|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126 |
Czy jest dzis jakis problem z wyplatami na moneybookers? Z reguly pojawiaja sie w kilka godzin, dzis czekam od 8 rano i nic? Z gory dzieki za jakas informacje w tej sprawie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
no ja tez piłeczkę pewnie dostane  jest 8 kwiecień a juz mam obrót 4 tysie, nawet nie wiedzialem, że takie cos jest  Jeszcze jest takie "coś": Jeśli Marcin Gortat rzuci w meczu 20pkt. lub więcej wszyscy gracze obstawiający to spotkanie otrzymają od nas gratis 25PLN niezależnie od wyniku zakładu! Regulamin: *Do promocji kwalifikują się kupony pojedyncze i akumulowane, przy czym muszą zawierać jeden z zakładów na handicap w meczu Phoenix Suns. Zakłady LIVE nie będą brane pod uwagę. *Minimalna kwota zakładu kwalifikująca się do promocji wynosi 25PLN. *Jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus za jedno spotkanie. *Bonus zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 48h *Promocja będzie trwać do końca sezonu zasadniczego NBA 2010/11, jednak organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego jej zakończenia.i 5 zeta za rejestracje do 15 kwietnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
ostatnio bylo od 25pkt nie wiem moze cos sie zmienilo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Każdy użytkownik Tobet, który wyśle kupon zawierający jeden z zakładów z naszej oferty na walkę Adamka za min. 5PLN weźmie udział w losowaniu 5 par skórzanych rękawic MMA marki Lonsdale! Dodatkowo osoba z kuponem, który zanotuje najwyższa wygraną otrzyma skórzane rękawice bokserskie Everlast
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
Nie wiecie jak długo zajmuje temu bukowi wyjaśnienie zgłoszenia wysłanego do ich supportu? Zgłosiłem uwagi do dziwnych operacji na moim koncie 27 marca i do dzisiaj sprawa nie jest wyjaśniona. Mało tego, do dzisiaj nie mam informacji do kiedy planują wyjaśnić zgłoszoną sytuację. W międzyczasie oczywiście zablokowali mi konto, 3 razy poprosili o kopię dowodu tożsamości (wysłałem im za pierwszym razem), raz o numer telefonu (2 razy już im wysłałem). Nie rozumiem - po prostu mają taki bałagan, że jednej sprawy do końca nie doprowadza jedna osoba, tylko za każdym razem ktoś inny mi odpisuje? Tak się zastanawiam, czy olewają w ten sposób wszystkich klientów, czy tylko mi się tak przyfarciło. Może po prostu zbyt grzeczny jestem (byłem) w kontaktach z nimi? Pewnie jakbym wysyłam im maile kilka razy dziennie albo bym ich zwyzywał, to bym już dawno sprawę miał wyjaśnioną. Tempo mają zabójcze - nadal nie podali co się dzieje, co robią, kiedy planują rozwiązać ten problem. Przeczytałem cały wątek i widzę, że sporo osób miało przeboje z Tobetem. Regulamin faktycznie naginają do swoich potrzeb - też mam u nich kilka (kilkanaście?) anulowanych zakładów już po zakończeniu danego zdarzenia. Oczywiście oni mają prawo do błędów - gracze nigdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Brawo dla Tobet za wystawienie polskich lig okregowych w pilce noznej!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Mankiet co tu brawować. Jeśli limity mają takie same jak np na ekstraklase piłki ręcznej to nawet nie ma sensu komentować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Śmiało mogę stwierdzić, że na okręgowe w Tobet ( na czystym koncie oczywiście) limity są większe niż u konkurencyjnych firm na 3 ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90 |
Śmiało mogę stwierdzić, że na okręgowe w Tobet ( na czystym koncie oczywiście) limity są większe niż u konkurencyjnych firm na 3 ligi. a czy Ty możesz choć raz konkretnie napisać jakie są limity czy tylko potrafisz takie enigmatyczne odpowiedzi dawać. Konkretne pytanie dziś zakładam konto czyli jest "czyste" za ile mozna zagrac powiedzmy kurs 4.30 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Banik Wrocławska grupa też będzie w ofercie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Dołączam do pytania. Zapotrzebowanie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
a co wałka szykujecie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
czekać, aż będzie A klasa i B klasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
wiedze Krakowska jest tylko pytanie czy probowal ktos singla zagrac przejdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
podkarpackiej nie ma w ktorej gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
podkarpackiej nie ma w ktorej gram  ale byś samobóje walił jakby na druzyne przeciwną był kurs >3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
Witam ! Pany wypłacac kase z tobeta mozna tylko przez przelew i mb ? I jeszcze jedno, jak zrobie uzyj formatu lokalnego przy przelewie bankowym to wystarczy ze wpisze nr konta i bank ? Jak mam inteligo to wpisac PKO czy Inteligo poprost ? Dzieki za pomoc ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18 |
Wygrałem u nich sporo pieniędzy i po tygodniu chcąc się zalogować na swoje konto wyskoczył mi komunikat konto zamknięte. Napisałem do suportu co jest przyczyną zamknięcia konta. Uzyskałem bardzo szybką odpowiedź "Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lubodmówienia założenia nowego bez podania przyczyny. " Nie polecam tego bukmachera !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wygrałem u nich sporo pieniędzy i po tygodniu chcąc się zalogować na swoje konto wyskoczył mi komunikat konto zamknięte. Napisałem do suportu co jest przyczyną zamknięcia konta. Uzyskałem bardzo szybką odpowiedź "Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lubodmówienia założenia nowego bez podania przyczyny. " Nie polecam tego bukmachera !!! Wygrałeś na zakładach czy na darmowych spinach w kasynie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|