Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam!!
Musze zgodzic sie z serginho
Ja tez kiedys mialem podobna sytuacje i w ostatniej chwili zorientowalem sie ze typ jest juz podany trzeci raz
Panowie to naprawde nie wymaga tak wiele wysilku a znacznie ulatwia typowanie, wiec przychylam sie do prosby kolegi aby zwracac uwage na stawianie STOP gdy podajemy tzreci raz ten sam typ
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Jestem za a nawet przeciw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Widze że to chyba Rivaldinho nie dał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> no ale to i tak nie istotne gdyż nie ma zapisów odnośnie konsekwencji tego typu zachowania.W każdy razie będziemy to mieć na uwadze w następnej edycji,ja proponuje w takich wypadkach karanie tego który nie daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> odjęciem punktu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Sytuacja rzeczywiście jest trudna do rozwiązania.

Przy okazji dotychczasowych zawodów nie nakładaliśmy jednak kar na uczestników, którzy zapominali o tym "magicznym znaczku" ponieważ regulamin takich kar nie przewiduje.

Jednocześnie nic nie zwalnia osoby chcącej podać jakiś typ od sprawdzenia czy ów typ nie pojawił się już wcześniej 3-krotnie, mimo tego iż nie widzi przy nim znaczka "stop".

Pociągnijmy do końca tej edycji z tym co jest a przed kolejną edycją konkursu wszelkie tego typu sprawy postaramy się uregulować regulaminowo.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
serginho - masz rację. Regulamin wyraźnie mówi, że osoba, która jako trzecia podaje dany typ, ma obowiązek postawienia znaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />. Ma to przede wszystkim pomóc innym uczestnikom konkursu. Niestety, w regulaminie nie ma zapisu o ewentualnych "sankcjach" wobec łamiących ten punkt regulaminu. Karanie odjęciem punktu - jak sugeruje arktos - jest chyba zbyt rygorystyczne, raczej sugerowałbym uznanie takiego typu za nieważny i możliwość podania w jego miejsce innej propozycji. Jednak chcialbym Ci zwrócić uwagę, że jakąkolwiek decyzję teraz nie podejmiemy - to dotyczy ona również Ciebie, gdyż również nie zastopowałeś tej pozycji.
Zwykle jest tak, że kontroluję ilość typów i ewentualnie informuję zainteresowanych, jednak tym razem byłem niedostępny, a moje typy podawała córka.
Ale jakby nie było - to tylko zabawa.

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Chce tylko wyjasnic ze nie zrobilem tego specjalnie.. wiem ze sprawdzalem ile razy byl podany ten typ.. i bylem pewien ze podaje go jako drugi a nie jako strzeci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> przepraszam.. glupia sytuacja wyszla... przez moje gapiostwo.. proponuje aby zrobic tak ze osoba ktora podaje typ po raz drugi napisala na dole znaczek (2) i wowczas zawodnik ktory poda ten typ po raz trzeci wstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> moze to chociaz troszke pomoze.. fakt faktem. przeoczyłem jedno powtorzenie, ale jak pisalem nie zrobilem tego celowo i mam nadzieje ze Serginho sie nie gniewa..

Z uwagi na zaistniala sytuacje proponuje dac mu jeden dodatkowy strzal na kolejny konkurs.. jesli tylko bedzie chcial oczywiscie


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
[color:"blue"]Rivaldinho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />[/color]



Ps. arktos: punkt karny mowisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyzbys sie bał ze stracisz fotel lidera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Rivaldinho nikt przeciez Cie nie obwinia tylko dyskutujemy aby w przyszlosci nie mialy miejsca takie sytuacje!!!
Ale nie zgodze sie z Twoimi pomyslami bo jesli wprowadzimy dodatkowy znaczek przy drugim typie to wogole zrobi sie balagan!!!!! Jeszcze wiecej bedzie bledow i zapominania!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Ps. arktos: punkt karny mowisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyzbys sie bał ze stracisz fotel lidera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Miałem na mysli nastepną edycje.

Ale jesli bardzo Ci zależy na zwycięstwie to napisz chętnie zrezygnuję z podawania typów w następnych zawodach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Oczywiscie ze zalezy mi na zwyciestwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> chyba jak kazdemu kto zgłosił sie do konkursu.. to mnie dopinguje i mobilizuje do podawania dobrych typow.. i chyba nic w tym dziwnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ps. nie rezygnuj.. walcz walcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />



Powodzenia i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
*** Przeniesione ***

Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

qlman nie ma zwrotów za nieukończenie biegu (DNF), zwroty są jedynie w przypadku niewystartowania do biegu (DNS).
Twój typ jest poprawny, a dodatkowo wygrany.

arktos pewnie powiesz, że się znowu czepiam, ale podałeś swój typ 7 minut po rozpoczęciu konkurencji. Myślę, że można przymknąć oko na to jak ktoś nie wyrobi się w regulaminowym czasie i poda typ o 1-2 minuty za późno, ale jednak gdy Ty swój typ podałeś to bieg już trwał od kilku minut i jakieś tam rozstrzygnięcia już w nim zapadły, choć oczywiście minimalne.


--------------------------------------------------------------------------------



Miałem problem z netem i nie mogłem podać wcześniej co do biegu to nie było żadnych roztrzygnięć bo biegła zwarta grupa,ale jeśli uważacie to za naduzycie to proszę go rozliczyć jako nietrafiony.

arktos - a nie mogłeś podać typu z biegu mężczyzn ? Stawiasz mnie w trochę niezręcznej sytuacji, gdyż to przedostatni etap konkursu i ten jeden punkt może mieć decydujące znaczenie. Póki co nie zaliczam tego typu - podobnie było kiedyś z typem tomo podanym z oferty " live ".

pozd

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Pixies moj bilans powinien byc 5-1 a nie 4-2 tak jak podales !!!
Prosze o ponowne sprawdzenie i poprawienie w klasyfikacji
Dzieki

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Pixies moj bilans powinien byc 5-1 a nie 4-2 tak jak podales !!!
Prosze o ponowne sprawdzenie i poprawienie w klasyfikacji
Dzieki

Juz poprawiłem - przepraszam za pomyłkę (błędnie zaznaczyłem sobie pierwszy typ).

pozd

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
A swoja droga pixies pamietam jak po pierwszym etapie bylem na 14 miejscu i jako wieloletni fan biatlonu bylem lekko podlamany, Ty napisales mi zebym sie nie wycofywal bo i tak bede wyzej od Ciebie...
Dzieki za prorocze slowa:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Miałem problem z netem i nie mogłem podać wcześniej co do biegu to nie było żadnych roztrzygnięć bo biegła zwarta grupa,ale jeśli uważacie to za naduzycie to proszę go rozliczyć jako nietrafiony.

arktos - a nie mogłeś podać typu z biegu mężczyzn ? Stawiasz mnie w trochę niezręcznej sytuacji, gdyż to przedostatni etap konkursu i ten jeden punkt może mieć decydujące znaczenie. Póki co nie zaliczam tego typu - podobnie było kiedyś z typem tomo podanym z oferty " live ".

pozd
A gdzie zasada fair play?Typ podałem w momencie kiedy biegły w jednej grupie przed 1 strzelaniem.
W związku z tym że decyzje zapadają przy zielonym stoliku dalszy mój udział w tym konkursie traci sens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Resztę typów oddaje walkowerem,gratuluje zwycięzcom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
arktos - podstawową zasadą fair play w sporcie jest przestrzeganie obowiązujących przepisów - nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz. Podałeś swój typ o 13.07 - a course time pierwszego odcinka najlepszych zawodniczek był zbliżony do 7 minut, czyli były już właściwie na strzelnicy. Zresztą - pokaż mi buka, który pozwoli Ci obstawić mecz po jego rozpoczęciu ? - oczywiście nie mówimy o zakładach live. Nie ma żadnego zielonego stolika, i nie ma żadnego znaczenia czy błąd popełniłeś Ty czy zrobił go tomo. Można przymknąć oko, jeśli typ jest podany nawet na minutę przed rozpoczęciem zawodów, ale ... wyobrażam sobie sytuację, kiedy ten typ Ci nie wchodzi, po czym podajesz kolejny na męzczyzn, twierdząc, ze poprzedni jest nieważny ze względu na podanie go po czasie.

A więc - gdzie tu jest fair play ?

Mimo wszystko zachęcam Cię do podania typów - bo takie zachowanie to coś jakby "na złość mamie odmrożę sobie ręce".

pozd

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Nie miałem mozliwości podania tego typu wcześniej bo miałem problem z netem,mogłem przecież podać typ na bieg męższczyzn w momencie kiedy Glagow zrobiła 4 pudła na pierwszym strzelaniu ale w ramach fair play tego nie zrobiłem bo dopiero wtedy podniosłoby się larum.Co sytuacji z Tomo to są dwie różne sprawy gdyż on świadomie podał typ z oferty LIVE zresztą to było w środku tygonia i mógł jeszcze podać typ zastępczy ja zostałem pozbawiony tej możliwości.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ale ty się sam pozbawiłeś tej możliwości podając typ po czasie - przecież miałeś świadomość tego, że podajesz typ 7 minut po rozpoczęciu biegu.
A zatem zamiast tego robić mogłeś od razu podać typ na bieg mężczyzn.
Nikt Cię nie pozbawił możliwości podania typu - sam się jej pozbawiłeś.

Ja podałem typ z oferty LIVE i od razu wystąpiłem z pytaniem czy może on zostać uznany. nie bawiłem się w żadne podchody i od razu wyłożyłem kawe na ławe informując o tym jaki to typ.
Mimo iż typ okazał się trafiony to ja nie robiłem wielkiego rabanu i uznałem go za nieważny.

Poza tym nie zachwouj się jak małe dziecko i nie szantażuj nas swoim wycofaniem się ponieważ nikt tutaj z tego powodu nie będzie decyzji zmieniał.
To nie jest konkurs przymusowy i jeżeli odejdziesz to płakac po Tobie nikt nie będzie.

Weź się lepiej chłopie ogarnij i bierz za podawanie typów, bo rezygnowanie w takiej chwili, gdy jest się na czele na jedne zawody przed zakończeniem sezonu to byłby dopiero idiotyzm...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Witam

Mój bilans powinien brzmieć 6:2 a nie 5:3

Pewnie chodzi o pare fisher-andresen 1

andresen wystartował nawet odbył 1 strzelanie wiec buk rozliczy to jako 1 bo obaj zawodnicy wystartowali


Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Witam

Mój bilans powinien brzmieć 6:2 a nie 5:3

Pewnie chodzi o pare fisher-andresen 1

andresen wystartował nawet odbył 1 strzelanie wiec buk rozliczy to jako 1 bo obaj zawodnicy wystartowali


Pozdrawiam

Zrobione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomyliłem inny typ.

pozd

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,124 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,239
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1