sop://211.152.42.231:3917/sports/nbachannel Miłego ogląd..."> sop://211.152.42.231:3917/sports/nbachannel Miłego ogląd...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
Barcelona-Seville

<a href="sop://211.152.42.231:3917/sports/nbachannel" target="_blank">sop://211.152.42.231:3917/sports/nbachannel</a>

Miłego oglądania

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
macie moze jakies mecze na dzisiaj bo chetnie bym se poogladal tongue.... prosze o szybka odpowiedz^^

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Kiedys ktos sie pytal o to, gdzie sa mecze NBA. Otoz znalazlem pewne zrodlo, ktore podaje, ze:


[color:"blue"]CCTV5[/color]


Tue 12/13/2005 Sacramento at Minnesota 8:00 PM
Fri 12/16/2005 Miami at Philadelphia 7:00 PM
Sat 12/17/2005 Houston at L.A. Clippers 3:30 PM
Mon 12/19/2005 Washington at Seattle 10:00 PM
Tue 12/20/2005 Seattle at Phoenix 9:00 PM
Fri 12/23/2005 Houston at Denver 9:00 PM
Sun 12/25/2005 San Antonio at Detroit 12:30 PM
Mon 12/26/2005 Denver at Golden State 10:30 PM
Tue 12/27/2005 Utah at Houston 8:30 PM
Fri 12/30/2005 Boston at Sacramento 10:00 PM
Sat 12/31/2005 Golden State at Houston 7:00 PM



Reszte meczy podam po nowym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
[color:"blue"]Shanghai TV[/color]


Wed 12/14/2005 Portland at Utah 9:00 PM
Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM
Wed 12/21/2005 Toronto at Houston 8:30 PM
Wed 12/28/2005 Houston at New Orleans 8:00 PM
Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM




[color:"blue"]Guangxi TV[/color]


Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM
Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM




[color:"blue"]Shandong TV[/color]


Wed 12/14/2005 Portland at Utah 9:00 PM
Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM
Wed 12/21/2005 Toronto at Houston 8:30 PM
Wed 12/28/2005 Houston at New Orleans 8:00 PM
Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM




[color:"blue"]Star Sports China[/color]


Thu 12/15/2005 Denver at Cleveland 8:00 PM
Thu 12/22/2005 Cleveland at Chicago 8:00 PM
Thu 12/29/2005 Miami at Detroit 8:00 PM




[color:"blue"]Sportitalia[/color]


Sat 12/17/2005 Miami at Cleveland 7:30 PM
Sat 12/31/2005 Philadelphia at Utah 8:00 PM




<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Wlanczac SopCast i klikac na stacje NHL Hockey, pod ta nazwa kryje sie stacja TSN z Kanady i bedzie relacjonowac na zywo mecz Montreal - Phoenix
Mecz zaczyna sie o 1:35




<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
macie jakies mecze na dzis???

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Macie linka do poradnika jak ustawić pplive?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
mam pytanie lekko w przyszlosc ,wie ktos morze czy bedzie morzna obejrzec mistrzostwa swiata przez sopcast

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Quote
mam pytanie lekko w przyszlosc ,wie ktos morze czy bedzie morzna obejrzec mistrzostwa swiata przez sopcast

Czlowieku pytanie !!! Pewnie, ze bedzie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> I to na pewno wszystkie mecze !!!



Moze ktos chce wykupic u mnie abonament ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
Wiec odpowiedz brzmi TAK/NIE

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Witam, jestem nowy w temacie - możecie podać jakieś linki do stron, gdzie jest przedstawione co danego dnia i w jakiej telewizji można obejrzeć? Mam na myśli telewizje internetowe (czyli chińskie itp.)

Z góry dziękuję,
Łukasz

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Quote
Wiec odpowiedz brzmi TAK/NIE


Zdecydowanie TAK !!!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
jest gdzieś sporting live?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
Witam.
Dymek pytanie głównie skierowane do Ciebie :]
Sa jakies stacje ktore pokazuja mecze NHL live?
Widzialem ze bylo cos na sopcacie NHL Hockey...moze znalazles cos jeszcze...
Pozdr.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Trzeba patrzec na ESPN, StarSports no i oczywisce ciagle w nocy przegladajac stacje SopCast, bo oni co minute maja tam inny program i najczesceij tam sa mecze. A tak wogole, to NHL ma mniejsza popularnosc, niz NBA czy MLB czy nawet NFL.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
elo dymek , mam pytanko : zainstalowalem sopcast i mam ttylko kilka kanalow.Czy mozna tam jakos przechodzic na inne..dzieki za odp

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
moze jakies meczyki na dzis panowie??

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
może miałbyś coś na dzisiaj coś z angielskiej

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1
Jestem nowy i mam pytanie jakim programem moge oglądac te(mms://213.8.106.61/1627353).Dzięki,za odpowiedzi.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Jestem nowy i mam pytanie jakim programem moge oglądac te(mms://213.8.106.61/1627353).Dzięki,za odpowiedzi.

windows media player najnowszy badz windows media classic

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1