Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#457795 06/12/2005 01:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ja szperalem tez w lokalnych gazetach i pisali tylko ze zarowno Francis jak i Turkoglu niepewni. TAk samo Ginobili.

Bonus: Unibet
#457796 06/12/2005 01:47
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
ja szperalem tez w lokalnych gazetach i pisali tylko ze zarowno Francis jak i Turkoglu niepewni. TAk samo Ginobili.

niepewni nie znaczy niezdolni do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#457797 06/12/2005 01:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
dokladnie pisali "watpliwy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Przy oakzji faktycznie trzeba pomyslec skad wziasc jakies wiarygodne zrodlo aby miec wazne informacje na 2-3 h przed meczem a nie wiadomosci z porannych gazet gdzie wlaciwie wszsuyko jest wieczna niewiadoma, bo to nie pierwsza taka sytuacja.

#457798 06/12/2005 04:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
...dziś już bez takiego entuzjazmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...

[color:"blue"]1:00 -> Orlando-San Antonio over 173 ... średnia stawka 6/10 ...[/color]

kilka słówek do tego typku:
- dawno niewidziałem tak niskiej linii na ta pare.. [najniższa 184.5] .. ale wzieło sie to z tego że Orlando ostatnio w kiepskiej dyspozycji .. [kontuzje Turkoglu , Francisa i Hilla]
- ostatnie 5 spotkań Orlando ze średnią 79.5 pkt [w tym 4 wyjazdy]... myśle że powinni u siebie ponad 85 rzucić ...
- oczywiście SA pewnie dorzuci z 90 i linia pęknie ..[ostatnie 4 wyjazdy ..średnia 98 pkt] ... ale na liście kontuzjowanych jest Ginobill ..
tylko że niema ludzi niezastąpionych .. [Finley-Parker-Duncan nadrobią]
- 6/4 na korzyść over ..w tym 3 ostatnie mecze under ..przy liniach .. 184.5 , 193 i 195 ...
- do tego... Orlando u siebie 4/4 u/o .. a San Antonio wyjazd 5/1 na korzyść over ...

[tym sie kieruje] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


[color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> grali czy niegrali ważne że wszyscy rzucali ..linia przekroczona o 22pkt -85:110..no tego to nawet w najjaśnieszych scenariuszach nieprzewidywałem ... ale najważniejsze ... over 173 wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#457799 06/12/2005 06:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Była w końcu dogrywka w Chicago??
Bo jedynie sportsline tak podaje,
A i jeszcze 0 0 w dogrywce:D
zdolni są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale takie zjeby juz z nimi kiedys były:D
np. Knicksi grali 5 kwart:D

#457800 06/12/2005 06:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Quote
Quote
...dziś już bez takiego entuzjazmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...

[color:"blue"]1:00 -> Orlando-San Antonio over 173 ... średnia stawka 6/10 ...[/color]

kilka słówek do tego typku:
- dawno niewidziałem tak niskiej linii na ta pare.. [najniższa 184.5] .. ale wzieło sie to z tego że Orlando ostatnio w kiepskiej dyspozycji .. [kontuzje Turkoglu , Francisa i Hilla]
- ostatnie 5 spotkań Orlando ze średnią 79.5 pkt [w tym 4 wyjazdy]... myśle że powinni u siebie ponad 85 rzucić ...
- oczywiście SA pewnie dorzuci z 90 i linia pęknie ..[ostatnie 4 wyjazdy ..średnia 98 pkt] ... ale na liście kontuzjowanych jest Ginobill ..
tylko że niema ludzi niezastąpionych .. [Finley-Parker-Duncan nadrobią]
- 6/4 na korzyść over ..w tym 3 ostatnie mecze under ..przy liniach .. 184.5 , 193 i 195 ...
- do tego... Orlando u siebie 4/4 u/o .. a San Antonio wyjazd 5/1 na korzyść over ...

[tym sie kieruje] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


[color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> grali czy niegrali ważne że wszyscy rzucali ..linia przekroczona o 22pkt -85:110..no tego to nawet w najjaśnieszych scenariuszach nieprzewidywałem ... ale najważniejsze ... over 173 wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Co do tej linii to smieszna sytuacja:D
Buki sie ladnie namyslaly jaką linie wystawic
O 11.30 w totomixie jeszcze nie bylo ustalonej linii na ten mecz, a w GB jak patrzylem przed 1 bylo zablokowane

#457801 06/12/2005 07:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
www.covers.com [covers.com]
tam maja zazwyczaj wiarygodne informacje co do tego kto bedzie a kto nie bedzie gral

#457802 06/12/2005 09:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
piękna gruba noc MIN + SA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#457803 06/12/2005 11:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
hehe, mialem tego samego dubelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#457804 06/12/2005 14:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
www.covers.com [covers.com]
tam maja zazwyczaj wiarygodne informacje co do tego kto bedzie a kto nie bedzie gral

[color:"blue"] tutaj bym polemizował .. to właśnie covers wczoraj podał .. że
Ginobill , Francis oraz Turkoglu sa na liscie kontuzjowanych ... ;p [coverse] ściemniacze

#457805 06/12/2005 18:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
kewin tez racja...z tej trojki tylko francis nie gral..no ale jesli masz jakas lepsza (pewniejsza) strone na ten temat to moglbys podac
pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1