkiem świata nie jesteś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie rozumiem co wspólnego ma mój stosunek do typów innych uczestników z zasada Fair Play.
Mógłbyś mnie oświecić? Bo rozumiem w takim razie, że dla Ciebie ma to ogormne znaczenie i jak Towarzysz X zatypuje tak to wtedy Ty też Tak albo na odwrót. Bardzo prosze i nie mam nic przeciwko temu ale każdy ma przecież swoją strategię...

Kompletnie mnie nie interesuje co w konkursie podają moi rywale, ja mam swoją głowę, swój rozum, swoją wiedze i podaje tylko to co według mnie jest słuszne.
Typy moich rywali interesuję mnie tylko tyle, że muszę sprawdzić czy dany typ nie był podant wcześniej już 3 razy oraz po odbyciu wszystkich konkurencji kiedy trzeba to wszystko zliczyć.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Po co w takim razie uczestniczysz w tym konkursie??Aby pokazać jaki jesteś wspaniały kiedy okaże się że go wygrałes?Z taką zarozumiałością i pychą dawno sie nie spotkałem.Ja osobiście dokładnie analizuję typy konkursowe moich przeciwników bo licze na to będę mógł wynieść jakieś korzyści z tego konkursu,jeśli uznam że ktoś jest na tyle wartościowy i ma dobre typy z których mógłbym skorzystać to z przyjemnością to robię.Zawsze myslałem że tego typu konkursy są po to ogranizowane by móc spokojnie podpatrzeć co grają inni,jaką mają skuteczność a przy okazji sprawdzić się w rywalizacji.No ale widocznie się myliłem bo oto Ty prezentujesz zgoła odmienna postawę i piszesz że w nosie masz to co graja inni liczysz sie Ty i tylko Ty no i oczywiście Twoje typy....Chyba nie zaprzeczysz że to przejawy samolubstwa z Twojej strony i a to wredna cecha.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Człowieku jak chcesz to patrz na typy swoich rywali, prosze bardzo!

Tylko czy ja mam jakiś obowiązek postępować tak samo jak Ty? Zachowujesz się jakby to Twoja postawa była tą jedyną słuszną, a tak nie jest! Każdy gra jak zechce i tak jak uważa to za korzystniejsze dla siebie.
chcesz to naalizuj uprzednio typy konkursowe uczestników - mnie nic do tego. Tylko czy cokolwiek obliguje mnie do tego bym postępował tak samo...?

Jeżeli bardzo tego pragniesz to mogę Ci napisać dlaczego postępuję tak a nie inaczej.
Otóz nie chcę patrzeć jak typują rywale, gdyż jak bym zobaczył ileś tam typów podanych już po 2 razy to automatycznie ciągnęło by mnie by taki typ również podać. W ten sposób wypacząłoby to niejako moją opinię i nie byłoby to do końca tym czego ja chciałem.
toteż sam w ciszy i spokoju przeglądam oferty i podaję to co tylko i wyłacznie ja sam uznałem za słuszne, patrząc jedynie uprzednio czy taki typ już się wcześniej 3-krotnie nie pojawił.

Konkurs jest konkursem i nie służy on do czerpania wiedzy na temat typów na dane zawody. Taką wiedzę według mnie należy czerpać z tematu poświęconego biathlonowi a nie z tematu konkursowego.
Dla mnie typy w dziale biathlonowym poparte rzetelnymi analizami mają spore znaczenie, a SUCHE typy konkursowe to jest zupełnie inna bajka...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Nie odpowiedziałeś na zasadnicze pytanie po co uczestniczysz w tym konkursie?Skoro ma on dla Ciebie marginalne znaczenie może poświęc ten czas na coś innego.Jako że nie zauważyłem jakiejś nadzwyczajnej dysproporcji pomiędzy typami analizowanymi w temacie biathlonowym a typami konkursowymi(w zasadzie są to w dużej mierze te same typy)dla mnie konkurs jest wyznacznikiem wiedzy biathlonowej uczestników w dużo większym stopniu niz sam temat biathlonowy.Bo tam z reguły poza uzasadnieniami typów konkursowych pojawiają się jedynie posty typu:"kim jest Rosch i czy on gdzies startował wcześniej".Jesli dla Ciebie stanowi to inspirację do pogłębiania wiedzy o tej dyscyplinie to gratuluję fachowości spostrzeżeń.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
W takim razie odpowiadam na trapiące Cię pytanie.

W konkursie uczestnicę dla zabawy oraz sprawdzenia swoich umiejętności typerskich w zakresie Biathlonu i skonfrontowania ich z umiejętnościami innych forumowiczów.
Nie ma on dla mnie marginalnego znaczenia - jest on dla mnie doskonałą formą rozrywki a jednocześnie traktuję go jak najbardziej poważnie.

Taka właśnie myśl mi przyświecałą, gdy zaproponowałęm stworzenie takiego własnie konkursu...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
No i tu zaprzeczasz sam sobie.No bo w jaki sposób masz zamiar przeprowadzić tę konfrontację skoro piszesz że typy innych konkursowiczów Cię nie obchodzą?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nigdzie sobie sam nie zaprzeczam.

Wyniki konkursu dadzą mi rozeznanie, w którym miejscu ze swoją wiedzą i umiejętnościami typerskimi się znajduję, od kogo w przysżłości warto czerpać typy a od kogo nie warto.

Do tego nie jest mi w najmniejszym stopniu potrzebna szczegółowa analiza każdego typu konkurencji.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Chciałem tylko zauważyć że koniec konkursu jest równocześnie końcem sezonu więc wiedzy nabytej w ten sposób nie będziesz mógł w żaden sposób zdyskontować.

No chyba że jazda latem na wrotkach......


Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Z tego co mi wiadomo to za rok też będzie zima, a co za tym idzie po raz kolejny będziemy mieli możliwośc obserwować zmagania biathlonistów...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Tak i zapewne kolejny konkurs z typami które Cię nie interesuja....

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1