Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 42 1 2 24 25 26 27 28 41 42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
we Francji póki co też dziwnie jakoś frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by młody gniewny
wszyscy się z tego śmieją, bilbordy z Mezengą, Kzezevicem, a po sezonie większość ma zostać oddana po sezonie.

No, ale od Skorży są w tym klubie więksi partacze. Miklas z Jóźwiakiem wink

mlody ale powiedz mi bo juz bez wzgledu na animozje miedzy klubami jak to jest mozliwe ze taki klub jak Legia miesza z gownem wlasnych kibicow i tylko jeden lisc poszedl na twarz grin

przeciez druzyny z dolu tabeli jak MY , Arka , Polonia Bytom nie ma takiej pasy u siebie ...

sorry ale to kompletny brak szacunku bo nie wierze ze jestescie az tak bardzo slabi

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by HAGIi
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles?

chyba stracą tak jak i Lille

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
zmiana w druzynie Widzewa, wchodzi Messi laugh no to bedzie meczysko

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
maszerano tez sie specjalnie wykartkowal przed realem ? laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by Piecia
Originally Posted by HAGIi
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles?

chyba stracą tak jak i Lille

Właśnie w drugiej rundzie, Arles nie jest tak beznadziejne jak w pierwszej. Pomimo to, Bordo powinno wymęczyć 1-0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by urena
zmiana w druzynie Widzewa, wchodzi Messi laugh no to bedzie meczysko

ja bym sie nie smial bo jest najlepszym naszym zawodnikiem odkad przyszedl , taki ot poziom naszej ligi ooo

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Specjalnie dla niego ogladalem ostatnie mecze Widzewa, i niestety zachwycił tylko w debucie.
Budka jak dosrodkowal laugh chyba nawet dzieci na trybucnahc nie maja z tego pozytku laugh przeleciala nad stadionem laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
znaczy własny klub miesza z gównem kibiców ? Obecnie to chyba najbardziej od Nas jeździ po Nas Błędowski. Tak to się trochę poprawiło i przeważnie Wybiórcza z Nami jedzie, a ITI nawet się trochę za Nami wstawiło.

A co do liścia, to nie ma on związku z formą sportową tylko za rzucanie w żyletę tekstami "kmioty", a Rzeźnik wiadomo Widzewiak i podpadał wiele razy.

Zresztą na Lechii się wiele wyjaśniło, piłkarze mieli pełne wsparcie, ba nawet Skorża był wspierany, ale baty zbiera Miklas z Jóźwiak.

Beznadziejni aż tak nie jesteśmy, ale sam widzisz, że to co kupili nasi spec to szrot i ratuje nas trochę stara gwardia. A, że Skorża się do Legii nie nadaje to te wyniki są jakie są. Piłkarze nie dostają, bo panuje przekonanie, że grają tyle ile potrafią.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Strasbourg 11111111111111111111

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by HAGIi
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles?


Jaki miałeś kurs na Bordo ? po mojemu 1-0 bedzie




Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Bordo strzelac tam na 1-0 chociaz boks

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by urena
Specjalnie dla niego ogladalem ostatnie mecze Widzewa, i niestety zachwycił tylko w debucie.
Budka jak dosrodkowal laugh chyba nawet dzieci na trybucnahc nie maja z tego pozytku laugh przeleciala nad stadionem laugh

a wiesz dlaczego czy nie ???

w ciagu 5 dni rozegral 3 mecze w Gruzji wiec nie mial sily nawet chodzic

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Kaiserslautern x2 @1.96


hura kasa piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by panKa$a
Originally Posted by Piecia
Originally Posted by HAGIi
te Bordo cos gra? czy straca punkty z beznadziejnym Arles?

chyba stracą tak jak i Lille

Właśnie w drugiej rundzie, Arles nie jest tak beznadziejne jak w pierwszej. Pomimo to, Bordo powinno wymęczyć 1-0

jestem zbyt zachłanny i za mało mi 1-0 chce co najmniej 2-0

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
a mi znajomy fajn Lecha mowil ze podobno Skorza juz niemal pewny w Poznaniu laugh sie go pytalem z czego cieszy morde laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
no dobra ok ale przeciez u nas po 1 porazce u siebie to leca kur.... i chu.... ze az milo a aspiracje mamy zupelnie inne!!!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Etienne 2, Irek gogogogog po brame

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by urena
Specjalnie dla niego ogladalem ostatnie mecze Widzewa, i niestety zachwycił tylko w debucie.
Budka jak dosrodkowal laugh chyba nawet dzieci na trybucnahc nie maja z tego pozytku laugh przeleciala nad stadionem laugh

a wiesz dlaczego czy nie ???

w ciagu 5 dni rozegral 3 mecze w Gruzji wiec nie mial sily nawet chodzic
ale mi chodzi o spotkanie z wisla i arka, na prawde cudow nie gral, wrecz przecietnie

Strona 26 z 42 1 2 24 25 26 27 28 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1