|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
radio fiat ma linka do transmisji
ja nie uruchomilem ale moze mam zle ustawienia na kompie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Sorry panowie, ale to nie jest zuzel. A Leszno...frajerzy, bo nie potrafia takiej kopy wykorzystac w takim stopniu jak my, bo jak my taka zrobilismy to wynik byl taki http://rlach.republika.pl/dmp/2006/rzta_1.htm  Pozdrawiam Niemniej powinno sie karac za takie cos. Zuzel zuzlem, ale wszystko ma swoje granice.. to Rzeszów powinien być już dawno pogoniony za takie akcje Myslisz, ze mowisz mi o czyms, o czym ja nie wiem? to po co wylewasz krokodyle łzy? cieszyliście sie jak obijaliście nielubiany Tarnów i kiedy Gollob odmówił jazdy? to teraz nie krzycz, ze ktos Was krzywdzi, bo trafiła kosa na kamień
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 148 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Sorry panowie, ale to nie jest zuzel. A Leszno...frajerzy, bo nie potrafia takiej kopy wykorzystac w takim stopniu jak my, bo jak my taka zrobilismy to wynik byl taki http://rlach.republika.pl/dmp/2006/rzta_1.htm  Pozdrawiam Niemniej powinno sie karac za takie cos. Zuzel zuzlem, ale wszystko ma swoje granice.. to Rzeszów powinien być już dawno pogoniony za takie akcje Myslisz, ze mowisz mi o czyms, o czym ja nie wiem? to po co wylewasz krokodyle łzy? cieszyliście sie jak obijaliście nielubiany Tarnów i kiedy Gollob odmówił jazdy? to teraz nie krzycz, ze ktos Was krzywdzi, bo trafiła kosa na kamień Uspokoj sie  Tak, cieszylem sie, ze wygralismy z Tarnowem wtedy. Nie cieszylem sie ze stylu w jakim to sie odbylo, bo chcialem zobaczec zuzel. Tylko to bylo ... 5 lat temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
:/ Gorzów szybciej skończy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
w Lesznie co wyscig to przerwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Godzina 5 biegów odjechali :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie rozumiem dlaczego Leszno taki tor zrobilo.. w ubieglym sezonie az takiej corridy chyba nie robili przeciez. Strach przed? No wlasnie przed czym? Bo chyba nie porazka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
kurwa ale o co wam chodzi? spieszycie sie do lasek czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zrobiliby lekko pod koło i tak by luźno naszych powieźli. A tak trup ściele sie gęsto i to po obu stronach na dodatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
co to by bylo gdyby polewaczkowy rok temu taki tor we wrocku zrobil  lincz grupowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Tak, cieszylem sie, ze wygralismy z Tarnowem wtedy. Nie cieszylem sie ze stylu w jakim to sie odbylo, bo chcialem zobaczec zuzel. Tylko to bylo ... 5 lat temu. rozumowanie godne cwaniaka i Ty pozostań w spokoju  EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
E... Albo nic. Nie chce mi sie dyskutowac, bo mnie pojada za chwile od cwaniakow [again], chamow i najgorszych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
iti czemu nie oddajesz typów w konkursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nawet Hampel juz sobie podarował sciganie i jedzie byle objechac mecz. Crump poezja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
iti czemu nie oddajesz typów w konkursie? Ekm, w ktorym, gdzies sie zapisalem? Ostatnio duzo pracuje i jak sie gdzies zapisalem jeszcze poza tenisem i nie typuje to zapomnialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Hehe równanie po kazdym biegu. Tego to nawet w Rzeszowie nie widziano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
iti czemu nie oddajesz typów w konkursie? Ekm, w ktorym, gdzies sie zapisalem? Ostatnio duzo pracuje i jak sie gdzies zapisalem jeszcze poza tenisem i nie typuje to zapomnialem  konkurs żużlowy - Złoty Kask
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
iti czemu nie oddajesz typów w konkursie? Ekm, w ktorym, gdzies sie zapisalem? Ostatnio duzo pracuje i jak sie gdzies zapisalem jeszcze poza tenisem i nie typuje to zapomnialem  konkurs żużlowy - Złoty Kask No, teraz mi przypomniales. Po formacie mi zakladka uciekla z przegladarki i z tego wszystkiego zapomnialem. Jezeli jeszcze nie zostalem na amen wyrzucony z konkursu to od nastepnej kolejki bede typowal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
iti czemu nie oddajesz typów w konkursie? Ekm, w ktorym, gdzies sie zapisalem? Ostatnio duzo pracuje i jak sie gdzies zapisalem jeszcze poza tenisem i nie typuje to zapomnialem  konkurs żużlowy - Złoty Kask No, teraz mi przypomniales. Po formacie mi zakladka uciekla z przegladarki i z tego wszystkiego zapomnialem. Jezeli jeszcze nie zostalem na amen wyrzucony z konkursu to od nastepnej kolejki bede typowal. Będziesz musiał pojechac na 3,3,3 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|