P.S. Biore udzi..."> P.S. Biore udzi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Dołączył: May 2003
Posty: 186
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 186
jesli mozna tez chcialbym wziazc udzial i zmierzyc sie z elita hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

P.S. Biore udzial w konkursie NHL (wiec 1 z warunkow udzialu spelniam)

Pozdrawiam Organizatorow MINI-KONKURSU
tom1ak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Milo nam poinformowac ze do " KAPITUŁY KONKURSOWEJ " a co za tym idzie do Rady Sponsorow dolaczyl Yzerman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pula nagrod wzrosla do imponujacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 150 zl

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Rozpiska na poszczegolne dni jest taka ( kto podaje typy ):
08.12 czwartek - vonseb
09.12 piatek - g00niek
10.12 sobota - terrorist
11.12 niedziela - Domingos
12.12 poniedzialek - Thom
13.12 wtorek - Yzerman
14.12 sroda - vonseb
15.12 czwartek - g00niek
16.12 piatek - terrorist
17.12 sobota - Domingos
18.12 niedziela - Thom
19.12 poniedzialek - Yzerman
20.12 wtorek - tu sie jeszcze ustali
21.12 sroda - tu sie jeszcze ustali

W razie czego mozna sie zamieniac jesli taka jest wola.
Uwaga po 13.12 moze byc malo lig europejskich do zagrania, pamietajcie o NHL-u i meczach reprezentacji. Optymalnie byloby zeby typy podawac z formatu 1,X lub 2 badz tez under/over.

PS. Co do meczow NHL-u korzystajcie z ulotki STS-u aby dotyczylo wlasciwego dnia.

Last edited by vonseb; 07/12/2005 21:23.
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Skoro pula nagrod wzrosla do 150 zl to chyba nic nie macie przeciwko takiemu oto podzialowi 70-50-30 az na trzy pierwsze miejsca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oto lista osob zakwalifikowanych do konkursu:
kuba81
managerart
Januch
marzano
THOM
Domingos
vonseb
g00niek
Yzerman
Kylo Masters
terrorist
witryniarz
bankier
mongrita
komisarz
tom1ak
vodzior
okan
mike79
Valverde
HERBI
kampus

Last edited by vonseb; 11/12/2005 08:29.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Ja bym dolozyl chlopakom jeszczz z 200zl, ale nie podoba mi sie do konca regulamin, moze kiedys sam zorganizuje dla chetnych jakis konkurs ze Szwecji+Norwegii o pareset zlotych, ale musze widziec zainteresowanie w tematach ligii szwedzkiej i norweskiej by bylo dla kogo cos takiego robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

vonseb jesli nie mialbys nic przeciwko czy moglbym wrzucic zestawy 08.12 i 10.12 bo wtedy graja zarowno Szwecja i Norwegia wzglednie 10.12 i 13.12 (bo wtedy gra chociaz Norwegia). Jesli nie to 10.12 mi starczy, bo jak sami wiecie intersuja mnie tylko 2 ligii...:) Czasami lookne jesczze na szwajcarie ale to typowo amatorsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tak przy okazji na przyszlosc mam pytanie, bylby ktos zainteresowany konkursem na 10-15 osob, 50 typow z roznych dziedzin z normalnych bukmacherow (bez baw i NB) w ciagu 2 miesiecy kazdy liczony wedlug kursu, przy wpisowym 1000zl? Tak by pula wynosila ponad 10 tys

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
[color:"red"] Konkurs czas zaczac wiec oto typ na czwartek 8.12
Deadline 17.25 ( czyli czas zamkniecia typowania - 5 minut przed rozpoczeciem pierwszego meczu, orientacyjne kursy by STS):
1) JYP - Blues 1:1.90 X:4.25 2:2.60
2) Karpat - Tappara 1:1.80 X:4.25 2:2.80
3) Mora - Timra 1:2.10 X:4.15 2:2.30
4) Sparta S. - Storhamar 1:2.75 X:4.40 2:1.80
5) Brynas - Sodertalje 1:1.90 X:4.25 2:2.60 [color:"red"]

Prosze przy podawaniu typow o skopiowanie meczow ( zeby to nie byly same suche liczby tylke zeby bylo ladnie i czytelnie kto co gra ) i wpisanie swojej wersji .

Last edited by vonseb; 07/12/2005 21:42.
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Nie zglaszalem sie przeciez do konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak juz jestem potypuje rekreacyjnie, jakby co zrzekajac sie nagrody na rzecz kolejnej osoby za mna

1) JYP - Blues under 5.5 1,55 baw
2) Karpat - Tappara under 5.5 1,60 baw
3) Mora - Timra under 5.5 1,55 baw
4) Sparta S. - Storhamar under 6.5 1,80 CB
5) Brynas - Sodertalje under 5.5 baw 1,55

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A oto moje typy bo ktos musi zaczac:
1) JYP - Blues 2
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra 1
4) Sparta S. - Storhamar X
5) Brynas - Sodertalje 1

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Nie zglaszalem sie przeciez do konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak juz jestem potypuje rekreacyjnie, jakby co zrzekajac sie nagrody na rzecz kolejnej osoby za mna

1) JYP - Blues under 5.5 1,55 baw
2) Karpat - Tappara under 5.5 1,60 baw
3) Mora - Timra under 5.5 1,55 baw
4) Sparta S. - Storhamar under 6.5 1,80 CB
5) Brynas - Sodertalje under 5.5 baw 1,55

Sorry terrorist ale zle zrozumiales moja intencje typownia poniewaz w dniu dzisiejszym ja wybralem MECZE DO TYPOWANIA w formacie 1,X, lub 2 ( na co wskazuja kursy ) i wszyscy chcacy dzis typowac musza, chcac nie chcac wytypowac 1,X lub 2 na te mecze. Jesli ty bedziesz chcial sobie dac under/over a bedzie TWOJ DZIEN DO TYPOWANIA to napiszesz ze typujemy under/over na danej linii i wtedy my bedziemy sie musieli dostosowac.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Ok Vonseb to nie typuje
nie podoba mi sie bardzo sposob liczenia bo np w spotkaniu Brynaes - Sodertajle szanse wycieniam 43-19-38, czyli biorac pod uwage konkurs gdzie liczy sie % trafnych typow typowalbym 1, biorac pod uwage kursy "w realu" postawie 2, bo 38% po kursie 2,75 w expekt przedstawia dla mnie lekka value. Raczej powinna byc gra kazdy typ po 100zl *kurs wtedy mialoby to wiekszy sens

Powodzenia wszystkim
podam zestaw na 10 i jak Yzerman sie zgodzi na 13, w zamian mialby za mnie 16

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Ok Vonseb to nie typuje
nie podoba mi sie bardzo sposob liczenia bo np w spotkaniu Brynaes - Sodertajle szanse wycieniam 43-19-38, czyli biorac pod uwage konkurs gdzie liczy sie % trafnych typow typowalbym 1, biorac pod uwage kursy "w realu" postawie 2, bo 38% po kursie 2,75 w expekt przedstawia dla mnie lekka value. Raczej powinna byc gra kazdy typ po 100zl *kurs wtedy mialoby to wiekszy sens

Powodzenia wszystkim
podam zestaw na 10 i jak Yzerman sie zgodzi na 13, w zamian mialby za mnie 16
Okey pamietaj ze to ma byc tylko taka zabawa zeby zapelnic luke do nastepnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . NIe zapomnij o zestawie. Innym razem jak bedzie taka zabawa to moze zagramy na kursy ( ale na kursy to graja juz w rankingu hokejowym )

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
1) JYP - Blues 1
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra 1
4) Sparta S. - Storhamar X
5) Brynas - Sodertalje X

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
no to lecimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1) JYP - Blues X
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra 1
4) Sparta S. - Storhamar 2
5) Brynas - Sodertalje X

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 186
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 186
Ciesze sie ze udalo mi sie zakwalifikowac. Zycze powodzenia i milej zabawy!!!

1) JYP - Blues X
2) Karpat - Tappara X
3) Mora - Timra 2
4) Sparta S. - Storhamar 2
5) Brynas - Sodertalje 2

Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
1) JYP - Blues 2
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra 1
4) Sparta S. - Storhamar 2
5) Brynas - Sodertalje X

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
1) JYP - Blues 1
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra 1
4) Sparta S. - Storhamar 2
5) Brynas - Sodertalje 1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
ale vonseb z ta ligą świńską to przesadziłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1) JYP - Blues 1
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra X
4) Sparta S. - Storhamar 1
5) Brynas - Sodertalje 1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
podam zestaw na 10 i jak Yzerman sie zgodzi na 13, w zamian mialby za mnie 16

też nie dostałem ani jednego "czecho-słowackiego" dnia więc pozostanie mi NHL... problem z 16.12 jest tylko taki że wtedy są raptem 4 mecze w NHL a na reprezentacjach za diabła się nie znam.
Właśnie zerknąłem na kalendarz norweskiej i tak na prawdę 13.12 nie ma nic specjalnie ciekawego na rozkładzie (może Trondheim tylko), więc w tej sytuacji jeśli mozna to jednak pozostanę przy 13.12 i 19.1.
A czecho-słowacki brak jakoś przeżyję (choć jutro na SVK są 3 tak piękne spotkanka że serce się kraje)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
WITAM !!
Czy szanowna kapituła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zakwalifikuje kolejngeo uczestnika konkursu ?? Jeśli tak Z GÓRY DZIĘKI, jeśli NIE proszę anulować propozycje moich typów !!
A wygląda to tak:

1) JYP - Blues 2
2) Karpat - Tappara X
3) Mora - Timra 2
4) Sparta S. - Storhamar 2
5) Brynas - Sodertalje 2

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Skoro jest sam wielki Mike 79 to i ja się zgłaszam:)
Moje typy na dziś:
1) JYP - Blues 2
2) Karpat - Tappara 1
3) Mora - Timra 2
4) Sparta S. - Storhamar 2
5) Brynas - Sodertalje 2

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,712 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1