|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
ja szperalem tez w lokalnych gazetach i pisali tylko ze zarowno Francis jak i Turkoglu niepewni. TAk samo Ginobili.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja szperalem tez w lokalnych gazetach i pisali tylko ze zarowno Francis jak i Turkoglu niepewni. TAk samo Ginobili. niepewni nie znaczy niezdolni do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
dokladnie pisali "watpliwy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Przy oakzji faktycznie trzeba pomyslec skad wziasc jakies wiarygodne zrodlo aby miec wazne informacje na 2-3 h przed meczem a nie wiadomosci z porannych gazet gdzie wlaciwie wszsuyko jest wieczna niewiadoma, bo to nie pierwsza taka sytuacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
...dziś już bez takiego entuzjazmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...
[color:"blue"]1:00 -> Orlando-San Antonio over 173 ... średnia stawka 6/10 ...[/color]
kilka słówek do tego typku: - dawno niewidziałem tak niskiej linii na ta pare.. [najniższa 184.5] .. ale wzieło sie to z tego że Orlando ostatnio w kiepskiej dyspozycji .. [kontuzje Turkoglu , Francisa i Hilla] - ostatnie 5 spotkań Orlando ze średnią 79.5 pkt [w tym 4 wyjazdy]... myśle że powinni u siebie ponad 85 rzucić ... - oczywiście SA pewnie dorzuci z 90 i linia pęknie ..[ostatnie 4 wyjazdy ..średnia 98 pkt] ... ale na liście kontuzjowanych jest Ginobill .. tylko że niema ludzi niezastąpionych .. [Finley-Parker-Duncan nadrobią] - 6/4 na korzyść over ..w tym 3 ostatnie mecze under ..przy liniach .. 184.5 , 193 i 195 ... - do tego... Orlando u siebie 4/4 u/o .. a San Antonio wyjazd 5/1 na korzyść over ...
[tym sie kieruje] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> grali czy niegrali ważne że wszyscy rzucali ..linia przekroczona o 22pkt -85:110..no tego to nawet w najjaśnieszych scenariuszach nieprzewidywałem ... ale najważniejsze ... over 173 wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Była w końcu dogrywka w Chicago?? Bo jedynie sportsline tak podaje, A i jeszcze 0 0 w dogrywce:D zdolni są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale takie zjeby juz z nimi kiedys były:D np. Knicksi grali 5 kwart:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
...dziś już bez takiego entuzjazmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...
[color:"blue"]1:00 -> Orlando-San Antonio over 173 ... średnia stawka 6/10 ...[/color]
kilka słówek do tego typku: - dawno niewidziałem tak niskiej linii na ta pare.. [najniższa 184.5] .. ale wzieło sie to z tego że Orlando ostatnio w kiepskiej dyspozycji .. [kontuzje Turkoglu , Francisa i Hilla] - ostatnie 5 spotkań Orlando ze średnią 79.5 pkt [w tym 4 wyjazdy]... myśle że powinni u siebie ponad 85 rzucić ... - oczywiście SA pewnie dorzuci z 90 i linia pęknie ..[ostatnie 4 wyjazdy ..średnia 98 pkt] ... ale na liście kontuzjowanych jest Ginobill .. tylko że niema ludzi niezastąpionych .. [Finley-Parker-Duncan nadrobią] - 6/4 na korzyść over ..w tym 3 ostatnie mecze under ..przy liniach .. 184.5 , 193 i 195 ... - do tego... Orlando u siebie 4/4 u/o .. a San Antonio wyjazd 5/1 na korzyść over ...
[tym sie kieruje] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> grali czy niegrali ważne że wszyscy rzucali ..linia przekroczona o 22pkt -85:110..no tego to nawet w najjaśnieszych scenariuszach nieprzewidywałem ... ale najważniejsze ... over 173 wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co do tej linii to smieszna sytuacja:D Buki sie ladnie namyslaly jaką linie wystawic O 11.30 w totomixie jeszcze nie bylo ustalonej linii na ten mecz, a w GB jak patrzylem przed 1 bylo zablokowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
www.covers.com [ covers.com] tam maja zazwyczaj wiarygodne informacje co do tego kto bedzie a kto nie bedzie gral
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
piękna gruba noc MIN + SA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
hehe, mialem tego samego dubelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[color:"blue"] tutaj bym polemizował .. to właśnie covers wczoraj podał .. że Ginobill , Francis oraz Turkoglu sa na liscie kontuzjowanych ... ;p [coverse] ściemniacze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
kewin tez racja...z tej trojki tylko francis nie gral..no ale jesli masz jakas lepsza (pewniejsza) strone na ten temat to moglbys podac pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka