|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Poniewaz zycie nie znosi nudy, a dobre typy zawsze w cenie -razem ze wspolpomyslodawca Domingosem i w porozumieniu z Rada Sponsorow ( we wlasciwym czasie dowiecie kto w niej zasiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) zdecydowalismy sie na zorganizowanie krotkiego 2 tygodniowego konkursu.
A oto krotki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> regulamin: 1.Kazdego dnia "KAPITUŁA KONKURSU" wybiera 5 ciekawych zdarzen hokejowych ( NHL tez wchodzi w rachube - nie koniecznie o wyrownanych kursach , ale tez bez takich typu 1,35 na daną druzyne, moga tez to byc undery/overy), 2.Trzeba podać typy na KAZDY z 5 meczy w formacie 1,X, lub 2 badz tez under/over na jakiejs linii zapewne 5,5 ale to zalezy tylko od inwencji osoby podajacej typy na dany dzien i z kazdego dnia liczy sie procentowa (%) ilosc trafionych meczow , 3.Nie trzeba codziennie typowac ale zeby byc zaliczonym do konkursu nalezy wytypowac wyniki w conajmnniej 50% dni konkursowych, 4. Do bilansu konkursu zalicza sie 7 najlepszych dni konkursowych, 5. Wygrywa osoba ktora bedzie miala najwieksza procentowa ilosc trafionych typow , przy rownej ilosci wygrywa osoba ktora czesciej typowala, w razie remisu 1 dniowa dogrywka 6. Do konkursu mozna sie wlaczyc w kazdej chwili,ale nie pozniej niz 7 dni przed zakonczeniem konkursu 7. Na kazdy dzien ustalany jest osobno deadline czyli koniec typowania zaleznie od rozpoczecia pierwszego meczyku o ktore musi zadbac osoba z "KAPITUŁY KONKURSU" 8. Typy do konkursu na poszczegolne dni ustala "kapitula konkursu" inaczej zwana Rada Sponsorow , 9. Pula nagrod (choc skromna ok 100zl)pochodzi od sponsorow indywidulanych i otrzymuja je 2 najlepsze osoby procentowo 65-35, 10. Konkurs trwa 14 dni konkursowych; START od czwartku 8 grudnia 11. Aby uhonorowac osoby dzialajace (udzielajace sie) w tematach dotyczacych hokeja konkurs przeznaczony jest dla osob udzielajacych sie w tematach hokejowych na "Lodowisku do Hokeja" na forum mecz.pl badz bioracych udzial w konkursach hokejowych
PS. Chec udzialu prosze wpisywac w tym temacie - "KAPITUŁA KONKURSU" ma prawo odrzucic kandydature osoby nie spelniajacej kryteria
Last edited by vonseb; 05/12/2005 20:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
no co jest ekipa hokejowa?? wpisywac sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Tak wiec mamy 120zl na nagrody a w sklad Rady Sponsorskiej jak i KAPITULY KONKURSU wchodzą -terrorist -g00niek -THOM -vonseb -Domingos
Rozpoczne liste konkursową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Ciekawe czy "Kapitula"( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , jak by to Cukier nazwal "monster wow" ) pozwoli mi wystapic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />?Niezle podzialy sie tu porobily widze hehehe , mozna to odebrac jako ludzie z wyzszej polki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
To bedzie moj pierwszy konkurs ale taz pragne zglosic swa osobe!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
he, jeśli się nadaje to również się zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Coś małe zainteresowanie - czyżby " mała pula" zniechęcała? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - czy też niektórzy są zmęczeni niedawno zakończoną rywalizacją? Proste przejrzyste zasady - krótki termin konkursu - same +++ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
i ja sie zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255 |
Jeśli tylko mogę to się zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
w zasadzie zagrać mogę bo bez konkursu ciut nudno.... THOM - myślę że a propos zainteresowania odpowiedź w "" dał kuba81
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
jeśli można to ja również spróbuje swoich sił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Kuba ,Yzerman o co Wam chodzi ??o jakich podzialach mowisz ?? poprostu na szybkiego wymyslilismy z vonsebem konkursik i poprosilismy pierwsza trojke z konkursu czy nie dorzucą pare groszy na nagrody plus vonseb i ja dolozylismy sie do puli nagrod , wiadomo jak jest bez zadnej motywacji i nagrody , dlatego chyba mamy prawo podawac wybrane zdarzenia ??, a przez takie pisanie odechciewa sie wszystkiego.Czlowiek myslal ze wnosi cos pozytecznego ale nie,jak zwykle sa jakies insynuacje .Podpunkt odnosnie udzialu powstal dlatego gdyz ma to byc zabawa dla forumowiczow z dzialu hokejowego (czyli np konkurs ,jakis wklad w zycie hokeja chyba logiczne co?? . Mysle ze troszke rozjasnilem sytuacje. Pozdrawiam z niskiej półki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
Jeśli można - to chętnie stanę z Wami w szranki! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja wlasnie niecierpliwie czekalem na reakcje Domingosa lub Vonseba jako pomyslodwacow... bo to co napisal wyzej Domingos mi sie to wydawalo oczywiste...
Kuba, Kuba... co Ty piszessz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420 |
powalczę z elitą hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Wrzuc kuba81 kaske do puli to bedziesz w "Kapitule " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... - tak to sie zalatwia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a zycie nie znosi prozni dlatego ten konkursik musi sie cos dziac na forum do czasu nastepnej edycji.
PS. Tez startuje a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by vonseb; 06/12/2005 19:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457 |
Pewnie,niektorzy czekaja na mnie. Wiec jestem . Pozdro dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Też chętnie spróbuję, mimo iż się w temacie hokeja nie udzielałem, to mam nadzieję, że coś tutaj ugram. Więc jeśli mogę, to się zgłaszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a nuz trafie na tydzien podobny do tego jak niektore tygodnie w konkursie hokejowym
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|