"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
trzeba zasłużyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Ferguson musi odejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Albo przynajmniej przestac zuc gume, bo mi sie noz otwiera jak go widze mlaskajacego jak ciele.

Tak jak mowilem, Benfica pokazala MU , ze sa baaardzo slabi.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Quote
Quote
Quote
Udine - Barca 0:2

Cały świat śmieje się z bang! bang!; cały świat śmieje się z MU i ich wielkich PUCHARACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeszcze sie cwaniaczku przejedziesz na bukmacherce. Takich co ty to ja znam na peczki co sie cieszyli i wysmiewali z innych po lipnym trafieniu 1 meczu - tylko inaczej spiewali po 2 latach.
Zycze ci od dzisiaj zebys cale siano przepierdolil kozaku na bukach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

[color:"red"] Dobra, zarty sie skonczyly, bylem mily za pierwszym razem, a teraz bede "sluzbistą", przekroczyles calkiem widzialna granice dobrego smaku, dobre wychowanie pomijam sam domysl sie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Takie teksty zostaw sobie na inne okazje, a tym bardziej na inne miejsce
I ostrzeżenie
obrazanie innych


jak masz jakies watpliwosci to znaczy ze juz niedlugo dostaniesz nastepne, a przed Gwiazdka kolejne rownoznaczne z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
dobrej nocy zycze, a jak macie jakies wzajemne pretensje to polecam prywatne wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
Smieszny moderatorku - mnie pietnujesz a jak ten ciolek kubik po meczu sie wysmiewa to jego postu nie kasujes?

W twoim mniemaniu mozna tylko obrazic uzytkownika piszac 'glupi', 'debil' itp?

Mam ci slepaku przytoczyc post kubika co napisal po meczu?

Takie cos tolerujesz na forum bukmacherskim?

To toleruj dalej - jaki moderator takie forum. Frajerskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Zwisa mi czy mi bana dasz zalosny czlowieczku.

Szkoda czasu na pisanie.

PS.
Oczywiscie mozesz moj post skasowac bo to potrafisz bardzo dobrze - moze ci ulzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tez mysle ze dobrze by ci zrobilo jakbys wpieprzyl przed gwiazdka kilka stowek na bukach - zimny prysznic by ci niezle zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

[color:"red"] Na wstepie chcialby Ci zyczyc rowniez Wesloych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia, jestem zmuszony zrobic to tak wczesnie poniewaz nie bedzie mozliwosci zrobic tego tuz przed swietami, a to z tego powodu ze Cie tu nie bedzie
BAN - za to co powyzej + za to co prezentowales wczesniej [/color]

Last edited by Biszop; 08/12/2005 09:12.
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
ja dzis postawilem 1 raz w zyciu za 50 zeta 3 meczyki ..Werder 1 ,Juve 1 oraz dorzucilem Brazylie z nedznym kursem dla podatku 1,11 i wszystko elegancko weszlo i 105 zeta w kieszeni...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
Może te 2 mecze oduczą dziś kozaczenia przez pseudo grajków. Czasami nóż się otwiera jak jeden z drugim ma mega pewny typ i daje za niego głowę.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Benfica - Manchester Utd (First goal) --> Manchester Utd 1.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bremen - Panathinaikos (Match) --> Bremen 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rapid Vienna - Juventus (First goal) --> Juventus 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sparta Prague - Thun (How many goals) --> 0-2 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Udinese - Barcelona (Match) --> Barcelona 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Arsenal - Ajax (First goal) --> Arsenal 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

wiem, że to nic nie zmieni, ale gdzieś to muszę wylać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
a byłby taki miły pomikołajkowy prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
ja przewalilem 2 stowy na manchesterze :-|
na otarcie lez, trafiony wynik 1:0 villarealu :-)

a moglo byc ponad 500 :-|

Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
a ja mam przysłowie: zarobiłeś we wtorek środę sobie odpuść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> szkoda, że wymyśliłem je dopiero dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

elegancko rzutem na taśmę weszło 18-21, Iniesta (Barca) 91' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i równiutkie 18 za @2,875 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

reszte Henry zawalił nie strzelając 11-tki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, aker), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,258
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1