|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 186 |
jesli mozna tez chcialbym wziazc udzial i zmierzyc sie z elita hokeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
P.S. Biore udzial w konkursie NHL (wiec 1 z warunkow udzialu spelniam)
Pozdrawiam Organizatorow MINI-KONKURSU tom1ak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Milo nam poinformowac ze do " KAPITUŁY KONKURSOWEJ " a co za tym idzie do Rady Sponsorow dolaczyl Yzerman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pula nagrod wzrosla do imponujacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 150 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Rozpiska na poszczegolne dni jest taka ( kto podaje typy ): 08.12 czwartek - vonseb 09.12 piatek - g00niek 10.12 sobota - terrorist 11.12 niedziela - Domingos 12.12 poniedzialek - Thom 13.12 wtorek - Yzerman 14.12 sroda - vonseb 15.12 czwartek - g00niek 16.12 piatek - terrorist 17.12 sobota - Domingos 18.12 niedziela - Thom 19.12 poniedzialek - Yzerman 20.12 wtorek - tu sie jeszcze ustali 21.12 sroda - tu sie jeszcze ustali
W razie czego mozna sie zamieniac jesli taka jest wola. Uwaga po 13.12 moze byc malo lig europejskich do zagrania, pamietajcie o NHL-u i meczach reprezentacji. Optymalnie byloby zeby typy podawac z formatu 1,X lub 2 badz tez under/over.
PS. Co do meczow NHL-u korzystajcie z ulotki STS-u aby dotyczylo wlasciwego dnia.
Last edited by vonseb; 07/12/2005 21:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Skoro pula nagrod wzrosla do 150 zl to chyba nic nie macie przeciwko takiemu oto podzialowi 70-50-30 az na trzy pierwsze miejsca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oto lista osob zakwalifikowanych do konkursu: kuba81 managerart Januch marzano THOM Domingos vonseb g00niek Yzerman Kylo Masters terrorist witryniarz bankier mongrita komisarz tom1ak vodzior okan mike79 Valverde HERBI kampus
Last edited by vonseb; 11/12/2005 08:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Ja bym dolozyl chlopakom jeszczz z 200zl, ale nie podoba mi sie do konca regulamin, moze kiedys sam zorganizuje dla chetnych jakis konkurs ze Szwecji+Norwegii o pareset zlotych, ale musze widziec zainteresowanie w tematach ligii szwedzkiej i norweskiej by bylo dla kogo cos takiego robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
vonseb jesli nie mialbys nic przeciwko czy moglbym wrzucic zestawy 08.12 i 10.12 bo wtedy graja zarowno Szwecja i Norwegia wzglednie 10.12 i 13.12 (bo wtedy gra chociaz Norwegia). Jesli nie to 10.12 mi starczy, bo jak sami wiecie intersuja mnie tylko 2 ligii...:) Czasami lookne jesczze na szwajcarie ale to typowo amatorsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak przy okazji na przyszlosc mam pytanie, bylby ktos zainteresowany konkursem na 10-15 osob, 50 typow z roznych dziedzin z normalnych bukmacherow (bez baw i NB) w ciagu 2 miesiecy kazdy liczony wedlug kursu, przy wpisowym 1000zl? Tak by pula wynosila ponad 10 tys
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
[color:"red"] Konkurs czas zaczac wiec oto typ na czwartek 8.12 Deadline 17.25 ( czyli czas zamkniecia typowania - 5 minut przed rozpoczeciem pierwszego meczu, orientacyjne kursy by STS): 1) JYP - Blues 1:1.90 X:4.25 2:2.60 2) Karpat - Tappara 1:1.80 X:4.25 2:2.80 3) Mora - Timra 1:2.10 X:4.15 2:2.30 4) Sparta S. - Storhamar 1:2.75 X:4.40 2:1.80 5) Brynas - Sodertalje 1:1.90 X:4.25 2:2.60 [color:"red"]
Prosze przy podawaniu typow o skopiowanie meczow ( zeby to nie byly same suche liczby tylke zeby bylo ladnie i czytelnie kto co gra ) i wpisanie swojej wersji .
Last edited by vonseb; 07/12/2005 21:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Nie zglaszalem sie przeciez do konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak juz jestem potypuje rekreacyjnie, jakby co zrzekajac sie nagrody na rzecz kolejnej osoby za mna
1) JYP - Blues under 5.5 1,55 baw 2) Karpat - Tappara under 5.5 1,60 baw 3) Mora - Timra under 5.5 1,55 baw 4) Sparta S. - Storhamar under 6.5 1,80 CB 5) Brynas - Sodertalje under 5.5 baw 1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A oto moje typy bo ktos musi zaczac: 1) JYP - Blues 2 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra 1 4) Sparta S. - Storhamar X 5) Brynas - Sodertalje 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Nie zglaszalem sie przeciez do konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak juz jestem potypuje rekreacyjnie, jakby co zrzekajac sie nagrody na rzecz kolejnej osoby za mna
1) JYP - Blues under 5.5 1,55 baw 2) Karpat - Tappara under 5.5 1,60 baw 3) Mora - Timra under 5.5 1,55 baw 4) Sparta S. - Storhamar under 6.5 1,80 CB 5) Brynas - Sodertalje under 5.5 baw 1,55 Sorry terrorist ale zle zrozumiales moja intencje typownia poniewaz w dniu dzisiejszym ja wybralem MECZE DO TYPOWANIA w formacie 1,X, lub 2 ( na co wskazuja kursy ) i wszyscy chcacy dzis typowac musza, chcac nie chcac wytypowac 1,X lub 2 na te mecze. Jesli ty bedziesz chcial sobie dac under/over a bedzie TWOJ DZIEN DO TYPOWANIA to napiszesz ze typujemy under/over na danej linii i wtedy my bedziemy sie musieli dostosowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Ok Vonseb to nie typuje nie podoba mi sie bardzo sposob liczenia bo np w spotkaniu Brynaes - Sodertajle szanse wycieniam 43-19-38, czyli biorac pod uwage konkurs gdzie liczy sie % trafnych typow typowalbym 1, biorac pod uwage kursy "w realu" postawie 2, bo 38% po kursie 2,75 w expekt przedstawia dla mnie lekka value. Raczej powinna byc gra kazdy typ po 100zl *kurs wtedy mialoby to wiekszy sens
Powodzenia wszystkim podam zestaw na 10 i jak Yzerman sie zgodzi na 13, w zamian mialby za mnie 16
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ok Vonseb to nie typuje nie podoba mi sie bardzo sposob liczenia bo np w spotkaniu Brynaes - Sodertajle szanse wycieniam 43-19-38, czyli biorac pod uwage konkurs gdzie liczy sie % trafnych typow typowalbym 1, biorac pod uwage kursy "w realu" postawie 2, bo 38% po kursie 2,75 w expekt przedstawia dla mnie lekka value. Raczej powinna byc gra kazdy typ po 100zl *kurs wtedy mialoby to wiekszy sens
Powodzenia wszystkim podam zestaw na 10 i jak Yzerman sie zgodzi na 13, w zamian mialby za mnie 16 Okey pamietaj ze to ma byc tylko taka zabawa zeby zapelnic luke do nastepnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . NIe zapomnij o zestawie. Innym razem jak bedzie taka zabawa to moze zagramy na kursy ( ale na kursy to graja juz w rankingu hokejowym )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
1) JYP - Blues 1 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra 1 4) Sparta S. - Storhamar X 5) Brynas - Sodertalje X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
no to lecimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) JYP - Blues X 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra 1 4) Sparta S. - Storhamar 2 5) Brynas - Sodertalje X
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 186 |
Ciesze sie ze udalo mi sie zakwalifikowac. Zycze powodzenia i milej zabawy!!!
1) JYP - Blues X 2) Karpat - Tappara X 3) Mora - Timra 2 4) Sparta S. - Storhamar 2 5) Brynas - Sodertalje 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
1) JYP - Blues 2 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra 1 4) Sparta S. - Storhamar 2 5) Brynas - Sodertalje X
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
1) JYP - Blues 1 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra 1 4) Sparta S. - Storhamar 2 5) Brynas - Sodertalje 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
ale vonseb z ta ligą świńską to przesadziłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) JYP - Blues 1 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra X 4) Sparta S. - Storhamar 1 5) Brynas - Sodertalje 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
podam zestaw na 10 i jak Yzerman sie zgodzi na 13, w zamian mialby za mnie 16 też nie dostałem ani jednego "czecho-słowackiego" dnia więc pozostanie mi NHL... problem z 16.12 jest tylko taki że wtedy są raptem 4 mecze w NHL a na reprezentacjach za diabła się nie znam. Właśnie zerknąłem na kalendarz norweskiej i tak na prawdę 13.12 nie ma nic specjalnie ciekawego na rozkładzie (może Trondheim tylko), więc w tej sytuacji jeśli mozna to jednak pozostanę przy 13.12 i 19.1. A czecho-słowacki brak jakoś przeżyję (choć jutro na SVK są 3 tak piękne spotkanka że serce się kraje)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
WITAM !! Czy szanowna kapituła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zakwalifikuje kolejngeo uczestnika konkursu ?? Jeśli tak Z GÓRY DZIĘKI, jeśli NIE proszę anulować propozycje moich typów !! A wygląda to tak:
1) JYP - Blues 2 2) Karpat - Tappara X 3) Mora - Timra 2 4) Sparta S. - Storhamar 2 5) Brynas - Sodertalje 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Skoro jest sam wielki Mike 79 to i ja się zgłaszam:) Moje typy na dziś: 1) JYP - Blues 2 2) Karpat - Tappara 1 3) Mora - Timra 2 4) Sparta S. - Storhamar 2 5) Brynas - Sodertalje 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|