|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
OK KRAJAN - dziękuję za informację i rozumiem, sam często nie mam czasu na napisanie czegokolwiek.
Teraz trochę prywaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na Olimpiku tez raz zapomniałem podac kobiety, dlatego teraz przed pierwszymi zawodami ustawiam wszystko,a potem ewentualnie zmieniam. Jednak lepszy muner "wykręciłem" sobie wczoraj. Chwilę przed rozpoczęciem sprintu kobiet zamieniłem Wilhelm na Bailly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i sam wiesz, jak to się skończyło. Gorzej, bo zapomniałem podać skład w Mistrz. Świata Kibiców, a byłem juz trzeci w swowej grupie.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
pixies z tego co ja rozumiem z regulaminu tych MŚ kibiców to jeżeli zająłeś w swojej grupie miejsce 1-4 podczas zawodów PŚ rozgrywanych w jednej miejscowości to masz automatyczny awans do Turynu.
Ja sobie ów awans załatwiłem już podczas pierwszych zawodów o PŚ i narazie nie typuję, czyżbym coś źle zrozumiał?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Tak, awans do finału juz mamy, ale myślałem, że powalczę w grupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Ja na olimpik.pl na 2 zawodach nie mogłem podaćtypów bo miałem szkolenie z pracy związane z wyjazdem i opuściłęm 2 lub 3 konkurencje - ciężko jest coś takiego nadrobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie chcę wywoływać burzy w szklance wody ale mnie osobiście ten sposób liczenia strasznie się nie podoba.
No bo jak osoba mająca bilans 13:10 może być przed osobą z bilansem 12:9, itd... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
tomo - przecież rozmawialiśmy na ten temat. Taka zasada została przyjęta we wszystkich (chyba) konkursach, w których ustalamy minimalny kurs i nie liczymy bilansu w sumie bezwzględnej (czyli zysk/strata z PLN).
Rozumiem, że wolałbys liczyć stosunek plus/minus - ale wtedy musimy całkowicie zmienić rozliczanie UD.
Nie kombinuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Zgadza się rozmawialiśmy o tym i jak zapewne pamiętasz zrobiliśmy nawet małą symulację dla osoby z bilansem 3:1 (spudłowany UD) oraz z bilansem 4:4 (trafiony UD) - w naszym konkursie wyżej będzie ta 2-ga osoba tymczasem owa symulacja wykazała, że wyższy zysk osiągnęła osoba z bilansem 3:2.
Nie będę na siłę forsował zmiany ale widać jak na dłoni, że taki system nie jest sprawiedliwy. W rankingu wyżej powinny być osoby mające wyższy zysk a tymczasem u nas czasami bywa odwrotnie...
Ale mówi się trudno - jest jak jest i pozostaje mi się do tego jedynie dostosować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Skoro Tomo wykasował mój post z tematu punktacja to jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> napiszę że mój bilans z ubiegłego tygodnia to 3-3 (+2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Mam pytanie - czy można na Olimpiadzie dać 2 typy jako Underdogi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Jeden, sebkos. Ale możesz oczywiście dać typ z taim kursem jako podstawowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Wklejam tu kawałek regulaminu jako że jeden z uczestników konkursu świadomie podał typ z oferty LIVE pytam się jak to jest? Czy ten regulamin obowiązuje wszystkich czy są osoby które nie muszą go przestrzegać???
2. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 6 typów na każde zawody z cyklu "World Cup", oprócz zawodów w Pokljuce (4 typy) oraz zawodów rozgrywanych podczas Igrzysk Olimpijskich w Turynie (10 typów). Podajemy wszystkie możliwe typy oferowane przez bukmacherów (zwycięzca, podium, h2h, strzelanie itp) oprócz zakladów typu "live".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Celowo napisałem, iż jest to zakład z oferty LIVE aby każdy miał tego świadomość. Nie zatajałem tego faktu aby 'ogół' mógł osądzić czy ów typ może zostać uznany.
Jedynym faktem, na którym oparłem 'ewentualną' poprawność rzeczonego typu, było to iż był on dostępny w ofercie Betandwin PRZED rozpoczęciem zawodów.
Ale ty oczywiście musiałeś stwierdzić, że ja już sam uznałem że ten typ jest poprawny, koniec i basta. Na Twoje nieszczeście tak jednak nie jest...
Pisałem nawet do pixiesa na GG w tej sprawie ale nie mogłem go zastać toteż typ ów podałem by już po fakcie mógł on zostać zweryfikowany.
Uczepiłeś się mnie człowieku strasznie. No ale skoro dobrze mi idzie to trzeba było się czepnąć, zakładam się o każde pieniądze, że gdyby ów typ był przegrany to ani słowkiem byś nie pisnął.
Starasz się mnie na każdym kroku i za wszelką cenę sprowokować. Niestety dla Ciebie ja mam swój rozum i się na to nie dam złapać.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
tomo - oczywiście typ jest nieważny. Nie gramy zakładów live w żadnej postaci.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie ma problemu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A na złość koledze arktosowi typ zastępczy podam również poprawny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Złoty Medal w Olimpijskim etapie (9:1) nieżle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Tez mialem 9-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale na UD poległem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> - srebro rowniez mnie cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tez mialem 9-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , ale na UD poległem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> - srebro rowniez mnie cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Na dodatek skojarzyli nas w konkursie play-off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (a w ćwiartce są jeszcze tomo i pixies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Powodzenia wszystkim biathlonistom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4 |
MAM PROŚBE MÓGŁBY KTOŚ PODAĆ STRONKE ALBO NAPISAĆ DOKŁADNE CZASY KTO ILE MIAŁ STRATY W BIATHLONIE W OSTATNIM BIEGU I MEŻCZYZN I KOBIET !!????? Z GÓRY DZIĘKI !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
www.olimpik.pl [ olimpik.pl] tam wszystko znajdziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109 |
Witam! Za 7 etap mam bilans 2:2, gdyz nie zaliczono mi typu Ponza - Berger (podany 4 raz). Rozumiem, ze podajac ten typ po raz czwarty nie zastosowalem sie do regulaminu, ale podobnie robia Ci, ktorzy przy trzecim podaniu danego typu nie wstawiaja znaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Przewaznie przegladam caly temat, zeby upewnic sie, czy moje typy nie byly juz podane, ale tym razem akurat mialem tylko chwile, zeby podac ten typ (za Greisa DNS). Dlatego tez rzucilem okiem na forum, przy jakich typach stoja znaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> i podalem wlasnie Ponza - Berger, bo przy tym typie stopu nie bylo. Zeby bylo jasne, to nie chodzi mi o ten jeden punkt, ktory stracilem, ale o sam fakt przestrzegania regulaminu. Dlatego w przyszlosci prosze, zeby bardziej pilnowac sie z podawaniem typow po raz trzeci. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|