|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
we Francji póki co też dziwnie jakoś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
wszyscy się z tego śmieją, bilbordy z Mezengą, Kzezevicem, a po sezonie większość ma zostać oddana po sezonie. No, ale od Skorży są w tym klubie więksi partacze. Miklas z Jóźwiakiem  mlody ale powiedz mi bo juz bez wzgledu na animozje miedzy klubami jak to jest mozliwe ze taki klub jak Legia miesza z gownem wlasnych kibicow i tylko jeden lisc poszedl na twarz  przeciez druzyny z dolu tabeli jak MY , Arka , Polonia Bytom nie ma takiej pasy u siebie ... sorry ale to kompletny brak szacunku bo nie wierze ze jestescie az tak bardzo slabi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles? chyba stracą tak jak i Lille
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
zmiana w druzynie Widzewa, wchodzi Messi  no to bedzie meczysko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
maszerano tez sie specjalnie wykartkowal przed realem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles? chyba stracą tak jak i Lille Właśnie w drugiej rundzie, Arles nie jest tak beznadziejne jak w pierwszej. Pomimo to, Bordo powinno wymęczyć 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
zmiana w druzynie Widzewa, wchodzi Messi  no to bedzie meczysko ja bym sie nie smial bo jest najlepszym naszym zawodnikiem odkad przyszedl , taki ot poziom naszej ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Specjalnie dla niego ogladalem ostatnie mecze Widzewa, i niestety zachwycił tylko w debucie. Budka jak dosrodkowal  chyba nawet dzieci na trybucnahc nie maja z tego pozytku  przeleciala nad stadionem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
znaczy własny klub miesza z gównem kibiców ? Obecnie to chyba najbardziej od Nas jeździ po Nas Błędowski. Tak to się trochę poprawiło i przeważnie Wybiórcza z Nami jedzie, a ITI nawet się trochę za Nami wstawiło.
A co do liścia, to nie ma on związku z formą sportową tylko za rzucanie w żyletę tekstami "kmioty", a Rzeźnik wiadomo Widzewiak i podpadał wiele razy.
Zresztą na Lechii się wiele wyjaśniło, piłkarze mieli pełne wsparcie, ba nawet Skorża był wspierany, ale baty zbiera Miklas z Jóźwiak.
Beznadziejni aż tak nie jesteśmy, ale sam widzisz, że to co kupili nasi spec to szrot i ratuje nas trochę stara gwardia. A, że Skorża się do Legii nie nadaje to te wyniki są jakie są. Piłkarze nie dostają, bo panuje przekonanie, że grają tyle ile potrafią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Strasbourg 11111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles? Jaki miałeś kurs na Bordo ? po mojemu 1-0 bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Bordo strzelac tam na 1-0 chociaz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Specjalnie dla niego ogladalem ostatnie mecze Widzewa, i niestety zachwycił tylko w debucie. Budka jak dosrodkowal  chyba nawet dzieci na trybucnahc nie maja z tego pozytku  przeleciala nad stadionem  a wiesz dlaczego czy nie ??? w ciagu 5 dni rozegral 3 mecze w Gruzji wiec nie mial sily nawet chodzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles? chyba stracą tak jak i Lille Właśnie w drugiej rundzie, Arles nie jest tak beznadziejne jak w pierwszej. Pomimo to, Bordo powinno wymęczyć 1-0 jestem zbyt zachłanny i za mało mi 1-0 chce co najmniej 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
a mi znajomy fajn Lecha mowil ze podobno Skorza juz niemal pewny w Poznaniu  sie go pytalem z czego cieszy morde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
no dobra ok ale przeciez u nas po 1 porazce u siebie to leca kur.... i chu.... ze az milo a aspiracje mamy zupelnie inne!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Etienne 2, Irek gogogogog po brame
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Specjalnie dla niego ogladalem ostatnie mecze Widzewa, i niestety zachwycił tylko w debucie. Budka jak dosrodkowal  chyba nawet dzieci na trybucnahc nie maja z tego pozytku  przeleciala nad stadionem  a wiesz dlaczego czy nie ??? w ciagu 5 dni rozegral 3 mecze w Gruzji wiec nie mial sily nawet chodzic ale mi chodzi o spotkanie z wisla i arka, na prawde cudow nie gral, wrecz przecietnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|