Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
Piostar #4588400 08/04/2011 22:33
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Czy jest dzis jakis problem z wyplatami na moneybookers?
Z reguly pojawiaja sie w kilka godzin, dzis czekam od 8 rano i nic?
Z gory dzieki za jakas informacje w tej sprawie.
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by wojbest1987
no ja tez piłeczkę pewnie dostane laugh jest 8 kwiecień a juz mam obrót 4 tysie, nawet nie wiedzialem, że takie cos jest laugh

Jeszcze jest takie "coś":


Jeśli Marcin Gortat rzuci w meczu 20pkt. lub więcej wszyscy gracze obstawiający to spotkanie otrzymają od nas gratis 25PLN niezależnie od wyniku zakładu!

Regulamin:
*Do promocji kwalifikują się kupony pojedyncze i akumulowane, przy czym muszą zawierać jeden z zakładów na handicap w meczu Phoenix Suns. Zakłady LIVE nie będą brane pod uwagę.
*Minimalna kwota zakładu kwalifikująca się do promocji wynosi 25PLN.
*Jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus za jedno spotkanie.
*Bonus zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 48h
*Promocja będzie trwać do końca sezonu zasadniczego NBA 2010/11, jednak organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego jej zakończenia.


i 5 zeta za rejestracje do 15 kwietnia


Piostar #4588885 09/04/2011 01:20
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
ostatnio bylo od 25pkt nie wiem moze cos sie zmienilo....

Kieras #4590210 09/04/2011 20:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Każdy użytkownik Tobet, który wyśle kupon zawierający jeden z zakładów z naszej oferty na walkę Adamka za min. 5PLN weźmie udział w losowaniu 5 par skórzanych rękawic MMA marki Lonsdale!
Dodatkowo osoba z kuponem, który zanotuje najwyższa wygraną otrzyma skórzane rękawice bokserskie Everlast

obuszek #4597790 13/04/2011 00:11
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
Originally Posted by obuszek
Nie wiecie jak długo zajmuje temu bukowi wyjaśnienie zgłoszenia wysłanego do ich supportu?
Zgłosiłem uwagi do dziwnych operacji na moim koncie 27 marca i do dzisiaj sprawa nie jest wyjaśniona. Mało tego, do dzisiaj nie mam informacji do kiedy planują wyjaśnić zgłoszoną sytuację.
W międzyczasie oczywiście zablokowali mi konto, 3 razy poprosili o kopię dowodu tożsamości (wysłałem im za pierwszym razem), raz o numer telefonu (2 razy już im wysłałem).
Nie rozumiem - po prostu mają taki bałagan, że jednej sprawy do końca nie doprowadza jedna osoba, tylko za każdym razem ktoś inny mi odpisuje?
Tak się zastanawiam, czy olewają w ten sposób wszystkich klientów, czy tylko mi się tak przyfarciło. Może po prostu zbyt grzeczny jestem (byłem) w kontaktach z nimi? Pewnie jakbym wysyłam im maile kilka razy dziennie albo bym ich zwyzywał, to bym już dawno sprawę miał wyjaśnioną.

Tempo mają zabójcze - nadal nie podali co się dzieje, co robią, kiedy planują rozwiązać ten problem.

Przeczytałem cały wątek i widzę, że sporo osób miało przeboje z Tobetem. Regulamin faktycznie naginają do swoich potrzeb - też mam u nich kilka (kilkanaście?) anulowanych zakładów już po zakończeniu danego zdarzenia. Oczywiście oni mają prawo do błędów - gracze nigdy.

Piostar #4601117 14/04/2011 17:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Brawo dla Tobet za wystawienie polskich lig okregowych w pilce noznej!!

Piostar #4601407 14/04/2011 19:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Mankiet co tu brawować. Jeśli limity mają takie same jak np na ekstraklase piłki ręcznej to nawet nie ma sensu komentować

gryzonko #4601675 14/04/2011 21:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Śmiało mogę stwierdzić, że na okręgowe w Tobet ( na czystym koncie oczywiście) limity są większe niż u konkurencyjnych firm na 3 ligi.


Banik #4601691 14/04/2011 21:26
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
Originally Posted by Banik
Śmiało mogę stwierdzić, że na okręgowe w Tobet ( na czystym koncie oczywiście) limity są większe niż u konkurencyjnych firm na 3 ligi.

a czy Ty możesz choć raz konkretnie napisać jakie są limity czy tylko potrafisz takie enigmatyczne odpowiedzi dawać.

Konkretne pytanie dziś zakładam konto czyli jest "czyste" za ile mozna zagrac powiedzmy kurs 4.30 ?

Piostar #4602973 15/04/2011 03:56
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Banik Wrocławska grupa też będzie w ofercie?

Piostar #4604099 15/04/2011 21:17
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Dołączam do pytania. Zapotrzebowanie jest wink

Piostar #4604103 15/04/2011 21:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
a co wałka szykujecie ? wink

Piostar #4604114 15/04/2011 21:34
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
czekać, aż będzie A klasa i B klasa laugh

Piostar #4604118 15/04/2011 21:43
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
wiedze Krakowska jest tylko pytanie czy probowal ktos singla zagrac przejdzie?

Piostar #4604154 15/04/2011 22:02
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
podkarpackiej nie ma w ktorej gram frown

P!T3R #4604301 15/04/2011 23:37
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by P!T3R
podkarpackiej nie ma w ktorej gram frown
ale byś samobóje walił jakby na druzyne przeciwną był kurs >3 wink

Piostar #4609888 18/04/2011 03:44
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Witam ! Pany wypłacac kase z tobeta mozna tylko przez przelew i mb ? I jeszcze jedno, jak zrobie uzyj formatu lokalnego przy przelewie bankowym to wystarczy ze wpisze nr konta i bank ? Jak mam inteligo to wpisac PKO czy Inteligo poprost ? Dzieki za pomoc ;p

GBocian84 #4616210 21/04/2011 06:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by GBocian84
Dołączam do pytania. Zapotrzebowanie jest wink

Proszę bardzo:

http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=10962

Piostar #4619465 23/04/2011 00:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 18
Wygrałem u nich sporo pieniędzy i po tygodniu chcąc się zalogować na swoje konto wyskoczył mi komunikat konto zamknięte. Napisałem do suportu co jest przyczyną zamknięcia konta.
Uzyskałem bardzo szybką odpowiedź "Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lubodmówienia założenia nowego bez podania przyczyny. "
Nie polecam tego bukmachera !!!

gonia #4619986 23/04/2011 05:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by gonia
Wygrałem u nich sporo pieniędzy i po tygodniu chcąc się zalogować na swoje konto wyskoczył mi komunikat konto zamknięte. Napisałem do suportu co jest przyczyną zamknięcia konta.
Uzyskałem bardzo szybką odpowiedź "Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia istniejącego konta lubodmówienia założenia nowego bez podania przyczyny. "
Nie polecam tego bukmachera !!!

Wygrałeś na zakładach czy na darmowych spinach w kasynie?

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1