Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
Milan : Schalke 1 - kurs: 1.50

Cytat z acmilan.pl

Najpierw Kaka "...Jutrzejszy mecz bedzie jak final, poniewaz jezeli nie wygramy, nie bedziemy mieli szansy zrobic tego w maju. Musimy wyjsc z grupy i zakonczyc dobrze sezon, nawet jesli nie bylismy w najwyzszej formie w lidze......po porazce z Chievo jest w nas wielka motywacja"

W podobnym tonie wypowiada sie Ancelotti. Nie zagra Cafu i Ambrosini. Wraca Seedorf i Serginho. Maldini nie wiadomo. Mnie przekonalo ze Milan podchodzi do tego meczu naprawde serio a Schalke to nie jest dla mnie jakas super druzyna. A zmazac plame z ligi trzeba.

Chelsea : Liverpool under 0 - kurs 1.55

No bo Reyna nie po to 12 godzin jest bez straty gola zeby teraz puszczac wiecej niz jednego:) A Liverpool w Londynie to raczej tez sobie nie postrzela.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
Chyba ze tak jak ktos pisal wczesniej Reyna nie zagra...ale mysle ze Carson bedzie chcial sie pokazac i wyjdzie mu to na dobre. Czas pokaze.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Co do meczu: Milan-Schalke oczywiście Mialn nie musi wygrac ale gra na remis to bardzo ryzykowne. Juz sie Milan przewiozl w finale z Liverpoolem. Z PSV tez bylo blisko. Berlusconi zrobilby rewolucje w skladzie gdyby odpadli. Beda grac o zwyciestwo tym abrdziej, ze maja optymalny sklad a Schalke jest sredniakiem i ciezko bedzie im nie stracic bramki. Z Chievo bylo oszczedzanie sil, zagrali slabo ale teraz jest to bardzo wazny mecz. Trzeba pamietac, ze w poprzednich latach Milan potrafil sie mobilizowac na najwazniejsze spotkania. No i kwestia zajecia pierwszego miejsca. Przy wygranej PSv a tu remis to Milan na drugim miejscu a to nie ich nie ucieszy bo z pewnoscia chca miec teoretycznie slabszego rywala. Chelsea podejrzewam, ze tez wygra bo dla Mourinho to wazny mecz i uwazam, ze boi sie Barcy i spotkan sie z nimi chcialby na koniec. Liverpool bedzie sie murowac ale bramke moga stracic bo ta seria trwa za dlugo.

co do Realu. Bedzie to sklad eksperymentalny i ciezko oczekiwac dobrej gry od niezgranego zespolu. Jesli Olympiakos podejdzie powaznie do tego meczu (a powinnen) to na goracym stadionie nie powinni przegrac. Chociaz Real ostatnio gra naparwde nieprzewidywalnie. Jednak 1X powinno pasc.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Jeżeli chodzi o Olympiacos - $real to postawiłbym spokojnie under 2,5 za ok 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Quote
Quote
przewidywac to sobie moga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie zagra Cruz, bo z powodu przeziebienia w ogole nie pojechal do Glasgow. Inter zagra bez Verona,Stankovica,Cordoby,Recoby,Cruza i Figo. Pozatym w srodku pomocy zamiast Cambiasso moze zagrac C.Zanetti. Dalej...na lewej pobiega Santiago Solari.Atak chyba klasyczny Adriano-Martins, watpie aby Mancini od poczatku wystawil mlodziezowca Matteo Momente. W obronie nie zobaczymy pary Cordoba-Samuel,bo Cafe Kolombia nie zostal w ogole powolany. Podsumowujac stawiam na remis 1-1. Inter nie bedzie zbytnio forsowal tempa.Przewiduje,ze Rangers strzela bramke a Inter natychmiast odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
działasz mi od jakiegoś czasu na nerwy,powtórzyłeś wręcz wszystko z wzmianką,że nie zagra cruz,pisząc Adriano-Martins ośmieszasz się,jaki trener stawiałby najlepszego piłkarza w meczu o nic,przed meczem najbardziej prestiżowym w sezonie,a tak w ogóle to skąd masz to info z cruzem,bo mi się wydaje,że najlepsza gazeta we włoszech wie trochę lepiej od ciebie
Dlaczego dzialam Ci na nerwy?Dlatego, ze sie troche znam na Interze i dziele sie swoja wiedza? Ty sie wlasnie osmieszasz!! Cruz lezy z goraczka w lozku w Mediolanie, ale wg Ciebie i smiesznych gazetek pewnie zagra,spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Co do ataku to jestem pewien, ze zagra od poczatku Adriano z Martinsem. I to jest bardzo dobry pomysl Manciniego(jakbys czytal wywiady z nim to bys cos wiedzial).Kazdy wie, ze Adriano potrzebuje zgrania z Oba i poszukuje bramek. Wlasnie dzisiaj musi grac,moze cos strzeli..To dla tego ataku najlepszy sprawdzian przed niedzielnymi derbami.Pozdrawiam Forza INTER !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 77
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 77
jak bedzie wygladala drabinka 1/16 czy bedzie z gory ustalone ze np. zwyciezca gru[y 1 z 2-ga druzyna grupy drugiej czy zespoly ktore wygraly grupe beda roztsawione i dolosuje sie im zespoly z drugich miejsc????????

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Krotko dodam ze i Chelsea i Liverpool w nieco innych zestawieniach. Polecam poczytac www.chelsea.pl [chelsea.pl] jakie podejscie do tego spotkania przejawiaja obydwa zespoly. Chelsea ma do dyspozycji 18 graczy, a nie zagraja na pewno: J. Cole, Crespo, Makelele, Johnson.
Benitez tez zapowiada odpoczynek kilku swoich zawodnikow.

Dla mnie osobiscie under 2.5 nie wydaje sie tak pewny. A juz na pewno nie za 1.50.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Dziabor GWARANTUJE CI ZE Anderlecht strzeli bramke a wiecej wygra ten mecz dzis pokaza ze nie sa chłopcami do bicia ,nie sadzisz ze beda chcieli sie pokazac ze niesa chlopcami do bicia!

chciec nie zawsze znaczy móc!!! mam takie przeczucie ze Anderlecht nic nie strzeli!! i postanowilem to puscic w rozpiscie!!!pozdro

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
NO ale jak nie strzelili bramki to moze dzis strzela:D troche hanba nie strzelic bramki i nawet nie zdobyc punktu:d

Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
Quote
NO ale jak nie strzelili bramki to moze dzis strzela:D troche hanba nie strzelic bramki i nawet nie zdobyc punktu:d

w poprzedniej edycji nie zdobyli punktu tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Ale gola zdobyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
Ale gola zdobyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

...i to nawet 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Quote
Quote
Quote
przewidywac to sobie moga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie zagra Cruz, bo z powodu przeziebienia w ogole nie pojechal do Glasgow. Inter zagra bez Verona,Stankovica,Cordoby,Recoby,Cruza i Figo. Pozatym w srodku pomocy zamiast Cambiasso moze zagrac C.Zanetti. Dalej...na lewej pobiega Santiago Solari.Atak chyba klasyczny Adriano-Martins, watpie aby Mancini od poczatku wystawil mlodziezowca Matteo Momente. W obronie nie zobaczymy pary Cordoba-Samuel,bo Cafe Kolombia nie zostal w ogole powolany. Podsumowujac stawiam na remis 1-1. Inter nie bedzie zbytnio forsowal tempa.Przewiduje,ze Rangers strzela bramke a Inter natychmiast odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
działasz mi od jakiegoś czasu na nerwy,powtórzyłeś wręcz wszystko z wzmianką,że nie zagra cruz,pisząc Adriano-Martins ośmieszasz się,jaki trener stawiałby najlepszego piłkarza w meczu o nic,przed meczem najbardziej prestiżowym w sezonie,a tak w ogóle to skąd masz to info z cruzem,bo mi się wydaje,że najlepsza gazeta we włoszech wie trochę lepiej od ciebie
Dlaczego dzialam Ci na nerwy?Dlatego, ze sie troche znam na Interze i dziele sie swoja wiedza? Ty sie wlasnie osmieszasz!! Cruz lezy z goraczka w lozku w Mediolanie, ale wg Ciebie i smiesznych gazetek pewnie zagra,spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Co do ataku to jestem pewien, ze zagra od poczatku Adriano z Martinsem. I to jest bardzo dobry pomysl Manciniego(jakbys czytal wywiady z nim to bys cos wiedzial).Kazdy wie, ze Adriano potrzebuje zgrania z Oba i poszukuje bramek. Wlasnie dzisiaj musi grac,moze cos strzeli..To dla tego ataku najlepszy sprawdzian przed niedzielnymi derbami.Pozdrawiam Forza INTER !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Okej,Ty wiesz lepiej niż La Gazetta Dello Sport.Pewnie jesteś najlepszym typerem w wynikach Interu hahah;] to wszech wiedzo prosiłbym już nie o wynik,ale o typ na dzisiejszy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
Krotko dodam ze i Chelsea i Liverpool w nieco innych zestawieniach. Polecam poczytac www.chelsea.pl [chelsea.pl] jakie podejscie do tego spotkania przejawiaja obydwa zespoly. Chelsea ma do dyspozycji 18 graczy, a nie zagraja na pewno: J. Cole, Crespo, Makelele, Johnson.
Benitez tez zapowiada odpoczynek kilku swoich zawodnikow.

Dla mnie osobiscie under 2.5 nie wydaje sie tak pewny. A juz na pewno nie za 1.50.

I tu się zgodze under powinien wejsc ale czy kurs...1.50 jest tego warty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> to już zalezy kto za ile gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chelsea troche osłabiona ale czy możemy mówić przy takim składzie przy osłabieniach w Chelsea ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja osobiście zagrałem Remis do przerwy za 2.26 kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
witam ja zagram dizs dwa mecze milan-Schalke 1 oraz glasgow-Inter x2
Milan przegral w lidze z chievo na wyjezdzie ale u siebie bardoz mocni natomiast schalke druzyna gospodarska raczej>Milan choc ma mecz z Interem powinien ten mecz wygrac przypieczentujac sobie awans .Glasgow to chyba najslabsza teraz druzyna jaka widzialem.chlopaki slaniaja siep o boisku a nie graja swiadczy wynik z soboty 2-2 z niejakim Falkirkiem mysle ze Inter nawet w rezerwowym skladzie bedzie za mocny na beznadziejny Glasgow

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
@@@@@@ AC Milan - Schalke @@@@@@
Milan zawalił ostatnio mecz w lidze dlaczego? bo koncentrował sie na LM. Mecz z Schalke b.duzo dla nich znaczy , sytuacja w grupie jest taka ze przy wygranej PSV z Fenerbahe tylko wygrana z Niemcami daje im pierwsze miejsce w grupie i unikniecie konfrontacji w nastepnej r. z Barca czy Interem.
TYP: 1 kurs 1,45
------------------------
@@@@@@PSV Eindhoven - Fenerbahce @@@@@@
PSV po tej kolejce może spaść do UEFA ale równie dobrze może zajac 1 miejsce , ale pod warunkiem zdobycia 3 pkt w tym meczu i tak się stanie We wczesniejszym meczu tych druzyn na boisku turecków wynik był 2:0 jednak stawiam na PSV
TYP: 1 po 45' lub 90' kurs 1,28
------------------------
@@@@@@ Lyon - Rosenborg @@@@@@
Awans Rosenbora do UEFA. Lyon przed wasna publicznoscia komplet pkt zagra dla kibicow i kasy LYON swietna forma takze w lidze. Zespol swietnie zgrany bez gwiazd ale kolektyw. Norwedzy bez wiekszych szans
TYP: 1 kurs 1,2
------------------------
@@@@@@ Olympiakos - Real Madrid @@@@@@
Jak dla mnie strasznie dziwny mecz brałem pod uwage kazdy
typ i się zdecydowac niemoge . Real jak wiadomo wybiera się do Grecji bez m.in. Ronaldo, Zinedine'a Zidane'a, Davida Beckhama, Roberto Carlosa i Ikera Casillasa .Pozatym Real pod wodzą nowego trenera .Z drugiej strony wkoncu szanse gry zdobeda dublerzy ktorzy napewno beda chcieli się pokazać i wbic się do składu na dłużej.Co do Olimpiakosu to musza wygrać by mysleć o UEFA tylko 3 pkt daja im szanse i nadzieje no i oczywiscie porazka Rosemborga z lyonem.
Mecz bedzie dziwnie wygladał grecy będa parli do przodu by wygrac ten mecz a katalonczycy bedą jechac z kontrami. Ostetnie mecze Olympiakos 4z5 overki
TYP:OVER 2,5 kurs 1,7
------------------------
@@@@@@ Chelsea - Liverpool @@@@@@
Do pierniczka ale te 4:1 było na boisku Liverpoolu a teraz jest naodwrot
Odnosnie tego meczu sa wypowiedzi wyzej
TYP: under 2,5 kurs 1,6
------------------------
@@@@@@ Real Betis - Anderlecht @@@@@@
Meczyk wydawać by się mogło że o pietruszke bo obie druzyny na awans ale jednak pieniadze za wygrana sa spore więc betis nieodpuści.W meczu gry gospodarzami był Anderlecht padł wynik 1:0 dla Betisu.
TYP:1 po 45' lub 90' kurs 1,3
------------------------
@@@@@@ Petrzalka - FC Porto @@@@@@
Mysle ze czarny kon LM dzisiaj zrobi wszystko by awansowac
TYP : 1X kurs 1:45
------------------------
@@@@@@ Rangers - Inter Milan @@@@@@
Na Glasgow napewno niepostawie po tym jak mi zrypali kupon remisujac 2:2 z nawet niepotrafie sobie przypomneic tak słaba byla ta druzyna. Z drugiej strony Inter pewny awansu a w najblizszej przyszlosci derby Mediolanu
TYP : x po 45' lub 90' kurs 1,6

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Glasgow-Inter 10 lub 02 najbardzie prawdobodobny bedzie resmis jak kolega wyzej uwazam ze Inter ni e bedzie forsował tempa w tej kolejce Serie A maja Derby Mediolanu ,awans z 1 miejsca maja zapewniony wiec ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Glasgow-Inter 10 lub 02

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Quote
Quote
Quote
Quote
przewidywac to sobie moga... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie zagra Cruz, bo z powodu przeziebienia w ogole nie pojechal do Glasgow. Inter zagra bez Verona,Stankovica,Cordoby,Recoby,Cruza i Figo. Pozatym w srodku pomocy zamiast Cambiasso moze zagrac C.Zanetti. Dalej...na lewej pobiega Santiago Solari.Atak chyba klasyczny Adriano-Martins, watpie aby Mancini od poczatku wystawil mlodziezowca Matteo Momente. W obronie nie zobaczymy pary Cordoba-Samuel,bo Cafe Kolombia nie zostal w ogole powolany. Podsumowujac stawiam na remis 1-1. Inter nie bedzie zbytnio forsowal tempa.Przewiduje,ze Rangers strzela bramke a Inter natychmiast odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
działasz mi od jakiegoś czasu na nerwy,powtórzyłeś wręcz wszystko z wzmianką,że nie zagra cruz,pisząc Adriano-Martins ośmieszasz się,jaki trener stawiałby najlepszego piłkarza w meczu o nic,przed meczem najbardziej prestiżowym w sezonie,a tak w ogóle to skąd masz to info z cruzem,bo mi się wydaje,że najlepsza gazeta we włoszech wie trochę lepiej od ciebie
Dlaczego dzialam Ci na nerwy?Dlatego, ze sie troche znam na Interze i dziele sie swoja wiedza? Ty sie wlasnie osmieszasz!! Cruz lezy z goraczka w lozku w Mediolanie, ale wg Ciebie i smiesznych gazetek pewnie zagra,spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Co do ataku to jestem pewien, ze zagra od poczatku Adriano z Martinsem. I to jest bardzo dobry pomysl Manciniego(jakbys czytal wywiady z nim to bys cos wiedzial).Kazdy wie, ze Adriano potrzebuje zgrania z Oba i poszukuje bramek. Wlasnie dzisiaj musi grac,moze cos strzeli..To dla tego ataku najlepszy sprawdzian przed niedzielnymi derbami.Pozdrawiam Forza INTER !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Okej,Ty wiesz lepiej niż La Gazetta Dello Sport.Pewnie jesteś najlepszym typerem w wynikach Interu hahah;] to wszech wiedzo prosiłbym już nie o wynik,ale o typ na dzisiejszy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Kur.. wiedzialem ze tak to odbierzesz...Nie o to mi chodzi. Poprostu "siedze" w Interze dobrych kilka lat i chcialem podzielic sie momi spostrzezeniami.Jestem w ciagu dnia kilkakrotnie na stronce a od dwoch dni tam pisze, ze Cruz w ogole nie pojechal z ekipa bo ma goraczke i jest chory...To skorygowalem Twoja wypowiedz, ze go nie bedzie...O to mi chodzi. Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
Quote
[quote]Glasgow-Inter 10 lub 02
najlepszy typ jaki widzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, betowiec, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1