|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
grzech77 dokladnie, wszystko od 200 w góre to juz sygnal ostrzegawczy, w odstawke idzie duzo zagrychy  Do mnie az z przychodni zadzwonili..200-250 jest juz podwyzszony,powyzej to juz jest podobno konkret  Ja mam od alko bo dzien w dzien te 4 piwa wypijam  a wiadomo do tego dobry kebab i pozamiatane,,,:D konserwanty tez swoje robią, kiedys ludzie boczek na sniadanie, slonine na obiad i golonke na kolacje wpier... i o żadnym cholesterolu nie słyszeli  No dokladnie  Dzisiaj Pan doktor jak pokazal mi szlaban na zywnosc to bez kitu wszystko co najlepsze,Dobra habaninka,jaja w majonezie  piwko ,wodeczka bigosik te sprawy  zero tluszczy zwierzecych,miesko najlepiej z wody ewentualnie z grila jesli chude jak piers z kurczaka,no i owoce owoce warzywa warzywa..Masakra jednym..Jednym slowej ;ista ulubionych potraw powedrowala na liste zakazana  Wiem jedno nie zrezygnuje ze wszystkiego bo nie dal bym rady "D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
ok nie zanudzam bo tu nie miejsce na te tematy  Real zaraz mega boks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
sok z kapusty i czosnek zajebiscie obnizaja cholesterol, tylko nie pomyl z... sosem czosnkowym do kebaba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
tak na marginesie to o jajku wielkanocnym tez mozesz zapomniec  Finanz widzę że dziś 1 rocznica na forum  stary chłop i pierwsza rocznica... tak jakos wyszlo niechcacy  to niezle tych postow nabiles przez rok 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152 |
jebane niemiaszki wyjebaly mnie bez gumy dziisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Artland chyba też w papę  Co za tydzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
sok z kapusty i czosnek zajebiscie obnizaja cholesterol, tylko nie pomyl z... sosem czosnkowym do kebaba  hahahahaha dobre  i widze ze w temacie jestes  Dobra rada i sie przyda  Musze pogrzebac troche w necie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
tak na marginesie to o jajku wielkanocnym tez mozesz zapomniec  Finanz widzę że dziś 1 rocznica na forum  stary chłop i pierwsza rocznica... tak jakos wyszlo niechcacy  to niezle tych postow nabiles przez rok  obfity rok, dużo pefffek było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
sok z kapusty i czosnek zajebiscie obnizaja cholesterol, tylko nie pomyl z... sosem czosnkowym do kebaba  hahahahaha dobre  i widze ze w temacie jestes  Dobra rada i sie przyda  Musze pogrzebac troche w necie jestem jestem, co prawda nie z autopsji ale temat bardzo popularny ostatnimi czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
obfity rok, dużo pefffek było  peffki sa codziennie tylko trzeba te dobre do koszyka wkladac  ,ja czasami przy kasie odkladam bo zwariowac mozna tyle tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
tak na marginesie to o jajku wielkanocnym tez mozesz zapomniec  Finanz widzę że dziś 1 rocznica na forum  stary chłop i pierwsza rocznica... tak jakos wyszlo niechcacy  to niezle tych postow nabiles przez rok  W wojsku kiedyś miałem instruktora który zwykł mawiać że faceci dzielą się na sto tysięcy różnych sposobów , między innymi na aktywnych i pasywnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Jedziemy jedziemyyyyyy i to na sygnale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
W wojsku kiedyś miałem instruktora który zwykł mawiać że faceci dzielą się na sto tysięcy różnych sposobów , między innymi na aktywnych i pasywnych  tak z gejowska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Kurewscy  grac do chuja pana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Savanovic szaleje jego over punktowy pograny szkoda ze z hokejem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152 |
Artland Dragons bubuheheheheheheheheheheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
W wojsku kiedyś miałem instruktora który zwykł mawiać że faceci dzielą się na sto tysięcy różnych sposobów , między innymi na aktywnych i pasywnych  tak z gejowska  No i powiem Ci że byś wpadł , to podchwytliwe było  według instruktora pedalstwo to w pierdlu a woju to aktywnych do prac w świetlicy szukał a pasywnych do podłóg , korytarzy , latryn i łazienek w hu. było do szorowania  Bazowało się na wyczuciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Jedziemy jedziemyyyyyy i to na sygnale  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|