Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Poniewaz zycie nie znosi nudy, a dobre typy zawsze w cenie -razem ze wspolpomyslodawca Domingosem i w porozumieniu z Rada Sponsorow ( we wlasciwym czasie dowiecie kto w niej zasiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) zdecydowalismy sie na zorganizowanie krotkiego 2 tygodniowego konkursu.

A oto krotki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> regulamin:
1.Kazdego dnia "KAPITUŁA KONKURSU" wybiera 5 ciekawych zdarzen hokejowych ( NHL tez wchodzi w rachube - nie koniecznie o wyrownanych kursach , ale tez bez takich typu 1,35 na daną druzyne, moga tez to byc undery/overy),
2.Trzeba podać typy na KAZDY z 5 meczy w formacie 1,X, lub 2 badz tez under/over na jakiejs linii zapewne 5,5 ale to zalezy tylko od inwencji osoby podajacej typy na dany dzien i z kazdego dnia liczy sie procentowa (%) ilosc trafionych meczow ,
3.Nie trzeba codziennie typowac ale zeby byc zaliczonym do konkursu nalezy wytypowac wyniki w conajmnniej 50% dni konkursowych,
4. Do bilansu konkursu zalicza sie 7 najlepszych dni konkursowych,
5. Wygrywa osoba ktora bedzie miala najwieksza procentowa ilosc trafionych typow , przy rownej ilosci wygrywa osoba ktora czesciej typowala, w razie remisu 1 dniowa dogrywka
6. Do konkursu mozna sie wlaczyc w kazdej chwili,ale nie pozniej niz 7 dni przed zakonczeniem konkursu
7. Na kazdy dzien ustalany jest osobno deadline czyli koniec typowania zaleznie od rozpoczecia pierwszego meczyku o ktore musi zadbac osoba z "KAPITUŁY KONKURSU"
8. Typy do konkursu na poszczegolne dni ustala "kapitula konkursu" inaczej zwana Rada Sponsorow ,
9. Pula nagrod (choc skromna ok 100zl)pochodzi od sponsorow indywidulanych i otrzymuja je 2 najlepsze osoby procentowo 65-35,
10. Konkurs trwa 14 dni konkursowych; START od czwartku 8 grudnia
11. Aby uhonorowac osoby dzialajace (udzielajace sie) w tematach dotyczacych hokeja konkurs przeznaczony jest dla osob udzielajacych sie w tematach hokejowych na "Lodowisku do Hokeja" na forum mecz.pl badz bioracych udzial w konkursach hokejowych

PS. Chec udzialu prosze wpisywac w tym temacie - "KAPITUŁA KONKURSU" ma prawo odrzucic kandydature osoby nie spelniajacej kryteria

Last edited by vonseb; 05/12/2005 20:05.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
no co jest ekipa hokejowa?? wpisywac sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Tak wiec mamy 120zl na nagrody a w sklad Rady Sponsorskiej jak i KAPITULY KONKURSU wchodzą
-terrorist
-g00niek
-THOM
-vonseb
-Domingos

Rozpoczne liste konkursową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ciekawe czy "Kapitula"( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> , jak by to Cukier nazwal "monster wow" ) pozwoli mi wystapic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />?Niezle podzialy sie tu porobily widze hehehe , mozna to odebrac jako ludzie z wyzszej polki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
To bedzie moj pierwszy konkurs ale taz pragne zglosic swa osobe!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
he, jeśli się nadaje to również się zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Coś małe zainteresowanie - czyżby " mała pula" zniechęcała? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - czy też niektórzy są zmęczeni niedawno zakończoną rywalizacją? Proste przejrzyste zasady - krótki termin konkursu - same +++ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
i ja sie zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 255
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 255
Jeśli tylko mogę to się zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
w zasadzie zagrać mogę bo bez konkursu ciut nudno....
THOM - myślę że a propos zainteresowania odpowiedź w "" dał kuba81

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Chętnie wezmę udział

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
jeśli można to ja również spróbuje swoich sił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Kuba ,Yzerman o co Wam chodzi ??o jakich podzialach mowisz ?? poprostu na szybkiego wymyslilismy z vonsebem konkursik i poprosilismy pierwsza trojke z konkursu czy nie dorzucą pare groszy na nagrody plus vonseb i ja dolozylismy sie do puli nagrod , wiadomo jak jest bez zadnej motywacji i nagrody , dlatego chyba mamy prawo podawac wybrane zdarzenia ??, a przez takie pisanie odechciewa sie wszystkiego.Czlowiek myslal ze wnosi cos pozytecznego ale nie,jak zwykle sa jakies insynuacje .Podpunkt odnosnie udzialu powstal dlatego gdyz ma to byc zabawa dla forumowiczow z dzialu hokejowego (czyli np konkurs ,jakis wklad w zycie hokeja chyba logiczne co?? . Mysle ze troszke rozjasnilem sytuacje.
Pozdrawiam z niskiej półki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
Jeśli można - to chętnie stanę z Wami w szranki! Pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja wlasnie niecierpliwie czekalem na reakcje Domingosa lub Vonseba jako pomyslodwacow... bo to co napisal wyzej Domingos mi sie to wydawalo oczywiste...

Kuba, Kuba... co Ty piszessz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dominik

Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
powalczę z elitą hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Wrzuc kuba81 kaske do puli to bedziesz w "Kapitule " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... - tak to sie zalatwia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a zycie nie znosi prozni dlatego ten konkursik musi sie cos dziac na forum do czasu nastepnej edycji.

PS. Tez startuje a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by vonseb; 06/12/2005 19:05.
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
Pewnie,niektorzy czekaja na mnie. Wiec jestem . Pozdro dla wszystkich.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
Też chętnie spróbuję, mimo iż się w temacie hokeja nie udzielałem, to mam nadzieję, że coś tutaj ugram. Więc jeśli mogę, to się zgłaszam.

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a nuz trafie na tydzien podobny do tego jak niektore tygodnie w konkursie hokejowym

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, Sensei, aker, forty, alfa, $-man), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1