Tylko wiesz...grzyb mnie obchodzi że Barca gra bez kluczowego zawodnika
Wczoraj Real gral bez kluczowych w meczu o pietruszke - zobacz jak sie to skonczylo.
A to nie bedzie mecz o pietruszke - to raz - a dwa Udinese to nie cienki Real
[...] stwierdziłeś, ze Barcelona gra w tym sezonie BEZNADZIEJNIE a to już zmienia chyba sprawę.
Barcelona gra tak dobrze jak gra Ronaldinho i Eto. Bez nich traci 60% wartosci - dzisiaj bedzie to widoczne
I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali?
A no na takiej, ze trzeba miec minimum pojecia jaki futbol lezy danej druzynie a jaki nie lezy. PAO nie gra super ofensywnego futbolu z takimi smiesznymi gogusiami i taka smieszna Barcelonka sie juz gubi. Real i Villareal to se Barca w najmocniejszym skladzie moze ograc w lidze hiszpanskiej jak onegdaj Wiselka w naszej lidze - ale ze zmotywowanym Udinese i w okrojonym skladzie im nie wyjdzie
Na takiej podstawie to stwierdzasz? To jedziemy dalej:
Bayern - Juve 2:1 (i co z tego że z Bayernem) [/b]zly przyklad - Bayern jest zespolem odbiegajacym od reszty gdy gra u siebie, jesli chodzi o skutecznosc. Zle porownanie
[/b]
Schalke - Milan 2:2 a to co ma niby pokazac - ze Milan taki kozak na wyjazdach? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Moze 4 lata temu
Fenerbahçe - PSV 3:0 czerwona kartka - PSV gra bardzo dobrze na wyjazdach!
Fenerbahçe - Schalke 3:3
Milan - PSV 0:0
PSV - Milan 1:0 - znowu ten Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Bets - Chelsea 1:0 [b]wypadek przy pracy - pokaz ile razy Chelsea przegrala na wyjezdzie
Wydaje mi sie ze kozakujesz gosciu.
Graj se jak chcesz kubik.