|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
111111 goooooolllll ogieńńńńńńńńńńńń hehehehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
szkoda ze w ofercie nie mialem zakladu na kornery - Gamba ladnie tlucze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
i Gamba 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
ja pierrrrr co on zrobiłłłłłłł setka była
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
No to ja na przekór gram - Osaka ma nie zdobyć dziś bramki:) szybko polegles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
BRAWO ANALYTICS dobry poczatek oby dolozyli na 2 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ok poszlo za 150 zobaczymy codzien przyniesie ako 350?  wczoraj bylo wczoraj z tych 8 bylo okolo 270 i  Witam ...tylko że dzień konia zdarza się bardzo rzadko  Ja np. ako powyżej 100 ostatni raz trafiłem 11 lat temu  ...inna sprawa, że nie gram takich taśm od lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Real - Tote X2 Inter - Schalke X2  masz fantazje  trzeba mieć  bez tego nie da się Niby - tak. Tylko płynąc po morzu, można się na skale rozbić.  Albo nie daj Boże coś Cię chapnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Adriano powinien wbić na 2-0 ale nie trafił do pustej bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
No to ja na przekór gram - Osaka ma nie zdobyć dziś bramki:) szybko polegles  bravo podwyzszac  tez skorzystalem;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
BRAWO ANALYTICS dobry poczatek oby dolozyli na 2 0 jak dla mnie sedzia moze  koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
znowu na euro leci powtórka ".... a co tam w sobotce slychac..." hahahahaha  - goście od kolarstwa sa mega 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
ok poszlo za 150 zobaczymy codzien przyniesie ako 350?  wczoraj bylo wczoraj z tych 8 bylo okolo 270 i  Witam ...tylko że dzień konia zdarza się bardzo rzadko  Ja np. ako powyżej 100 ostatni raz trafiłem 11 lat temu  ...inna sprawa, że nie gram takich taśm od lat  pier czegos tu nierozumiesz nikt tutaj nie jest idiotą! podalem kurs ze wszystkich podanych wczoraj meczow gra sie mecze pojedyncze podwojne albo potrojne i masz przody jak sie wrocisz wstecz na quazi wyjasnialem ze ako moze a raczej nie wejdzie!! ale grajac 2-3 kupony i te mecze rozbic masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Analytics... wszystko rozumiem...przestrzegam tylko młodych aby czasem takich AKO nie tworzyli, bo przecież masz 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ok poszlo za 150 zobaczymy codzien przyniesie ako 350?  wczoraj bylo wczoraj z tych 8 bylo okolo 270 i  Witam ...tylko że dzień konia zdarza się bardzo rzadko  Ja np. ako powyżej 100 ostatni raz trafiłem 11 lat temu  ...inna sprawa, że nie gram takich taśm od lat  i slusznie, wygrywanie dlugodystansowe i tasmy to pojecia wzajemnie wykluczajace sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Analytics... wszystko rozumiem...przestrzegam tylko młodych aby czasem takich AKO nie tworzyli, bo przecież masz 100%  eeee tam nigdy nie masz 100% tez niewystrzegam sie bledow ale staram sie je redukowac do minimum a skad myslisz nick sam z siebie po zachodzie slonca po dzis 10meczy efekt? niewiem +8/8 wczoraj niech da chociaz 14/18 i bedzie bosko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
ten Adriano to jest najsłabsze ogniwo na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
No to ja na przekór gram - Osaka ma nie zdobyć dziś bramki:) szybko polegles  bravo podwyzszac  tez skorzystalem;] Kiedyś Anal musi wtopić, więc progresją sobie jadę:) Ja już wtopiłem, więc powodzenia, żeby ten mecz Gamba wygrała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
No to ja na przekór gram - Osaka ma nie zdobyć dziś bramki:) szybko polegles  bravo podwyzszac  tez skorzystalem;] Kiedyś Anal musi wtopić, więc progresją sobie jadę:) Ja już wtopiłem, więc powodzenia, żeby ten mecz Gamba wygrała. ale on sie nie upiera ze nie wtopi a wczoraj progresja ta bys sporo poplynal 
|
|
|
Link skopiowany do schowka