Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
nie badzcie zapewni tej wtopy Realu fakt ,ze nie jada z pelnym skladem . Tylko zauwazcie to ,ze zagraja gracze ktorzy beda sie chcieli pokazac z jak najlepszej strony i nie wydaje mi sie zeby byli slabsi od zawodnikow pokroju "Becksa"

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
widze ze nikt jeszcze nie wypowiedzial sie na temat meczu chelsea - liverpool - moim zdaniem chelsea tego spotkania nie przegra, biorac pod uwage ich gre na wlasnym obiekcie, a takze majac w pamieci spotkanie w LM na Enfield Road...jednak zbyt niski kurs nie zacheca do grania 1X, jednak wg mnie to bardzo pewny typ...natomiast co do under/over moze byc bardzo roznie i nie ma co sugerowac sie bezbramkowym remisem na Enfield...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
ja zagram na ARTMEDIE 1X @ 1.55 PROF Słowacy mają niepowtarzalną szansę pierwszą w historii klubu awansować do ścisłej elity LIGI MISTRZÓW a grają u siebie z drużyną PORTO , którą nie dosyć że ograli w PORTUGALI 3-2 to na dodatek. Słowacy prowadzą w lidze i są silnie zmotywowani przed tym meczem..

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Oki chłopcy analiza meczów na jutro!
Milan-Schalke

Co tu dużo mówić...Milan jest zdecydowanym faworytem musi wygrac!i to wysoko po ostatnich słabych meczach w serieA pokaża na co ich stać przed własną publicznościa!Licze na duet Schevczenko-Gilardino!A Schalke?hmm...no niby gra nieżle ale na tle Milanu wypadną niemrawo;}

Milan-Schalke 2:0! kurs 1,5

Betis-Anderlecht
Statystyki Anderlechtu w LM są dramatyczne 0pkt bilans bramek 0-8...Czy jest ktoś o zdrowych zmysłach nie obstawiając tutaj czystej 1Betis to jedna z najlepszych drużyn w lidze,choć ostatnio nie idzie im najlepiej{porażka z celata}ale w LM graja dobry futbol.

Betis-Anderlecht 3:1 kurs 1,5

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Psv-Fenerbahce

Ekipa Huusa Hidinka jest na fali.Gromi kolejnych rywali w lidze prezentując ofensywny piękny dla oka futbol.Phillip Cocu i spólka przed własną publicznościa bardzo rzadko traca punktypokonali u sibie wielki Milan oraz Schalke.Dodając to tego fakt iż musza wygrać ten mecz aby być awansowqać do dalszej fazy nie widze tu innej opcji jak zwycięstwo PSV!O Fenebahce co tu dużo pisać przepadli..jak ich reprezenatacjia z Szwajcarią...:}

Psv-Fenerbahce 1:0 kurs 1,5
Podsumuwujać jutro ide puścić:
Milan 1
Betis1
Psv1
AKO:3.3=stawka 10 zł i pijemy!!!:}

Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
Quote
betis za 1.4 z outsiderem LM anderlechtem ktory jeszcze nie wygral to dosc bezpieczny typ,(...)

Nie dość że nie wygrał to nawet nie strzelił bramki. Więc może wreszcie przełamanie i gol na pożegnanie?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Noo rzeczywiście wchodze na kadre realu na Olympiakos i widze zawodników typu Diego lopez,Arbeloa czy De La Red <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Pewne 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Panowie pytanie

WIe ktos jak sie liczy ujklad tabeli przy tej samej ilosci punktow? Najpier bezposredni mecz a potem bramki?


Moim zdaniem mozna by sprobowac zagrac rangersow
Slabo w lidze ale graja z Interem ktory ma wazniejszy mecz w weekend z Milanem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Najpierw liczy sie bezpośredni mecz,w dalszej kolejności licza sie bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
Quote
Panowie pytanie

WIe ktos jak sie liczy ujklad tabeli przy tej samej ilosci punktow? Najpier bezposredni mecz a potem bramki?


Moim zdaniem mozna by sprobowac zagrac rangersow
Slabo w lidze ale graja z Interem ktory ma wazniejszy mecz w weekend z Milanem

W tej chwili nie postawiłbym na Rangersów nawet pół grosza...Choćby grali z Polonią Warszawa czy Arką Gdynia. A Inter nawet na ławce ma lepszych zawodników niż Rangersi w wyjściowej jedenastce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
witam ja podam tez swoje typy:
Milan - 1
PSV - 1
Betis - 1
Glasgow R - 1x
Villareal 1p - 1x
Man U - strzeli gola
Werder B - 1

Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
AC Milan - FC Schalke 04 (over 2.5) 1.95
buk:expekt

Ostatni mecz Milanu z Schalke zakończył się wynikiem 2:2. Shalke i Milan strzelają średnio po 2-3 bramki na mecz, nie licząc spotkań z PSV gdzie obydwie drużyny nie zaliczyły trafienia. Mecz toczy sie o wysoką stawke a Milan zapowiada wygranie grupy. Schalke też z pewnośćią nie bedzie próżnowało, jeżeli strzelą gola drużynie Ancelottiego to Milan będzie musiał strzelić 2 bramki które zapewnią im wygraną. Zawodnicy Milanu jak i ich trener są bardzo zmotywowani i cały czas powtarzają że to jedno z najważniejszycg spotkań w tym sezonie. Co do występu Maldiniego to uważam że pojawi się on na boisku. Nie złapał on jakieś poważnej kontuzji, jedynie został poturbowany i poobijany w meczu z Chievo. Myśle że masażyści zrobią swoje i doprowadzą go do stanu pełnej gotowości. Ale czy sam Maldini, chluba drużyny z Ancelottiego mógłby nie zagrac w tak ważnym meczu? Raczej wątpie.

Rasumując, kurs 1.95 jest bardzo zachęcający i uważam że warty zagrania.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 56
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 56
Siemanko! Co myslicie o Interze? Ma ktos jakies info odnosnie skladu, kontuzji, kartek itp? Bo biorac pod uwage ostatnie "wyczyny" Rangersow to w pelnym skladzie Inter powinien ich na luzaka rozjechac a kurs dochodzacy do 3 wart grania z gory dziekie za odp pozdro

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Toldo; Andreolli, Mihajlovic, Materazzi, Burdisso; Solari, C. Zanetti, Pizarro, Wome; Cruz, Martins

taki skład przewiduje La gazetta dello sport

Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
przewidywac to sobie moga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie zagra Cruz, bo z powodu przeziebienia w ogole nie pojechal do Glasgow. Inter zagra bez Verona,Stankovica,Cordoby,Recoby,Cruza i Figo. Pozatym w srodku pomocy zamiast Cambiasso moze zagrac C.Zanetti. Dalej...na lewej pobiega Santiago Solari.Atak chyba klasyczny Adriano-Martins, watpie aby Mancini od poczatku wystawil mlodziezowca Matteo Momente. W obronie nie zobaczymy pary Cordoba-Samuel,bo Cafe Kolombia nie zostal w ogole powolany. Podsumowujac stawiam na remis 1-1. Inter nie bedzie zbytnio forsowal tempa.Przewiduje,ze Rangers strzela bramke a Inter natychmiast odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
a co sądzicie na temat ARTMEDII ???????????

Dołączył: May 2005
Posty: 439
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 439
1.52 na x2 myśle ze warty zagrania, inter mimo pewnego awansu, nie spusci z tonu i wygra meczyk ze słąbiutkim glasgow... kazdy widzial jakie dno ten zespol grał z artmedia, a punkty glownie gromadzil hmm raczej nie poprzez dobrą gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 16
PSV Eindhoven - Fenerbahce

Przewidywany skład PSV :

Bramkarze: Gomes, Zoetebier
Obrońcy: Addo, Alex, Lamey, Ooijer, Reiziger
Pomocniy: Afellay, Aissati, Cocu, Ferreyra, Lucius, Simons
Napastnicy: Farfán, Robert, Sibon, Vennegoor


PSV walczy o awans do 2 rundy co jest na tą chwilę ich najważniejszym celem. Co prawda pod znakiem zapytania stoi występ Reizigera, ale najprawdopodobniej zagra. Jak wiadomo Fenerbahce mizernie spisuje się na wyjazdach, a na dodatek w drużynie Fenerbahce nie zagra Anelka oraz Alex.




Mój typ: PSV Eindhoven
1,48 BetAndWin

Dołączył: May 2005
Posty: 439
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 439
hmm czy mi sie wydaje czy psv tez oslabiony? bo jakos wizualnie kiepsko wygladają... brakuje mi drugiego stopera i hmm kogos jeszcze;] Beasleya?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 46
Witam czyli wynika z tego ze jeżeli Psv wygra z Fenerbache a milan zremisuje u siebie z schalke to awansuje Schalke i Psv??

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, ANZELMO, rafal08, kamel, forty), 1,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,576
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1