|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
zajebiscie, tylko ze ja nie chce zapierdalac na budowie cale zycie, lub uczyc mlodziezy ... Teraz np mam wolne, ale jak pojde do roboty, to pierwszy tydzien bedzie męka, na prawde zakawsy zajebisty i nogi do dupy wchodza. Obiecalem sobie ze te wakacje beda ostatnimi kiedy ciezko haruje. kapuchę to każdy jeden by chciał, ale robić to nie ma komu. Ile ty masz lat ? Skoro z takim spokojem mówisz o długach u rodziny to znaczy, że jeszcze dobrze po dupie w życiu nie dostałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
na to wlasnie licze ze pozniej sie worek z bramkami rozwiaze :)grzech77
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
zrobie sobie testowy temat, tyle ze nie bede sie przykladal do takiego tematu poniewaz nie bede gral za prawdziwa kase, a po drugie moze mnie wtedy ciagnac do gry za kase... na szczescie obecnie jej nie posiadam. kurwa żeście sie przejeli mna , jakbym do was na leczenie przyszedl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
urena chodzi o to ze moze wymysliles cos czego ja np. nie znam i z ciekawosci chcialbym zebys mi teraz ta progresje rozpisal na 13 mozliwych wtop
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
Panowie, skąd bierzecie takie bety jak MILLONARIOS?  z platnych stron To dobrze, że forum na mecz.pl jest za darmochę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2  to i tak powinienes sie czuc wygrany  nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
te chłopaczki naprawde tak zle nie graja, pod bramke podchodza nawet
takze poki co w miare wyrownany mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ale tak milinerzy zeujco slabo graja przy tych juniorach pilkaim odskakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2  to i tak powinienes sie czuc wygrany  nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
zrobie sobie testowy temat, tyle ze nie bede sie przykladal do takiego tematu poniewaz nie bede gral za prawdziwa kase, a po drugie moze mnie wtedy ciagnac do gry za kase... na szczescie obecnie jej nie posiadam. kurwa żeście sie przejeli mna , jakbym do was na leczenie przyszedl... Ostatnie pytanie, rodzina wie na co pożyczyła Ci kasę? Jeśli nie to każdy terapeuta powie Ci że masz problem z hazardem. p. s. Boks nie ma swojego QC?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
tak pozatym to sa under 20 wiec nie takie dzieciaki
a reklamy w czasie meczu ekstra sa i smok po bramce jeszcze lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2  to i tak powinienes sie czuc wygrany  nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly? stuttgart i doncaster 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
ale tak milinerzy zeujco slabo graja przy tych juniorach pilkaim odskakuje popiles troche ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zrobie sobie testowy temat, tyle ze nie bede sie przykladal do takiego tematu poniewaz nie bede gral za prawdziwa kase, a po drugie moze mnie wtedy ciagnac do gry za kase... na szczescie obecnie jej nie posiadam. kurwa żeście sie przejeli mna , jakbym do was na leczenie przyszedl... Ostatnie pytanie, rodzina wie na co pożyczyła Ci kasę? Jeśli nie to każdy terapeuta powie Ci że masz problem z hazardem. p. s. Boks nie ma swojego QC? ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2  to i tak powinienes sie czuc wygrany  nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly? stuttgart i doncaster  a nie miales mozliwosci skontrowania tego doncaster stracilo 2 bramki w 90 minucie a sttutgart do 68 remisowallo wiec kursy musialy byc dobre do kontry
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
tylko czemu ten mecz jest na live
to jest podejrzane, skoro go wczesniej wycofywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Jak bedzie 3-0 do przerwy to chyba ksieguje i ruszam w miasto dziś sobota
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
[quote=tom1802]puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2  to i tak powinienes sie czuc wygrany  nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly? a nie miales mozliwosci skontrowania tego doncaster stracilo 2 bramki w 90 minucie a sttutgart do 68 remisowallo wiec kursy musialy byc dobre do kontry hm zwróć uwagę o jakich godzinach odbywały się mecze, no i skąd mogłem miec pewność że pozostałe wejdą ?? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|