Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
im blizsze 100% "quality c" tym lepiej bedzie chodzil kanal,im wiecej ludzi z dobrymi laczami tym lepiej chodzi

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
a od kogo szybciej zassiesz np.w eMulu od jednej osoby czy od
wiekszej ilosci osob, pamietaj ze to sa programy p2p i jest cos podobnego jak kolejka dlatego na mecz trzeba troche wczesniej wejsc

Dołączył: Nov 2005
Posty: 82
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 82
Słuchajcie, co może być przyczyną nie działania SopCast'a?? U mnie działa, ale u kumpla już nie. Ustawienia ma zrobione tak jak ja, ale nie może połączyć się z programami. Cały czas ma puste okienko "CHANNEL".

Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
moze przyczyna tkwi ze twoj kumpel ma zablokowane port swoim kompie lub blokuje go firewall (czy tez macie takie same) stara wersja sopcasta korzysta z portu 29000-29020 a nowa 3900-3920 jesli cos kumasz po angielsku to poczytaj te dokumenty moze znajdziecie tu rozwiazanie?
http://www.sopcast.org/document/faq.html i http://www.sopcast.org/document/manual.html#System

Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 46
Podajcie rozpiske na dzisiejsze mecze PU.
Pzdr.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
Tym razem transmisja meczow Orange Ekstraklasy odbedzie na kanale MK_Sport przez program TVANTS
Link do programu http://www.bodzio61.kk.e-wro.pl/
tam wejsc na download, programy p2P i tvants sciagnac plik i zainstalowac mozna obejrzec na trzy sposoby :

1. po instalacji wpisac ten link w internet browser(IE lub Firefox) i czekac az sie polaczy.
<a href="tvants://www.tvants.com/tvants/?k=72040f44ae07a774" target="_blank">tvants://www.tvants.com/tvants/?k=72040f44ae07a774</a>

2.Wejdź przed meczem na ten program w zakładce Search wpisz MK_Sport i Search TV a po znalezieniu kanału klinij Selected , kanał pojawi się na zakładce Channels !

3. szukac MK_Sport przed meczem przez translatora TV ANTS
http://babelfish.altavista.com/babelfish...u4F53%2525u80B2 [babelfish.altavista.com]
i kliknac przy kanale MK_Sport drugą pozycje( Movement)
Będą 3 mecze :

10/03/2006
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
11/03/2006
Groclin Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa
12/03/2006
Cracovia Crakov- Wisla Krakow
Pozdrawiam !

Dołączył: Jul 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 27
Zajebisty jest ten kanał MK_Sport właśnie obejrzałem sobie kawałek meczu Groclin-Legia.Dzięki temu ze jest taka chujowa jakość mecze lecą nawet u osób z słabym łączem.W ciągmu meczy moze zerwało mi na dosłownie z 5 sekund moze 5 razy. :-)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
A mi ten TVANTS nie dziala. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nie wiem czemu - jak ostatnim razem bylem w domu z miesiac temu wszystko bylo ok. Teraz sciagnalem wersje ze strony
http://www.bodzio61.kk.e-wro.pl/ i gdy probowalem opalic ten program MK_Sport laczylo sie - pojawial sie napis "Gotowy" - a na ekranie nic nie widzialem poza takim czerwonym paskiem na ktorym widoczne bylo dziwne znaczki. Tak samo mialem gdy probowalem odpalic inny kanal

Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
A pod tym czerwonym paskiem z przesuwajacym sie tekstem mialem cos takiego (gdy probowalem odpalic program GOAL TV2 zeby zobaczyc mecz ajax-psv - i podobnie bylo przy okazji meczu Legii):
·ð Ć&#181;&#181;ÀÃûłĆŁºGOALTV2
·ð Ć&#181;&#181;ÀÃèĘöŁºGOALTV2
·ð ąÛÖÚĘý··Łº371
·ð ½ÚÄż&#177;í
·ð ´øżí····Łº368kbps
·ð Àà&#177;ð····ŁºÌåÓý
·ð ×÷Õß····ŁºGOALTV2
·ð °ćȨÐÅÏ¢ŁºGOALTV2

··

Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
Nie prosciej skorzystac z translatora! mecz byl o.k. mam nadzieje ze jutro pojdzie z wieksza szykoscia poprawi sie wtedy jakosc ,pozatym ponad 400 ogladajacych to chyba rekord jak na polski mecz w necie oby tak dalej.
dzieki dla Mirka Z Chicago za mozliwosc ogladania a bramki byly przednie!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
Buczacza masz moze jakies linki do meczy NHL ?, wiem ze kiedys bylo cos na sopc. ale moze pojawily sie jakies nowe dojscia do tej ligii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 229
Mało interesuje sie tym sportem czasami ogladam edukcyjnie na satce- kanal Sportsmnia i Canal Deporte w Digil+ leci tam duzo NHL na zywo,
dobra do rzeczy moze tam znjadziesz cos o NHL
http://live-foot-forum.be/forum/viewforum.php?f=23&sid=396bfe80a9fa8e1c70ef4770643d588d
lub
http://forum.playitusa.com/lofiversion/index.php/t4362.html
a jak nie to pozostaje http://www.mixtv.tk/
Pozdro !

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
wiecie moze gdzie mozna bedzie obejrzec juventus milan dzis wieczorem?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 204
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 204
mecz na cctv5 i caifu sport oczywiscie jak masz sciagniete prograMY P2P

Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
Buczacza : wielkie dzieki za linki...:)
pozdr.
Ps sorry za OT

Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
czy jest w necie mecz zaglebia z korona ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
nie wie ktos moze na jakim kanale przez tvants leci dzis inter ajax i czy istnieje jakis program gdzie to mozna wczesniej sprawdzic ?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6
dzieki wielkie

Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
Buczacza ziomalu widze ze jestes dobry w te klocki a ja dopiero raczkuje.Prosze o dokladne info jak ogladac mecze w necie. Ewentualnie moje gg 6133744. Z gory dzieki.

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1