Udine - Barca 0:2
Cały świat śmieje się z bang! bang!; cały świat śmieje się z MU i ich wielkich PUCHARACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeszcze sie cwaniaczku przejedziesz na bukmacherce. Takich co ty to ja znam na peczki co sie cieszyli i wysmiewali z innych po lipnym trafieniu 1 meczu - tylko inaczej spiewali po 2 latach.
Zycze ci od dzisiaj zebys cale siano przepierdolil kozaku na bukach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
[color:"red"]
Dobra, zarty sie skonczyly, bylem mily za pierwszym razem, a teraz bede "sluzbistą", przekroczyles calkiem widzialna granice dobrego smaku, dobre wychowanie pomijam sam domysl sie dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Takie teksty zostaw sobie na inne okazje, a tym bardziej na inne miejsce
I ostrzeżenie
obrazanie innych jak masz jakies watpliwosci to znaczy ze juz niedlugo dostaniesz nastepne, a przed Gwiazdka kolejne rownoznaczne z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
dobrej nocy zycze, a jak macie jakies wzajemne pretensje to polecam prywatne wiadomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
Smieszny moderatorku - mnie pietnujesz a jak ten ciolek kubik po meczu sie wysmiewa to jego postu nie kasujes?
W twoim mniemaniu mozna tylko obrazic uzytkownika piszac 'glupi', 'debil' itp?
Mam ci slepaku przytoczyc post kubika co napisal po meczu?
Takie cos tolerujesz na forum bukmacherskim?
To toleruj dalej - jaki moderator takie forum. Frajerskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Zwisa mi czy mi bana dasz zalosny czlowieczku.
Szkoda czasu na pisanie.
PS.
Oczywiscie mozesz moj post skasowac bo to potrafisz bardzo dobrze - moze ci ulzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Tez mysle ze dobrze by ci zrobilo jakbys wpieprzyl przed gwiazdka kilka stowek na bukach - zimny prysznic by ci niezle zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
[color:"red"]
Na wstepie chcialby Ci zyczyc rowniez Wesloych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia, jestem zmuszony zrobic to tak wczesnie poniewaz nie bedzie mozliwosci zrobic tego tuz przed swietami, a to z tego powodu ze Cie tu nie bedzie BAN - za to co powyzej + za to co prezentowales wczesniej [/color]