Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 52 1 2 38 39 40 41 42 51 52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
vera juz gra swoja gre i nie ma co zbierac

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
No jest dzisiaj,
troszeczkę lepsza ta Zvona.

Kiedy indziej,

Agusia - dasz radę. tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by dexter_AS
Aga-Vera O21,5 na luzie siądzie, ale ten debel mnie rozbraja
a ja ci mówię że to ruletka wink
czarne albo czerwone smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
zaraz koniec

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
pechowcem ten co chwalil over 21 od rana

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by hallik
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5

akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres

ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować

jeszcze jest młoda smile tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce

bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
75 22 do O21,5 wystarczy ze Aga ugra 2 gemy...
a ta co robi?? 2 razy daje się przełamać frown boli

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by dexter_AS
75 22 do O21,5 wystarczy ze Aga ugra 2 gemy...
a ta co robi?? 2 razy daje się przełamać frown boli
jeden gem ci styka

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by hallik
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5

akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres

ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować

jeszcze jest młoda smile tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce

bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką smile

I przede wszystkim niech zatrudni normalnego trenera.
Papa byl OK, ale na tym poziomie juz wiecej jej nie da.

A wie ktos co z jej kontraktem co podpisala? Kiedy ciuszki od Adidasa bedzie miala albo cos, bo dalej w szmatkach gra. wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
i jest over 21.5

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by 11kera11
i jest over 21.5

Wcale nie.
Jeszcze jeden gem potrzebny do overa.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
a nie ja liczylem tiebreak ;/

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by 11kera11
i jest over 21.5


Ciekawe jak złamie czy będzie tongue

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by hallik
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5

akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres

ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować

jeszcze jest młoda smile tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce

bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką smile

Karolina tez jest mloda, Azarenka tez jest mloda, zreszta jest wiele mlodych zawodniczek, ktore swoja gra mnie przekonuja a Aga i jej gra jakos do mnie nie przemawia. Ok, porgres moze i jest, ale to strasznie wolno idzie. Psychika - oczywiscie slaba strona Polki, ale przede wszystkim chyba sila fizyczna - mizeria. Iska jak tak sledze jej wyniki to 1/4 max., czasem 1/2 jakiegos turnieju. No i poziom kobiecego tenisa jest teraz slabiutki oj slabiutki.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
nie wiem czemu z tiebreak liczylem ;/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Kerogh
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by hallik
Radwanska to jest dobra na jakies slabsze zawodniczki, a jak sie mierzy z kims mocniejszym to wynik z gory wiadomy. Nigdy nie bedzie wyzej jak TOP 5

akurat tu się nie zgodzę, bo w tym turnieju widzimy jej duży progres

ja jeszcze jej tak serwującej i broniącej nie widziałem, baa potrafi świetnie zaatakować

jeszcze jest młoda smile tylko koniecznie psychologa powinni zatrudnić, który jej wybije z głowy zamartwianie się, że przeciwniczka trafiła np na linię albo po siatce

bo tu jest duży problem, Aga ma pretensje do całego świata, że przeciwniczka trafia w linię, a trzeba to przyjąć i koncentrować się nad następną piłką smile

I przede wszystkim niech zatrudni normalnego trenera.
Papa byl OK, ale na tym poziomie juz wiecej jej nie da.

A wie ktos co z jej kontraktem co podpisala? Kiedy ciuszki od Adidasa bedzie miala albo cos, bo dalej w szmatkach gra. wink

no tacie to już dawno powinni powiedzieć arrivederci laugh

i faktycznie mogłby by przestać wspierać polskie lumpki tylko przywdziać coś normalnego laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Aga papa i over tez no coz

dzialamy dalej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
boppany i ferrer do gry?

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Vera 2-0 GSM mega izzi to lubie hura

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
vera po prostu lepsza
dla mnie aga to taka slabsza wersja obecnej very
jakby aga miala silniejsze uderzenie to by kosila jak vera

Strona 40 z 52 1 2 38 39 40 41 42 51 52

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1