|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 5.12
[color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 1:00 --> Orlando v San Antonio
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 2:30 --> Chicago v Dallas
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 3:00 --> Utah v Minnesota
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 4:30 --> LA Clippers v Miami
[/color] [color:"green"]pomocne linki na samej górze tematu US SPORTS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
Jazz v Timberwolves -2.5 Mormoni nadal graja koszmarnie, gra w obronie jest slaba. Do tego dochodzi zmeczenie po wymeczonym zwyciestwie z blazers wczoraj w nocy. A wilki graja koszykowke na przyzwoitym poziomie to jest ich 3 mecz w seri wyjazdow. Zaliczyli juz 2 wygrane i 2 kolejne sie szykuja.
Można tez zagrac over 174, myśle ze sobie powrzucaja bo zauwarzylem ze gdy gracze minesoty graja pzeciwko slabszym druzyna. Nie tylk osami duzo wrzucaja ale tez pozwalaja powrzucac druzynie przeciwnej. Wiec nie sadze zeby byla podobna historia jak z indiana gdzie mormoni przegrali roznica prawie 30pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Witam
Pomimo tego, ze dzisiaj zalewdie 4 spotkania, udalo mi sie skleić ciekawego dubla.
Miami @2.55. Podobnie jak kilka temu przegięcie. LAC to objawienie sezonu, wspaniale spisuja sie u siebie, ale... No własnie ale. Miami systeamtycznie polepsza swoj bilans spotkan na wyjezdzie. Po 2 zwycieswach nad Hawks i Kings, przyszla wtopa w Denver. Dzisiaj znow przyszedl czas na zwyciestwo. Potencjal porównywalny ze wskazaniem na przyjezndych z Florydy. Kurs jest dla mnie milym zaskoczeniem i zarazem milym prezentem przedmikołajowym.
Drugi mecz do Byki za @2.20. Chicago jest w gazie, gra naprawde dobrą koszykówkę. Dallas to równiez solidny ekipa, jednak zdecydowanei lepiej spisująca sie na własnym parkiecie. Tutaj potecnajl chyba jednak na korzysc przyjezdnych z Dallas. Kurs bardzo sympatyczny, zatem w moim mniemaniu warto zaryzykowac.
Dubel grany za 2/10
Pomysle jeszcze nad stawkami na "solówki".
Pozdrawiam i wysokich wygranych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509 |
Co do miami sie nie zgadzam... bedzie to tak samo ciezki mecz jak w denver. LAC powinno wygrac. Ale ja tego meczu nie ruszam. Chyba ze ktos mnie tutaj przekona jakimis argumentami dlaczego warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
ja podobnie jak nygus. Bariera 174 powinna byc przelamana w Utah. Ale stawka raczej asekuracyjna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
ja jestem bardziej za Miami tylko ze ta ich forma to zaczyna mnie bardziej denerwowac niz Seatle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic nie ujmujac LA Cliipers skład maja dobry i dobrze graja ale i tak postawie na Miami moim zdaniem solidniesza firma ale co z tego wyjdzie przekonamy sie rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> poczekam jeszcze na inne opinie ale raczej to mojego zdania nie zmieni
czy wie ktos moze kiedy plamowany jest powrot Shaq-a???
pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
ja mimo wszystko uwazam ze MIami bez, jak to rzekl Xzibit "The biggest man in Los Angeles is not Shaquille" nie poradzi sobie ze switnie grajacymi Clippers . Skoro potrafili przegrac z Toronto (miami) ,to nie widze zadnych przeciwskazan do tego zeby dac dzis na LA , i tak tez wlasnie uczynilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
wiem, że mecz meczowi nie jest równy, ale w dzisiejszej konfrontacji Jazz - Wolves nie widze innej możliwości jak gładka wygrana gości. wczoraj pokonali Kings, które co prawda bez Stojakovica, ale to nadal ekipa na pewno silniejsza niż obecny potencjał Jazz tak więc jak najbardziej polecam 2
z racji niezbyt ciekawej kolejki spowodowanej ilością spotkań musiał co prawda z wielkim bólem, ale typuje na Spurs. jest to 100% pewniak bo nie widze inne możliwości by Orlando bez Francisa i Hilla poradzili sobie. w sumie goście też bez Manu, ale sam Duncan i Parker na bank ystarczą.
taki dubelek AKO 2.36 GRUBO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
...dziś już bez takiego entuzjazmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...
[color:"blue"]1:00 -> Orlando-San Antonio over 173 ... średnia stawka 6/10 ...[/color]
kilka słówek do tego typku: - dawno niewidziałem tak niskiej linii na ta pare.. [najniższa 184.5] .. ale wzieło sie to z tego że Orlando ostatnio w kiepskiej dyspozycji .. [kontuzje Turkoglu , Francisa i Hilla] - ostatnie 5 spotkań Orlando ze średnią 79.5 pkt [w tym 4 wyjazdy]... myśle że powinni u siebie ponad 85 rzucić ... - oczywiście SA pewnie dorzuci z 90 i linia pęknie ..[ostatnie 4 wyjazdy ..średnia 98 pkt] ... ale na liście kontuzjowanych jest Ginobill ..tylko że niema ludzi niezastąpionych .. [Finley-Parker-Duncan nadrobią] - 6/4 na korzyść over ..w tym 3 ostatnie mecze under ..przy liniach .. 184.5 , 193 i 195 ... - do tego... Orlando u siebie 4/4 u/o .. a San Antonio wyjazd 5/1 na korzyść over ...
[tym sie kieruje] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jest jeszcze nizsza linia na powyzszy mecz w -EXPEKT 173 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Orlando - San Antonio(-9.5)
Widziałem mecz Ostórg z Philadelphią i jestem pod wrażeniem ich gry. Oczywiście mówię wyłącznie o 2 połowie, bo w pierwszej grali jakby wiedzieli, że i tak ten mecz wygrają i chcą to zrobić jak najmniejszym wysiłkiem. Poza tym gracze Philli trafiali niemal z każdej pozycji. Ale jak już wspomniałem SA przycisnęli w drugiej połowie tak bardzo, że jedynie Iverson jako tak sobie dawał radę, reszta jego kolegów już gubiła się wobec świetnej defensywy Ostróg. Wszyscy wiemy, że Philadelphia to niezła drużyna, dysponująca wyrównanym składem z mega gwiazdą i jeśli z takim teamem San Antonio wygrywa 9 punktami, to dla Magiców nie widzę nadziei. Gdyby chociaż grał Francis to może by przegrali tak powiedzmy 5-8 punktami, ale wobec jego nieobecności czarno to widzę. I teraz jeszcze zachorowała kolejna ich gwiazda - Turkoglu. O tym, że Hill nie zagra to wiemy od dawna. Co więc może uratować Orlando przed conajmniej 15-punktową porażką? Przychodzą mi na myśl 2 małoprawdopodobne rzeczy. Pierwsza - któryś z graczy gospodarzy rozegra mecz życia (może Howard?) i w pojedynkę będzie punktował Ostrogi. Ale z drugiej strony czy łatwo będzie komuś z Orlando urządzić sobie kanonadę przeciw najlepszej obronie w lidze? Nie wydaje mi się. Druga sprawa, która może pokrzyżować szyki stawiającym na SA, to olanie przeciwnika przez SA. Myślę, jednak, że stary lis Gregg Popovich nie pozwoli na taki rozwój wydarzeń, bo zapewne wie, jak to może się skończyć. Poza tym nie sądzę, żeby Spurs chcieli się oszczędzać, bo jutro nie grają, więc mogą się skupić na dzisiejszym rywalu. Podsumowując wydaje mi się, że zanosi się na wysoką wygraną San Antonio, no chyba, że stanie się jakaś katastrofa.
Także over 172 wygląda zachęcająco, ale to już za lekkie stawki.
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Oczywiście over 173 - sorki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
CO do typu kewina siedze sobie i analizuje ten mecz i za nic nie chce mi wyjsc over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
- orlando oddaje bardzo mało rzutów za 3pkt - san antonio nie fauluje duzo co nie bnedzie sie przekładało na punkty z rzutów wolnych a poza tym nie ma za bardzo zawodnika w druzynie magików co by wejsciami pod kosz rozmontował obrone spurs - san antonio tez nie rzuca duzo za 3 pkt - orlando oddaje srednio 70-75 rzutów na mecz z czego trafi max 40% z taka obrona jak w san antonio co daje 30 rzutów celnych + dodatkowo kilka rzutów wolnych i wychodzi nam ok 75pkt - zatem czy San Antonio jest w stanie rzucic 100pkt przy statystycznie dobrej obronie z orlando?? raczej nie ale wszytsko zweryfikuje boisko
to analiza na obecna chwile. Jednak najwazniejsze sa składy obu druzyn. Czy ktos wie czy zagra ginobili , francis , turkoglu?? bo napewno bedzie to miao wpływ na wyniki pkt obu teamów
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[color:"blue"]Ginobili , Francis , Turkoglu .. oficjalnie sa wpisani na liste kontuzjowanych ...[/color] ... nietwierdze że UNDER może niepaść ... ale jak na SA to jest wyjątkowo niska linia ... są też inni zawodnicy , którzy śmiało mogą wziąć cieżar gdy na siebie ... no i okazja dla dublerów ..udowodnienia że niesą wcale gorsi od "gwiazd" ...
Szanuje twoje zdanie kardynal20 ... wszystko okaże sie mniej wiecej o 3:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Utah-Wilki 1
Mormoni słabo ostatnimi czasy graja,ale u siebie zawsze groźni,zresztą Mina nie jest jakimś nieosiągalnym rywalem,zresztą wygrali dwa mecze na wyjazdach,moim zdaniem starczy im i dzis polegną.
Clippers-Miami 1
konsenkwetnie przeciwko Heat,a,że goszczą w hali rewelacyjnych w tym roku Clippers,to jedynka jak byk mi wychodzi,choć napewno będzie to interesujący meczyk.
Orlando-SA 2
co tu wiele pisać,mistrzowie przybywają do Orlando,udzielić osłabionym kadrowo Magic lekcji zawodowego basketu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
w expekcie juz sie nie da zagrac hp na SA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
sportsline podał 1 piatki w S.A gra ginobili natomiast w orlando gra zturkoglu w pierwszej piątce a nie ma francisa ktory zapewne nie wystapi w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
albo zle patrze ale widze w skladzie francisa i hilla jezeli sie myle to mnie poprawcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w składzie to są ale jak widzowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Francis i Hill nie zagrają, ale o dziwo Turkoglu i Ginobili grają ! Trzeba poszukać jakiegoś wiarygodnego źródła informacji, bo sportsline i espn, a nwet nba.com są do bani. Może warto by poszperać w lokalnych gazetach?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|