|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Mogę Ci pomóc. Ja dwie pary i Ty dwie pary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie obraź się, ale zrobię to sam, aczkolwiek na twoje zdanie też czekam  Dał ktoś już kursy na awanse ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Spoko  Hmm ja nie widziałem nigdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a ja już widzę, że bet365 ma  Boston @1.27
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
O no to NY Knicks pograni po 4,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a pamięta ktoś czy któryś buk oferował handicapy meczowe ?
Coś kojarzę, że były rok temu over/under na ilość spotkań, ale hc chyba nie. To mogła by być ciekawa propozycja, chociaż zawsze można grać progresje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
No przecież ja czysto kibicowsko. Nie powtórzy się ten finał w tym roku. Jak dla mnie Chciago nie wymięknie tak jak większość przewiduje w PO. Na zachodzie może to być ktoś z dwójki SAS i Dallas  Jak o'neal bedzie oszczedzany i nie trapią go kontuzje to spokojnie Chicago jest do ogarniecia przez Boston Po cichu mozna liczyc tez na OKC jak oczywiiscie przejdą ciezką rywlizacje z Denver.Pamietam jak rok temu juz La sie meczylo z Okc Kieras pamiętasz naszą różnicę zdań a propos Bostonu. Ja podtrzymuje...są już za bardzo zaawansowani wiekowo i nawet w finale konferencji nie zagrają. A jeszcze ten deal z Perkinsem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
są gdzies już kursy na awanse?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
są gdzies już kursy na awanse? inaczej, są gdzieś godziwe kursy?  w sensie z hc i zeby mozna grać ako
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
młody pytał o to samo, nie doczytałem sorry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
szukam i nigdzie nie ma Chicago -2,5 meczu bym chętnie pograł  Boston -1,5 Atlantę +3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przydałoby się  bo tak to tylko mały dog mi chodzi po głowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
przydałoby się  bo tak to tylko mały dog mi chodzi po głowie  zdradzisz, czy wpierw 20 pln na priv Ci muszę podesłać ;D 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
przydałoby się  bo tak to tylko mały dog mi chodzi po głowie  Denver lub Miśki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Misie @4.05 w Pinnacle a dlaczego tak uważam, to niedługo przedstawię pewnie w wiadomym temacie. P.S. Dokładne wyniki się pojawiają w bet365, warto to monitorować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Pier to ze maja duzo lat nie znaczy ze są slabi wspomnisssz moje slowa tylko O'neal niech zdrowy bedzie a bedzie final:)Sas przejdzie nieznacznie ale przejdzie niie wiem dlaczego uwazasz ze denver przejdziie wg mnie nie Okc to moze byc ciichy kon Po,Perk jak perk nie ma co skazywac na porazke Celtics bo to jest ekipa ktora walczy jak lew w Po
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Portland 3,0 sobota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Pier to ze maja duzo lat nie znaczy ze są slabi wspomnisssz moje slowa tylko O'neal niech zdrowy bedzie a bedzie final:)Sas przejdzie nieznacznie ale przejdzie niie wiem dlaczego uwazasz ze denver przejdziie wg mnie nie Okc to moze byc ciichy kon Po,Perk jak perk nie ma co skazywac na porazke Celtics bo to jest ekipa ktora walczy jak lew w Po J.O'Neil skończył się mniej więcej 4 lata temu wraz z kolejnymi kontuzjami, to już żadne wzmocnienie, tej drużynie potrzeba energii pod koszem. Oddali Perkinsa, Garnett coraz wolniejszy. Zostaje sam Davis...to za mało aby kusić się o majstra. W Denver widzę czarnego konia, SAS mogą grać 7 meczów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Pier ale nie mowie o tym O'Neilu tylko drugim ,walcznym ,ten co tyle dawal w zasadnczym Bostonowi:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|