Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 44 1 2 20 21 22 23 24 43 44
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by dexter_AS
Bagnis ....
nie potrafi zakończyć gema mając smecz...z takim podejściem nie ma szans na wygraną

jak ta kaleka wygrala challenger w zeszly tygodniu ?

przeciez ten mecz to smiech na sali, Lorenzi po prostu troche mniej psuje laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Ghedin po mecz 3 @ boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Bagnis za smecze powinien dostac w dziub puke

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Bagnis ogólnie jest opóźniony
Lorenzi 3df w gemie, smecz, a on nawet BP nie ma...retarded

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
są jakieś szanse żeby Donskoy wygrał ? ogląda ktoś ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by dexter_AS
Bagnis ogólnie jest opóźniony
Lorenzi 3df w gemie, smecz, a on nawet BP nie ma...retarded

prawie wszystko lata u mnie w pokoju, kazdy rodzaj miesa laugh

bo mozna przegrac, ale nie w takim stylu i z tak slabo dysponowanym przeciwnikiem !

Lorenzi psuje na potege, robi DF, a Bagnis i tak psuje jeszcze wiecej blush jak ten grajek wygral challenger

ja lepiej od niego smeczuje laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
no to Bagnis pokazał klasę
on nie trafił ani jednym smeczem jak oglądam, a było ich z 7

żenująca postawa

Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Originally Posted by Belm0o
są jakieś szanse żeby Donskoy wygrał ? ogląda ktoś ?
no narazie to nie wygląda zbyt imponująco, duzy atakuje no i niestety wyrzuca... ale miejmy nadzieje ze bedzie lepiej

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by dexter_AS
no to Bagnis pokazał klasę
on nie trafił ani jednym smeczem jak oglądam, a było ich z 7

żenująca postawa

top 5 najbardziej zenujacych tenisowych ATP performance jakie w zyciu widzialem

waznym czynnikiem na wytypowanie ma tutaj wplyw, ze po drugiej stronie siatki nie Nadal czy Federer, a rownie beznadziejny Lorenzi smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
mecz Bagnis- Lorenzi
jak opisać ten mecz, tytułem filmy "głupi i głupszy"

przecież ten jełop za taką postawę na korcie powinien zostać wygwizdany i co tylko się da...to jest śmiech na sali...zero ambicji

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
i ostatni gem blush

siatka, dwa podwojne i wywalenie specjalnie pilki w trybuny

wiem, ze jak sie przegrywa to sie nie chce, ale ten olewacki styl niech sie na nim kiedys w zyciu odbije puke

Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Hocevar 2,11 kaman:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
co to za kurs na Gabe? Tylko mi się wydaje że odprawi Słodkiego w dwóch setach?!

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
pięknie to zakończył...jak można nie łamać jeśli przeciwnik robi 3df w gemie, i 2 pod rząd...

Bagnis żenua....jak pisze Rusedski, przegrać można, po walce nie mam pretensji, ale w takim stylu to puke Bagnispuke puke pawia

Wolf #4588631 08/04/2011 23:56
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Originally Posted by Wolf
co to za kurs na Gabe? Tylko mi się wydaje że odprawi Słodkiego w dwóch setach?!

tylko Tobie ;P nie no... cięzki mecz ogólnie, jesli Gaba szybko zwinie dup* na kwale to miejscowy nie powinien miec problemow smile czysto sportowo mysle 50/50

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Simon będzie kończył powoli chyba.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by dexter_AS
mecz Bagnis- Lorenzi
jak opisać ten mecz, tytułem filmy "głupi i głupszy"

przecież ten jełop za taką postawę na korcie powinien zostać wygwizdany i co tylko się da...to jest śmiech na sali...zero ambicji

jakbym tam siedzial na trybunach, to by ta bezambicjonalna ciota zycia nie miala !
wiem, ze czasem sie nie chce, szczegolnie jak sie 2 turniej ciagnie, ale jednak 2 wygrana z Falla wskazywala ze chce mu sie cisnac i ma jeszcze duzo gazu w sobie ... wiem jak wyglada ktos zrezygnowany, wiem jak wyglada ktos jak mu nie idzie, nie myslalem, ze zobacze jak wyglada ktos kto kladzie megalache na spotkanie i leje na kibicow, przeciwnika az takim moczem

udlaw sie nim, cieciu malinowy ! puke

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Wolf
co to za kurs na Gabe? Tylko mi się wydaje że odprawi Słodkiego w dwóch setach?!

tylko Tobie ;P nie no... cięzki mecz ogólnie, jesli Gaba szybko zwinie dup* na kwale to miejscowy nie powinien miec problemow smile czysto sportowo mysle 50/50

dla mnie sportowo to właśnie Gaba zdecydowanie. Nie wydaje mi się również żeby odpuszczał półfinał dla kwali. Poszło mocno na temimurarza.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Wolf
co to za kurs na Gabe? Tylko mi się wydaje że odprawi Słodkiego w dwóch setach?!

tylko Tobie ;P nie no... cięzki mecz ogólnie, jesli Gaba szybko zwinie dup* na kwale to miejscowy nie powinien miec problemow smile czysto sportowo mysle 50/50
moge wiedziec gdzie na kwale?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by dominwin
Originally Posted by Wolf
co to za kurs na Gabe? Tylko mi się wydaje że odprawi Słodkiego w dwóch setach?!

tylko Tobie ;P nie no... cięzki mecz ogólnie, jesli Gaba szybko zwinie dup* na kwale to miejscowy nie powinien miec problemow smile czysto sportowo mysle 50/50
moge wiedziec gdzie na kwale?
ciągle widnieje na liście w MC

Strona 22 z 44 1 2 20 21 22 23 24 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1