Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
przed chwila, jedno nizej i byloby 5 000 frown

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
wplacilem do stargames, dostalem ten bonus ktorego nie chcialem ale o nim zapomnialem i teraz problem bo nie nabijają mi się w ogóle punkty i nie wiem jaki mam obrót, w ogole za ile musze zagrac jak dostalem 100 zł bonusu ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by ArtekPotito
a może moge nadwyzke wyplacic ?
w okienku wypłat pokazuje ze nadwyzke moge wyplacic, ktos sie moze ustosunkowac do tego ?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
Podczas wypłaty bonus zostanie anulowany i odjęty od stanu konta (tak mi sie wydaje tak jest z bonusem od pierwszego depo). Punky sa aktualizowane bodajze raz na dobe. Wydaje mi sie że na 100 zł musisz zrobić 100 zł rake aby bonus był Twój

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by ArtekPotito
a może moge nadwyzke wyplacic ?
w okienku wypłat pokazuje ze nadwyzke moge wyplacic, ktos sie moze ustosunkowac do tego ?

jak możesz to znaczy, że można
ja zawsze tak wypłacam nadwyżki w stargames ooo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
dzięki za odpowiedź, tak btw. to ktoś w ogóle przegrywa w tym stargames ? tongue ja wplacam 3-ci raz i znowu duzy +

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354
Likes: 11
W Stargames [stargames.com] przegrywaja glownie gracze z Niemiec ,Austrii,Szwajcarii bo graja tam za grube tysiace € wiec kasyno musi tez dac komus wygrywac smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 281
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281
Originally Posted by ArtekPotito
dzięki za odpowiedź, tak btw. to ktoś w ogóle przegrywa w tym stargames ? tongue ja wplacam 3-ci raz i znowu duzy +


Ja przy pierwszym i jak narazie ostatnim depo to nawet nie zauważyłem, że już kasy nie mam tak szybko jak nigdzie indziej nie przegralem ,

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
złoty status daje szybsze wypłaty ? wie ktos moze ?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
kilka postów wyżej masz odpowiedź:
Wypłaty zależą od statusu który posiadasz ja już osiągnąłem platynę i wypłatę mam do kilku godzin max 1 dzien.na brązowym i srebrnym się czeka do 10dni roboczych.\


O zloty sie przeciez pytal smirk

Last edited by rafal08; 08/04/2011 14:08.
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czyli złoty na nastepny dzien ? smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,354
Likes: 11
Przy zlotym nic nie ma o tym,ze wyplata jest szybsza

Stopnie statusu członkowskiego StarGames [media.lsbetmed.com]

Status brązowy:
To Twój początek w świecie gier StarGames. Wygrywaj prawdziwe pieniądze i weź udział w trzymających w napięciu turniejach. System zarządzania Twoimi umiejętnościami i obszerne statystyki gier są dalszymi korzyściami z posiadania brązowego statusu. Przelej pieniądze na swoje konto i wygraj swoją pierwszą grę jako zawodowiec! Zacznij już teraz! Poza tym jako Brązowy Użytkownik możesz zgłosić 2 wypłaty miesięcznie.



Status srebrny:
Jako właściciel srebrnego członkostwa otrzymujesz każdego miesiąca bonus w wysokości 3 euro, który dopisywany jest bezpośrednio na Twoje konto StarGames. Dodatkowo możesz co miesiąc zamówić 3 wypłaty.



Status złoty:
Posiadacze złotego członkostwa cieszą się każdego miesiąca z bonusu w wysokości 7 euro. Również zbieranie punktów staje się przyjemnością: od zaraz zbierasz punkty jeszcze szybciej. Co miesiąc masz oprócz tego możliwość zgłoszenia 4 wypłat.




Platin StatusStatus platynowy:
Platynowe członkostwo naprawdę się opłaca: co miesiąc otrzymujesz bonus w wysokości 20 euro, które zapiswane jest bezpośrednio na Twoje StarGames konto. Ponadto zbierasz punkty dwa razy szybciej niż w przypadku brązowego członkostwa. Ale na tym jeszcze nie koniec! Co miesiąc masz możliwość zgłoszenia 5 wypłat, a my gwarantujemy Ci niezwłoczny transfer wygranej!


Status DiamantStatus diamentowy:
Jako posiadacz diamentowego członkostwa należysz do najlepszych wśród najlepszych. Nagradzamy Cię za to bonusem w wysokości 70 euro miesięcznie! Aby wypłacić Twoje wygrane masz do swojego użytku możliwość 5 wypłat. Gwarantujemy natychmiastowe zlecenie przelewu i najszybszy możliwy transfer.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
przy zlotym normalnie jak przy brązie i srebrze

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
coz jeszcze oprócz Sizzling jest warte gry? bo grając w te nowe tylko ofiaruje im sw pieniądze;)

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wie ktos jak z bonusem ? ile pkt mniej wiecej dla uwolnienia 100 zl ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by P!T3R
przy zlotym normalnie jak przy brązie i srebrze

Originally Posted by blacky82
wczoraj dostali dokument do weryfikacji dzis salata na koncie. status zloty smile czyli czas oczekiwania niecale 24 h piwo


takze nie wiem czy tak samo jak przy brazie i srebrze. kase mialem w niecale 24H na koncie a mam status zloty

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
przyszly wyplaty przed chwila..;) cos mi Sizzling dawać przestał..

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Jak stoicie z wypłatami osattnio? Dd tamtego piatku cisza, a 2 wyplaty zlecone ,, wam tez zalegaja nawet z dobrym satusem ?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
ja czekam od 1.04 ale mam tylko srebrny status wiec jeszcze poczekam.

Dołączył: May 2009
Posty: 44
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 44
Originally Posted by P!T3R
Jak stoicie z wypłatami osattnio? Dd tamtego piatku cisza, a 2 wyplaty zlecone ,, wam tez zalegaja nawet z dobrym satusem ?

Nie jesteś sam też czekam już 4dni na swoja wypłatę(status platyna) zawsze miałem do 24h.Nie wiem czemu tak zalegaja.

Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1