|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
JuN, jestem pewien,że jeśli ktoś by dostał to by śmiało tutaj napisał. Ja sprawdzałem czas poprzednich wypłat i były to średnio 3dni oczekiwania. u mnie 5 dni, mimo ze nie mam zadnego mega wypasionego statusu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
fajnie wyslali info z bonusem od nastepnej wplaty do 100 euro
a kasy wciaz brak...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Posejdon ma dla Ciebie w prezencie nawet do 100 € bonusu! 06.04.2011 Władca mórz i oceanów rozkręca bębny losujące i daje Ci w prezencie do Twojej wpłaty jedyny w swoim rodzaju bonus 100% o wartości nawet do 100 euro! Wykorzystaj możliwość i doładuj juz teraz swoje konto. Sięgnij po wygrane na nowym automacie do gry „ Lord of the Oceans [ media.lsbetmed.com]“, wygrane, które są tak nieskończone jak głębiny morza. Kliknij poniższy link, doładuj swoje konto a bonus zostanie Ci natychmiastowo dopisany do stanu konta! To naprawdę ważne, żebyś użył linku „DOŁADUJ TERAZ“-ponieważ ten bonus zarezerwowany jest wyłącznie dla Ciebie i tylko w ten sposób możemy przyporządkować go do Twojego konta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Trochę robi się to irytujące, suport zapewniał mnie, że wypłata wyjdzie na początku tygodnia. Mamy już środę, pieniędzy nie ma. Wysyłają info odnośnie bonusa itp.. To już nawet intragame robi szybsze wypłaty..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2009
Posty: 44 |
Wypłaty zależą od statusu który posiadasz ja już osiągnąłem platynę i wypłatę mam do kilku godzin max 1 dzien.na brązowym i srebrnym się czeka do 10dni roboczych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
mundur , czekam 9dni, support odpisal mi ze na początku tego tygodnia będzie zrealizowana wypłata. Sprawdzałem swoje poprzednie i ich realizacja trwała max 3dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wypłaty zależą od statusu który posiadasz ja już osiągnąłem platynę i wypłatę mam do kilku godzin max 1 dzien.na brązowym i srebrnym się czeka do 10dni roboczych. a ja mam już diament  i wpłaty prawie w czasie rzeczywistym  niedawno zlecilem i juz na mb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Ja przed 30 min dostalem wyplate na Netka z 20 marca. Status braz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2009
Posty: 44 |
"Bonus 100% może wynieść maksymalnie100 euro. Do swojej następnej wypłaty lub do 20.04.2011 wygeneruj co najmniej 50- krotność punktową dokonanego depozytu (przykład: wpłata 100€ - wymagana ilość punktów: 5000), a będziesz mógł nadal zastawiać swój bonus!"
czyli jak dobrze rozumiem po uzbieraniu 5k pkt można już zlecić wypłatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Miło z ich strony wypłacili, wpłaciłem cześć spowrotem i dostałem reload 100% (pewnie to o czym post wyżej) chodz tego sie nie spodziewałem, bo nie dostałem takiej oferty na maila. Bynajmniej teraz nie zlecam wypłaty przed ugraniem Platyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dostalem po 19 kase na mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2011
Posty: 5 |
wypłata dotarła
a przy okazji zapytam czy miał ktoś kiedyś problem z WPŁATA Moneybookers Przelewy24 gdzie wyskakiwał komunikat:
"Wrong merchant email address"
nigdy takie czegoś nie miałem wiec jest szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
od wczoraj wieczora probuje wplacic przez mb i sie nie udaje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,742 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,742 Likes: 12 |
Bo za duzo wplat maja juz w tym miesiacu i zamkneli depozyty  A tak na powaznie to dzis w nocy tez nie dzialalo .moze jakis problem techniczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
wczoraj dostali dokument do weryfikacji dzis salata na koncie. status zloty  czyli czas oczekiwania niecale 24 h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
widze ze i u mnie zniknelo MB i P24
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
No to zajebi... bo u ja wciąż nie dostałem wypłaty na mb, pomimo że wypłacałem w tym samym dniu co JuN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2010
Posty: 29 |
już można wpłacać, tyle, że mi tego 100% nie dopisali a zrobiłem jak napisali,zzzzzzzzzzzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dziwne, wplacilem 400 i nie dodali mi z automatu bonusu, mimo ze maila dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dostalem juz, 10 min czekania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|