nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pil..."> nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pil...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Quote
Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pilkarz wychodzac na takie boisko gra najlepiej jak potrafi...on to kocha robic...po za tym chodzi tez o grube pieniadze...gra dla swojego klubu i w kazdy mecz wklada duzo serca... tym bardziej ze jest to liga mistrzow!! najpiekniejsze rozgrywki na swiecie...i ty myslisz ze druzyna ktora ma awans albo jest pogodzona ze nie ma szans na kolejna faze odpuszcza mecz...nie masz pojecia o pilce noznej...
nie pisz wiecej takich glupot..sam gram Udine poniewaz lubie wysokie kursy a Udine naprawde moze wygrac ten mecz...ale nigdy nie mozna powedziec ze Barca sie polozy...

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Nie wiem dlaczego wszyscy grają under w meczu Villarreal - Lille.Do tego po takim marnym kursie.Dzisiaj skończą się podchody i gra na 0:0.Tutaj już jest gra o wszystko.Obie drużyny nie mogą sobie pozwolic na kalkulowanie, a tym bardziej Lille.Przypomina mi to trochę wczorajszy mecz Milanu.Dlatego over po kursie > 2.00 biorę w ciemno.Jeśli znowu skończy się jakimś 0:0 albo 1:0, to będę zaskoczony.Zobaczymy już niedługo jak będzie.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
Juventus (handicap 1:0 dla gospodarzy) 0
mysle ze Juve wygra ten mecz jedna bramka...najwazniejsze jest zwyciestwo poniewaz Bayern moze zawsze nie wygrac swojego meczu(a juve moze wygrac 1:0 lub 2:1) Juventus bedzie atakowal..ale przeciez w pilce noznej nie wszystko uklada sie pomyli lepszym zespolom...a kurs 3.5 jak wpadnie to sie nieobraze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ( tak jak wczoraj z milanem)
Juve to moja ulubiona ekipa ale nie mysle od razu w ten sposob ze wygraja 5:0...
kurs 3,5
wole zagrac takie kursy i liczyc na szczescie tongue lepiej grac wysokie kursy niz male...to wam moge zagwarantowac...
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Wydaje mi się że przy takim założeniu (całkiem słusznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) bardziej opłacałoby się na postawienie DW 0:1.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
I jeszcze uwaga dla grajacych mecz Benfica-Man UTD...
Tak sie zlozylo ze widzialem live dwa ostatnie mecze ligowe w wykonaniu Benfici: 0:0 u siebie z Beleleseses i wymeczone 1:0 na wyjezdzie z Martimo..

Wiem o gadkach ze liga i puchary to dwie rozne rzeczy..ze sie spreeza itp. ALe jezeli Benfica zagra dzis nawet 100% lepiej niz w tych dwoch meczach ligowych...to i tak nic nie ugra z Man.UTD. Bo jak napastnicy cos strzela to ich obroncy zawala.....tak zenujaco slabo gra Benfica...Zwalaszcza w OBRONIE !!!!!!!!!!
zreszta dzis sami zobaczycie w TVP w LM...
KILKA GOLI STRZELONYCH PRZEZ MANCHESTER nie bedzie dla mnie dzis zadna niespodzianka !!!! A zobaczycie co wyprawia ich bramkarz przy dosrodkowaniach z lewej strony...heheheh
WPADA W PANIKE !!!! I tyle... MAN.UTD (h 1:0) 8/10

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Quote
Tylko wiesz...grzyb mnie obchodzi że Barca gra bez kluczowego zawodnika
Wczoraj Real gral bez kluczowych w meczu o pietruszke - zobacz jak sie to skonczylo.
A to nie bedzie mecz o pietruszke - to raz - a dwa Udinese to nie cienki Real
Quote
[...] stwierdziłeś, ze Barcelona gra w tym sezonie BEZNADZIEJNIE a to już zmienia chyba sprawę.
Barcelona gra tak dobrze jak gra Ronaldinho i Eto. Bez nich traci 60% wartosci - dzisiaj bedzie to widoczne
Quote
I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali?
A no na takiej, ze trzeba miec minimum pojecia jaki futbol lezy danej druzynie a jaki nie lezy. PAO nie gra super ofensywnego futbolu z takimi smiesznymi gogusiami i taka smieszna Barcelonka sie juz gubi. Real i Villareal to se Barca w najmocniejszym skladzie moze ograc w lidze hiszpanskiej jak onegdaj Wiselka w naszej lidze - ale ze zmotywowanym Udinese i w okrojonym skladzie im nie wyjdzie
Quote
Na takiej podstawie to stwierdzasz? To jedziemy dalej:
Bayern - Juve 2:1 (i co z tego że z Bayernem) [/b]zly przyklad - Bayern jest zespolem odbiegajacym od reszty gdy gra u siebie, jesli chodzi o skutecznosc. Zle porownanie
[/b]
Schalke - Milan 2:2 a to co ma niby pokazac - ze Milan taki kozak na wyjazdach? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Moze 4 lata temu
Fenerbahçe - PSV 3:0 czerwona kartka - PSV gra bardzo dobrze na wyjazdach!
Fenerbahçe - Schalke 3:3
Milan - PSV 0:0
PSV - Milan 1:0 - znowu ten Milan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Bets - Chelsea 1:0 [b]wypadek przy pracy - pokaz ile razy Chelsea przegrala na wyjezdzie
Wydaje mi sie ze kozakujesz gosciu.
Graj se jak chcesz kubik.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
zreszta dzis sami zobaczycie w TVP w LM...
Gdzie tam TVP. Ani to komentować nie umie ani obrazu mi dobrego nie dali...POLSAT SPORT rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
A ja bym się wcale nie zdziwił jakby dzisiaj Man U powiedziało papa lidze mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Randall...moja opinia o meczu Manchesteru..jest opatra na obserwacji gry tylko Benficki...
A masz racje Manchesteru nie widzialem ostatnio jak gra...wiec sa zawsze dwie strony medalu. Ale wystarczy ze Man. UTD zagra chociaz "TAK SLABO" jak w pierwszym meczu tych druzyn w Anglii....to wystarczy aby pokonac Benfice...

Forma Benfici wtedy i dzis TO JAK DZIEN DO NOCY.. Wtedy w/g mnie byli o wiele blizsi zwyciestwa niz beda dzis...

PS. Kubik a ja nie mam polsatu..i musze sluchac szpaka...nie wiecir czy kupili juz prawa do Losowania Mundialu??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
I jak taki kozak jesteś to mi napisz na jakiej podstawie stwierdziłęś że są na wyjazdach beznadziejni...Bo z PAO zremisowali?
A no na takiej, ze trzeba miec minimum pojecia jaki futbol lezy danej druzynie a jaki nie lezy. PAO nie gra super ofensywnego futbolu z takimi smiesznymi gogusiami i taka smieszna Barcelonka sie juz gubi. Real i Villareal to se Barca w najmocniejszym skladzie moze ograc w lidze hiszpanskiej jak onegdaj Wiselka w naszej lidze - ale ze zmotywowanym Udinese i w okrojonym skladzie im nie wyjdzie
Quote
Graj se jak chcesz kubik.

Oj zmieniasz teraz całą sprawę...piszesz że te wszystkie drużyny z którymi Barca wygrała na wyjeździe to są słabe...więc znowu pytam na jakiej podstawie stwierdzasz, ze Barcelona gra BEZNADZIEJNIE na wyjazdach? Bo na wyniki to się jakoś nie przekłada. Coś wymigujesz się...

A no i następnym razem pisz już tak jak cię w szkole uczyli(?), a nie "tak se" od niechcenia(?).

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Quote
Quote
Nie rozumiesz misiu:
- Barca gra o nic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
nigdy wiecej nie mow ze druzyna gra o nic!! pilkarz wychodzac na takie boisko gra najlepiej jak potrafi...on to kocha robic...po za tym chodzi tez o grube pieniadze...gra dla swojego klubu i w kazdy mecz wklada duzo serca... tym bardziej ze jest to liga mistrzow!! najpiekniejsze rozgrywki na swiecie...i ty myslisz ze druzyna ktora ma awans albo jest pogodzona ze nie ma szans na kolejna faze odpuszcza mecz...nie masz pojecia o pilce noznej...
Sam glupoty gadasz kolego. Jak nie wiesz o czym pisze to nie komentuj.
Pewne procesy motywacyjne w glowach pilkarzy zachodza samoistnie - w zaleznosci - od meczu - i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy. Co wiecej - nie maja na to wplywu. Zupelnie inaczej 'wychodza' z pilkarza jego umiejetnosci (wysokiej klasy pilkarza w renomowanym klubie - nie mam tu na uwadze Odry Wodzislaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) w meczu 'must win' a zupelnie inaczej to ma miejsce w meczu 'fajnie wygrac ale jak sie przegra nic sie nie dzieje'

Zupelnie inaczej gra swiatowej klasy pilakrz i cala druzyna gdy musi wygrac:

- mecz Barcelona - Milan (HT 0:1; FT 2:1) - i taki Ronaldinho sie o malo co nie skitral a strzelil i wygral z Milanem.

A inny mecz pokazuajcy to o czym pisze to Bayern Monachium - Chelsea - 2 gole dla Bayernu w ostatnich minutach i 3:2

Nie wykluczone ze Udinese to wygra pod koniec meczu - warto zagrac na Live na 1 gdy kurs bedzie wyoski a w 75' bedzie remis

STOP TAKIM POSTOM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
"Telewizja Polska S.A. stara się o zakup praw do transmisji losowania grup przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata, które odbędzie się 9 grudnia w Lipsku - poinformowano w oświadczeniu przekazanym PAP."

Wciąż się starają, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że obejrzymy losowanie...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
ta ...i pewno puszcza losowanie z dwugodzinnym poslizgiem !!!!!!!!! hehehehheeehehe

Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Naldo i Borowski nie zagraja dla Werderu,Klose w pierwszej jedynastce-i znowu typowa pogoda dla gospodarzy na Weserstadionie,pada lekko deszcz,a przy takiej pogodzie Werder w pucharach jest nie do pokonania!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
no to ja spadam ...ogladac Jak Rud Nietrloy bawic sie bedzie z bramkarzem Benfiki jak z dzieckiem hehhehe...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
A ja bym się wcale nie zdziwił jakby dzisiaj Man U powiedziało papa lidze mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Czego sobie szczerze zyczę. Beznadziejna druzyna. Benfika jest w stanie rozjechac pseudo gwiazdy z Manchesteru gdyz MU nic nie gra.
Najbardziej smiesza mnie gadki: "graja dla Besta", "muszą wygrac dlatego wygraja". Czas na pozegnanie z LM farciarzy. Polsat i TVP nie mieli juz nic lepszego pokazac tylko taka kopanine... Dno. Ostatnia kolejke pokazali...2 mecze po 0-0
(o ile dobrze pamietam).

Diabły do domu i bedzie jednych nieudacznikow mniej.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Dobra...przynajmniej na czas meczu nie chce się to z nikiem kłucić i podziwiać piękno(?) futbolu...narazie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
donic ...TO TY JESZCZE NIE WIDZIALES W JAKIEJ FORMIE JEST teraz BENFICA hhehehhehe To dopiero jest zenada... ZOBACZYSZ za 90minut pa.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 6
mam nadzieje ze za te 90 minut bede szczesliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Quote
donic ...TO TY JESZCZE NIE WIDZIALES W JAKIEJ FORMIE JEST teraz BENFICA hhehehhehe To dopiero jest zenada... ZOBACZYSZ za 90minut pa.

No no...hehe. To nam Benfica zamieszała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sam jestem ciekawy drugich 45 minut. Co do Barcelony to dwie poprzeczki zaliczone przez GIULY'ego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Co do Juve to napisałem że powalczy o 1 miesce w tabeli no i prosze !!! 0:3 Juve.

No i Werder (mój najbezpieczniejszy typ) wpada tesh po overku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Aha no i ja nic nie chcę pisać ale w tym wypadku MU nie wpada nawet w PU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, kamel, latajaca_holenderka), 971 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1