Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 42 1 2 35 36 37 38 39 41 42
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by urena
zajebiscie, tylko ze ja nie chce zapierdalac na budowie cale zycie, lub uczyc mlodziezy ... Teraz np mam wolne, ale jak pojde do roboty, to pierwszy tydzien bedzie męka, na prawde zakawsy zajebisty i nogi do dupy wchodza. Obiecalem sobie ze te wakacje beda ostatnimi kiedy ciezko haruje.

kapuchę to każdy jeden by chciał, ale robić to nie ma komu.

Ile ty masz lat ?

Skoro z takim spokojem mówisz o długach u rodziny to znaczy, że jeszcze dobrze po dupie w życiu nie dostałeś.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
na to wlasnie licze ze pozniej sie worek z bramkami rozwiaze :)grzech77

Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
zrobie sobie testowy temat, tyle ze nie bede sie przykladal do takiego tematu poniewaz nie bede gral za prawdziwa kase, a po drugie moze mnie wtedy ciagnac do gry za kase... na szczescie obecnie jej nie posiadam. kurwa żeście sie przejeli mna , jakbym do was na leczenie przyszedl...

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
urena chodzi o to ze moze wymysliles cos czego ja np. nie znam i z ciekawosci chcialbym zebys mi teraz ta progresje rozpisal na 13 mozliwych wtop

Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by obuszek
Panowie, skąd bierzecie takie bety jak MILLONARIOS? tongue

z platnych stron
To dobrze, że forum na mecz.pl jest za darmochę wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by tom1802
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 laugh

to i tak powinienes sie czuc wygrany laugh

nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
te chłopaczki naprawde tak zle nie graja, pod bramke podchodza nawet

takze poki co w miare wyrownany mecz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ale tak milinerzy zeujco slabo graja przy tych juniorach pilkaim odskakuje

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by tom1802
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 laugh

to i tak powinienes sie czuc wygrany laugh

nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs
a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
Originally Posted by urena
zrobie sobie testowy temat, tyle ze nie bede sie przykladal do takiego tematu poniewaz nie bede gral za prawdziwa kase, a po drugie moze mnie wtedy ciagnac do gry za kase... na szczescie obecnie jej nie posiadam. kurwa żeście sie przejeli mna , jakbym do was na leczenie przyszedl...
Ostatnie pytanie, rodzina wie na co pożyczyła Ci kasę? Jeśli nie to każdy terapeuta powie Ci że masz problem z hazardem.


p. s.
Boks nie ma swojego QC?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
tak pozatym to sa under 20 wiec nie takie dzieciaki

a reklamy w czasie meczu ekstra sa i smok po bramce jeszcze lepszy

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by sciesiu
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by tom1802
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 laugh

to i tak powinienes sie czuc wygrany laugh

nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs
a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly?


stuttgart i doncaster smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by kardynal20
ale tak milinerzy zeujco slabo graja przy tych juniorach pilkaim odskakuje


popiles troche ? grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by JackHerer
Originally Posted by urena
zrobie sobie testowy temat, tyle ze nie bede sie przykladal do takiego tematu poniewaz nie bede gral za prawdziwa kase, a po drugie moze mnie wtedy ciagnac do gry za kase... na szczescie obecnie jej nie posiadam. kurwa żeście sie przejeli mna , jakbym do was na leczenie przyszedl...
Ostatnie pytanie, rodzina wie na co pożyczyła Ci kasę? Jeśli nie to każdy terapeuta powie Ci że masz problem z hazardem.


p. s.
Boks nie ma swojego QC?

ma

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Originally Posted by tom1802
Originally Posted by sciesiu
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by tom1802
puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 laugh

to i tak powinienes sie czuc wygrany laugh

nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs
a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly?


stuttgart i doncaster smile
a nie miales mozliwosci skontrowania tego doncaster stracilo 2 bramki w 90 minucie a sttutgart do 68 remisowallo wiec kursy musialy byc dobre do kontry

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
udine 1-1

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
tylko czemu ten mecz jest na live

to jest podejrzane, skoro go wczesniej wycofywali

Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Jak bedzie 3-0 do przerwy to chyba ksieguje i ruszam w miasto dziś sobota

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by sciesiu
Originally Posted by tom1802
Originally Posted by sciesiu
Originally Posted by Inzaghi78
[quote=tom1802]puściłem taśme w sts dzisiaj za 5PLN do wygrania 30tys i 2 mecze nie weszły z 1x po kursach 1,45 i 1,2 laugh

to i tak powinienes sie czuc wygrany laugh

nigdy mi sie nie przytrafilo miec taki kurs
a mozna wiedziec jakie mecze ci nie weszly?


a nie miales mozliwosci skontrowania tego doncaster stracilo 2 bramki w 90 minucie a sttutgart do 68 remisowallo wiec kursy musialy byc dobre do kontry


hm zwróć uwagę o jakich godzinach odbywały się mecze, no i skąd mogłem miec pewność że pozostałe wejdą ?? kula

Strona 37 z 42 1 2 35 36 37 38 39 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1