|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
vera juz gra swoja gre i nie ma co zbierac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No jest dzisiaj, troszeczkę lepsza ta Zvona. Kiedy indziej, Agusia - dasz radę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Aga-Vera O21,5 na luzie siądzie, ale ten debel mnie rozbraja a ja ci mówię że to ruletka  czarne albo czerwone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
pechowcem ten co chwalil over 21 od rana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5 akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować jeszcze jest młoda  tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
75 22 do O21,5 wystarczy ze Aga ugra 2 gemy... a ta co robi?? 2 razy daje się przełamać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
75 22 do O21,5 wystarczy ze Aga ugra 2 gemy... a ta co robi?? 2 razy daje się przełamać  jeden gem ci styka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5 akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować jeszcze jest młoda  tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką  I przede wszystkim niech zatrudni normalnego trenera. Papa byl OK, ale na tym poziomie juz wiecej jej nie da. A wie ktos co z jej kontraktem co podpisala? Kiedy ciuszki od Adidasa bedzie miala albo cos, bo dalej w szmatkach gra. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Wcale nie. Jeszcze jeden gem potrzebny do overa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
a nie ja liczylem tiebreak ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ciekawe jak złamie czy będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5 akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować jeszcze jest młoda  tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką  Karolina tez jest mloda, Azarenka tez jest mloda, zreszta jest wiele mlodych zawodniczek, ktore swoja gra mnie przekonuja a Aga i jej gra jakos do mnie nie przemawia. Ok, porgres moze i jest, ale to strasznie wolno idzie. Psychika - oczywiscie slaba strona Polki, ale przede wszystkim chyba sila fizyczna - mizeria. Iska jak tak sledze jej wyniki to 1/4 max., czasem 1/2 jakiegos turnieju. No i poziom kobiecego tenisa jest teraz slabiutki oj slabiutki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
nie wiem czemu z tiebreak liczylem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5 akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować jeszcze jest młoda  tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką  I przede wszystkim niech zatrudni normalnego trenera. Papa byl OK, ale na tym poziomie juz wiecej jej nie da. A wie ktos co z jej kontraktem co podpisala? Kiedy ciuszki od Adidasa bedzie miala albo cos, bo dalej w szmatkach gra.  no tacie to już dawno powinni powiedzieć arrivederci  i faktycznie mogłby by przestać wspierać polskie lumpki tylko przywdziać coś normalnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Aga  i over tez no coz dzialamy dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Vera 2-0 GSM mega izzi to lubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
vera po prostu lepsza dla mnie aga to taka slabsza wersja obecnej very jakby aga miala silniejsze uderzenie to by kosila jak vera
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|