Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A odnosnie Werderu, to myślę, że nikt juz tam nie wierzy w mozliwośc awansu do nastepnej rundy, ale tylko wygrana gwarantuje im udział w pucharze UEFA, więc wygrać poprostu muszą, a jak Barca ogra Udinese to graja dalej w CL.
Według mnie to jest pewniak dnia, oprócz tego zaufam MU i zagram sobie remis Thun, w tym przypadku również chodzi o udział w UEFA. Również Villareal wcale nie musi wygrac, bo nawet w przypadku wygranej MU przy remisie z Lille awansuja z 2 miejsca. ponadto
Podsumowując gram dzisiaj tak:

Werder - Panata 1
Villareal - Lille X do przerwy
Sparta - Thun X
Benfica - MU 2

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Witam wszystkich!Wczoraj 2 dychy do przodu!
Dzisiaj znowu szykuja sie kolejne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Moje typy na dzisiaj:
Villareal-Lille 1
Do składu gospodarzy wrócili dwaj najlepsi piłkarze w zespole-Riquelme i Forlan!Gdy dodamy do nich Sorina i świetnego ''Lucho''mam świetną paczkę która pewnie wygra swoje najwazniejsze spotkanie w sezonie i awansuje do dalszej rundy!RIQUELME!RIQUELME!RIQUELME!tYPUJE 3:0!

Benfica-Man Utd
Widze że mecz jest szeroko opisany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />Ja zagrałem spokojnie z podpórką to jednak nie tam Man Utd co jeszcze pare lat temu...ale zobaczymy typuje 0:1

Werder-Panata
Werder musi wysoko wygrac i liczyć na barcelone żeby awansować.Uważam iż jest to jeden z najpewniejszych meczy
typuje 5:1Werder to drużyna dzieki której wygrałem sporo kasy,ufam im po prostu o nareszcie zagra Klose!
To tyle,podsumuwując
Kurs:3
Stawka:10 zł
Przewidywana wygrana:28zł i pijemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />POZDRO

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Super mega pewny kupon:

Werder -1,5 1.76
Udinese 1 2.70
Manchester X2 1.20

kurs 5.70

Pewniejszych meczy nie ma. Wchodzi na 100% i buk dostaje w zeby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

[color:"red"] Super pewny kupon jest naprawde super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />ale prosilbym uprzejmie o zalozenie super pewnego tematu w dziale PP i zamieszczanie tam swoich super pewnych kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dziekuje
[/color]

Last edited by Biszop; 07/12/2005 17:39.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Co do manchesteru to nie jestem pewien juz na Old traford z Villareal zapowiadali wygrana a skonczyło sei remisem uwazam ze kazdy wynik jest mozliwy:D

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Coz tu dzisiaj mamy:
Werder 1 1.28
Rozpisywac sie tu nie bede, bo wszystko "przedpiścy" napisali. W skrócie Werder aby dalej grać w pucharach czy to CL czy PUEFA, musi wygrac i wygra ! A 28% zysku piechotą nie chodzi.

Villareal 1X 1.12 /ew: under 2.5, 0:0/
Tu też sytuacja klarowna. Remis wystarczy gospodarzom aby uzyskać upragniony awans, a ze jeszcze wraca do skladu Riquelme, to o wynik jestem spokojny.
Warto tez nad underkiem, co prawda 1.5 nie zacheca za bardzo, no ale czego sie mozna spodziewac po grupie w której na 10 meczy padł 1 over ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i aż 5 razy 0-0, i taki wynik tez delikatnie zagram po kursie 7.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podsumowując:
Werder 1 & Vila 1X --> 1.28*1.12 --> 1.43
43% zysku w niespelna 2 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Typował bym w wynik 1-0 dla Vileralu skoro remis daje im awans to mysle ze zbytnio nie beda sie forsowac ewentualnie 2-0 wiecej raczej nie:D

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Dołączam się do tego co napisał Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje super typy są naprawdę zajefajne i już lecę, oj lecę zagrać.

A tak powaznie to nie uważam, że w meczu Udine z Barcą będzie 100% remis. Myśle że pomimo braków asów blaugrany i tak będą atakować i walczyć o 3pkt i o prestiż.

Jeśli chodzi o Werder no to najpewniejszy typ ze wszystkich dzisiejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak się przedstawia mój kuponik na dzisiaj (kursy expekt):

Club B. - Bayern 2 1,65 - najmniej pewny typ z tych meczy...
Rapid - Juve 2 1,50
Villa - Lille under 1,50
Werder - PAO 1 1,30

AKO 4,82

Tyle...pozdrawiam i życzę winów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
Co do werderu to nie wiem czy najpewniejszy mecz Panatinaikhos gra jeszcze o puchar uefa mysle ze nie chciał by zakonczy przygody pucharowej juz dzis sadze ze raczej tu moze byc remis moze sie myle ale czesto w ostatnich meczach sa niespodzianki

Dołączył: Dec 2005
Posty: 32
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 32

?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
Co do werderu to nie wiem czy najpewniejszy mecz Panatinaikhos gra jeszcze o puchar uefa mysle ze nie chciał by zakonczy przygody pucharowej juz dzis sadze ze raczej tu moze byc remis moze sie myle ale czesto w ostatnich meczach sa niespodzianki

Chcieć nei znaczy móc..no ale zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Bardzo krótka i treściwa analiza:

Werder super hiper ofensywny zespol u siebie - Panatha slabo z takimi gra. Tu wynik 1:0 bedzie sensacja

Udinese - oni dziwnie graja. Ale jak chca to potrafia. Te 1:0 Barcelonie wmontuja. Barcelona gra beznadziejnie na wyjazdach, slabo z Wlochami - mysle ze nie maja najmniejszych szans bez swoich gwiazdaczek. 5% ze wygraja!
Barca to super ofensywny zespol niby - ale z Udinese im ta ofensywa bokiem wyjdzie ->patrz mecz z Panathinaikosem cieniutko

A MU - coz - jak Fergusson mowi- wazne zeby sie zakwalifikowac i remis im starczy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
Bardzo krótka i treściwa analiza:

Werder super hiper ofensywny zespol u siebie - Panatha slabo z takimi gra. Tu wynik 1:0 bedzie sensacja

Udinese - oni dziwnie graja. Ale jak chca to potrafia. Te 1:0 Barcelonie wmontuja. Barcelona gra beznadziejnie na wyjazdach, slabo z Wlochami - mysle ze nie maja najmniejszych szans bez swoich gwiazdaczek. 5% ze wygraja!
Barca to super ofensywny zespol niby - ale z Udinese im ta ofensywa bokiem wyjdzie ->patrz mecz z Panathinaikosem cieniutko

A MU - coz - jak Fergusson mowi- wazne zeby sie zakwalifikowac i remis im starczy.

No sorry, ale jeśli Barca słabo (beznadziejnie) gra na wyjazdach to Udine wogóle nie umie grać u siebie...przypomne Ci kilka meczów:
Werder - Barca 0:2
Villarreal - Barca 0:2
Real - Barca 0:3
Nie będę tego kontynuował bo nie ma sensu. Zagra bez swoich asów dzisiaj, ale to nie zmienia faktów że BARCELONA gra słabo na wyjazdach...pfff...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Quote
No sorry, ale jeśli Barca słabo (beznadziejnie) gra na wyjazdach to Udine wogóle nie umie grać u siebie...przypomne Ci kilka meczów:
Werder - Barca 0:2
Villarreal - Barca 0:2
Real - Barca 0:3
Nie będę tego kontynuował bo nie ma sensu. Zagra bez swoich asów dzisiaj, ale to nie zmienia faktów że BARCELONA gra słabo na wyjazdach...pfff...

Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
- potwierdzeniem tego jest brak kluczowego zawodnika
- Villareal gra lipę w tym sezonie
- Real gra jeszcze wiekszy piach w tym sezonie (z Lyonem 0:3 HT w LM - pfffffffff)
- Werder gra super ofensywna pilke i Barca to lubi - stad ten wynik

Nie znasz pilki wloskiej - zobaczysz dzisiaj na livescore co znaczy gdy Wlosi musza wygrac.

Taki styl gdy Barcelnie nie odpowiada jaki stosuje Udinese

PS.
Juventus gra dobrze wyjazdowki gry nie gra o pietruszke i Olympic Lyon

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Mysle ze twoj kupon jest amatorski - do kuponu dolaczasz 2 mecze druzyn ktore o nic nie graja.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
BENFICA - MAN UTD

Nie bede podawal analizy. Wczoraj udalo mi sie trafic Gatusso zolta kartka. Na dzis wypatrzylem Rooneya. Unibet placi 2.80. Mecz o awans, o wielkie pieniadze. Portugalczycy i Anglicy nie przepadaja za soba, ponadto kazdy wie jak gra Rooney. Zespol portugalski niezwykle techniczy, a co za tym idzie ciezko im bedzie odebrac pilke. Man Utd czesto bedzie faulowal.
Mecz poprowadzi Kyros Vassaras. Grek na pewno nie pozwoli sobie wejsc na glowe.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Zapomnialem dodac najwazniejszego: Man Utd musi grac dalej

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Mysle, ze dobrze kombinujesz z ta kartka. Wysoki kurs - dobry typ

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Rapid Wiedeń - Juventus Turyn

To już koniec przygód z europejskimi pucharami Rapidu na ten sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na pewno liczyli na p.Uefa bo nie sądze że na pierwszą 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bayern i Juve poza zasięgiem i tego można było się spodziewać.Rapid 5 meczy i 5 porażek zaledwie dwie strzelone bramki i 12 straconych.Juve awans już ma ale teraz z którego miejsca ?
mają szanse na pierwsze i dzisiaj będą chcieli to wykożystać.Nie widze innej możliwości niż zwycięstwo nad słabymi austriakami.

Rapid Wiedeń - Juventus Turyn ---> 2 HT ---> 2.15

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
Quote
No sorry, ale jeśli Barca słabo (beznadziejnie) gra na wyjazdach to Udine wogóle nie umie grać u siebie...przypomne Ci kilka meczów:
Werder - Barca 0:2
Villarreal - Barca 0:2
Real - Barca 0:3
Nie będę tego kontynuował bo nie ma sensu. Zagra bez swoich asów dzisiaj, ale to nie zmienia faktów że BARCELONA gra słabo na wyjazdach...pfff...

Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
- potwierdzeniem tego jest brak kluczowego zawodnika
- Villareal gra lipę w tym sezonie
- Real gra jeszcze wiekszy piach w tym sezonie (z Lyonem 0:3 HT w LM - pfffffffff)
- Werder gra super ofensywna pilke i Barca to lubi - stad ten wynik

Nie znasz pilki wloskiej - zobaczysz dzisiaj na livescore co znaczy gdy Wlosi musza wygrac.

Taki styl gdy Barcelnie nie odpowiada jaki stosuje Udinese

PS.
Juventus gra dobrze wyjazdowki gry nie gra o pietruszke i Olympic Lyon

Tylko wiesz...grzyb mnie obchodzi że Barca gra bez kluczowego zawodnika i gra o nic, bo stwierdziłeś, ze Barcelona gra w tym sezonie BEZNADZIEJNIE a to już zmienia chyba sprawę. A ztego co piszesz to wszystkie drużyny grają beznadziejnie. I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali? Na takiej podstawie to stwierdzasz? To jedziemy dalej:
Bayern - Juve 2:1 (i co z tego że z Bayernem)
Juve - Bayern 2:1
Schalke - Milan 2:2
Fenerbahçe - PSV 3:0
Fenerbahçe - Schalke 3:3
Milan - PSV 0:0
PSV - Milan 1:0
Bets - Chelsea 1:0
O meczach remisowych Liverpoolu z Chelsea nie wspomne bo po co.
Porto - Inter 2:0
Nie wiem jakich ty wyników chcesz...może z poszczególnych lig? Po prostu naucz się przyznawać do winy (Ty udajesz profesjonaliste czy co?) a nie teraz będziesz sie kłócił jaka to BEZNADZIEJNA Barcelona jest na wyjazdach. Ja nie twierdze że z takim skłądem to leciutka wygrana ale nie będziesz mi pieprzył że na wyjazdach barca nic nie gra...

Jeżeli chodzi o Juve i o Bayern to myślę że te drużyny mają o co grać. Wyjście z 1 miejsca i granie z leszczami (nie licząc m.in. Chelsea) jest wygodniejsze od grania z Barcą, Lyonem, Milanem czy Interem...

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a oto moj super pewny kupon...lepszy od tego kolegi troche wyzej: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Udinese jak wszyscy wiemy Udine potrzebuje remisu do awansu... ale watpie zeby grali na remis poniewaz takie granie wiadomo jak ise konczy...Barca przybyla do Udinese bez Roniego i Eto co tym bardziej nie rozumiem dlaczego kursy leca w dol na Barce ( chyba wszyscy gracie X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) oczywiste jest to ze Barcelona mimo oslabienia bedzie walczyla o 3pkt mimo awansu ale to pilkarze Udine maja noz na gardle i to oni beda grysc trawe aby awansowac...Barca gra ofensywny football...mam nadziehje ze Udinese skontruje kilka razy i cos ukuje...
kurs 3,6 biore bo wydaje sie byc zawyzony ( z tego wzgledu ze udine potrzebuje remisu i na remis jest 2,4)
Sparta : Thun X
Sparta gra ostatnio beznadziejnie...ogladalem nawet kawalki meczow w lidze mistrzow poniewaz mam Ceska Televizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w lidze nic nie graja ...maja slabszy zespol od Thun ktory przyjezdza tu po remis...wydaje mi sie ze Thun awansuje..mecz bedzie zaciety do ostatniego gwizdka...remis wskazany
kurs 3,6
Juventus (handicap 1:0 dla gospodarzy) 0
mysle ze Juve wygra ten mecz jedna bramka...najwazniejsze jest zwyciestwo poniewaz Bayern moze zawsze nie wygrac swojego meczu(a juve moze wygrac 1:0 lub 2:1) Juventus bedzie atakowal..ale przeciez w pilce noznej nie wszystko uklada sie pomyli lepszym zespolom...a kurs 3.5 jak wpadnie to sie nieobraze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ( tak jak wczoraj z milanem)
Juve to moja ulubiona ekipa ale nie mysle od razu w ten sposob ze wygraja 5:0...
kurs 3,5
wole zagrac takie kursy i liczyc na szczescie tongue lepiej grac wysokie kursy niz male...to wam moge zagwarantowac...
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Nie mialem czasu wiec zagrane tylko statystycznie.

BARCELONA ma siedem zwycietw z rzedu...wiec teraz gdy nie musi to akurat dobry moment ze nie wygra.

JUVENTUS od 14 meczy nie zremisowal, wiec teraz odpowiedni moment jest na to z ambitnymi austriakami.

ARSENAL wygral ddotychczas 100 % spotkan u siebie wiec dzis ma dobry moment aby nie wygrac a nic wielkiego i tak sie nie wydarzy...


ZAGRANE GRUBO 9/10

Udinese - Barcelona 1X 1.33
Rapid - Juventus X2 1.12
Arsenal - Ajax X2 2.15

AKO: 3.2

PS. Wczoraj elegancko na tej zasadzie weszla Chelsea kurs na remis 3.75 byl...Tez miala 100 % wygranych meczy u siebie.....do wczoraj


pzd

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1