|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057 |
Barcelona-Seville
<a href="sop://211.152.42.231:3917/sports/nbachannel" target="_blank">sop://211.152.42.231:3917/sports/nbachannel</a>
Miłego oglądania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1 |
macie moze jakies mecze na dzisiaj bo chetnie bym se poogladal  .... prosze o szybka odpowiedz^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Kiedys ktos sie pytal o to, gdzie sa mecze NBA. Otoz znalazlem pewne zrodlo, ktore podaje, ze:
[color:"blue"]CCTV5[/color]
Tue 12/13/2005 Sacramento at Minnesota 8:00 PM Fri 12/16/2005 Miami at Philadelphia 7:00 PM Sat 12/17/2005 Houston at L.A. Clippers 3:30 PM Mon 12/19/2005 Washington at Seattle 10:00 PM Tue 12/20/2005 Seattle at Phoenix 9:00 PM Fri 12/23/2005 Houston at Denver 9:00 PM Sun 12/25/2005 San Antonio at Detroit 12:30 PM Mon 12/26/2005 Denver at Golden State 10:30 PM Tue 12/27/2005 Utah at Houston 8:30 PM Fri 12/30/2005 Boston at Sacramento 10:00 PM Sat 12/31/2005 Golden State at Houston 7:00 PM
Reszte meczy podam po nowym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
[color:"blue"]Shanghai TV[/color]
Wed 12/14/2005 Portland at Utah 9:00 PM Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM Wed 12/21/2005 Toronto at Houston 8:30 PM Wed 12/28/2005 Houston at New Orleans 8:00 PM Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM
[color:"blue"]Guangxi TV[/color]
Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM
[color:"blue"]Shandong TV[/color]
Wed 12/14/2005 Portland at Utah 9:00 PM Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM Wed 12/21/2005 Toronto at Houston 8:30 PM Wed 12/28/2005 Houston at New Orleans 8:00 PM Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM
[color:"blue"]Star Sports China[/color]
Thu 12/15/2005 Denver at Cleveland 8:00 PM Thu 12/22/2005 Cleveland at Chicago 8:00 PM Thu 12/29/2005 Miami at Detroit 8:00 PM
[color:"blue"]Sportitalia[/color]
Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Wlanczac SopCast i klikac na stacje NHL Hockey, pod ta nazwa kryje sie stacja TSN z Kanady i bedzie relacjonowac na zywo mecz Montreal - Phoenix Mecz zaczyna sie o 1:35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
macie jakies mecze na dzis???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Macie linka do poradnika jak ustawić pplive?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4 |
mam pytanie lekko w przyszlosc ,wie ktos morze czy bedzie morzna obejrzec mistrzostwa swiata przez sopcast
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
mam pytanie lekko w przyszlosc ,wie ktos morze czy bedzie morzna obejrzec mistrzostwa swiata przez sopcast Czlowieku pytanie !!! Pewnie, ze bedzie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> I to na pewno wszystkie mecze !!! Moze ktos chce wykupic u mnie abonament ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4 |
Wiec odpowiedz brzmi TAK/NIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Witam, jestem nowy w temacie - możecie podać jakieś linki do stron, gdzie jest przedstawione co danego dnia i w jakiej telewizji można obejrzeć? Mam na myśli telewizje internetowe (czyli chińskie itp.)
Z góry dziękuję, Łukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Wiec odpowiedz brzmi TAK/NIE Zdecydowanie TAK !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
jest gdzieś sporting live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216 |
Witam. Dymek pytanie głównie skierowane do Ciebie :] Sa jakies stacje ktore pokazuja mecze NHL live? Widzialem ze bylo cos na sopcacie NHL Hockey...moze znalazles cos jeszcze... Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Trzeba patrzec na ESPN, StarSports no i oczywisce ciagle w nocy przegladajac stacje SopCast, bo oni co minute maja tam inny program i najczesceij tam sa mecze. A tak wogole, to NHL ma mniejsza popularnosc, niz NBA czy MLB czy nawet NFL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1 |
elo dymek , mam pytanko : zainstalowalem sopcast i mam ttylko kilka kanalow.Czy mozna tam jakos przechodzic na inne..dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14 |
moze jakies meczyki na dzis panowie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1 |
może miałbyś coś na dzisiaj coś z angielskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1 |
Jestem nowy i mam pytanie jakim programem moge oglądac te(mms://213.8.106.61/1627353).Dzięki,za odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Jestem nowy i mam pytanie jakim programem moge oglądac te(mms://213.8.106.61/1627353).Dzięki,za odpowiedzi. windows media player najnowszy badz windows media classic
|
|
|
Link skopiowany do schowka