Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
Rapid Wiedeń - Juventus Turyn

To już koniec przygód z europejskimi pucharami Rapidu na ten sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na pewno liczyli na p.Uefa bo nie sądze że na pierwszą 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bayern i Juve poza zasięgiem i tego można było się spodziewać.Rapid 5 meczy i 5 porażek zaledwie dwie strzelone bramki i 12 straconych.Juve awans już ma ale teraz z którego miejsca ?
mają szanse na pierwsze i dzisiaj będą chcieli to wykożystać.Nie widze innej możliwości niż zwycięstwo nad słabymi austriakami.

Rapid Wiedeń - Juventus Turyn ---> 2 HT ---> 2.15

0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
Quote
Quote
Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pilkarz wychodzac na takie boisko gra najlepiej jak potrafi...on to kocha robic...po za tym chodzi tez o grube pieniadze...gra dla swojego klubu i w kazdy mecz wklada duzo serca... tym bardziej ze jest to liga mistrzow!! najpiekniejsze rozgrywki na swiecie...i ty myslisz ze druzyna ktora ma awans albo jest pogodzona ze nie ma szans na kolejna faze odpuszcza mecz...nie masz pojecia o pilce noznej...
Sam glupoty gadasz kolego. Jak nie wiesz o czym pisze to nie komentuj.
Pewne procesy motywacyjne w glowach pilkarzy zachodza samoistnie - w zaleznosci - od meczu - i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy. Co wiecej - nie maja na to wplywu. Zupelnie inaczej 'wychodza' z pilkarza jego umiejetnosci (wysokiej klasy pilkarza w renomowanym klubie - nie mam tu na uwadze Odry Wodzislaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) w meczu 'must win' a zupelnie inaczej to ma miejsce w meczu 'fajnie wygrac ale jak sie przegra nic sie nie dzieje'

Zupelnie inaczej gra swiatowej klasy pilakrz i cala druzyna gdy musi wygrac:

- mecz Barcelona - Milan (HT 0:1; FT 2:1) - i taki Ronaldinho sie o malo co nie skitral a strzelil i wygral z Milanem.

A inny mecz pokazuajcy to o czym pisze to Bayern Monachium - Chelsea - 2 gole dla Bayernu w ostatnich minutach i 3:2

Nie wykluczone ze Udinese to wygra pod koniec meczu - warto zagrac na Live na 1 gdy kurs bedzie wyoski a w 75' bedzie remis

STOP TAKIM POSTOM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Hahaha....PROFESJONALISTO za dyche...jesteś genialny. Barca gra BEZNADZIEJNIE na wyjazdach...no i wogóle barcelonie nie pasuje włoski styl gry... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Śmieszny jesteś...

Udine - Barca 0:2

Cały świat śmieje się z bang! bang!; cały świat śmieje się z MU i ich wielkich PUCHARACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A no i chciałem dodać, ze pisaliście że MU MUSI wygrać !!! No bo przecież grali dla Besta...pff. ARGUMENTY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Coz tu dzisiaj mamy:
Werder 1 1.28
Rozpisywac sie tu nie bede, bo wszystko "przedpiścy" napisali. W skrócie Werder aby dalej grać w pucharach czy to CL czy PUEFA, musi wygrac i wygra ! A 28% zysku piechotą nie chodzi.

Villareal 1X 1.12 /ew: under 2.5, 0:0/
Tu też sytuacja klarowna. Remis wystarczy gospodarzom aby uzyskać upragniony awans, a ze jeszcze wraca do skladu Riquelme, to o wynik jestem spokojny.
Warto tez nad underkiem, co prawda 1.5 nie zacheca za bardzo, no ale czego sie mozna spodziewac po grupie w której na 10 meczy padł 1 over ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i aż 5 razy 0-0, i taki wynik tez delikatnie zagram po kursie 7.00. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podsumowując:
Werder 1 & Vila 1X --> 1.28*1.12 --> 1.43
43% zysku w niespelna 2 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pewniaczki weszły bez problemu, szkoda tego 0-0, niewiele zabrakło ale i tak dzisiejszy dzien na duuuuży + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
no i znowu biedne 1:0 villarreal ale przynajmniej man u dostalo po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
Kubik: po meczu kazdy jest madry...

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Quote
Quote
zna ktos sklad werderu na dzis ?

Obojetnie kto dzis zagra,to wydaje mi sie ,ze mozna zagrac 1,over,hc-1,do przerwy 1 i 1/1
no i oczywiscie Barca 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tyle ile dzis wpadlo bramek tyle bedzie drinkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Quote
Kubik: po meczu kazdy jest madry...
ja popieram kubika...gosciu co sie wymadrza nie ma racji a kozaczy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
No niby tak...tylko ja od razu nie zgadzałem się ze słowami że Barca nic na wyjazdach nie gra. A teraz sie ciesze że to tylko udowodniła. Grając na wyjeździe bez asów, grająca "o nic" jak to ktoś napisał (:/) przeciwko grającym o wszystko zawodnikom Udine...Co teraz wymyśli? Napisze, że Udine to słaby zespół wogóle nie nic grający? Czasem trzeba umieć się przyznać do błędu...

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Quote
Quote
Quote
Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pilkarz wychodzac na takie boisko gra najlepiej jak potrafi...on to kocha robic...po za tym chodzi tez o grube pieniadze...gra dla swojego klubu i w kazdy mecz wklada duzo serca... tym bardziej ze jest to liga mistrzow!! najpiekniejsze rozgrywki na swiecie...i ty myslisz ze druzyna ktora ma awans albo jest pogodzona ze nie ma szans na kolejna faze odpuszcza mecz...nie masz pojecia o pilce noznej...
Sam glupoty gadasz kolego. Jak nie wiesz o czym pisze to nie komentuj.
Pewne procesy motywacyjne w glowach pilkarzy zachodza samoistnie - w zaleznosci - od meczu - i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy. Co wiecej - nie maja na to wplywu. Zupelnie inaczej 'wychodza' z pilkarza jego umiejetnosci (wysokiej klasy pilkarza w renomowanym klubie - nie mam tu na uwadze Odry Wodzislaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) w meczu 'must win' a zupelnie inaczej to ma miejsce w meczu 'fajnie wygrac ale jak sie przegra nic sie nie dzieje'

Zupelnie inaczej gra swiatowej klasy pilakrz i cala druzyna gdy musi wygrac:

- mecz Barcelona - Milan (HT 0:1; FT 2:1) - i taki Ronaldinho sie o malo co nie skitral a strzelil i wygral z Milanem.

A inny mecz pokazuajcy to o czym pisze to Bayern Monachium - Chelsea - 2 gole dla Bayernu w ostatnich minutach i 3:2

Nie wykluczone ze Udinese to wygra pod koniec meczu - warto zagrac na Live na 1 gdy kurs bedzie wyoski a w 75' bedzie remis

STOP TAKIM POSTOM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
piszesz stop takim postom a moj post powinienCi wlasnie pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> barca gra o nic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
[color:"red"] to zacytowalem ponizej,
prosze nie zmuszac mnie do czytania takich rzeczy, zmeczony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[/color]

Last edited by Biszop; 07/12/2005 23:20.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
[color:"red"] slow brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by Biszop; 07/12/2005 23:18.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
I VICE VERSA...przypomnie tylko, że gra się 90min i każda bramka ma takei same znaczenie...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,881
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,881
Likes: 12
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Koniec tych glupot.

modzi spia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 79
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 79
bang!bang!
Nie zabierałem do tej pory głosu w Waszej wymianie zdań jednak "dziwiła" mnie Twoja pewność i zajadłość z jaką atakowałeś swego adwersarza. Jak widać Twoje argumenty i analiza okazały się być- delikatnie mówiąc- "mało" trafne. Jednak przeszedłeś siebie po meczu, kiedy to okazało się jakim jesteś fachowcem i jak to honorowo potrafisz przyjąć do swojej wiadomości.Co do frajerów, którymi to obdarowałeś w ostatnim poście, to musze cię poinformować, że chcąc nie chcąc najwiekszym frajerem jesteś Ty. Jeśli masz wątpliwości to przeczytaj jeszcze raz swoje posty i upewnij się dlaczego zasługujesz na to miano. Dobrze, że mało kto posłuchał Twoich madrości bo niezle by wyszedł na tym.
Ciekaw jestem czy nadal bedziesz tak fachowo udzielał sie na tym forum. Ja już jednak wiem jak traktować Twoje "analizy"

MODów prosze o zrobienie ładu bo zrobiło sie bagno.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
[color:"red"] to bylo ponizej jakiejkolwiek krytyki [/color]

Last edited by Biszop; 07/12/2005 23:17.
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Ferguson musi odejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
komu ostrzezenie, komu ban? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

żegnamy Cie rowniez mr bang bang <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
komu ostrzezenie, komu ban? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

żegnamy Cie rowniez mr bang bang <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ja chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
chcecie banana?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
Udine - Barca 0:2

Cały świat śmieje się z bang! bang!; cały świat śmieje się z MU i ich wielkich PUCHARACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeszcze sie cwaniaczku przejedziesz na bukmacherce. Takich co ty to ja znam na peczki co sie cieszyli i wysmiewali z innych po lipnym trafieniu 1 meczu - tylko inaczej spiewali po 2 latach.
Zycze ci od dzisiaj zebys cale siano przepierdolil kozaku na bukach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

[color:"red"] Dobra, zarty sie skonczyly, bylem mily za pierwszym razem, a teraz bede "sluzbistą", przekroczyles calkiem widzialna granice dobrego smaku, dobre wychowanie pomijam sam domysl sie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Takie teksty zostaw sobie na inne okazje, a tym bardziej na inne miejsce
I ostrzeżenie
obrazanie innych


jak masz jakies watpliwosci to znaczy ze juz niedlugo dostaniesz nastepne, a przed Gwiazdka kolejne rownoznaczne z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
dobrej nocy zycze, a jak macie jakies wzajemne pretensje to polecam prywatne wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,094 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,286
Posty5,835,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1